Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Trudnice

Trudnice Za trudnice i sve one koji se tako osjećaju

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.03.2013., 12:18   #21
Neka duža majica (tunika) i čarape, ne želim se bosa i gologuza prešetavati, to posebno vrijedi za pregled u trudničkoj ambulanti.
ms_4ever is offline  
Old 01.03.2013., 12:29   #22
uvijek u suknji
aria is offline  
Old 01.03.2013., 14:35   #23
Duža majica/tunika i tajice, a ljeti i kad je toplije neka haljina/suknja.
bubley is offline  
Old 01.03.2013., 21:46   #24
Obavezno dulja tunika ili haljina jer se desi da moram još sjesti i porazgovarati prije montiranja na stol. Ako i nemam, ponesem sa sobom nekaj za presvući se.
EineKleineMaus is offline  
Old 01.03.2013., 23:44   #25
nosim suknju i papuče.
inače bi i tunika ili haljinica prošle, ali svaki put me gleda i vaginalno i uzv preko stomka, pa mi zgodnije ovako, nego da na uzv-u dižem sve i ležim polugola
pikuleta is offline  
Old 02.03.2013., 08:59   #26
Prije poroda i trudnoće mi je ginekološki pregled bio smrt. A poslje više nemam toliko srama. Na samom porodu su me bili pokrili plahtom koja me je iritirala kao da je od boljdkave žice ili šta ja znam od čega, al neopisivo mi je to smetalo na nogama ,i muž me je kao zaklanjao ,al nema tu srama. Sad sam opet trudna, a inače ne nosim baš ni suknje ni tunike i nemam ih, pogotovo nemam onih koje mogu nositi sa velikim trbuhom, a bed mi uvijek ići u istom..Al sad mi bude bilo lakše jer budem trudna veći dio ljeti.
Amelie12 is offline  
Old 02.03.2013., 09:09   #27
ja obično obućem nekakvu dužu majcu-tuniku, barem da mi malo prekrije jelte-čisto zbog mene. inače u ordanicij je kabina za presvlačenje, obično obavim pregled pa se obučem i onda razgovor. ali koliko god dugo idem kod gin, meni je svaki put nelagodno, ta nelagoda je jedino bila na tren nestala u trudnoći i to pred kraj kad svako malo moraš na pregled
toka13 is offline  
Old 02.03.2013., 11:56   #28
Mene je sram samo toga što mi je guzica mlohava. bljak. i onda onako kad ju tresem pred ogledalom to sve ko želatina se onako brlja. bbljaaaaaaaaa

al dobro. ženski ginekolog pa me boli q.

da je neki zgodan muškić već bih odavno trčala po teretanama.
__________________
"All I know is the child is my warrant and if he is not the word of God, then God never spoke..."
Death-of-Art is offline  
Old 02.03.2013., 20:15   #29
Ja nemam srama tako da dolazim na pregled u najobičnijoj majci i hlačama koje bi obukla i na posao. Sokne su must have kad je hladno jer obično nosim tenisice ili čizme, a po ljeti sandale na noge i vozi brate.
One papuče tamo nebi ni mrtva obula tako da ta dva metra do stola prođem bosa, gologuza i golopizdasta. Nit sam prva ni zadnja žena koju će taj dan vidjeti golu, a bome mislim da me ne smatra seksualnim objektom tako da ne vidim razlog za lažnom skromnošću i nošenjem suknji koju ionko na kraju trebaš dignuti da pročeprka po tebi.
__________________
She says it helps with the lights out.
ShirleyTemple is offline  
Old 03.03.2013., 22:13   #30
Pridružujem se gologuzim i golopizdastim s tim da čarape uvijek imam na nogama.
mihaela8 is offline  
Old 06.03.2013., 10:22   #31
zaključavam.
možete nastaviti na chat temi trudnice zbor.
tisi is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:00.