Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.11.2012., 12:18   #41
Quote:
Crimson Wind kaže: Pogledaj post
hvala na savjetima.

ma nisam ti ja tak naivna, nema šanse da ona ikad od mene dobije i lipe.
odrezala ja njega već par puta žestoko zbog mame. čak smo bili i prekinuli par puta zbog toga na par dana. nešto se je pomaknulo otad, al ne onoliko koliko bi trebalo.

a nju sam već odrezala par puta, al ne nepristojno. al sad mi je dosta.
rekla sam dragome već - ako ćemo jednog dana živjeti zajedno, nema šanse da joj posuđujem lovu. a nećeš ni ti. u redu je pomoći roditelju ako je stvarno u financijskoj nevolji, ali rasipnom roditelju koji će ići na mikrodermoabrazije, laserske anticelulitne tretmane i kupovati si odjeću za vrlo troznamenkaste ili četveroznamenkaste iznose, a istovremeno sinovima kupuje najjeftiniju hranu i ograničava je količinski, ne plaća račune, a iskopčavaju im net, vodu i slično - ne.
dogodilo se već da ona nije htjela da idemo u Skopje i Barcelonu (koju smo nas dvoje platili sami lovom zarađenom na studentskom poslu) jer su joj trebale - pare. pa ono - povuci pare, sinko, izmislila je čak da baka ima početni stadij Alzheimera i da može svaki čas umrijeti. tu se bio suprotstavio.
a baka mu na kraju ima običnu staračku demenciju, malo se počela gubiti što je normalno za ženu od 75 g.

ponekad sam stvarno zahvalna na tome što sam rasla uz dominantnu mamu koja sve drži čvrsto i ne da se nikome zafrkavati.

što se pak tebi takvo desilo? isto psiho-mama nekog (bivšeg) dečka?
Cure,žene su mi pričale svoja iskustva koja su da padneš na guzicuno svakoj isto kažem ako se ne postaviš biva samo gore.
Neka si se postavila drago mi je zbog tebe.
__________________
.....................
Angor is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2012., 15:35   #42
Quote:
Angor kaže: Pogledaj post
Čestitam i tebi što si se riješila muke,fotić ti je inače mrak.
Hvala ti

Quote:
Crimson Wind kaže: Pogledaj post
Freakette, kak radi novi fotić? g1x je mirrorless, zar ne? sad me baš zanima koja je razlika između niže klase DSLR-ova (kao što su Canonove troznamenkaste serije) i mirrorlessa osim u veličini.
ako me prime u školu nakon što mi istekne probni rok za tjedan i pol pada 600D ili 650D kroz 2, 3 mjeseca.
Nisam se još najbolje upoznala s njim, al me jučer malo bacilo u bed što mi je voditelj tečaja rekao da između mog i EOS 600 D ovaj drugi bolji, a ja sam to znala i osjećala cijelo vrijeme, al me stari nafukao na ovog jer je eto, njemu netko tko se u to kuži reko da je taj bolji i nije se dao odgovorit. Onda one priče da na 600 D treba uzimat objektive koji su skupi, kao to je neki problem gdje ja ne vidim nikakav problem jer mogu fotkat i bez dodatnih objektiva, a sad nemam čak ni priliku mijenjat ih. Strah me da ću s ovim bir ograničena što se funkcija tiče. A valjda će poslužit Nadam se da ću kroz godinu-godinu i pol počet i ja primat neku plaću pa ću si sama kupovat tehniku

Al eto, jučer sam malo fotkala po sobi, fotke su super jedino me malo izbezumilo to što ne izoštrava predmete koji su jako jako blizu objektivu, al mi je cura koja se bavi fotografijom duže vrijeme rekla da je to normalno dok ne prebacim na makro. Al to još nisam uspjela nać Moram mu se posvetit malo ovaj vikend pa će slijedeći tjedan, nadam se, bit i rezultata.
__________________
Reach out and touch faith.
Freakette is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2012., 17:03   #43
Uvijek me shockira Aibina sveki - majke ti mile, zicat od nevjeste lovu i to za (da prostite) preserancije.
Aib - jedva cekam da joj saspes u facu.
Bogomoljka is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2012., 21:35   #44
i hoću bogme.

al ne danas. odbila sam doć do njega jer nije ništa raščistio s njom, samo ju je gnjavio da li mogu doći pa je dotična zakolutala očima i rekla "pa nek dođe ako baš mora".

ma idem sad na pivo s frendom u grad, a njemu sam zabranila da dolazi.
i dok to ne riješi ću ga držati na ledu, ne da mi ga se gledati uopće... nema tli godine ili tlinajct godina, 24 su mu i vrijeme je da postane muško i ponaša se k'o muško, a ne kao mamina mala princeza koja zapleše onako kako mamica zasvira.

