Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.02.2007., 16:43   #21
A mene ste zaboravili ovdje na ljubičastom ha???
Koliko se sjećam ja sam prva o tome počela pilati...
Sad stvarno nemam vremena, al čim nađem, stavit ću vam ovdje malo fotki iz moje prebogate arhive!!!!!!!
dvolični blizanac is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2007., 19:15   #22
Quote:
any5 kaže: Pogledaj post
Konačno da još netko pored mene želi ljubičasto na svadbi
MalaIM hoćeš imati samo ljubićastu ili ćeš kombinirati??

Kod nas će biti ljubičasto i boja šampnjca...tako da skupljam ideje i muku mučim kako da cvjećarki dam do znanja da mora biti nježno ljubičasto, a ne slučajno rozo (jer mi je par njih pokazalo roze ruže, a ja sam tražila nježno ljubičaste)....šta još ima od ljubičastog cvijeća?
Ej bok, moj životni san je bio imati ljubičastu vjenčanicu, ali to bi trebalo šivati... a već gubim živce i za sitnije stvari a kamoli da se i oko toga živciram. Pa kako je pir u 7. misecu i uskoro krećem tražiti vjenčanicu mislim da će ona biti najvjerojatnije ivory ili nešto slično tome, pa će sve ostalo biti u kombinaciji ljubičaste i boje vjenčanice. Genijalna mi je i kombinacija zelene i ljubičaste boje, ali to bi je već malo previše za kombinirati. Imam puno slika na kompiću, ali nisam još pokušavala stavljati slike, tlaka mi je...probat ću jednom. A što se tiče buketa, ni ja ne želim neke rozaste ruže, pa sam se odlučila za ljubičaste orhideje i bijele ruže, a orhideja ima cijele godine.
Na kraju ispada da svi vole ljubičasto.... živila ljubičanstvena boja....
malaIM is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2007., 21:45   #23
Quote:
malaIM kaže: Pogledaj post
Ej bok, moj životni san je bio imati ljubičastu vjenčanicu, ali to bi trebalo šivati... a već gubim živce i za sitnije stvari a kamoli da se i oko toga živciram. Pa kako je pir u 7. misecu i uskoro krećem tražiti vjenčanicu mislim da će ona biti najvjerojatnije ivory ili nešto slično tome, pa će sve ostalo biti u kombinaciji ljubičaste i boje vjenčanice. Genijalna mi je i kombinacija zelene i ljubičaste boje, ali to bi je već malo previše za kombinirati. Imam puno slika na kompiću, ali nisam još pokušavala stavljati slike, tlaka mi je...probat ću jednom. A što se tiče buketa, ni ja ne želim neke rozaste ruže, pa sam se odlučila za ljubičaste orhideje i bijele ruže, a orhideja ima cijele godine.
Na kraju ispada da svi vole ljubičasto.... živila ljubičanstvena boja....
Moja kombinacija je zeleno-ljubičasto-bijela...
I morat ću te rastužit ali ljubičaste orhideje je jako teško nabaviti, i dosta su skupe... Bar one tamnije kakve ja želim...
dvolični blizanac is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2007., 08:58   #24
Quote:
dvolični blizanac kaže: Pogledaj post
A mene ste zaboravili ovdje na ljubičastom ha???
Koliko se sjećam ja sam prva o tome počela pilati...
Sad stvarno nemam vremena, al čim nađem, stavit ću vam ovdje malo fotki iz moje prebogate arhive!!!!!!!
Dvolični, šalji fotke hitno, jer ja do sutra moram donijeti odluku o cvjećarki pa mi treba i što više ideja
any5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2007., 10:20   #25
Quote:
any5 kaže: Pogledaj post
Dvolični, šalji fotke hitno, jer ja do sutra moram donijeti odluku o cvjećarki pa mi treba i što više ideja
Any,
pošalji mi na pm tvoju e-mail adresu i poslat ću ti, sada stvarno nemam vremena pregledavati arhivu i uploadati na net... Ajde ako ti nije bed...
A ostalim curkama ću staviti za desetak dana nakon ispita pa ako treba i cijeli kompjuter na forum.
Može tako cure?
dvolični blizanac is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2007., 10:55   #26
Quote:
dvolični blizanac kaže: Pogledaj post
A ostalim curkama ću staviti za desetak dana nakon ispita pa ako treba i cijeli kompjuter na forum.
Može tako cure?
Ma, naravno da može Ja bi samo da staviš koji sliku sa lavandom. Please
majab2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2007., 12:07   #27
http://img213.imageshack.us/img213/9...81wincecg0.jpg

