Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Magija i mistika

Magija i mistika Od parapsihologije do metafizike

Pogledaj rezultate ankete: dali vjerujete u moje price??
da vjerujem ti? 83 54.97%
ne nevjerujem ti? 68 45.03%
Glasovatelji: 151. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.08.2016., 20:45   #1141
Što se tiče instalacija, nije to u pitanju. Ne znam kako zvuči crv u drvetu, ali sam uvjeren da ne zvuči ovako. Zvuk možeš jasno čuti, ako tv nije preglasan. Bukvalno, kao da se ptica glasa. Zvuk se čuje od 10 do 12 popodne. Zvuk zna trajati jednu minutu, a nekada kraće.
zagors is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2016., 20:02   #1142
Šta bilo da bilo, ja bih krenuo sa ovozemaljskim uzrocima.
muzički tobogan is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2016., 13:52   #1143
Quote:
zagors kaže: Pogledaj post
Što se tiče instalacija, nije to u pitanju. Ne znam kako zvuči crv u drvetu, ali sam uvjeren da ne zvuči ovako. Zvuk možeš jasno čuti, ako tv nije preglasan. Bukvalno, kao da se ptica glasa. Zvuk se čuje od 10 do 12 popodne. Zvuk zna trajati jednu minutu, a nekada kraće.
jel imaš možda onu spravicu za detekciju dima, plina ili xy?
one ti znaju ispuštati cudne zvukove kad su im baterije pri kraju...
tanita is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2018., 13:30   #1144
Vidim da tema nije aktivna vec neko vrijeme, al moram ovo napisati.
Znači sinoć sam bila sam u kući, samo pas i ja. Spavamo zajedno u sobi na katu. I ona odjednom pocne lajati i probudi me. Mene strah pogledati na sat jer znam da je negdje oko 3 data kad navodno duhovi izlaze. I uzmem mobitel 10 do 3 taman. Uplasila sam se bas jako. Nikad se ona tako ne budi bezveze i da laje po noci, laje samo kad je nepoznata osoba u kuci. Kao da je osjetila da je netko tu jos. I onda ja kako nisam mogla zaspati dolje u kuhinji ispod mene kao da sam cula laminat, ali ne da netko bas hoda po njemu jer se onda osjeti tezina, nego neznam kako bi to objasnila, kao da je nesto bilo dok se on cuo nekako.

I samo da kazem da je ovo drugi put da me pas probudio nocu oko 3 sata. Dogodilo se to prije 5,6 godina isto smo spavale i onda odjednom se probudi i gleda prema van i laje. A vani nije biko u vrtu nikoga. Isto mi roditelji nisu bili kod kuće, mama mi jutros kaze pa to je prabaka koja je zivjela s nama dok sam bila mala dosla vidjeti dali si dobro. A ja sam sad i trudna jos, uplašila sam se bas jako i sigurno to nisam si umislila, a na kraju ni moj pas nebi lajao bezveze i zbog ničega.

