Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Trudnice

Trudnice Za trudnice i sve one koji se tako osjećaju

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.07.2007., 23:31   #21
i ja sam u 35 tjednu i super se osječam i lijepa sam si okrugla i nemam problema...jedva čekam da rodim...a opet si *"bedasto " zvuči *mislim kako će mi nedostajat trbuh...
Leptiricazg is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2007., 23:38   #22
Definitivno najljepši trenutak trudnoće je kad beba lupne prvi put
Blue Racer is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2007., 00:00   #23
ja sam imala grozne mučnine,bolila me leđa,nisam dobro spavala,dobila 25 kg ,izgledala ko slonica...ali trudnoća mi je bila jedno od najljepših razdoblja u životu!obožavala sam pričati sa bebicom,ili kad je to činio mm...
I tak sam bila ponosna na taj trbuh...malo mi i fali...
Eno ga,spava u kinderbetu
milkica is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2007., 00:57   #24
veselila sam se mučninama jer su mi one na neki način bila potvrda da je sve u redu....
obožavala sam svoju bušicu i svojih 20 kila....i sad mi malo fali....
obožavala sam svaki pokret svoje bebice.....
obožavala sam svaku slikicu sa UZV-a.........
veselila sam se danu kad ću napokon vidjet to malo stvorenje.....
veselila sam se svakoj stvarčici kupljenoj za to malo stvorenje......
veselila sam se porodu jer je to jedinstveno iskustvo koje samo žene dožive....
__________________
relax - nothing is in control
mandy is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2007., 01:27   #25
Quote:
mandy kaže: Pogledaj post
veselila sam se mučninama jer su mi one na neki način bila potvrda da je sve u redu....
obožavala sam svoju bušicu i svojih 20 kila....i sad mi malo fali....
obožavala sam svaki pokret svoje bebice.....
obožavala sam svaku slikicu sa UZV-a.........
veselila sam se danu kad ću napokon vidjet to malo stvorenje.....
veselila sam se svakoj stvarčici kupljenoj za to malo stvorenje......
veselila sam se porodu jer je to jedinstveno iskustvo koje samo žene dožive....
Prekrasno rečeno!
Dodala bi još spavanje!Jaaako puno sam spavala a budila me bebe udarcima.
InkaRaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2007., 01:28   #26
Quote:
*Lubenica* kaže: Pogledaj post
nemoj tako.. plašiš cure
ja recimo nemam hemiće (još )

ali eto, ja bi stalno bila trudna, meni je baš super, svi me tetoše, jako se brinu za mene, neki dan mi je sused nosio vrećice iz auta unatoč mom inzistiranju da ja to mogu (mogu ja i vreću od 20 kg, kayo jel se sjećaš? )
tako sam si nekako blažena i lijepa (inače kao svako žensko imam komentare na vlastiti izgled ali eto u zadnje vrijeme i ne)
zatim mi je simpatično kako te svi gledaju, jučer je jedan dečko štipnuo curu kad me vidio i baš mi je to bilo slatko...
onda mogu papati koliko mi se papa, jer baš me briga kad ionako nemam struk

