Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.07.2007., 02:31   #1
Zahvale dragim forumašicama

Možda me Magg i pošpota i makne ovu temu negdje na ćet, ali evo počet ću s njom u ovoj temi koju otvaram za sve vas da se možete zahvaliti onim curama, djevojkama, ženama koje su svojim idejama i željom za pomoći u nevolji (here I am ) učinile puno da bi dan ljubavi bio savršen...
Pa dakle prvo šefica Magg .. hvala ti draga za uspješno obavljenu akciju "posebnorozi papir", za hladno, pospano jutro na veletržnici cvijeća, za naše vazice i popratne tanjure (nadam se da je sve vraćeno u dobrom stanju i da je sve na broju... čujemo se još za to), za sve moguće i nemoguće savjete i podršku jedna najveća
lolita11 Puno ti hvala na ideji za haljinu, trakicu , na savjetu za Annu... bez tebe moj cjelokupni look ne bi bio možda baš tako lijep (i sama se iznenadim kad vidim fotkice haljine koliko je divna) zavjesice (čini mi se kao da nema ni jedna dobra fotka njih, al bile su slatke)... E, da hvala ti neizmjerno na linkićima za američke theknotice, obožavam ih gledat...
ana77 Pozivnice, zahvalnice... ko zna kakav bi (u)tisak bio bez tvoje pomoći i popusta Hvala ti draga za kavice, savjete.... sve, baš sve
Ne može ovo proći bez drage moje dvolični blizanac što reči nego ogromno ogromno hvala za strpljenje, za ideje... za to što si baš prava pomagačica... jedva čekam tvoje vjenčanje i za savjete i pomoć sam tu ne zaboravi...
sly bez tebe nema kavice u Medenom, očekujem jednu uskoro Hvala ti, predobra si mi i predraga
A sad idem redom, svima hvala kojih se sad i sjetim i ne (vi oprostite, bum napravila edit kad se još nekog sjetim ) kitty_b, Sanja29, Wedding, any5, Kikica, cvijet ivančica, lunalu, ashley, Plavooka Sanja, night, mary25, marija36, tima, ovčica, mila78, Kandela, petra25, Nana dbk, purpurna kiša, nova30, txiki, Brančika, __5ra__, ma joooooooooooooj svima velika pusa.. nemrem više razmišljat sad, al sjetit ću se ja vas svih

Pišemo si uskoro...
__________________
Sve je dobro :)
Volim te malena
MalaLola is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2007., 10:59   #2

O Boze dragi... Mala, divno si ovo rekla. A ja cu evo kao zaba u vodu skociti za tobom na ovoj novoj temi (koja neka bude chaterska )...

Necu ponavljati zahvale jer ne mogu biti vece od tvojih (niti moraju )... ALi zelim reci da NISAM ni sanjala da cu jendog dana vise problema rjesavati (kao i ti Mala ) sa nekim nepoznatim virtulanim curama...
Stvarno ste prave, ponekad bolje od pravih zemaljskih frendica.. I bas zato, pojavit cu se na kavici i sad kad sam gospodja jer mi niste bile samo frendice kad sam nesto trebala... Zavukle ste mi se pod kozu i sto da sad radim... Opet moram na forum ...

Hvala svima, puse svima i nazdravljam svima (sa bocom vode, al nema veze)... u ovo vruce jutro kad sa osmijeh razmisljam da sam se prije tjedan dana guzvala u frizeraju... i bila jos cura...



Vasa Ivana

p.s. tek sad vidim koliko pusa ima u ova dva posta...
__________________
...............high...speed..train..
night_train is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2007., 11:34   #3
Mala predivno receno!

Night takoder!
ashley is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2007., 12:22   #4
P.S. ja se neću ponavljati nego ću samo kopirati
svoj post od 11.07.