Što vi mislite o tome i dali ima netko slicna iskustva?
__________________
Prihvatite svaku stresnu situaciju kao pas! "Ako to ne mozete pojesti ili igrati se s time... popiskite se na to i krenite dalje"
fairy_dea is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2018., 20:18   #1145
Quote:
fairy_dea kaže: Pogledaj post
,, znam da je negdje oko 3 data kad navodno duhovi izlaze..
..kao da sam cula laminat..
..mama mi jutros kaze pa to je prabaka koja je zivjela s nama dok sam bila mala dosla vidjeti dali si dobro..
Ja sam imao informaciju da izlaze oko pola noći. Neke druge pak kažu kad padne mrak. Novije informacije kažu da su duhovi stalno oko nas, 0-24, barem troje, stalno uz nas. To su uglavnom naši čuvari i vodiči. Stalno su uz nas. Mi smo od njih drukčiji po tome što smo zauzeli ljudska tijela i imamo blokiranu memoriju i neka važna osjetila pa smo skloniji strahu, ne znajući da je u nama Bog, i da smo mi Bog. Toliko moćni, toliko stari, neuništivi, potpuno, apsolutno zaštićeni, bez ikakve šanse da nam se bilo što loše dogodi, osim onog što si sami zamislimo u glavi.
Montažni podovi znaju škripiti zbog temperaturnih promjena.
Baka je anđeo koji ti želi dobro. Lako je moguće da je često uz tebe, pogotovo u takvom stanju, i tu je zato jer te jako voli.
LLSkylights is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2018., 21:29   #1146
Quote:
LLSkylights kaže: Pogledaj post
Montažni podovi znaju škripiti zbog temperaturnih promjena.
Baka je anđeo koji ti želi dobro. Lako je moguće da je često uz tebe, pogotovo u takvom stanju, i tu je zato jer te jako voli.
Kakve su to temperaturne promjene u kući da podovi škripe?
Ma meni je najviše tu zbog psa. Ona stvarno nebi se bezveze probudila i lajala, da nije nešto čula ili osjetila. A čitala sam kako duhovi imaju vrlo visoku frekvenciju koju samo rijetki ljudi čuju, dok je životinje lakše čuju
__________________
Prihvatite svaku stresnu situaciju kao pas! "Ako to ne mozete pojesti ili igrati se s time... popiskite se na to i krenite dalje"
fairy_dea is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2018., 06:50   #1147
Quote:
fairy_dea kaže: Pogledaj post
...čitala sam kako duhovi imaju vrlo visoku frekvenciju koju samo rijetki ljudi čuju, dok je životinje lakše čuju
To je istina. Pretpostavimo da vjerojatno nešto je takve naravi. U takvoj prilici trebaš umiriti sebe, psa, i riješiti tog duha na najbolji način. Strah je niska frekvencija koja ti blokira sposobnosti i ostavlja te ranjivom u tolikoj mjeri da sama sebi škodiš, kao i okolini. U takvom stanju nisu ti potrebni zli duhovi da ti naškode jer sa strahom već psihički djelujemo sami protiv sebe i štetimo okolini.
Ako je pas nešto osjetio i uznemirio, pošalji mu ljubav. To će mu dodati energiju viših vibracija koja će mu pomoći da se smiri i da bude psihički zaštićen tom energijom visokih vibracija. Takva je energija neprobojna za niske vibracije na kojima djeluju zli duhovi. Samim tim što nekome šalješ ljubav pomažeš i sebi da si digneš vibracije i na taj način budeš zaštićena. Pomažeš i bilo kome u blizini, i samom prostoru. Prostor se ispuni energijom visokih vibracija u kojoj zli duhovi ne mogu djelovati, i u kojoj se svima dižu vibracije. Pošalji ljubav tom duhu. Ako je riječ o zlom duhu ljubav kao visoka vibracija je zadnje što želi od tebe. Htio bi dobiti strah, koji bi ti snizio vibracije i ostavio te ranjivom na njegovo djelovanje. Ljubav, visoka vibracija te čini neprobojnom na takve pokušaje, i istovremeno ljubav prostoru ili usmjerena namjerom na duha i njemu dodaje energiju visokih vibracija koja je bićima koja žele djelovati na niskim vibracijama izrazito neugodna, u mjeri da će od nje pobjeći glavom bez obzira. Ako ostanu u takvoj energiji ona će im pomoći da postanu bolji i manje misle na zlo a sve više na dobro.
Vjerojatnije je da ako je u pitanju duh da je to izrazito dobronamjeran duh. Situacija na čitavoj planeti pa i čitavom sunčevom sustavu i još mnogo šire je da smo već godinama okupani u valovima energija sve viših vibracija koje dižu vibracije čitavog prostora i svih duša u njemu. Svim bićima i duhovima se dižu vibracije i sve više prevladavaju dobre namjere. Niske vibracije u takvim uvjetima ne mogu opstati i sve više se gube.
Pošalji najljepšu ljubav tom duhu, svoju najvišu vibraciju. Zlog duha ćeš otjerati, a dobronamjernog anđela češ lijepo dočekati, i pomoći sebi da se polako počneš prilagođavati tim frekvencijama koje su ti potrebne da možeš početi s izravnom svjesnom komunikacijom. I do sada si bila u stalnom komunikaciji s njima, ali ona je uglavnom bila na podsvjesnoj razini, odnosno na razini snova i intuicije.
Životinje uživaju u ljubavi koju im šaljemo i to je najbolji način da umiriš psa, da mu podigneš energiju i vibraciju i tako na najbolji način zaštitiš njega, sebe i čitavi prostor, i unaprijediš odnose sa dobrim duhovima.
LLSkylights is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2018., 10:30   #1148
O unaprijeđenje odnosa s njima mozda nekom drugom zgodom a zasad hvala ti na ovom objašnjenju
__________________
Prihvatite svaku stresnu situaciju kao pas! "Ako to ne mozete pojesti ili igrati se s time... popiskite se na to i krenite dalje"
fairy_dea is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2018., 00:06   #1149
Dok mi je maca bila živa - osećala sam se zaštićeno od raznih mračnih sila. Mace osete takve stvari i ako je maca mirna i spokojna - nemamo se čega brinuti. Od kako nemam macu, baš mi nije prijatno da ostajem sama uveče i po noći.
Enchantress is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2018., 20:29   #1150
moje iskustvo

