Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Magija i mistika

Magija i mistika Od parapsihologije do metafizike

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.01.2007., 03:19   #21
Quote:
blue bird kaže:
Evo ga...zauzeo si opet ovaj svoj , vec sad prepoznatljiv napadacki gard
Ovdje nije tema niti moj gard niti ja. Idemo na temu. Imaš li što reći o onome što si mi spočitala a ja ti objasnio?

Quote:
Gle, vidim da odustajes od diskusije..steta...nisam se mislila 'obracunavati' - nego razgovarati.
Razgovarajmo onda.

Quote:
Ceterum censeo Carthaginem esse delendam - ili o Mrkiju -inace to ne bi bio tvoj post.
Nije o Mrkiju. Ti još nisi shvatila činjenicu: Mrki ne postoji. Postoje takvi kao ti koji mu daju postojanje. Kada se priča o Mrkiju priča se o tebi. Znaš!
VioletStorm is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2007., 03:26   #22
Quote:
VioletStorm kaže:
Ovdje nije tema niti moj gard niti ja. Idemo na temu. Imaš li što reći o onome što si mi spočitala a ja ti objasnio?


Razgovarajmo onda.


Nije o Mrkiju. Ti još nisi shvatila činjenicu: Mrki ne postoji. Postoje takvi kao ti koji mu daju postojanje. Kada se priča o Mrkiju priča se o tebi. Znaš!
Super...al ne sad...jer je malo kasno.

Gle, ja Mrkija ne poznam - ti ga poznas, tako da je bijond mene ovo sto govoris.
__________________
If you think this Universe is bad, you should see some of the others./Philip K. Dick
blue bird is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2007., 03:31   #23
Quote:
blue bird kaže:
Super...al ne sad...jer je malo kasno.
O.K. Onda reci koju temu da otvorim pa ću je otvoriti. Ne misliš valjda da sam sklon eklekticizmu tipa:
"Supersonični stealth schaubergerovi avioni u svjetlu minerala u epifizi sa naglaskom na m-state tvar i Bose-Einsteinov kondenzat?"

Quote:
Gle, ja Mrkija ne poznam - ti ga poznas, tako da je bijond mene ovo sto govoris.
Kakve veze ima Mrki sa svim? To je samo metafora tipa: "lupaš kao Mrqi". Tako otprilike u real lifeu ljudi zaista govore i misle. Samo tamo ne kažu MrQ-i nego kažu njegovo pravo ime (povezano sa automatskim nesvjesnim kolutanjem očima).
VioletStorm is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2007., 03:41   #24
Tema: ORME....mozda se to moze i 'na rubu' ili tu..svejedno...ali to je svakako fantasticna tema!

Dobro, vidim da ga ti znas i da ti se nesto zamjerio, al mozda je to bolje da vas dva to rjesite privatno - nego ovako po forumu...Zapravo, u tebi je problem - jer ti njega napadas, a ne on tebe.
__________________
If you think this Universe is bad, you should see some of the others./Philip K. Dick
blue bird is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2007., 03:59   #25
Quote:
blue bird kaže:
Tema: ORME....mozda se to moze i 'na rubu' ili tu..svejedno...ali to je svakako fantasticna tema!
Može. Otvorit ću temu o ORME.
Ali pazi sad: ljudi uopće neće skužiti da je to problem besmrtnosti, problem cjelokupne alkemije, problem egipatskih faraona i židova kao inžinjera i znanstvenika koji su poznavali način proizvodnje bijelog praha iz rude na Sinaju.
Ne. Oni će misliti da mi pričamo o fizici i kemiji i neće uopće čitati. Imaš prijedlog kako da ih zainteresiram da se uključe?

Quote:
Dobro, vidim da ga ti znas i da ti se nesto zamjerio, al mozda je to bolje da vas dva to rjesite privatno
Nije mi se zamjerio.


Quote:
- nego ovako po forumu...Zapravo, u tebi je problem - jer ti njega napadas, a ne on tebe.
Ti imaš selektivno pamćenje. Znaš dobro da me napadao i potezao moje pravo ime što na forumu nije dozvoljeno. Ja nikada nisam rekao kako se on zaista zove. Ja ga nisam prozivao pederom, iako on to napola jest. Nisam spominjao Svena dok on to nije učinio...

Ukratko...nije bitno što sam ja i što je on prema meni. Bitno je što ti prema meni...govoriš, misliš, djeluješ. Ovdje ako ima napada, napadam tebe. Zašto? Jer i ti napadaš mene. Nije problem u njemu, niti u meni. Problem je u tebi.
VioletStorm is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2007., 04:11   #26
Quote:
=VioletStorm]Može. Otvorit ću temu o ORME.
Ali pazi sad: ljudi uopće neće skužiti da je to problem besmrtnosti, problem cjelokupne alkemije, problem egipatskih faraona i židova kao inžinjera i znanstvenika koji su poznavali način proizvodnje bijelog praha iz rude na Sinaju.
Ne. Oni će misliti da mi pričamo o fizici i kemiji i neće uopće čitati. Imaš prijedlog kako da ih zainteresiram da se uključe?
Ajd, do suta da nesto smislimo....mozda ORME ili MANA


Quote:
"I am the bread of life. Your fathers ate the manna in the wilderness, and they died. This is the bread which comes down from heaven, that a man may eat of it and not die. I am the living bread which came down from heaven; if any one eats of this bread, he will live for ever; and the bread which I shall give for the life of the world is My flesh." (John 6:48-51 RSV)


Quote:
Nije mi se zamjerio.
Odlicno...onda ga ne napadaj!