ej tete ja evo tek sad završila sa čiščenjem i mogu
vam reći da padam s nogu...s obzirom da se udajem
za 4 dana i da sutra imam jako puno obveza,a od
četvrtaka se "vračam" kod svojih di mi je usput receno
grom lupio u komp pa ne radi (kod mene ne može ništa
jednostavno ) te vas zbog svega navedenog neću
moći stalno čitati i pisati htjela bi iskoristiti ovu priliku
jer je skoro jedan ujutro pa sam na miru i bez žurbe da
vam kažem nekoliko riječi:
svama sam samo dva mjeseca jer moja organizacija svadbe
išla brzo...bolje reći turbo brzo...imala sam jako puno teških
trenutaka u posljednjih mjesec i pol...bili ste uz mene cijelo to
vrijeme...uz vas sam liječila bol zbog gubitka svojih bebica...
svu nervozu vezanu za svadbu...sve bolesti i nesreće koje su
se dogodile...uz vas sam se radovala svakom novom uspjehu...
s vama sam dijelila radost zbog vjenčanice, pozivnica, konfeta
i milion drugih sitnica...i zato VELIKO VAM HVALA... i nije to sad
nikakva patetika...vjerujte mi da ste mi jako pomogle možda
niste ni svjesne koliko...najradije bi svaku od vas izgrlila i
izljubila...uz vas je bilo lako podnijeti sve...nadam se da vam
nisam dosadila sa ovim svojim izljevom emocija ali mislim od
riječi do riječi sve što sam napisala...ostanite i dalje iste kao
i do sada...prekrasne...predivne...pune razumjevanja...
kolegijalne...nasmijane...komične...
TETE MOJE NAJDRAŽE HVALA VAM OD SRCA!!!!!!!

P.S. curama koje se udaju isti dan kad i ja želim lijepo vrijeme,
da im sve prođe kako su zamislile...želim im puno pjesme
veselja, ljubavi, radosti....da uživaju u cijelom danu....da
uživaju u svakom detalju oko kojeg su se pomučile....
želim vam sve ono što želite same sebi......
Nova0303 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2007., 12:22   #5
P.S. night isti datum vjenčanja...isto ime....
Nova0303 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2007., 15:01   #6
nova me jos jednom rasplakala..go girl
__________________
Jedan je život..iskoristi ga..
Mischa is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2007., 01:22   #7
Mala velika pusa za tebe..... ovaj text puno govori o tome kakva si osoba
__________________
Thenebra :broj godina pomnozi sa brojem koliko ti puta pas dnevno jede. i toliko vrecica moras imati sa sobom! znaci npr.. 2(godine) X 2(dnevno puta jede) = 4 vrecice
Wedding is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2007., 17:19   #8
Quote:
Malabudala kaže: Pogledaj post
Ne može ovo proći bez drage moje dvolični blizanac što reči nego ogromno ogromno hvala za strpljenje, za ideje... za to što si baš prava pomagačica... jedva čekam tvoje vjenčanje i za savjete i pomoć sam tu ne zaboravi...
čitam ovo i plačem,
stvarno ne mogu vjerovati koliko sam predivnih osoba upoznala na ovom forumu, koliko ste sve VI cure divne žene, osobe, buduće ili već jeste supruge i majke, žene od karijere, ma sve što poželite...
malabudalice,
htjela sam ti se osobno i pojedinačno zahvaliti na tvojoj zahvali meni, jer si tako predivna, draga i kvalitetna osoba, jer si to što jesi, i jer ti ni puno nikad nije dovoljno, uvijek se boriš dalje i ne posustaješ...
plakala sam cijelo vrijeme dok sam gledala tvoje fotke...
sretna sam kao malo dijete da sam ti ikako mogla pomoći, i vjeruj - ni jedan trenutak mi nije bilo teško... ti si bila ovdje kad je meni trebalo, kad sam bila u krizi, u onom najtežem trenutku kad sam morala donijeti odluku da odgodim svadbu... i koliko god mi je bilo teško doći na ovaj forum, čitati o vašim planovima, gledati vaše slike, istovremeno liječiti bol jer se to kod mene neće tako skoro dogoditi, nisam mogla ne ispratiti sve vas koje JAKO VOLIM u novi početak i novi život...
tebi i tvom dragom želim samo najljepše želje, i da se uvijek volite ovako kao danas.........

