Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.06.2006., 08:41   #21
Quote:
lolita11 kaže:
KYRA, a koji instrument si zavrsila?
Gusle


Glasovir. Ali sam u međuvremenu pustila nokte koje nemam namjeru skraćivat
__________________
Nemoj se čudit, anđele..Što neću te prepoznati. Ako te sretnem bilo kad i bilo gdje...S tobom neću
V&L
Kyra is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2006., 08:41   #22
ja jos uvijek ne gubim nadu, ali 3 tjedna prije vjecanja malo je napeto nac nekog slobodnog....a ak toga nema ostaje mi samo kazeta pa ce mi vjencanje bit pravo las vegasko
lolita11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2006., 08:42   #23
Quote:
Glasovir.
nema beda...hvala na namjeri
lolita11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2006., 09:59   #24
Malo glup prijedlog, ali da probas otici u neku od nasih glazbenih skola i zamolis njih da ti nadju nekoga tko biti to odsvirao..vjeruj mi ima stvarno nadarenih ucenika..
Mischa is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2006., 10:35   #25
jesam al ti je bed da su njima sad ferje i cak i profesionalni muzicari i svi ostali idu pocetkom 6mj. na more, na odmor, na seminare...fakat znam puo muzicara i profesore u muzickim skolama i NITKO mi ne moze pomoc...jedino mi preostaje taj oglas u casopisu! nasla sam jedan jedini kvartet,al oni traze 4000 kuna za pola sata svirke?!!!
lolita11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2006., 10:39   #26
Ja mislim da si ti previse u grcu.
Znam da ti nije do psihoanalize, ali zaista to mislim. I vjerojatno te toliko strah toga dana jer si se ufurala u must-be perfekcionizam da ti se zato dogadjaju takve stvari, odnosno ti ih tako dozivljavas.
Samo rpobaj se malo opustiti. Sigurno ce nesto doci, bit ce neko rijesenje. Ono neko nekog zna tko bi mozda mogao nesto odsvirati. Uostalom zasto ne pitas u crkvi. Pa mozda oni imaju nekoga. U svakoj crkvi mora biti neki svecenik, casna, student koji zna svirati orgulje

Muka mi je citati koliko se zivciras. Evo ja ti samo kazem probaj se opustiti i reci svima:"gonite se, moje cevjencanje i svadba biti super jer ukljucuje mene i njega!!!"

Procitaj sto je Paola K napisala u dekoracija vjencanja
__________________
V. 19.06.2008.
K. 01.10.2010.
misiz S is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2006., 10:51   #27
nije to bas tako jednostavno nakon sto sam pricala sa pedesetak muzicara i potegla sve veze na svijetu........
lolita11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2006., 10:52   #28
a u panici sam jer jos imam mali milion toga za obavit a sad i one stvari koje su prije bile sigurne vise nisu i opet mi se vracaju i umjesto da imam manje stvari za obavit imam ih vise! kak ne bi bila sva luda?
lolita11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2006., 10:54   #29
i sve je ok da se brinete za mene,al meni ne trebaju trenutacno savjeti kako se opustiti vec neko konkretno rjesenje za moj problem. zato sam i otvorila ovaj topik.
lolita11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2006., 10:56   #30
gle, ti imas sve svoje rjeseno i opustena si.ja jos pola toga nemam sigurno.a ljudi putuju po 2000 km da vide nesto...a izmedu ostalog kompletno sve radim SAMA bez ikakve pomoci sa strane.......
lolita11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2006., 11:01   #31
Quote:
lolita11 kaže:
gle, ti imas sve svoje rjeseno i opustena si.ja jos pola toga nemam sigurno.a ljudi putuju po 2000 km da vide nesto...a izmedu ostalog kompletno sve radim SAMA bez ikakve pomoci sa strane.......
Ajd...nešto me zanima....jel sami plaćate svadbu ?!?!? Jer ako da, mislim i ako ne, ali ako sami sve plaćate onda ti zbog nekih sitnica koje u večini slučaajeva SAMO TI vidiš, nitko ništa ne smije zamjeriti i prigovoriti !!!! Oni koji imaju nešto protiv, ne moraju ni doći !!! Bar ja tak mislim....Ak mi netko nekaj veli reći ću samo : Ha'lo ?! I okrenut pogled na drugu stranu....
ojda is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2006., 11:07   #32
da, placamo sami 90% no nije sad pitanje reakcije gostiju (tj. djelomicno je jer im elim prirediti nesto lijepo), nego moje ZELJE da se to svira na mom vjencanju. to sam od prvog dana zaruka znala i htjela i bez toga se svadba nece moci uopce odrzati....jer je cijeli koncept takav...nece valjda moja mama, svecenik, zarucnik i djeveruse koracati crkvom u tisini? kakvo bi to bilo vjencanje???
lolita11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2006., 11:09   #33
kod mene nema odlazak po mladu , tamburasi ili slicno-prvi susret je u crkvi i u crkvi MORA biti muzike jer ce inace to liciti na sprovod....mislim da cu umrijeti ako ne nadem nekog muzicara........
lolita11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2006., 11:11   #34
Quote:
lolita11 kaže:
da, placamo sami 90% no nije sad pitanje reakcije gostiju (tj. djelomicno je jer im elim prirediti nesto lijepo), nego moje ZELJE da se to svira na mom vjencanju. to sam od prvog dana zaruka znala i htjela i bez toga se svadba nece moci uopce odrzati....jer je cijeli koncept takav...nece valjda moja mama, svecenik, zarucnik i djeveruse koracati crkvom u tisini? kakvo bi to bilo vjencanje???
Uobičajeno hrvatsko vjenčanje