ovako sam ja riješila nedostatak ljubičastog cvijeća
Aurora.os is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2007., 12:59   #28
Ajde Aurora molim te za nas koje ćemo imati ljubičasto, stavi nam ovdje još fotki svojih detalja!
Pliz, svaka ideja je dobrodošla!!!!
dvolični blizanac is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2007., 13:04   #29
I ja ću imati ljubičasto plave detalje. Juće sam kaparila navlake za stolice sa ljubičastom mašnom za 15kn!
Mislila sam onda u zdjelu (onu okruglu) staviti na dno kamenčiće i školjke i orhideju ljubičastu ali onu svjetlu, na površinu vode plutajuće svećice. Moram to isprobati pa javim kako izgleda.
Buket će mi istp biti ljubičasto bijeli. Joj jedva čekam!!!
ana77 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2007., 13:06   #30
Ana,
mislim da ti je to predivna ideja!!!
Gdje si našla navlake tako jeftino, meni ih svi nude za 20 kn?
P.s. Imaš mail, mali ali sladak!
dvolični blizanac is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2007., 19:00   #31
I meni se sviđa ljubičasto - imate u ovom časopisu vjenčanja neki super ljubičasto bijeli buket - nisu ruže, al izgleda dosta slično!
petrica1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2007., 21:15   #32
Quote:
ana77 kaže: Pogledaj post
Kod jedne tete iz Kutine. Imam vizitku ali kod nje su i po 10kn ako uzmeš i dekoracije od cvjeća pa možda i to rješim tako. Pošaljem ti na pm brojček. Šalje ih ona po cijeloj hrvatskoj.
Možda Roses Flores? Ona je uređivala mojim frendovima dvoranu i sjenicu u Podgariću
Mayo is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2007., 01:26   #33
Quote:
Mayo474 kaže: Pogledaj post
Možda Roses Flores? Ona je uređivala mojim frendovima dvoranu i sjenicu u Podgariću
Je je baš ona!! Vidjela sam i slike sa te svadbe u njezinom albumu. Odma sam ih prepoznala
ana77 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2007., 09:53   #34
Quote:
ana77 kaže: Pogledaj post
Je je baš ona!! Vidjela sam i slike sa te svadbe u njezinom albumu. Odma sam ih prepoznala
Žena je stvarno simpatična i susretljiva, a i super je sve uredila - i dvoranu, i sjenicu, i most.. svi gosti su rekli da je bilo čarobno

Off: Baš mi je drago što se udaješ u Podgariću
Mayo is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2007., 10:28   #35
Vi ljubičaste.. već par puta sam u zadnje vrijeme vidjela ljubičasto žute kombinacije i to mi skroz mrak izgleda.. predivno stvarno.. dvolični, tebi ako ona frendica sve iskopira možeš uzeti žutu uz zelenu ili umjesto zelene.. to ti čak i uz temu ide mediteran sunce...ah kad će ljeto A imaš i predivne pastelno žute orhideje (ja jučer buket dobila s njima, i odmah sam te se sjetila )
__________________
Sve je dobro :)
Volim te malena
MalaLola is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2007., 10:40   #36
Quote:
Malabudala kaže: Pogledaj post
Vi ljubičaste.. već par puta sam u zadnje vrijeme vidjela ljubičasto žute kombinacije i to mi skroz mrak izgleda.. predivno stvarno.. dvolični, tebi ako ona frendica sve iskopira možeš uzeti žutu uz zelenu ili umjesto zelene.. to ti čak i uz temu ide mediteran sunce...ah kad će ljeto A imaš i predivne pastelno žute orhideje (ja jučer buket dobila s njima, i odmah sam te se sjetila )
Mala,
opet ti s dobrim idejama...
Al ne smijem ni pomislit na to, dragi je već odbio narančastu, još da mu s tim dođem... kao da mu nije dovoljno da sam nam sobu ofarbala u žuto...
Probat ću ja to diplomatski...
I ja dobila orhideje jučer, naravno...
dvolični blizanac is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2007., 10:53   #37
Jeste vidili buket od one cure iz novog casopisa vjencanja, koja je slikana od imagestudia? Na njihovoj reklamnoj stranici ima isto slike te iste... Buket je od ljubicastog, njezno zelenog i misilm krem cvijeca.. super izgleda...
Magg is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2007., 10:56   #38
Magg, meni je sve kod te cure super... Počevši od vjenčanice, frizure, buketa pa nadalje!!!
dvolični blizanac is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2007., 11:21   #39
Magg, sad sam išla na stranicu od imagestudia-na taj buket sam mislila. Fakat super izgleda, jel neko zna kak se zove to cvijeće?
petrica1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2007., 11:29   #40
http://img206.imageshack.us/img206/1163/img0030hi5.jpg

http://img204.imageshack.us/img204/3...0287zp8.th.jpg

http://img204.imageshack.us/img204/4...stomoy5.th.jpg

http://img220.imageshack.us/img220/6...0230gb9.th.jpg

ovo su neki detalji sa mog vjenčanja, fotograf se nije fokusirao na detalje pa nemam boljih fotki
Aurora.os is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:42.