Zadnje uređivanje dvolični blizanac : 22.07.2007. at 22:07.
dvolični blizanac is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2007., 17:22   #9
nadam se da mi nitko neće zamjeriti,
kad je već pokrenut ovaj topic, ima još par osoba kojima bih htjela zahvaliti:
ana77;
ne znam draga da li si primjetila, nas se dvije dopisujemo već godinu dana, i toliko si mi već duboko u srcu, da su mi suze same od sebe krenule dok sam gledala tvoje fotke...hvala ti na svakom trenutku koji si mi posvetila, i šta si bila uz mene kad mi je trebalo...
lolita11;
hvala ti šta si me uvela u čarobni svijet organizacije savršenog vjenčanja, pomogla na milijun različitih načina, i dala smjernice kako dalje. obećajem ti da ćeš u mojoj svadbi, kad je svi zajedno na ovom forumu dočekamo, osjetiti svoj apsolutni utjecaj i nadam se biti duboko ponosna na mene...
i na kraju, ali nikako ne najmanje važna:
mimimimi,
tebi draga zahvaljujem na svemu, tvoja podrška me izgurala naprijed kad sam mislila da ne mogu dalje, kad mi je bilo teško, veselim se svakom tvom mailu, svakom sms-u, a najviše - našem skorašnjem susretu... usudit ću se reći da si mi predivna prijateljica i želim da svi ovdje to znaju. od pomisli na to kako smo se upoznale i da si sada dio mog života, srce mi se smije samo od sebe. želim samo da znaš da sam Bogu zahvalna da sam te - makar virtualno - upoznala i imala makar mali doticaj u tvom životu...
želim ti svu sreću ovog svijeta, i neka ti dragi Bog podari sve ono najbolje jer to zaslužuješ....

svim ostalim curama, želim reći hvala na svemu, svakoj pojedinoj na nečemu,
posebne ste do zadnje, imate ono nešto posebno šta će me vezati uz Vas i za dugi niz godina... svima vam želim sve najljepše i znajte da možete još dugo, dugo računati na mene...
dvolični blizanac is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2007., 17:27   #10
evo sad kad sam vam svima sve rekla, sad se idem malo plakat....
dvolični blizanac is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2007., 19:36   #11
ja vas jos ne poznajem jako dobro...tek se uhodavam...

ali velika hvala svim djevojkama koje ovdje pisu i olaksavaju nama novima da svoje vjencanje dozivimo na nacin na koji vi vec jeste...

velika pusa svima
ribica0603 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2007., 19:45   #12
curke moje, mene je stegnulo u grlu
__________________
**Covjek pokazuje svoju velicinu nacinom kojim se odnosi prema "malim" ljudima**
ofcica
crna ovčica is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2007., 20:06   #13
Mala i
Ostalo kad se vidimo u ZG
__________________
Magg is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2007., 21:01   #14
Smijem ja nešto reć? :diže dva prsta:

Podforum Vjenčanja je relativno mladi dio foruma, i kad smo ga stvarali bilo je i onih koji su sumnjali u to da će biti posjećen i zanimljiv.

Čitajući vas iz dana u dan i - sad to već mogu reći - iz godine u godinu, sretna sam da smo ideju ipak ostvarili. Toliko pozitivne energije koja pršti iz svake teme, slike, savjeta, ćeta... je teško naći na jednom mjestu.

Krasne ste, sve, i ponosna sam što vas, makar i ovako virtualno, poznajem.

Ah, starim i postajem sentimentalna....
__________________
Ne budi supak, nosi masku (u zatvorenom i u guzvi). Dezinficiraj ruke. I ne pizdekaj. (c) Lady Guga
Cats is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2007., 21:05   #15
Cats, a da nije bilo tebe nebi bilo ni svega ovoga..hvala ti od srca..i maggici of kors..ali ti si bila ta koja nas je dovodila u red kad smo pretjerale..ti si ta koja nas je spotala..ali i koja se veselila s nama..
__________________
Jedan je život..iskoristi ga..
Mischa is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2007., 21:41   #16
a neki dan sam tvrdila da sam totalno cool!

dakle, prvo da se svim curkama zahvalim..
na divnim idejama, na hrpi informacija...
imala sam pomalo specifičnu situaciju, i vama mogu zahvaliti što sam uspjela riješiti sve bez puno komplikacija..hvala vam na tome..
moram priznati da mi je u masu situacija bilo muka što sa vama ne mogu podijeliti sve, radovati se pišući vam potpuno otvoreno...

ipak, tolike od vas su me neizmjerno razveselile, i vratile povjerenje...
hvala onima koje su znale moju malu tajnu i pažljivo ju čuvale, onima koje su za mene saznavale sve i svašta, onima koje nisu navaljivale..i svima koje su dale našem vjenčanju poseban ton..vjerujte da sam na svom vjenčanju tisuću puta pomislila na vas! i znala sam da je vaša pozitivna energija uz mene, bez obzira što vas većina nije znala da se udajem...
jedva sam čekala da vam se pohvalim!

