Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.10.2016., 08:45   #21
Bilo što kupljeno u Peeku, Zari i H&M-u, pogotovo majice i puloveri...odmah dobiju rupice i mucice.
Čizme iz Replayja...popucala ukrasna mrežica nakon 1. nošenja, pa su mi vratili novce...doduše nakon više od mjesec dana čekanja.
Marra is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2016., 08:56   #22
Sve iz H&M-a. Tunike su mi se skupile, kod majica je šav otišao na stranu nakon pranja, hlače se rašire. Ne ulazim već dugo tamo.
neine is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2016., 10:03   #23
Guess među lošijima...na torbici od 1.500 kn (nije koža) koju nosim skoro svaki dan popucale ručke u roku od 2 mj. nakon kupnje, a ista stvar se desila s novčanikom od 500 kn... na šavovima sve se pohabalo i popucalo!
vivikov is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2016., 10:46   #24
bubamara, dobro da si mi skrenula paznju, ja sam fakat mislila da imam problema sa moljcima! Onak, odjednom imam rupice na majicama i to na mjesavinama ili cak sintetickim, a muzeva vunena odjela ok. Nis mi nije bilo jasno, vesmasina je vrlo kvalitetna, robu perem na hladni program od 15 min i zahvaljuci tvojem postu kuzim sto se desava. Mislim da cu si fakat kupiti novu sivacu masinu!
pupetta.maresca is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2016., 11:56   #25
Quote:
vivikov kaže: Pogledaj post
Guess među lošijima...na torbici od 1.500 kn (nije koža) koju nosim skoro svaki dan popucale ručke u roku od 2 mj. nakon kupnje, a ista stvar se desila s novčanikom od 500 kn... na šavovima sve se pohabalo i popucalo!
ja njihov novčnik imam 4 godine, jet da bi sada trebala već zamjeniti ali ne nalazim ni jedan koji mi se sviđa. Prije ovog sam imala isto guess nekih 2 godine. S novčanicima sam zadovoljna. torbe... kako koja.
medgil is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2016., 13:54   #26
Kako koja, kako gdje, slazem se sa medgil. Imam par koje nosim sezonama, a neke su se ofucale nakon nekoliko mjeseci...bitna razlika je u tome da one koje nosim sam kupila u Italiji, one koje su u smecu u hrvatskom outletu. Pametnom dosta.
pupetta.maresca is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2016., 14:33   #27
Quote:
PuffCat kaže: Pogledaj post
Guess torbe i obuća... kvaliteta im je užasno loša, a rok trajanja manji od godinu dana, čak i kožne obuće... baš sam se razočarala, a obzirom na cijenu očekivala sam da su im stvari ipak kvalitetnije
Potpisujem, njihova torbica mi se raspala (izguljeni skaj koji otpada u komadićima), a velika metalna kopča na novčaniku porozila nakon godinu dana. BTW, njihova prodavačica mi se svečano pohvalila da Guess ne koristi pravu kožu (možda je mislila samo na torbice?).
Tu ima jedan veliki (žalosni) ALI - njihove stvari kupljene u SAD-u su mi u super stanju već godinama.

Godinama sam zazirala od Zare jer smatram da su za tu kvalitetu materijala cijene nabijene u nebesa. Ove jeseni sam im dala priliku i kupila dosta njihovih stvari na popustu, gotovo svakom komadu se nešto dogodilo nakon mjesec-dva:
-mikro rupice na uskim hlačama
-mucice na 2 majice
-otpala kopča s torbe
-razbila se kopča na ogrlici
-majica se stisnula tako da ne mogu disati u njoj.
Flying Buttress is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2016., 15:08   #28
Quote:
vivikov kaže: Pogledaj post
Guess među lošijima...na torbici od 1.500 kn (nije koža) koju nosim skoro svaki dan popucale ručke u roku od 2 mj. nakon kupnje, a ista stvar se desila s novčanikom od 500 kn... na šavovima sve se pohabalo i popucalo!
Upravo to se je desilo i sa mojom. Napokon sam si našla torbu onak veliku svakodnevnu u koju stane hrpa "smeća", a da je ne trebam čistiti svaki dan i sreća nije dugo potrajala...
tintintina is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2016., 16:02   #29
Kupila sam dvoje Zarine gležnjače na popustu,jedne su došle sa strganim cifom a druge su toliko uske da ne mogu dugo biti u njima.A kupila sam broj veće.
Grozno,nikad više kupiti nešto preko njihove stranice.
__________________
lola
Lola 27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2016., 16:18   #30
Svaki put kada prođem pokraj Zare uđem u trgovinu, ali do sada nisam nikad ništa kupila za sebe.
Mislim da su cijene dosta visoke, a od asortimana bar 2/3 nije zadovoljavajuće kvalitete za tu ponuđenu cijenu.

