Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Magija i mistika

Magija i mistika Od parapsihologije do metafizike

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.11.2006., 20:10   #1
Thumbs up Magija, spiritualnost, demonizam, vještičarstvo, visoka magija

Energija u nama, skrivena tama i skriveno svijetlo u nama, moć koju svi posjedujemo, ali je rijetko koristimo, MAGIJA.
Postoji više odjeljenja magije prema, khm, tematici,odnosno željenu učinku:
crvena-ljubav,ljubičasta-duša,zelena-novac,bijela-dobro,crna-zlo.
Najjednostavniji primjer bijele magije je:
Levitiranje:
nažalost eng.verzija:
"Light as a feather,stiff as a board"
Dvoje magova stavi ruke nad trećeg koji leži facom prema gore.
Zatim naglas govore ove gore riječi, glasno,sve tiše,pau sebi...,te ležeći mag počinje levitirati.


Netreba vam nikakva inicijacija,samo morate vjerovati u sebe, u svoj put koji odabirete.......
Trebate koju e-knjigu s tim sadržajem, pošaljite mi e-mail, napišite kojeg sadržaja knjigu trebate i poslat ću vam.

Najbolji linkovi :
www.rose-ariadne.com
www.spiritonline.com
www.spellsandmagic.com

i VAŠE SRCE!!!!!!!!!
AngelT is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2006., 20:13   #2
Ako imate nešto što želite podariti svijetu i svim čitateljima,samo pišite,svaka kap čin ocean i svaka je jednako bitna.
AngelT is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2006., 22:57   #3
Jedna od mojih najboljih sposobnosti koju nemam,ali trenutno je pokušavam svladati je telekineza.
Dobri link:
43things.com
to svi znate što je, neki kažu magija,neki unutarnja snaga, ja kazem oboje
AngelT is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2006., 23:05   #4
Quote:
angelt kaže:
Jedna od mojih najboljih sposobnosti koju nemam ...
__________________
You are -- so be happy
ninja_meditation is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2006., 23:11   #5
Neznam kako da uđem u stanje podsvijesti u kojem bi mogao micati stvari mislima????????
AngelT is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2006., 23:15   #6
Quote:
angelt kaže:
Neznam kako da uđem u stanje podsvijesti u kojem bi mogao micati stvari mislima????????
ne VJERUJES dovoljno u to
vilenjak is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2006., 23:30   #7
Quote:
angelt kaže:
Neznam kako da uđem u stanje podsvijesti u kojem bi mogao micati stvari mislima????????
Prouci samohipnozu, takozvani - trans.
Opustaj se, smiri, dodji u meditativno stanje i sljedeće što moraš napraviti je dobiti osjećaj "mentalnog pada". Zamisljaj da padas - jos bolje, znaj da padas, osjecaj da padas.
Treba puno vjezbe ali na kraju se isplati. Kad se dobro izvježbaš, to ćeš moći raditi otvorenih ociju i ako si dobar sa kontrolom energije, telekineza ti ne gine...
__________________
/|\
vladdelucius is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2006., 23:33   #8
Quote:
vladdelucius kaže:
Treba puno vjezbe
i autosugestija i vjere
vilenjak is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2006., 23:33   #9
Quote:
vladdelucius kaže:
Prouci samohipnozu, takozvani - trans.
Opustaj se, smiri, dodji u meditativno stanje i sljedeće što moraš napraviti je dobiti osjećaj "mentalnog pada". Zamisljaj da padas - jos bolje, znaj da padas, osjecaj da padas.
Treba puno vjezbe ali na kraju se isplati. Kad se dobro izvježbaš, to ćeš moći raditi otvorenih ociju i ako si dobar sa kontrolom energije, telekineza ti ne gine...
a ti imaš telekinezu ...
__________________
You are -- so be happy
ninja_meditation is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2006., 23:35   #10
Quote:
vilenjak kaže:
i autosugestija i vjere
a za što ti koristiš svoje telekinetske sposobnosti ...
__________________
You are -- so be happy
ninja_meditation is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2006., 20:30   #11
Wink ti

Quote:
vladdelucius kaže:
Prouci samohipnozu, takozvani - trans.
Opustaj se, smiri, dodji u meditativno stanje i sljedeće što moraš napraviti je dobiti osjećaj "mentalnog pada". Zamisljaj da padas - jos bolje, znaj da padas, osjecaj da padas.
Treba puno vjezbe ali na kraju se isplati. Kad se dobro izvježbaš, to ćeš moći raditi otvorenih ociju i ako si dobar sa kontrolom energije, telekineza ti ne gine...