pa nije valjda sve tako crno...
ajde cure ohrabrimo malo nove trudnice
he,he ova ti je dobra!
pozdrav lijepoj trudnici!
nadam se da ću se i ja uskoro početi proljepšavati
pikacu is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2007., 01:38   #27
Quote:
MarinkaD kaže: Pogledaj post
Prekrasno rečeno!
Dodala bi još spavanje!Jaaako puno sam spavala a budila me bebe udarcima.
eh...to sam zaboravila .....a spavala sam kao nikad u životu....
__________________
relax - nothing is in control
mandy is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2007., 08:28   #28
ajmeeee meniiii...kaj sam ja zaboravila kak je bilo... a možda sam fakat stari dinosaurus koji oće bebe... ali,za početak....kad sam vidla taj prvi slabašni plusić...i javila mm na mob...ODMAH je sa posla došao doma...ni riječ rekli,samo se zagrlili i plakali...ko djeca...
paspa is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2007., 11:33   #29
Super tema, Lube!
meni je svijet cijeli ružičast otkad sam trudna, nema mjesta nervozi i ono što je najljepše je da nikad nisi sam
Obožavam taj svoj trbušac i majušnu ribicu koja pliva u njemu (bolje rečeno rotira se jer mu je glava stalno naopačke )....
Mislim da će mi baš faliti da me ovako tetoše za koji mjesec...
ma prekrasno je biti trudan
Pcelica Maja is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2007., 11:45   #30
Sad kad sam pročitala sve vaše postove i ja sam se sjetila kak mi je bilo lijepo kroz cijelu trudnoću.
Danas mi je 40+3 i jako dobro znam da mi bude sve to jako falilo...taj moj ogroman trbuščić, puno spavanja i sam taj prekrasan osjećaj kad si trudna........hmmmm, niti ne znam kak da to opišem......
MaLo is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2007., 10:57   #31
Quote:
paspa kaže: Pogledaj post
jeeeee....a kaj bi to bilo lijepo... volim svoje lijepe hemiće koje sam sad dobila...
UF ja ih imama ali mi se nisu pojavili skoro godinu i pol i evo ih opet cca 10dana nako poroda zbog neredovite stolice - sve se to bude povuklo

Tema:
Meni je trudnoca bila predivno razdoblje ijako sam bila napuhnuta ko zaba, imala problema sa stolicom, dobila masku trudnoce i opristavila gore nego u pubertetu, pocela hrkati i slinim dok spavam ali sve je to zanemarivo kada se prisjetim onog feelinga da nosim malo bice u sebi koje volim najvise na svijetu. Osijecala sam se posebnom i veselila sam se svakom cm svog trbuscica.
__________________
Thenebra :broj godina pomnozi sa brojem koliko ti puta pas dnevno jede. i toliko vrecica moras imati sa sobom! znaci npr.. 2(godine) X 2(dnevno puta jede) = 4 vrecice
Wedding is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2007., 13:25   #32
Quote:
paspa kaže: Pogledaj post
ali,za početak....kad sam vidla taj prvi slabašni plusić...i javila mm na mob...ODMAH je sa posla došao doma...ni riječ rekli,samo se zagrlili i plakali...ko djeca...


Ja se svaki put najezim kad tebe citam.
Predivno je vidjeti da ste toliko povezani nakon toliko godina, da zelite jos jednu bebicu....
__________________
I wasn't me when we met... What shape of insanity keeps leading you back to me?
_malicka_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2007., 13:28   #33
Quote:
_malicka_ kaže: Pogledaj post