Quote:
Ti imaš selektivno pamćenje. Znaš dobro da me napadao i potezao moje pravo ime što na forumu nije dozvoljeno. Ja nikada nisam rekao kako se on zaista zove. Ja ga nisam prozivao pederom, iako on to napola jest. Nisam spominjao Svena dok on to nije učinio...

Ukratko...nije bitno što sam ja i što je on prema meni. Bitno je što ti prema meni...govoriš, misliš, djeluješ. Ovdje ako ima napada, napadam tebe. Zašto? Jer i ti napadaš mene. Nije problem u njemu, niti u meni. Problem je u tebi.

Ne znam ti ja pocetak toga....ja sam ti vise na forumu filozofija...i vjerojatno sam zakasnila na pocetak al sam vidjela da si svasta pisao, a Mrkijevih postova gotovo da ni nije bilo....i da rekao si njegovo ime I opet o njemu tako ruzno pricas...i to o njemu kao stvarnoj osobi...to se ne radi..ni ti niti itko drugi to ne treba ciniti...mozemo se prepirati oko tema u topicima - ali ovo ne...I osim toga tu je prilicno vulgarnosti, za moj ukus. Cemu?

I ne napadam te...ja sam se samo branila od tvog garda. To ti je sve.
__________________
If you think this Universe is bad, you should see some of the others./Philip K. Dick
blue bird is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2007., 04:27   #27
Quote:
blue bird kaže:
Odlicno...onda ga ne napadaj!
Bijah zamoljen da to učinim. I jesam.

Quote:
I ne napadam te...ja sam se samo branila od tvog garda. To ti je sve.
Dobro. Tema je otvorena.
VioletStorm is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2007., 04:36   #28
Vidim!
Odlicno!
__________________
If you think this Universe is bad, you should see some of the others./Philip K. Dick
blue bird is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2007., 21:28   #29
Svi vi ovde si pogledajte neki dokumentarac gde tehnologija i znanost ponistavaju vasa mislenja i TZV "moci",, ako trebate osobno cu vam poslat dokumentarce!!!!!!!!!!
TGCVugi is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2007., 10:17   #30
Quote:
TGCVugi kaže: Pogledaj post
Svi vi ovde si pogledajte neki dokumentarac gde tehnologija i znanost ponistavaju vasa mislenja i TZV "moci",, ako trebate osobno cu vam poslat dokumentarce!!!!!!!!!!

Previše uskličnika.
Nagledao sam se ja tih dokumentaraca. Uglavnom, oni poništavaju same sebe. Najčešće gledaju stvar parcijalno, i najčešće su nedovršeni i ostavljaju brojna pitanja koja dovode u pitanje same postavke onoga što žele dokazati.
Šalji. Pogledat ćemo i prokomentirati.
Problem kod skepticizma nije u tome što ga ljudi ne prihvaćaju, već u tome što su skeptici isuviše ograničeni a ponekad i nedovoljno temeljiti i upućeni u problematiku.
VioletStorm is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2007., 22:54   #31
necete ovo razumjet pa ne citajte

Quote:
third eye kaže: Pogledaj post
oslobođenjem duhovne energije otvaramo svoje chakre...jeste li ikad otvorili treće oko? je li se vaša svijest probudila....
nekima ocito da no rijetki su i ti jer mislim da ni oni ne znaju za nekakvu rijec kao sto je chakra ili sto vec
ti vjerojatno mislis na telepatiju prijenos misli slike na daljinu ,mogucnosti uma
da kontolira drugim ljudima um no postoje tu i neke mogucnosti koje je pokazao i otkrio Istinu o Bogu , Cika Isus no on je malo bio preozbiljan pa je razgovarao u u sporedbama al su svi to drukcije tumacili pa cak i danasnjih 100% svecenika koji danas vama drze mise i govore o nekakvoj privelikoj ljubavi ma sta ja to brujim uzalud ja to sve govorim koda ce m.e kasnije itko od vas razumjeti
second coming is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2007., 17:21   #32
Quote:
third eye kaže: Pogledaj post
oslobođenjem duhovne energije otvaramo svoje chakre...jeste li ikad otvorili treće oko? je li se vaša svijest probudila....
Tek kada češ vidjeti Istinu na dva oka koja imas moći češ otvoriti i treće oko.
Što će ti ovako?
spider jerusalem is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2007., 18:16   #33
Dakle takvo oko postoji ili ne?
SoulHunter is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2007., 22:29   #34
Quote:
third eye kaže: Pogledaj post
oslobođenjem duhovne energije otvaramo svoje chakre...jeste li ikad otvorili treće oko? je li se vaša svijest probudila....
nije to baš tako..nego obrnuto.
__________________
A dream to some, a Nightmare to others.
SUŠTINA SE NE MOŽE UNIŠTITI VATROM! PYRA AMIDA!
apop is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2007., 17:48   #35
Tresla se brda, rodilo se ništ.
__________________
Be yourself, no matter what they say.
arna is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2007., 00:35   #36
Quote:
third eye kaže: Pogledaj post
oslobođenjem duhovne energije otvaramo svoje chakre...jeste li ikad otvorili treće oko? je li se vaša svijest probudila....
nikad ne govori o svojim spiritualnim dozivljajima, pogotovo ne u javnost.