A ti se baviš magijom i možeš koristiti telekinezu???????
AngelT is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2006., 20:36   #12
Quote:
angelt kaže:
A ti se baviš magijom i možeš koristiti telekinezu???????
Da, bavim se magijom, telekinezu jos ne mogu koristiti, ali ucim od par ljudi koji to mogu...iako nisam potpuno usmjeren na telekinezu, vjezbam i ucim. Imao sam malih iskustva i rijetkih ali...to je vise nego moguce. No treba bit jako iskusan u manipuliranju energije...a to se stječe iskustvom...
Puno rada - da, ali isplati se...
__________________
/|\
vladdelucius is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2006., 20:41   #13
Quote:
vladdelucius kaže:
Prouci samohipnozu, takozvani - trans.
Opustaj se, smiri, dodji u meditativno stanje i sljedeće što moraš napraviti je dobiti osjećaj "mentalnog pada". Zamisljaj da padas - jos bolje, znaj da padas, osjecaj da padas.
Treba puno vjezbe ali na kraju se isplati. Kad se dobro izvježbaš, to ćeš moći raditi otvorenih ociju i ako si dobar sa kontrolom energije, telekineza ti ne gine...
kad je sve tako puno dobrih magova ovdje nabacite već jednom FILM kao pomocete predmete.... ili prestanite seruckat

sve puno telekineze a na cijeom youtubeu nema niti jedan NORMALAN filmic.. ne mislim na trickove
grizli is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2006., 20:42   #14
a odakle si?????????
AngelT is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2006., 20:47   #15
Quote:
angelt kaže:
a odakle si?????????
sta odakle sam

samo kazem dajte mi JEDAN film telekineze uploadajte na net pa da vidim

Tj. Snimi ti tog svog "ucitelja" kako pomice predmete telekinezom i posalji ovdje NE moras mu snimat facu niti mene zanima tko je on i kako izgleda..

Naravno to ne mora bit tvoj ucitelj ali posaljite film za koji ste sigurni da nije prijevara
grizli is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2006., 20:47   #16
Quote:
grizli kaže:
kad je sve tako puno dobrih magova ovdje nabacite već jednom FILM kao pomocete predmete.... ili prestanite seruckat

sve puno telekineze a na cijeom youtubeu nema niti jedan NORMALAN filmic.. ne mislim na trickove
...takvih filmova nema upravo iz razloga - iskusnim magovima nije u interesu da uvjere nekog postoji li magija ili ne...

1. Da izdaš takav film, primitivni narod zajedno sa Crkvom bi te proglasio ludim!

2. To radi Crkva koja kontrolira hollywood - pa pomocu Egzorcist filmova tjera ljude na misu...
__________________
/|\
vladdelucius is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2006., 20:50   #17
Red face tako je

Quote:
vladdelucius kaže:
...takvih filmova nema upravo iz razloga - iskusnim magovima nije u interesu da uvjere nekog postoji li magija ili ne...

1. Da izdaš takav film, primitivni narod zajedno sa Crkvom bi te proglasio ludim!

2. To radi Crkva koja kontrolira hollywood - pa pomocu Egzorcist filmova tjera ljude na misu...

imas potpuno pravo!!!!!!!!!!!!!!!!!1
AngelT is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2006., 20:50   #18
Quote:
vladdelucius kaže:
...takvih filmova nema upravo iz razloga - iskusnim magovima nije u interesu da uvjere nekog postoji li magija ili ne...

1. Da izdaš takav film, primitivni narod zajedno sa Crkvom bi te proglasio ludim!

2. To radi Crkva koja kontrolira hollywood - pa pomocu Egzorcist filmova tjera ljude na misu...
Ništa ja ne vjerujem ok nevidim

pa te direkto pitam DA LI SI VIDIO na svoje oci nekoga tko to moze?

Drugo pa KO KAZE da si taj netko tko to moze mroa snimat lice na filmu danas kada je youtube popularan vec bi netko nesto objavio.. dok ne vidim sve su to puste bajkice

Tj. ako vec postoje ljudi koji "znaju" telekinezu sta uopce hodaju: tj da je moguca ljudi bi okolo lebdjeli nebi hodali...

no sto se mene tice ne tvrdim da nije moguca ali niti ne mogu biti siguran dok ne vidm na svoje oci
grizli is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2006., 20:51   #19
Quote:
angelt kaže:
imas potpuno pravo!!!!!!!!!!!!!!!!!1
ajde ajde .. kao sto pises anonimno po forumu tako mozes anonimno uploadat film na net: tako da ti je zakljucak glupost
grizli is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2006., 20:52   #20
crkva je upropastila mnogo znanstvenih otkrića, te stalno nešto radi da be laike prisilila da im daju novac, ili slično!!!!!!11
AngelT is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:19.