Freakette, pa g1x je i skuplji od 600d, šta ne? čudno, sad sam pogledala cijene, mislila sam da su mirrorlessi jeftiniji od DSLR-ova. ja ću ipak uzimati DSLR (što prije, nadam se ), malo sam proučila stvari po netu... jest da su teži, mirrorlessi su svakako praktičniji, al baš će mi biti gušt vući veliku mrcinu oko vrata posvuda sa sobom.
Crimson Wind is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2012., 21:45   #45
Quote:
Crimson Wind kaže: Pogledaj post
Freakette, pa g1x je i skuplji od 600d, šta ne? čudno, sad sam pogledala cijene, mislila sam da su mirrorlessi jeftiniji od DSLR-ova. ja ću ipak uzimati DSLR (što prije, nadam se ), malo sam proučila stvari po netu... jest da su teži, mirrorlessi su svakako praktičniji, al baš će mi biti gušt vući veliku mrcinu oko vrata posvuda sa sobom.
Tu su negdje, ako i je skuplji onda je to mala razlika, kojih stotinjak kuna. Znam da su i jedan i drugi 5000 kn+. Lakši je, pa i praktičniji, al meni to ne igra nikakvu ulogu. A htjela sam DSLR (koje sam ja derište)
__________________
Reach out and touch faith.
Freakette is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2012., 13:01   #46
nisi. posve te razumijem. mada, pričala sam sinoć s frendom i kuži se u fotkanje, i mirrorlessi su super kad ih skužiš.
a zamjena u trgovini za 600D dolazi u obzir? jesi li probala možda nazvati i pitati pošto fotić imaš tek par dana?
Crimson Wind is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2012., 13:04   #47
a kad smo kod svekrva, moram priznati da nikad ne bih mogla živjeti s dečkovim starcima, a kamoli sa svojim

M-ovi su stvarno super, ali nakon 10 dana - već mi je dosta
__________________
i bet you look good on the dance floor
anabell_lee is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2012., 16:51   #48
Quote:
Crimson Wind kaže: Pogledaj post
nisi. posve te razumijem. mada, pričala sam sinoć s frendom i kuži se u fotkanje, i mirrorlessi su super kad ih skužiš.
a zamjena u trgovini za 600D dolazi u obzir? jesi li probala možda nazvati i pitati pošto fotić imaš tek par dana?
Ma ne bum sad, ipak je korišten, bude on poslužio pa će SLR past s prvo, drugom, trećom plaćom
__________________
Reach out and touch faith.
Freakette is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2012., 16:52   #49
freakette, nisam te točno skužila - di radiš od ponedjeljka? isto vrtić?
__________________
i bet you look good on the dance floor
anabell_lee is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2012., 16:57   #50
Da, isto vrtić, al jedan puno suvremeniji, opremljeniji, gdje se puno više radi sa odgojiteljima pripravnicima i gdje uopće ne sumnjam da neću otići na stručni ispit nepripremljena. A to mi je trenutno prioritet.

A da ja tebe pitam Sad sam opet gledala onaj link za tilastu suknju kaj si stavila na prošloj čet temi, al to bi carinili, jelda? Jel imaš možda neki jeftiniji? Pitala sam i na sugestijama, baš mi se sviđa takva suknja, a ne dam ovdje kod nas 500+ kuna za to
__________________
Reach out and touch faith.
Freakette is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2012., 16:57   #51
Quote:
anabell_lee kaže: Pogledaj post
a kad smo kod svekrva, moram priznati da nikad ne bih mogla živjeti s dečkovim starcima, a kamoli sa svojim

M-ovi su stvarno super, ali nakon 10 dana - već mi je dosta
ne bih ni ja mogla ni s njegovima ni sa svojima.