5ru znam odavno, i forum pokazuje da je svijet stvarno mali...tu smo se opet našle...hvala na razbijanju treme i na novim riječima! neću sada bacati neke emotivne..jer ti znaš sve...
uostalom, sad se moram i javno ponuditi za sve sitinice i velike stvari koje ti zatrebaju...

ostale cure, nemojte se uvrijediti, jer svaka od vas je ovaj forum napravila takvim kakav jest..a bio je moje najljepše utočište ovih mjeseci, ali ja moram izdvojiti moju sestru po svemu, dvoličnu...
ona je napisala za mene sve što bih ja za nju napisala...
sretna sam što ju znam..ima ogromno srce, i zaslužuje da joj život bude bajka...hvala ti draga na svim mailovima, prijedlozima, podrškama...jedva čekam da se bacimo na tvoje vjenčanje!

a sad odoh..da ne postanem njanjasta previše..ipak sam ja jedna ozbiljna gospođa!
mimimimi is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2007., 21:42   #17
Eh da,
Magg,
i tebi se isto želim zahvaliti jer si tako draga, dobra i uvijek tu kada zatreba...
jako se veselim da si nam uskoro na redu!!!!

Cats,
hvala ti na ovim riječima...
dvolični blizanac is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2007., 21:44   #18
Quote:
mimimimi kaže: Pogledaj post
a
ostale cure, nemojte se uvrijediti, jer svaka od vas je ovaj forum napravila takvim kakav jest..a bio je moje najljepše utočište ovih mjeseci, ali ja moram izdvojiti moju sestru po svemu, dvoličnu...
ona je napisala za mene sve što bih ja za nju napisala...
sretna sam što ju znam..ima ogromno srce, i zaslužuje da joj život bude bajka...hvala ti draga na svim mailovima, prijedlozima, podrškama...jedva čekam da se bacimo na tvoje vjenčanje!

a sad odoh..da ne postanem njanjasta previše..ipak sam ja jedna ozbiljna gospođa!

baš su mi došle suze sada opet...
sve ovo isto i ja mislim za tebe!!!
dvolični blizanac is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2007., 21:50   #19
u svoj navali ovih mega izljeva emocija, jer sam predivne žene već pozdravila na tamo onom mom spešl topicu....

ja bi pozdravila i zahvalila se Mom Ćaći...

nije lik s foruma znam, iako je i ovdje već stekao neki renome ali želim da vam svima kažem koliko sam sretna jer sam plod ljubavi mojih roditelja....posebno mog najdražeg Ćaće koji me u pol frke njegova posla i gužve u kojoj jeste zove da kaže :"Kupio sam ti cjedaljku za kuhinju...vidio sam da nemaš..."

koji je toliko smantan i smješan, a toliko brine za svaki detalj...

sorry što oftopičarim...ali malo mi fale moji....smjc...
__________________
"...Kažu da je Riga idealna za igru skrivača, bezbroj je čudnovatih prolaza kroz kuće..."
provincijalka_24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2007., 21:58   #20
Quote:
dvolični blizanac kaže: Pogledaj post
Eh da,
Magg,
i tebi se isto želim zahvaliti jer si tako draga, dobra i uvijek tu kada zatreba...
jako se veselim da si nam uskoro na redu!!!!

Cats,
hvala ti na ovim riječima...
Ne, hvala vama svima. Na tome što ste stvorile ovaj kutak pun pozitivnih emocija, i na tome što ste omogućile svima nama da osjetimo koliko je istine u tome da se dobrota stostruko vraća. I na tome što ste mi omogućile da budem dio ovog sunčanog kutka.

Želim vam svima svu sreću, i da uvijek ostanete ovakve vesele, zvrkaste, šašave, spremne za smijeh i suze, ali u prvom redu spremne priskočiti u pomoć nekome s druge strane svijeta, otvorenog srca i ne očekujući ništa za uzvrat. Dobrota koju ste ovdje pokazale i tople veze koje su se istkale među vama je nešto najljepše što vam ovaj virtualni prostor može pokloniti da ponesete sa sobom u stvarni svijet.

I jedan veliki za putnicu i Magg, bez čije ljubavi i entuzijazma ovaj podforum ne bi bio ono što je.
__________________
Ne budi supak, nosi masku (u zatvorenom i u guzvi). Dezinficiraj ruke. I ne pizdekaj. (c) Lady Guga
Cats is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:02.