Ok, mojoj curici tu i tamo kupim neku robicu - zna se naći dosta toga povoljno na sniženjima.

Ali veličine su im jako male i čudne pa uvijek uzmem 1 - 2 broja veće nego što je navedeno na etiketama (po uzrastu).

Bila je dobila par njihovih majica na poklon. Jedna je odjednom dobila sitne rupice kao da su je moljci izgrizli (jako je tanak materijal bio).

Druga je po sebi imala neku sliku od šljokica. Prije prvog nošenja sam je stavila namakati u lavabo i šljokice su potpuno otpale jer uopće nisu bile zalijepljene tj. fiksirane na tkaninu. Dok sam ručno ispirala one su i dalje otpadale i puna kada mi je bila tih šljokica. Blago rečeno da sam poludila...
mercury3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2016., 23:09   #31
u Zari uvijek pokleknem na dizajn, ali kvaliteta im je osrednja, sa majicama sam zadovoljna doduše, ali obuća im nije baš, na balerinkama mi se odšila gumica gore, a nije baš da sam ih nosila nešto+ neudobne su jako
pattie_boyd is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2016., 01:08   #32
Hm, ja ništa ni ne kupujem u Zari jer mi se njihov stil i boje uglavnom ne sviđaju.

Na temu; ljetos sam kupila majicu kratkih rukava u Espritu od neke valjda mješavine viskoze, lana i poliestera - vrlo tanko pleteno.
Nevjerojatna količina mucica se napravila nakon par nošenja.
mantisa is online now  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2016., 21:49   #33
Očito me potrefila sreća sa svim Guess torbama i novčanikom jer mi se ništa nije pohabalo, a imam ih već jako dugo...

Ali zato:
1) Gerard Darel crna košulja - smije se prati isključivo na ruke ili na kemijsko, prvi put sam je odnijela u kemijsku i onda sam je 2x oprala u hladnoj vodi i crna boja se doslovno isprala s nje. Pošizila sam jer je koštala >800kn na sniženju i bilo mi je glupo vraćati je u trgovinu jer je prošlo 3-4 mjeseca od kupnje.

2) Marc Jacobs balerinke - neudobno sranje, gruba koža koja me svaki put nažulja kod nošenja (a nisu mi naknap), nosim ih na udaljenosti max 500m jer više od toga ne mogu hodati u njima koliko me izgrebu.

3) H&M majice i Benetton kardigani (100% pamuk) koji ili dobiju te rupice koje Bubumara spominje ili se izmucaju nakon 3 pranja u mašini

4) Hilfiger obuća - ono što sam kupila prije 10 godina još uvijek nosim, a ono što sam doslovno kupila u posljednjih 6 mjeseci se raspalo. Očajna im je obuća (i odjeća) postala, no imam neku glupu naviku pa još uvijek hrpu obuće tamo kupujem i eto...
Balerinke su bile kremaste i požutjele su nakon par nošenja. Na drugima se koža izgulila nakon par nošenja. Sandale su strašno neudobne i nakon što sam ih obula nekoliko puta su izgledale kao da ih nosim zadnja dva desetljeća svaki dan.
Imam kožne mokasine koje sam kupila prije točno 10 godina kod njih i izgledaju savršeno. Nemaju jednu crticu na sebi, niti jedno najmanje oštećenje. A svake godine su sve skuplji, a kvaliteta sve niža i niža...
bejo is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2016., 08:54   #34
Standardne pritužbe na Mango (mucice na kožnoj jakni nakon dva mj nošenja - ima neki dio od tkanine po unutarnjem dijelu rukava, da ne spominjem da sam je platila 1400 kn).
Šavovi otišli na stranu na doslovno SVIM majicama iz H&M-a.
Ali, Deichmann. Kupila sam niske kožne čizme no već nakon par dana sam vidjela da se jedna čizma počinje razlikovati od druge . Očito su bile napravljene od različite kože jer je jedna čizma izgledala kao nova dok je druga izgledala kao da je stara 10 godina . Reklamirala sam ih no rekla mi je samo da kupim kremu i da će se ujednačiti. (Naravno, nije se)
vila717 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2016., 18:06   #35
Women secret pidžama. Kupljena možda u proljeće, radi se o pamučnom dugom donjem dijelu. To je valjda toliko nekvalitetan i tanak pamuk da se evo već poderao na guzici na sto mijesta da ga mogu baciti. Izgledao kao da je staro pet godina, nošeno 500 puta i oprano 100 puta valjda.

