Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Magija i mistika

Magija i mistika Od parapsihologije do metafizike

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.11.2012., 16:59   #141
Quote:
Truman kaže: Pogledaj post
Kad voljno vizualizujem da sretnem nekog, recimo, ne desi se. Kad samo pomislim na osobu kako bi voleo da je sretnem desi se. Da li je to kreiranje buducnosti ( upravo zahvaljujuci tom neopterecenom pristupu ) ili mi se buducnost ukazuje...
Pitanje za milijun kuna. Da ovo mozemo primjeniti po volji, civilizacija bi napredovala ko USS Enterprise iz Stardreka kad uleti u warp.

Valjda se radi o forsiranju.

Slicno mi se desava. Cak i kad usputno pomislim ''kako ne bih voljela da sretnem doticne''.

Uglavno se sa lakocom desavaju manje bitne, usputne stvari.
__________________
Every fact of science was once damned. Every invention was considered impossible. Every discovery was a nervous shock to some orthodoxy. The entire web of culture and ‘progress,’ everything on earth that is man-made and not given to us by nature, is the concrete manifestation of man’s refusal to bow to Authority
emnasut462 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2012., 12:07   #142
sama magija ne postoji
postoji tvoje i okolno djelovanje. a to djelovanje proizvodi eko efekt koji ti se vraca
promjenit rodenje ne mozes. ali lokaciju i sve oko sebe mozes. nazalost do danas sve ovisi o sreci. nitko nista ne poduzima...
prva promjena po meni bi bila ime i prezime. jer ako ti to od samog pocetka nije pasalo to ce te isto pratit cjeli zivot. da se preselis negdje ne bi to trebao mjenjati
MillionMan is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2012., 18:44   #143
iskreno, meni ova tajna, vizualizacija isl. do sada nije radilo...
__________________
There is neither creation nor destruction, neither destiny nor free will, neither path nor achievement. This is the final truth.
Sri Ramana
Truman is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2012., 20:27   #144
Meni djeluje za sitne željice ali kada spontano poželim, a ne "idem sada nešto ostvariti pomoću zakona privlačnosti"
plutonka is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2012., 22:06   #145
Da, izgleda da je tako...Kad forsiramo onda je to na racionalnom nivou, a od toga nema vajde.
__________________
There is neither creation nor destruction, neither destiny nor free will, neither path nor achievement. This is the final truth.
Sri Ramana
Truman is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2012., 22:14   #146
Zar postoje želje koje nisu na racionalnom nivou?
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2012., 22:22   #147
nijedna zelja se ne moze ostvariti klikom
vecina zelja izbljedi i transformira se u nesto drugo... sto znaci ne ispunjene orginalne zelje
ljudi od kada su dobili svijest su dobili i zelju. mislim da je to islo jedno za drugim.
jedna zivotinja, recimo da nema zelju. ona sve sto radi je lovi da bi nadoknadila glad. trenutni nagon ili zelja u nasem slucaju
tako ja mislim da covjek jedino moze raditi na tom da bi ostvario zelju.
zelje nisu rijeci i pojave... to sve sastoji od rada

istina neke stvari se ne mogu dobiti radom. ali onda znaj da nisu realne
MillionMan is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2012., 15:09   #148
Quote:
Baphomet kaže: Pogledaj post
Zar postoje želje koje nisu na racionalnom nivou?
postoje - emotivne zelje No ono sto sam hteo reci je da da bismo promenili realnost oko sebe treba da funkcionisemo na alfa nivou uma. A dok smo u tom stanju koje nazivam racionalnim mi smo na beta nivou i mogucnosti za uticanje tim tehnikama vizualizacije su znatno manje.
__________________
There is neither creation nor destruction, neither destiny nor free will, neither path nor achievement. This is the final truth.
Sri Ramana
Truman is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2012., 04:48   #149
Postoji svašta.

I željenje je toliko suprotno sa stanjem ostvarenog cilja, gledajući samo ono što se odvija u umu.
Marian Oden is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:14.