Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.04.2007., 15:21   #21
Quote:
Malabudala kaže: Pogledaj post
Ma nije bed javno samo neću pisat dok nekog ne zanima, a inače mi je baš drago da ih mogu popljuvat malo.. baš su mi se zamjerili
Dakle TurboX sviraju od 8 do 5 ili 4 nemoj me držat za riječ i nema dalje... ili možda i ima uz neku bolesnu naknadu, ali nakon načina na koji je to rečeno i cijene koju traže bez da idu u pratnju bilo mi je odj... vi napuhanci
jedva si docekala - vidi se

u vezi teme... ja ne znam jel mi je to dobro ili nije.. nemogu se odlucit.. s jedne strane mislim da bi moglo biti previse svega (pogotovo za starceke, nama mladim to ne smeta) a s druge strane mislim da bi moglo biti vrhunski dobro
__________________
Magg is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2007., 15:28   #22
O Boze..pa ne mozes vjerovati...Zao mi je zbog TurboX, o njima nisam puno cula tako da ne znam, ali mislim da im takav stav ne pomaze puno...pitala sam zato jer sam se zabrinula da nisu ovi moji...posto su i oni rekli da imaju obicaj svirati do 4, 5 max....no rekli su nesto u stilu kao i Ibucar..ako je lom, naravno da se nece skupiti, ali ako je 10 pijanih mamlaza nece venuti zbog njih...
Ma...ja sam nabrijana na glazbu, meni je to uz vino najvaznija stavka i onda sad stalno mlataram to po glavi...dragi i ja smo vrtili ideju i cigana ujutro, Jole (koji je zauzet), marijaci, uz band jos jedan saksofonist i trubac...svasta...

Sad vise ne znam sta da radim...mislim da ce biti casa, dvije vina i opla...na kraju cu i band i sve razmetati i pjevat sama gore
danijela211 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2007., 15:44   #23
ma ništa ne brini, ako je dobra vibra među ljudima i jedna ili dvije muzike bit će super, sve zavisi kak su ljudi raspoloženi, bila ja na svadbama sa dvije muzike, pa je kod jednih mi to bio totalni promašaj (jer su si ljudi htjeli odmoriti pa je ova druga muzika imala malo preduge pauze), a opet na jednoj sam bila gdje je bio lom, doduše ljudi si vole onak više zapjevati uz tamburaše nego skakati uz njih...
tincica31 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2007., 16:03   #24
Quote:
tincica31 kaže: Pogledaj post
...doduše ljudi si vole onak više zapjevati uz tamburaše nego skakati uz njih...
To si i ja mislim, tamburasi su onak odmor za usi (da je, doduse, po mom - strujića kod nas ne bi ni bilo )..... mada... pustite nam Julisku i cure moje (skupa sa mnom) opci raspasoj ... ah, sto mogu kad je meni tambura i ja cu se rasplesati na sve, a narocito na tamburase
Reklo bi se, definitivno nisam objektivna
__________________
QuadMummy - Velkili, Princeza na zrnu graska, Zvrkica i Gremlincica
JednoTamburasko is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2007., 17:03   #25
Meni to s kombinacijom i nije tako loše, ali npr. da dok ljudi jedu sviraju neke klape, onako lagano i probavljivo

Ako mi bend u 4 kaže da ode ća, a ekipa mi je raspoložena, ubit ću ih, ali stvarno! , samo znam da će bit par frikova koji će im šušnut 100 eura da nastave i da će onda biti spika pa ok onda , ali to stvarno nije u redu, i ovo što im plaćamo je bolesna cifra, pa šta nije?!

Nego drage forumašice, koliko vi plaćate nastup u crkvi, i kako ste to općenito organizirale? Tko vam tamo pjeva?
Zairra is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2007., 17:07   #26
300 e tamburasi, a ako ce biti i kao drugi band i vise...

1500e band

oko 500 kuna pjevacicu

i 300 kuna pijanistu

pa ti vidi...

stvarno ako se pokupe u 4...bit ce
danijela211 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2007., 17:16   #27
Ah da...sad me panika primila tko će meni pjevat u crkvi?Kako i gdje da ja to nađem???
Zairra is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2007., 17:39   #28
meni pjeva studentica solo pjevanja, odlicna je...mogu ti proslijediti kontakt, pa da se dogovorite...ona ima i svog korepetitora pa si odma sve rjesila...
danijela211 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2007., 17:41   #29
inace...sad sam se cula s bendom..

kaze da su marijaciji pun pogodak..da je to opce narodno veselje...lom i krs...

pa ti sad reci...
danijela211 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2007., 21:11   #30
Quote:
zairra kaže: Pogledaj post
Nego drage forumašice, koliko vi plaćate nastup u crkvi, i kako ste to općenito organizirale? Tko vam tamo pjeva?
Ja sam mislila iznajmiti curu koja svira harfu
cifra 1000kn
A najradije bih iznajmila uz harfu jos i flautu, a to je dodatnih 700kn
Bila sam prosle godine na jednom vjencanju gdje su te dvije cure svirale i to je bilo nesto najljepse sto sam ikad cula. Bolje i od klape o kojoj sam ja uvijek mastala da mi pjeva u crkvi

danijela211 Marijaciji su super izbor!
Delphine is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2007., 21:28   #31
moj bend u crkvi košta 500 kn, mislim tolko ih je sestra platila prošlu jesen, ja iskreno nisam ni pitala, samo sam bila sretna da su bile slobodne za taj termin, a cure su stvarno super, pjevaju što god poželiš, očeš od našeg repertoara ili stranog...
a za svadbu nam je muzika 5000 kn i sviraju do kraja, nema da mi se pokupe u 4, ni slučajno sa mnom se ne zeza...
tincica31 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2007., 22:10   #32
[QUOTE=tincica31;7983723]moj bend u crkvi košta 500 kn, mislim tolko ih je sestra platila prošlu jesen, ja iskreno nisam ni pitala, samo sam bila sretna da su bile slobodne za taj termin, a cure su stvarno super, pjevaju što god poželiš, očeš od našeg repertoara ili stranog...