otkad mi je prije četiri i nešto godina umrla mama s kojom sam bila u vrlo lošim odnosima imam osjećaj da mi se javlja,najčešće u kuhinji.Npr padaju neke stvari bez vidljivog razologa i slično.
waka is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.08.2018., 18:02   #1151
Quote:
Nor kaže: Pogledaj post
Pozdrav!

Ne znam da li je već netko imao takav problem, pa ću napisati. Dakle imam problem sa lucudnim snovima jako dugo, već sam se navikla, ali ovo ljeto sam prvi puta vidjela i osjetila duha. Spavala sam na leđima, i počeo je lucidan san, kako uvijek vidim prostoriju i sebe kako spavam, tako sam sada vidjela na kaču kako sjedi "čuvjek" sav u crnom te nekakvu energiju oko njega, rubovi nisu bili bistri, uspjela sam se probuditi iako jako teško, te sam osjetila u pravom smislu rječi što znači smrtni strah. Nisam puno pažnje obraćala na to. Proslo je par tjedana, i opet sam ga sanjala ali ovaj puta je stajano na ulazu u sobu, isto sav u crnom, magla oko njega, bio je jasno vidljiv, strah je bio jak, iako sam uspjela osvjestiti da je to san (nekao sam mislili da mi želi nešto napraviti, već bi) uspjela sam se otrgnuti iz sna vrlo brzo. To se više nije ponavljalo, sve dok nisam pričala prijateljima o tom događaju, čak sam i sjela na kauč da im pokažem kako je on sjedio, nakon toga me strah zaspati, prije nisam imala takve probleme. Iako sam imala često lucisni snove više ga nsiam viđala, već sam samo osjetila njegovu prisutnost, ali mislila sam da sam ga se rješila, sve do prije par dana. Zaspala sam navečer, iako mi je u podsjesti da ne spavam na leđima, nekako sam ujutro spavala na leđima i opet sam ga sanjala, nisam ga vidjela ali samo ostjetila njegovu snagu, gušio me u snu, jako teško sam se probudila, dečko me budio jer sam se borila za zrak, ali uspjela sam mu se nekako otrgnuti i da vam budem iskrena, strah me zaspati, vjerujem da taj moj strah njemu daje snagu. Nisam neki vjernik, počela sam prakticirati molitvu prije spavanja, ali mislim da taj duh skuplja snagu. Molim Vas ako mi možete nekoga preporučiti, jer ne znam kaj da napravim, palim svjeće, molim se ali ne pomaže, osječam da je u stanu...
Hvala

