Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Magija i mistika

Magija i mistika Od parapsihologije do metafizike

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.11.2006., 20:21   #81
Red face pyrokinesis

Quote:
grizli kaže:
a kojom to tehnikom ?

ajd opiši malo

najjednostavnije da ti objasnim........
ima više tehnika, treba naći pravu za sebe......
započeo sam tako što sam upalio svijeću, promatrao njen plamen, osjećao njegovu moć, povezivao se s njim, stapljao se s njim.....
postao sam jedno s vatrom, na neki čudni način sam se ujedinio s njom......
govorio sam joj neka smanji plamen ,ne naređivao, pa neka povisi, i tako izmjenično, sve dok to nisam svladao.
zatim sam vizualizirao moć vatre, odnosno projicirao sam energiju u svoje ruke, zamišljajući kako vatra teće kroz mene, osjećao sam njenu energiju i poželio da se zapali list papira, vizualizirao da gori, te projicirao energiju van iz ruke kako bi se napokon zapalio papir......
ako si iskusan u magiji imaš jednu pomoć, čaroliju
"vatra bez šibica",
ako želiš poslat ću ti ju.........
to ti može uvelike pomoći......
ali najvažnije je da vjeruješ!!!!!!!!!111
AngelT is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2006., 00:11   #82
Meni nije potrebna nikakva ceremonija niti meditacija da bi magija imala efekta. Al potrebno je fizičko djelovanje bez kojeg se sve svodi na iluziju i laganje samoga sebe.
__________________
Zašto je Vatikan među prvima priznao Hrvatsku klikni na link i saznaj
OneManArmy is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2006., 01:46   #83
sve je to jakooo zanimljivo sta pricate dragi magovi ..samo sta ima nas na forumu koji ijako bi jakooo zeljeli vjerovat u magiju imamo i nesto racionalnog i znanstvenog pristupa u sebi zato molim vas,stvar je jako jednostavna ako mozete izvesti neku od paranormalnih sposobnosti onda ljepo snimite i posaljite nam na mail. to sto kazete da magovi ne zele svoja iskustva prenjeti sirokim masama demantirali ste sami sebe, sta vec pisete javno o ovoj temi i donekle se hvalite da mozete uciniti odredjene par.sposobnosti pa ako mozete ja cu doc do vas i snimit jednom za uvjek to sa kamerom i bok..ako hocete mozete dobit i milju dolara za to ako dokazete da je to produkt uma..btw obozam okultno i interesirao sam se za magiju od malih nogu ali jednostavno neke u neke stvari nisam zadirkivo osim u astralnu projekciju i malo dozivanja duhova.....zato molim vas ljepo ako mozete izvodit svakakve paranormalne stvari u uvjetima gdje vas niko negleda i vidi ,gdje ste sami i nezelite da to nitko ne vidi pa onda nemojte ni pricat o tome .....jer nema svrhe..jebiga ja mogu letit do mjeseca svaki dan ali samo onda kad je mrki mrak i kad me nitko negleda..wtf!?? nismo djeca
__________________
sunch4ny 8)
S4sh4nn is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2006., 01:55   #84
btw.. magovi molio bi vas da ak znate da mi objasnite sta je to meditacija sa ogledalom i sta se postize sa tim i koje su opasnosti i upute za ovu igru sa svjecom kak se to tocno radi onak u kratko ako nije problem...
__________________
sunch4ny 8)
S4sh4nn is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2006., 10:31   #85
Quote:
S4sh4nn kaže:
btw.. magovi molio bi vas da ak znate da mi objasnite sta je to meditacija sa ogledalom i sta se postize sa tim i koje su opasnosti i upute za ovu igru sa svjecom kak se to tocno radi onak u kratko ako nije problem...
U minimum truda i par klikova mišem možeš naći tu temu :

https://www.forum.hr/showthread.php?t=163891
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2006., 21:08   #86
Wink neeeee

Quote:
Baphomet kaže:
Najednostavnije je za pretpostaviti da ne znaš o čemu pišeš i da ćeš preko noći nešto iskopati na netu i opet prodavati maglu.
ne,već,nisam imao vremena da pišem opširno, pa ako se ti razumiješ u magiju, pa daj onda reci ti..........
ja nist ne kopam po netu, sve sto ovdje kazem,govorim iz vlastita iskustva,ili obavezno napomenem da je to od nekog drugog preuzeta tvrdnja.........
AngelT is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2006., 23:02   #87
Quote:
Baphomet kaže:
U minimum truda i par klikova mišem možeš naći tu temu :