Inače mi se liscine pidžame, koje stalno nosim, poderu za cca 2 godine.

Dopisat ću još kad se sjetim.
__________________
When nothing is sure, everything is possible...
latica* is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2016., 18:28   #36
ovo za woman secret me bas iznenadilo..meni je sve njihovo peri deri..godinama..i gace i pidzame
Brillus is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2016., 19:36   #37
Quote:
Brillus kaže: Pogledaj post
ovo za woman secret me bas iznenadilo..meni je sve njihovo peri deri..godinama..i gace i pidzame
Ja sam prije imala isto jednu njihovu pidžamu i čini mi se da je dugo trajala. Ali sad ovaj donji dio loš. Zatim čarapa sam isto par kupila i one su se poderale a to su zadnje koje sam kupovala. A neke koje sam prije njih kupila u Mulleru još dobre. Sve jednako nosim.

Baš mi je žao jer oni imaju cool dizajn, printove i to mi se viđa. Zato me i jest razočaralo.

Evo linka na tu što mi se poderalo. Sad vidim da nije bila skupa, ali svejedno mi se prebrzo poderalo.

https://womensecret.com/es/es/home%3...lor=15#start=1
__________________
When nothing is sure, everything is possible...
latica* is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2016., 21:03   #38
odlična tema
pa da se i ja pridružim jer u zadnje vrijeme redovito cendram zbog istog razloga.

dakle zara. kupila sam u srpnju army košulju maslinasto zelenu dugih rukava koji se mogu zavrnuti i nakon pet pranja ona je izgleda vidno iznošeno. čak su se i mucice stvorile ispod ruke. materijal je lyocell. nosiva je i dalje jer ima tu patinu i neki vintage štih, al da sam razočarana, bome jesam.

par dana kasnije sam isto u zari kupila majicu sa čvorovima tamno sivu, recimo neka boja dima između crne i sive. bila je od čudne kombinacije materijala, modal i poliester. oprana triput, dobila patinu i nekako se prorijedila te postala prozirna


na basic odjelu u zari je svake godine hrpa nekih kardigana i vestica, raznih boja i krojeva, napravljenih od kombinacije poliestera i viskoze. i razum mi govorio 'nemoj!', al tako me privukla ta posebna zelena smaragdna boja koja se ne sreće često da sam morala kupiti kardigan. doslovno sam ga nosila u subotu i nedjelju, dakle jedan vikend, kad ono mucice svuda gdje je bilo trenje, a najviše na lijevom boku gdje je torba dodirivala kardigan preko jakne. imala sam račun, pukao mi film i vratila ja to odmah u ponedjeljak obratite pažnju jer ti kardigani i vestice su doslovo za jednokratnu uporabu te je 150 do 200 kuna previše za taj škart.


sredinom kolovoza kupim u reservedu waterfall deblji kardigan/blejzer. bio je miks 60% poliester i 40% pamuk, izgledao mi je paktično i baš dobro za tu lovu. nosila sam ga na putovanje i nakon trećeg nošenja to je postalo toliko mucasto da nisam mogla vjerovati doslovno sam se prepala vlastitog odraza u ogledalu kad sam predvečer došla u hotel i vidjela kako je ispod ruke sve mucasto, na rubovima i unutarnjoj strani rukava, kod džepova, unutra kod etikete... nisam uopće znala da je takva situacija. jbt imam neke kardigane stare dvije godine koji su u boljem stanju od ovoga novog. srećom, savučavala sam račun i vratila ga jer iskreno što ću s tim u tako lošem stanju, a kao novo je. blejzer se još uvijek može naći u dućanu i ne preporučujem!



