Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.05.2006., 02:22   #1
Question Dorothy Perkins

Što mislite o Dorothy Perkins odječi i obuči?
Ja mislim da je bolja od Esprita i našega x-nationa!!
Bar po kvaliteti (x-nation) i po cijeni (Esprit).
 
Odgovori s citatom
Old 25.05.2006., 10:56   #2
Kupila sam si suknju, hlace i majicu cim se otvorio u Rijeci i mogu reci da sam zadovoljna kvalitetom i cijenom.
Gledajuci na njihovom sajtu (www.dorothyperkins.co.uk) vidim da imaju jako jako lijepih haljinica, cipela, bluzica (haljina srednja cijena oko 30 GBP) ali nazalost nista od toga ne vidim u nasem rijeckom ducanu, cini mi se da bas ne popunjavaju asortiman a nemaju bas ove stvari koje su jako trendy.
cutecat is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2006., 10:57   #3
Quote:
cutecat kaže:
Kupila sam si suknju, hlace i majicu cim se otvorio u Rijeci i mogu reci da sam zadovoljna kvalitetom i cijenom.
Gledajuci na njihovom sajtu (www.dorothyperkins.co.uk) vidim da imaju jako jako lijepih haljinica, cipela, bluzica (haljina srednja cijena oko 30 GBP) ali nazalost nista od toga ne vidim u nasem rijeckom ducanu, cini mi se da bas ne popunjavaju asortiman a nemaju bas ove stvari koje su jako trendy.
kako se kreću cijene i koliko si šta platila?
__________________
peku me oči.
chiquita is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2006., 11:31   #4
Taj dućan ima samo u Rijeci?
Hana020 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2006., 12:02   #5
da, ali dobiti ce ga i zg uskoro. ja sam kupila jako dobru retro majcu sa pojasom, rastezljiva, cvrsta za 219 kn. i kupila sam si torbu bijelu za 249 kn i kad sam ju stavila frendica je brijala da je iz furle. stvarno ima dobrih stvari. a ima i onih kaj jedno izgledaju isto. kao i u svim takvim duchanima. a jeftinija je od top shopa recimo..
nola is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2006., 14:57   #6
a nis, cekamo da dodje u zg....
meg is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2006., 19:57   #7
kada odem u crikvu na ljeto, onda ću i do rijeke navratit,
Hana020 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2006., 20:13   #8
Quote:
chiquita kaže:
kako se kreću cijene i koliko si šta platila?
Pretpostavljam da je Magma, možeš si mislit...
A inače mi je to nekak bapski dućkas.
Crow Jane is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2006., 21:34   #9
ovisi kako se nosis?
mislim da si moja baka tamo nebi nishta nashla.
nola is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2006., 21:46   #10
Dok sam bila u Londonu znala bih si kupiti nešto s vremena na vrijeme. Cijene su ok, nešto kao topshop i sl. Dosta kvalitetno (mislim da je esprit ipak za klasu bolji) i uglavnom onako klasičnija odjeća, ima i trendy elemenata. Sve u svemu, bila bih jako sretna da dođe u Zagreb.
__________________
Be patient in affliction, joyful in hope, faithful in prayer
infra red is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2006., 23:17   #11
Quote:
Crow Jane kaže:
A inače mi je to nekak bapski dućkas.

bapski?! pa ima prejebenih stvarcica, vec sam upikirala hrpu obleke....
meg is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2006., 23:19   #12
svi donji dijelovi su im enormno veliki...a gornji mali(normalni)...
primjerice najmanje hlace su im mislim 8 koje su ogromne i prema 8 iz top shopa a manje valjda nemaju? a imaju hlace recimo do broja 16 ja mislim sta je pak enormno veliko dok su im majicice sve s, m, l i nema bas velikih brojeva. koda je za ljude s velikim guzama i malim gornjim dijelom?! ne znam ali da ima fora stvari, ima i nisu skupi jako

Zadnje uređivanje hana : 25.05.2006. at 23:59.
hana is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2006., 23:57   #13
Quote:
meg kaže:
bapski?! pa ima prejebenih stvarcica, vec sam upikirala hrpu obleke....

Da, na britanskom sajtu. Stvarnost u HR je malo drukčija ipak.
Crow Jane is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2006., 00:00   #14
a offtopic kvaliteta x nation mi uopce nije losa, dapace, sve sta imam od njih traje
hana is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2006., 09:36   #15
ovdje je dp onako, srednja zalost. svega imam 1 komad odjece od tamo i pravo se zacudih kako to (jedan 60.-te stil mantil). jeftin je, izbor i nije nesto (barem meni), kvaliteta isto tako nista posebno. onako, vrlo bland i predictable.
__________________
Perfektan dan za banana ribe.
xiola bleu is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2006., 10:30   #16
Quote:
xiola bleu kaže:
ovdje je dp onako, srednja zalost. svega imam 1 komad odjece od tamo i pravo se zacudih kako to (jedan 60.-te stil mantil). jeftin je, izbor i nije nesto (barem meni), kvaliteta isto tako nista posebno. onako, vrlo bland i predictable.
Slazem se.
Ovdje kotira ispod Topshopa, Warehousea, pa i Oasis.
Mozda nesto iznad New Looka, s time da je New Look, po ugledu na Topshop, poceo narucivati limited-edition kolekcije od dizajnera u jeftinoj izvedbi.
DP--osrednja kvaliteta, osrednji dizajn, povremeno se zna zalomiti nesto simpaticno, recimo bas to sto Xiola spominje prije par godina im je kolekcija u stilu 60tih bila ok.
__________________
I firmly reserve the right to contradict myself
puffko is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2006., 12:10   #17
Quote:
Crow Jane kaže:
Da, na britanskom sajtu. Stvarnost u HR je malo drukčija ipak.


ma nek idu znas di.... u hrvatsku uvijek salju samo ostatke robe....
meg is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2006., 12:15   #18
evo skoknula do njihovog sajte, ima zgodnih stvarčica, i cijene su im ok, neg vidjela sam da imaju nešto tipa prodaje prek interneta, tipa ono sastavljaš si svoju košaricu, jel koja probala naručit prek inaterneta? jel posluju s hr?
__________________
Life is not measured by the number of breaths we take, but by the moments that take our breath away
mladac is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2006., 18:31   #19
(meni je x nation grozan ali nije sad to tema)...kupila sam 3 majice u dorothy-jedna mi nekako gubi formu jer ju valjda prečesto perem, jednoj se izvlači konac, a jedna je ok ali i najskuplja od ove 3...neznam, nije me baš oduševilo
diona is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2006., 21:32   #20
Nemam nista iz tog ducana, ali se jedna moja frendica tamo usrecila. Naime, trudna je sedam mjeseci, dosad je dobila preko 20 kg ( no comment) i visoka je samo 165 cm. Dakle, ne stane ni u trudnicku robu koju ne moze prevuci preko bokova i trbuha. U Dorothy P. je pronasla nekoliko pari capri hlaca koje je bez problema obukla. Istina je da su hlace broj 18 i 20 (ne znam koji je to nas broj), i za 350,00 kn ima dva para ljetnih hlaca. Sreci njenoj nema kraja.
 
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:37.