Ja se svaki put najezim kad tebe citam.
Predivno je vidjeti da ste toliko povezani nakon toliko godina, da zelite jos jednu bebicu....
jebate...pa ispada da sam avet kad se naježiš... šalim se,of kors....ja samo ovdje stavim svoje osijećaje...bilo koje vrste...
paspa is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2007., 13:32   #34
Quote:
paspa kaže: Pogledaj post
jebate...pa ispada da sam avet kad se naježiš... šalim se,of kors....ja samo ovdje stavim svoje osijećaje...bilo koje vrste...
A cuj, stara sam ko tvoja prvorodjena, god starija. I predivno je vidjeti i da ovako nesto postoji jer ja to nemam doma. Svaki put se iznova iznenadim vasoj povezanosti....
Vracate vjeru u ljubav.
__________________
I wasn't me when we met... What shape of insanity keeps leading you back to me?
_malicka_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2007., 13:41   #35
Quote:
_malicka_ kaže: Pogledaj post
A cuj, stara sam ko tvoja prvorodjena, god starija. I predivno je vidjeti i da ovako nesto postoji jer ja to nemam doma. Svaki put se iznova iznenadim vasoj povezanosti....
Vracate vjeru u ljubav.
.
paspa is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2007., 14:33   #36
puno toga neću nikad zaboravit. plusić i plakanje kad sam ga ugledala, otkucaji srčeka na UZV i opet plakanje, svaki UZV i prvo zabilježeno zijevanje, svaki pokret koji Gregor napravi a ja ga osjetim, "muški" razgovori MM i Gregora , mučnine koje sam samo zbog njega trpila i nisam sigurna da bi zbog nekog drugog, ... ma ljubav mala!
stella24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2007., 15:45   #37
Obožavam kad me moja mala bebica tuče po trbuhu i kad MM stavi svoje ruke na trbuh i cijeli se 'poremeti'
Mislim da će mi moja bušica faliti kad se beba rodi, ali zato ćemo odma na drugu da se ne zaboravi kako je to bilo (šala )
__________________
chart
oštrilo is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2007., 19:14   #38
meni je dosad najlijepsi trenutak bio u 13. nedelji. ja isla na UZV i ginicka kaze "eh sad beba treba da se malo pomeri, jer moram da je vidim iz drugog ugla." pa je ginicka pocela da mi dira stomak kako bi provocirala da se beba pomeri. nakon neko vrijeme opet ginicka "eh sad moram opet da pomerim bebu." a ja njoj kazem, "nema potrebe da me dirate, sad cu ja svojoj bebi reci da se sama pomeri." i tako ja kazem telepatski svojoj bebici i bebica se pomeri za jedan sekund bas kako treba.

a ginicka na to "eto kazem ja trudnicama da beba i u stomaku vec sve razume"
dersu is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2007., 21:11   #39
Mi smo u 31 tijednu ...
i ama bas sve do danasnjeg dana je bilo predivno...
ruzne stvari nepostoje u trudnoci ...
ni mucnine,ni zgaravica,ni bol u ledjima i slicno, sve to prodje kad osjetis malog andjela kako lupa a pogotovo kad vidis kako njegovo malo srce kuca

kao sto su vec neke cure rekle, spavala i spavam ko nikad u svom zivotu ...
kad idem kroz grad, svi se smjeskaju, svi su prijatni, svi ti pomazu,svi te pitaju kako si, kad ce doci baby....

volim kad MM se raspekmezi i pocne trbuh da mazi i da prica svom sincicu kako ce snjime da igra nogomet i da ce biti pravi frajer...
volim kad uz pjesmu od thompsona MOJ IVANE pocne da se vrti i udara nogama ko da plese...
volim sto mi daje znakove nocu,jutro i po danu...
volim sto lupa ko lud kad me MM ljubi ...
jedva cekam da dodje i taj dan da odem u bolnicu i da ga primim u svoje narucje ...
veselim se i porodu, mada dok sam citala neke postove ovdje uhvatila me panika, ali me brzo prosla kad sam osjetila moju bebacu ...
veselim se sto cemo postati obitelj ...
veselim se sto ce nas mali dozivjeti mamine i tatine svatove, i sto ce svima nama ukrasti show...
__________________
PRINC 08.08.08...jedan zivot malo je...
"Steh zu allem,was Du liebst..." by Carrey Bradshaw
ATE13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2007., 00:13   #40
I meni je trudnoća do sada išla kao po špago. Nisam imala mučnine, samo sam bila umorna, tako da nisam imala nekakvih "negativnih" iskustava.
A što se mene tiče ja bih cijelo vrijeme mogla biti trudna. Vidim da su iskustva slična svim curama. Većinu nas tetoše, paze i maze. Evo ja sam sad u u 19. tjednu i osjećam bebu svakodnevno kako se rita. A danas je i mužić osjetio i sav se raznježio. Sad jedva čekam da mi se trbuh počne više vidjeti (jer još uvijek izgledam kao da sam se dooobro najela) pa da ga mogu i ja ponosno prošetati po gradu.
Tako da i ja baš uživam u trudnoći, BAŠ MI JE LIPO!!
abilan is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:24.