https://www.forum.hr/showthread.php?t=163891
hvala ti 8)
samo je problem kaj sam ja tu temu podstavio ali nisam bas dobio neke iscrpne odgovore na temu svjece mozda nesto o ogledalu ali slabo zanimaju me prava iskustva i znajna o tome vasa tudja sve mi jedno sam da malo vise znam o tom fenomenu.. tak ak jos znas za koji link ili forum na hrvatskom jeziku napisi ..thnx
__________________
sunch4ny 8)
S4sh4nn is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2006., 00:11   #88
Magija nije paranormalna sposobnost već znanje kojim se oblikuje promjena u skladu s našom voljom.
__________________
Zašto je Vatikan među prvima priznao Hrvatsku klikni na link i saznaj
OneManArmy is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2006., 00:14   #89
Quote:
OneManArmy kaže:
Magija nije paranormalna sposobnost već znanje kojim se oblikuje promjena u skladu s našom voljom.
ma super dajte mi neki fking link ili neki film ili neki dokaz da magija nije brijanje u nasoj maloj glavici....
__________________
sunch4ny 8)
S4sh4nn is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2006., 00:26   #90
Quote:
S4sh4nn kaže:
ma super dajte mi neki fking link ili neki film ili neki dokaz da magija nije brijanje u nasoj maloj glavici....
sve je "brijanje u nasoj maloj glavici"
vilenjak is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2006., 00:42   #91
i ja isto to mislim ali bi stvarno volio da se to i dokaze onak ljepo, znanstveno i gotovo..pod time mislim i na ap i na dozivanje duhova ,levitaciju i dr...
__________________
sunch4ny 8)
S4sh4nn is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2006., 01:00   #92
Quote:
S4sh4nn kaže:
i ja isto to mislim ali bi stvarno volio da se to i dokaze onak ljepo, znanstveno i gotovo..pod time mislim i na ap i na dozivanje duhova ,levitaciju i dr...
dokazao ili ne opet je sve u glavici
grizli is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2006., 03:08   #93
MA SLAZEM SE ALI MISLIM objektivno dokazati znaci u glavicama ali glavicama vise ljudi jednako..
__________________
sunch4ny 8)
S4sh4nn is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2006., 14:03   #94
Quote:
S4sh4nn kaže:
ma super dajte mi neki fking link ili neki film ili neki dokaz da magija nije brijanje u nasoj maloj glavici....
Očigledno me nisi shvatio. Magija nije telekineza.
Sex se smatra najsnažnijom magijom http://onemanarmy.ueuo.com/e107_plug...wtopic.php?247
__________________
Zašto je Vatikan među prvima priznao Hrvatsku klikni na link i saznaj
OneManArmy is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2006., 15:51   #95
glejte ocito tu niko nije shvatio da nije bitno raspravljati dali je isus reko judi da ga zuljaju cipele zato jer je puno hodo ili dali je uopce imo cipele ili ustvari mu je lagao..bitno je prvo dokazati dali je isus postojao a onda filozofirati dalje ..iskreno mi je sve jedno gdje telekineza spada a gdje magija spada hocu da mi netko da neki cvrsti dokazz!!! dakle ne netko da je cuo ,procito ,slusao ili gledao film..cvrsti objektivni dokaz!!!! god damn it...
__________________
sunch4ny 8)
S4sh4nn is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2006., 15:55   #96
i da prvi post je skroz ok..vidis ima logike samo treba dokazat..
__________________
sunch4ny 8)
S4sh4nn is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2006., 19:23   #97
Quote:
S4sh4nn kaže:
iskreno mi je sve jedno gdje telekineza spada a gdje magija spada hocu da mi netko da neki cvrsti dokazz!!! dakle ne netko da je cuo ,procito ,slusao ili gledao film..cvrsti objektivni dokaz!!!! god damn it...

Ti si jedan od onih koji bi sve na pladnju.nejde to tako
a ni ovi koji se preseravaju kroz nekakve priče na razini d&d-a nisu ništa bolji.
da ne pričamo kako je jedan od takvih nabacao u naslov sve i svašta dok s time blage veze nema.
Black Dragon is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2006., 19:55   #98
Quote:
S4sh4nn kaže:
i da prvi post je skroz ok..vidis ima logike samo treba dokazat..
Zar nikada nisi doživio orgazam?
__________________
Zašto je Vatikan među prvima priznao Hrvatsku klikni na link i saznaj
OneManArmy is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2006., 22:24   #99
Quote:
Beljki kaže:
Bolje se bavit kuharstvom i citat kuarice. Bolje vama, bolje okolini, bicete zdraviji i imati vise prijatelja koji ce jedva cekat da vam dodju u goste, a moc cete se i dobro udat

to je vrhunska magija

koji k.. ce vam telekineze il levitacije, pa niste invalidi da nemozete dofatit daljinski rukom il nes ...
ak si rak, je. samo doma, tu i tam zavrtit kuhacom, debljat se i tak.
jimmy jazz is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2006., 23:43   #100
Quote:
Black Dragon kaže:
Ti si jedan od onih koji bi sve na pladnju.nejde to tako
a ni ovi koji se preseravaju kroz nekakve priče na razini d&d-a nisu ništa bolji.
da ne pričamo kako je jedan od takvih nabacao u naslov sve i svašta dok s time blage veze nema.
gle meni je sve to jasno ali nemoj plz.. mi vise odgovarat i ostali na postove tipa ti bi sve na pladnju,nejde to tako , nije tak u zivotu blablalalabala takvi postovi su mi na ovom forumu bezveze a sve ih vise ima ..zato molim vas ak neko zna sta konkretno neka kaze ak nezna nek ode na podforum filozofija pa nek filozofira..nemojte mi kaj zamjerit ali pol tema na forumima ode onda off topic..
ovo je super tema.. ali idemo zaljucit ovu temu nekim logicnim zakljuckom ili bar probat a za to su mi potrebne cinjenice i iskustva od svakog...
sa zivotnim filozofijama sam vec upoznat i mislim da im nije mjesto na ovoj temi ...
no hardz feelingzz
__________________
sunch4ny 8)
S4sh4nn is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:07.