ak delash na tretjem joku, treba ti dober guru koji bu ti usmjeril fokus, navcil te disciplini, i obratil ti paznju na neke stvari koje sam covek ne vidi, s tretjim jokom ili bez njega.
jimmy jazz is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2007., 12:59   #37
Quote:
third eye kaže: Pogledaj post
put prema svijesnosti je težak i trnovit.nisam ga naravno još prešla,zbunjena sam stvarima koje su se počele dešavat al ipak se počela prepoznavat neka granica.baš sa vježbama duhovnosti shvaćamo šta iluzija radi čovjeku.čini ga sretnim jer svjesnost je teret.al ipak oni u ppodsvijesti osjećaju prazninu koju nadoknađuju supstancama.znam ih ppuno,upoznali svoju duhovnost,naišli na neku "novu" svijest i okrenuli se-drogi.sad su high.kažu trava je meditativna i uz njenu pomoć sda su došli do saznanja,sa tripovima upoznaš realnost...al na kraju krajeva i to je prolaznost.al problem je u tome što su neki ljudi koji su otvorili treće oko to novo znanje počelu upotrebljavat u neke loše stvari....da li su oni zaslužili onda da im bude otvoreno.....
Najprije tko kaže da im je treće otvoreno. Što ti misliš da znači - otvoreno treće oko?

Postoje razni nivoi svjesnosti a slike koje se u trećem oku javljaju kod početničke meditacije najčešće su najobičnije halucinacije.

Svijesnost nije teret ona je sam naš bitak. Duša jest svjesnost.

Ako ti netko kaže da ima otvoreno treće oko to znači da osoba ima istovremeno visoku energetsku frekvenciju, duhovnu spremnost i jak i otporan živčani sustav da podnese ovakvo otvaranje. Nekog takvog ako imaš bar malo razvijenu senzitivnost odmah ćeš razlikovat od pušača trave i onih koji se samozavaravaju ili prenemažu.
tatyana39 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2007., 16:58   #38
Čuo sam za neku grupu u Zagrebu koja otvara treće oko nekim dvenim štemajzlom. Probaj kod njih. Mozda imaju i hiltericu pa bude brže.
spider jerusalem is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2008., 09:49   #39
ajde da se i ja onda malo uključim...

treće oko je jedna od 7 glavnih čakri (energetskih centara) u tjelu, zove se AJNA (Ađna ili Agja) po redu 6. čakra. Indigo je boje i element je eter. Ona je simbol za najvišu svijest. Evo što se dobiva otvaranjem te čakre:

Najviša Svijest
Bogovolja
Sveljubav
Sveznanje
Svemoć
Najviša Istinitost
Sveprisutnost
sve nadnaravne moći
najviša sabranost
savršena duševna i tjelesna pokretljivost i sloboda
jednost s Bogom
objektivnost
vedrina
čuđenje
velikodušnost
meditativnost
itd... itd... itd...

evo kako možete vidjeti, radi se o "atomskoj bombi", šteta što tako malo ljudi o tome zna. To je također mjesto vizija, ali te vizije su samo 1% od svega što možeš dobiti ako ju aktiviraš.

ljudi koji nešto čitaju o čakrama i o trećem oku, pa malo neko vrijeme meditiraju, pa osjete nešto i misle da su otvorili taj centar. TO JE PUKA BUDALAŠTIMA. Također su budalaština knjige koje vam navode vježbe za otvaranje čakri, za recimo nekoliko minuta/sati/dana itd... Puke gluposti. NIJE tako lako OTVORITI čakre i treće oko. Za to je potreba OZBILJNA praksa, mnogo mnogo truda, strpljenja i vježbe!!!
tomo_z is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2008., 11:10   #40
Trece oko,7 cakri

evo ovako...
imam prijatelja koji mi je reka da je otvorija svih 7 cakri prije par dana
ja imam osjecaj da se puca i tim trecim okom. taj faca je malo retardiran
pa me zanima dali je puka na mozak radi tog trecek oka i tih 7 cakri ili je puka na mozak od rodenja jer je meni to itekako zanimljivo i bas bi volija znat sve uvezi toga i mozda cak i otvorit to trece oko jednog ljepog dana al se bojim da cu probit na mozak od toga. kakva su vasa iskustva ?
procita sam po netu vec dosta stvari uvezi toga al ono ... volija bi cut jos necije misljenje o tome i iskustva. thx
Ghordy is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:45.