Da, zvuči dobro , ako se ne udaješ 02.06. kad i ja , da li bi mi mogla poslati broj na pm, da se raspitam? Hvala!

Ja sam nešto kao se raspitivala za onaj zbor Izvor, pjevaju gospel i odliči su , samo nemam pojma koja bi cifra bila, do te informacije nisam stigla, ali mislim da bi mogla biti
Zairra is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2007., 22:11   #33
[QUOTE=Delphine;7983482]Ja sam mislila iznajmiti curu koja svira harfu
cifra 1000kn
A najradije bih iznajmila uz harfu jos i flautu, a to je dodatnih 700kn
Bila sam prosle godine na jednom vjencanju gdje su te dvije cure svirale i to je bilo nesto najljepse sto sam ikad cula. Bolje i od klape o kojoj sam ja uvijek mastala da mi pjeva u crkvi

Zvuči mrak, a to je onda samo instrumental? Ili...?
Zairra is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2007., 09:54   #34
Quote:
zairra kaže: Pogledaj post
Nego drage forumašice, koliko vi plaćate nastup u crkvi, i kako ste to općenito organizirale? Tko vam tamo pjeva?
Mne je svirala casna sestra iz naseg samostana na orguljama ( pjevanje nisam htjela) i to je kostalo 100 kuna
__________________
Thenebra :broj godina pomnozi sa brojem koliko ti puta pas dnevno jede. i toliko vrecica moras imati sa sobom! znaci npr.. 2(godine) X 2(dnevno puta jede) = 4 vrecice
Wedding is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2007., 10:23   #35
Quote:
Wedding kaže: Pogledaj post
Mne je svirala casna sestra iz naseg samostana na orguljama ( pjevanje nisam htjela) i to je kostalo 100 kuna
Da nije možda crkva Sv. Antuna Padovanskog na Sv. Duhu? Tamo sam ja na svoj nad D, ako netko zna nešto konkretno vezano u ovoj crkvi neka piše!Molim vas!
Zairra is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2007., 10:24   #36
Quote:
tincica31 kaže: Pogledaj post
moj bend u crkvi košta 500 kn, mislim tolko ih je sestra platila prošlu jesen, ja iskreno nisam ni pitala, samo sam bila sretna da su bile slobodne za taj termin, a cure su stvarno super, pjevaju što god poželiš, očeš od našeg repertoara ili stranog...
a za svadbu nam je muzika 5000 kn i sviraju do kraja, nema da mi se pokupe u 4, ni slučajno sa mnom se ne zeza...
Ti si fakat imala srece s muzikom - to je zbilja malo!
__________________
QuadMummy - Velkili, Princeza na zrnu graska, Zvrkica i Gremlincica
JednoTamburasko is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2007., 10:31   #37
bila sam u svatovima u kojima su bili samo tamburaši i bilo je super, i u svatovima u kojim aje bio samo bend i opet super, a i u onima s kombinacijom i opet super. jedino još DJ-a nisam probala mi ćemo imati tamburaše koji prate dragoga kada dolazi po mene - 500 kn
u crkvi će nam pjevati moj zbor i prijateljica prof. solo pjevanja - besplatno
u restoranu ćemo imati bend - 7000 kn
u pauzama dok bend klopa svirat će mjuza s CD-a, možemo sami snimiti pjesme i dati im ili ćemo koristit njihove oprobane instrumentale.
nažalost bila sam i u svatovima u kojima je pola svatova bili hrvati a pola romi, a svirala je isključivo romska glazba protiv koje u načelu nemam ništa i slijedili su se isključivo romski običaji, protiv kojih opet nemam ništa, ali druga strana se totalno pogubila i gotovo svi su visili vani ispred sale, a i mladenci su bili prilično snuždeni
purpurna kiša is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2007., 10:37   #38
Quote:
zairra kaže: Pogledaj post
Da nije možda crkva Sv. Antuna Padovanskog na Sv. Duhu? Tamo sam ja na svoj nad D, ako netko zna nešto konkretno vezano u ovoj crkvi neka piše!Molim vas!
Nije , ovo je zupa Granesina u Dubravi
__________________
Thenebra :broj godina pomnozi sa brojem koliko ti puta pas dnevno jede. i toliko vrecica moras imati sa sobom! znaci npr.. 2(godine) X 2(dnevno puta jede) = 4 vrecice
Wedding is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2007., 10:46   #39
Quote:
Wedding kaže: Pogledaj post
Nije , ovo je zupa Granesina u Dubravi
Šteta, , sviđa se i meni samo instrumental! Raspitat ću se!
Zairra is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2007., 10:56   #40
Ovako su cijene kod mene:
tamburasi za pratnju - trazili 1.500 kn (rekli su nam ak nam je to puno da mozemo dati i manje), al je dragi odlucio da ce im dati 2.000 kn
tamburaski orkestar u crkvi - besplatno, samo instrumentali (jer ja tako zelim) - to je i moj i njegov orkestar (ako se odrzi nakon jucerasnje svadje ) i svi dolaze na svadbu (to su nasi )
strujici u sali - trazili 4.600 kn (toliko ce i dobiti)
tamburasi u sali - trazili 3.000 kn (evo ovako: "Jel vam puno 3.000 kn?"), al dragi odlucio da ce dati 4.000 kn
__________________
QuadMummy - Velkili, Princeza na zrnu graska, Zvrkica i Gremlincica
JednoTamburasko is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:18.