Freakette, valjda ćemo onda u isto vrijeme kupovati EOS-e. ofkors, ako me prime nakon probnog roka.
Crimson Wind is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2012., 17:03   #52
Mislim da ipak nećemo, ja ću se načekat svoje prve plaće Mislim da ću ja kupovat tek početkom 2014.
__________________
Reach out and touch faith.
Freakette is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2012., 17:23   #53
to će brzo proći. bar nisi više na običnom kompaktu. koliko god manji od DSLR-ova, mirrorlessi su 100 klasa iznad običnih malih IXUS-a i Power Shotova.

ja isto još ne znam kad ću. nadam se što prije. ak me prime, veljača ili ožujak bi bili izgledni.
Crimson Wind is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2012., 18:38   #54
Zasto svi ludite za DSLR-ovima?

Mislim, bolje fotke cete napravit s necim ovog tipa kaj si dobila, nego sa polu profi aparatom ako ne mislite ucit fotokat kak se spada.. A izjava: "Ja bi nosila veliki aparat okolo." je poprilicno jadna. Bez uvrede, ali ono, uvijek mos kupit repliku aparata na ebayu i nosit ga na ramenu

I sto se tice objektiva.. S kit objektivom fkt nemreš puno, i vjeruj mi bolje fotke možes napravit s mirrorlessom, nego s 18-55mm objektivom koji bi dobila uz 600D.

Da se razumijemo, ne vrijeđam nikog, svako ima pravo na svoj odabir i tako to, ali eto imala sam potrebu ovo rec..

Ja sam eto u životu dosta dugo fotkala i napravila sam dosta izlozbi, ali mi zadnje vrijeme aparat bas ne ide u ruke, nemam inspiracije uopce To me malo žalosti, baš bi htjela napravit neki odlican tematski shooting..


Inace, prespavala sam pol subote, i nisam tu pisala 100godina.. Tek sam sad skuzila da je nova tema
__________________
You can't fix me, I'm unbreakable!
DarkGirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2012., 18:56   #55
Quote:
Freakette kaže: Pogledaj post
A da ja tebe pitam Sad sam opet gledala onaj link za tilastu suknju kaj si stavila na prošloj čet temi, al to bi carinili, jelda? Jel imaš možda neki jeftiniji? Pitala sam i na sugestijama, baš mi se sviđa takva suknja, a ne dam ovdje kod nas 500+ kuna za to
tilastu suknju?
ja?


nit naručujem s neta, nit nosim tilaste suknje
__________________
i bet you look good on the dance floor
anabell_lee is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2012., 19:00   #56
Aurora, javi mi se veceras ako me skuzis!
Bogomoljka is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2012., 21:20   #57
Problem kod DSLR-a je kaj su teski, kad imas veci objektiv odvalis kicmu dok ga nosis, da ne spominjem vrat.
Drugi i jos veci problem je sto ljudi na cesti mrze te fototaparate. Skuzila sam da na trgu ljudi izbjegavaju ekipu koji imajunvelike aparate, dok one s malim idiotima zanemaruju. Kako bih rekla, nisu diskretni.
Jednom sam nosila veliki fotic na hrelic i neki me jebeni cigo izvrijedo i poceo se prijetiti jer sam slikala neku staru sivacu masinu. Cura poslije je slikala uokolo sa idotom i nitko joj nije nista rekao. Jednostavno jer aparat salje krivu poruku.
Posto ja sa svojim radim samo pejzazne fotke, jer je za ostale situacije strasno nespretan htjela sam ga prodati i uzesti nikon 1, no muz ne da. Veli da ne smijem prodati bozicni poklon
pupetta.maresca is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2012., 23:14   #58
Sretan rodjendan, yuma!
__________________
zelim
Thunderdragon is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2012., 01:27   #59
bogomoljka . mislim da sam te vidjela, ali nisam 100% sigurna pa nisam htjela smetati .
__________________
she has the blood of reptile just underneath her skin
~*Aurora*~ is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2012., 03:04   #60
Cure;znam da jedna od vad zivi u budimpesti jel tako ? obzirom da sam trenutno tamo : samo cu reci da joj zavidim jer sam se zaljubila u grad.
Inace sto se tice DSLR-a danas sam primjetila da je 80% o turista imalo DSLR , gledala sam cak da kupim jedan ovdje ali mi nisu bile jasne cijene:tj naisla sam na jedan foto studio ali cijene su bile preniske pa mi nije bilo jasno jel to mozda iz druge ruke,otisla sam ne kupivsi ga ali razmisljala sam cijeli dan o tim foticima
melps is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:27.