prošle godine u vrijeme božića kupila sam u tom tailoru sivi kardigan, isto waterfall, 100% pamuk za preskupih 400 kuna vodeći se onom da neću opet sintetiku iz zare, al bome ni iz h&m gdje šavovi nisu ravni ili su prežilavi za moj ukus. i opet zajeb. kad sam ga obukla nakon nekih mjesec dana, išla sam van i čim sam ruku naslonila na šank, oparao mi se desni rukav skoro do lakta kad sam to doma kasnije pregledala, vidjela sam da je konac kojim je rukav spojen nekako istrunuo i uopće nije čvrst i kompaktan, a prvi put sam to nosila. i ništa, zašijem ja to. nakon par pranja, i boja se počela ispirati, duljina se skratila, al je i dalje bio nosiv. izvukla sam ga sad opet ove jeseni, opet išla na neku kavu, kad ovaj put mi se oparao lijevi rukav evo to je kao ovaj sa slike. i dalje ih imaju u ponudi i u drugim bojama no (ne)kvaliteta je jednaka. ne preporučujem!

__________________
pinterest
miss burleska is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2016., 21:30   #39
Quote:
miss burleska kaže: Pogledaj post
dakle zara. kupila sam u srpnju army košulju maslinasto zelenu dugih rukava koji se mogu zavrnuti i nakon pet pranja ona je izgleda vidno iznošeno. čak su se i mucice stvorile ispod ruke. materijal je lyocell. nosiva je i dalje jer ima tu patinu i neki vintage štih, al da sam razočarana, bome jesam.
ovo je generalno moje iskustvo sa zarom, i zato - osim ako mi baš nešto jako zapne za oko, a čini mi se i pristojno cijenom i nije mi 'staple' komad koji znam da ću voljeti i često nositi, već će mi trebati povremeno - tamo više ne kupujem.

skoro svu odjeću perem na 30 (ako nije potrebno više), pazim na detergente, čuvam u nekim granicama normalnog (nisam opsesivna, ali trudim se paziti na sve što imam). tome svemu unatoč, baš sve što tamo kupim u zadnjih par godina brzo počne izgledati staro. šavovi se izvrnu, pamuk se razvuče, boje izblijede.
prošlo ljeto sam od sestre dobila krasnu majicu otvorenih leđa, ispranocrnu pa sam mislila da taj efekt starenja neće biti problem, to joj je samo plus...ali vraga, do danas mi već izgleda tužno i iznošeno, ne na način da odaje da guštam noseći je već jednostavno izgleda, ne znam, loše. ista stvar sa sivim sweatshirtom od prošle jeseni, mojom ishitrenom kupnjom.

stvarno ne mislim da sam prestroga po pitanju kvalitete, s guštom nosim i vintage i H&M i mlade dizajnere i rijetke skuplje komade i rijetko kad me nešto ozbiljnije razočara; ali zara mi je nažalost već duže vrijeme sinonim za ekstremno lošu kvalitetu odjeće, čak i kad se radi o prirodnim materijalima (pamuk, vuna). donekle je iznimka jedan kaput koji nosim već 6 sezona, i premda mu je podstava odmah otišla i dalje izgleda solidno; ali sve ostalo što imam me zbilja nije oduševilo.

p.s. miss burleska, gledala sam i ja baš tu košulju, i na kraju nisam kupila jer sam se bojala da će ružno stariti, premda mi je bila baš lijepa
__________________
And I'm waiting all the day, love
For my dear, dear Irish boy...
xavierkat is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2016., 08:45   #40
Meni se ovo s ispiranjem boje, smanjivanjem i gubljenjem oblika rijetko desava, no ja sve bolje majice i kosulje i obavezno pulovere perem na ruke u samponu.
mantisa is online now  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:39.