Inače ovdje ljudi dogovore da im sviraju crkveni orguljaši koji i inače sviraju na misama, sami ili u pratnji zbora.

I jako, jako, pretjeruješ kad ideš ovu banalnost uspoređivati sa istovjetnim stresom kao kod razvoda ili smrti bliske osobe
__________________
Zagrebačkim ulicama
crtica is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2006., 11:15   #35
ja mozda jesam dramaticna ,ali ti pojma nemas sto znaci ne imati muziku za mene pod vjencanjem-to je ravno tome da se na dan vjencanja ispostavi da ti je netko zapalio haljinu benzinom i nemas se u cemu udati. udaje se JEDNOm u zivotu i to mi je najvaznijji dan i ako planiram vec godinu dana ocekujem da ce biti onako kako sam zamislila.nije to sad neki moj hir! meni je to stresom ravno katastrofi..evo i sad se tresm...znas li ti da sam ja na apaurinu vec neko vrijeme i ne mogu spavati od stresa?
lolita11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2006., 11:15   #36
Quote:
lolita11 kaže:
kod mene nema odlazak po mladu , tamburasi ili slicno-prvi susret je u crkvi i u crkvi MORA biti muzike jer ce inace to liciti na sprovod....mislim da cu umrijeti ako ne nadem nekog muzicara........

Pa dobro jesi ti nazvala onog čovjeka čiji sam ti dala broj ?!?!
naravno da ne buš potiho capkala do oltara....joj joj ...
ojda is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2006., 11:32   #37
Quote:
lolita11 kaže:
gle, ti imas sve svoje rjeseno i opustena si.ja jos pola toga nemam sigurno.a ljudi putuju po 2000 km da vide nesto...a izmedu ostalog kompletno sve radim SAMA bez ikakve pomoci sa strane.......
A di su ti je dragi, kakvi prijatelji, obitelj, kuma, netko
Pa koga zoves na vjencanje, zar ti ne moze netko od njih pomoci.
To kao prvo, a kao drugo, pa vecinu stvari sam ja sama osmisljavala, dragi samo tu i tamo klimnuo glavom i otisao samnom gdje je trebalo. A je i pozivnice radio

A zasto nemas jos pola toga??
I draga, ljudi putuju 2000 km da vide vas dvoje kako se obecajete jedno drugome, a ne da slusaju violiniste u crkvi. To mogu svaku malo i doma.
Samo ti lijepo njezno i bez panike. Panika te samo blokira, sigurno. Pa zans kako je kad si na nekom velikom ispitu. I sad se sjeti kad prodjes atakav veliki tezak ispit, kako se osjecas poslije? E tako ces se osjecati na svojoj svadbi kad bi trebala biti u punom zamahu, ili ces i tada biti pod apaurinima.

Sad lijepo udahni-izdahni... I polako, sve ce se srediti, koliko ti je cura vec ponudilo pomoci, pa netko ce nesto naci. Pa ja znam cure koje su vejncanicu i cipele nabavila dva tjedna prije vjencanja, koji su prstenje dobili na dan vjencanja...
To su sve savladive prepreke. Prepusti se malo sudbini i kazi kako bude bit ce i bit ce dobro.

Lako je to samo to trebas zeljeti (koa sto zelis vjencani mars na ulasku u crkvu).

Pa gle sve mi tu na forumu ti zelimo pomoci i na tvojoj strani smo. Uostalom i ljudi koji ce vam doci na svadbu ce biti na vasoj strani. Cak i da se nesto zezne, sfusa... Bitno je se vas dvoje dobro osjecate i nista drugo ti ne treba Pa kako se ljudi mogu vjencati na plazi u bijelim T-shirt majicama na kojima pise mlada i mladozenja i da se svi super provedu
__________________
V. 19.06.2008.
K. 01.10.2010.
misiz S is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2006., 11:43   #38
e dao bog da se sve to ostvari misiz...bilo bi predobro...drzite mi fige
lolita11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2006., 11:45   #39
Ma tako treba samo se ti opusti. Vec osjetim u tvom textu da ides k tome. Bit ce ti ljepse i lakse
__________________
V. 19.06.2008.
K. 01.10.2010.
misiz S is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2006., 11:50   #40
ovo mora da je banderas
__________________
Stojiš u centru mojih misli kao maslina na pizzi
tash@ is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:52.