Znam da je ovaj post ima 3 godine ali moram komentirati da se ovdje radi o paralizi sna koju i ja imam kad spavam na leđima.
__________________
Ostavit ću svitlo da mi vidiš doć.......
ZARA1402 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2018., 20:08   #1152
Dan ili dva prije nego umre netko iz moje okoline, osjetim intezivan miris svijeće. Nije to ništa čudno, to je tako već godinama, i nikad nisam baš previše obraćala pažnju na to.
Međutim neki dan, nakon dugo vremena odem u večernju šetnju i nakon nekog vremena osjetim taj miris baš jako, čini mi se puno intezivnije nego do sada.
I to je trajalo nekih desetak sekundi.
Ne znam zašto, ali baš me neka žalost uhvatila i isti tren sam izmolila kratku molitvu za tu dušu i krenula dalje. Usput sam još jednom kratko izmolila jednu molitvu i jutros mi cure s posla jave da je umro jedan susjed kučer ujutro.
Baš sam pokisla sad. Nisam bila nešto vezana uz njega, bio je eto, fini gospodin iz susjedstva i ništa više.

Došla sam na temu čisto radi toga da olakšam dušu, ništa drugo. I da podijelim svoje iskustvo. Znam da ima puno osoba koje imaju ovakva iskustva, ali sad mi je prvi puta nekako teško palo....
avelina is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2018., 22:24   #1153
Quote:
avelina kaže: Pogledaj post
..Nisam bila nešto vezana uz njega, bio je eto, fini gospodin iz susjedstva i ništa više. ...ali sad mi je prvi puta nekako teško palo....
Baš kao i Isus, susjed se je samo vratio u svoj stvarni život, u Raju. Smrt ne postoji. Tijelo jest završilo svoj vijek, ali susjed je besmrtan. I vjerojatno jedva čeka da se vrati i uskoro će odabrati drugo tijelo.
To što imaš je dragocjeno, i govore nam da se s ovim valovima viših energijskih stanja i frekvencija vraćaju i te naše sposobnosti. Očekujem još puno više.
LLSkylights is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2018., 08:50   #1154
Quote:
LLSkylights kaže: Pogledaj post
Baš kao i Isus, susjed se je samo vratio u svoj stvarni život, u Raju. Smrt ne postoji. Tijelo jest završilo svoj vijek, ali susjed je besmrtan. I vjerojatno jedva čeka da se vrati i uskoro će odabrati drugo tijelo.
To što imaš je dragocjeno, i govore nam da se s ovim valovima viših energijskih stanja i frekvencija vraćaju i te naše sposobnosti. Očekujem još puno više.
Hvala ti, bilo mi je odmah lakše čim sam izbacila to iz sebe.
Inače o toj "sposobnosti" ne pričam nikom, niti mi je to nešto extra, budući da ljudi na selu svi manje više imaju tu sposobnost. Dobro ne baš svi, ali nije rijetka pojava.
Tako sam i čula i za to, jer je od jedne susjede kćerkica pitala mamu jel negdje gori svijeća pa joj je mama sasvim mirno objasnila što to znači.
Zanimljivo, meni se to dogodilo prvi puta tek kad sam otišla sa sela i nakon što sam se uživjela u živote mojih novih susjeda, kolega i poznanika.
avelina is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2019., 15:21   #1155
Pozdrav. Mozete mi reci kako mogu saznati tko je u grobu moga prijatelja kojemu sam pocela paliti svijece tri cetiri godine ranije? Jer kako nam je duh nase bake rekao, on vojnik iz Velikog rata, tamo ne lezi vise. Njegovi ostaci su tam bili ali vise nisu. Sad tam lezi neki drugi muskarac ali ime glasi isto kao onog mladog momka. Da velim konkretnije, seka vrti njihalo. Zna svoga andjela cuvara a meni to ne ide pa ni ne pokusam jer je nejasno tko to je. I baka je seki rekla da je taj covjek dobar i da mu drago sto ga posjecujem.
No znaju mi ponekad doci u san. Duh se mi pojavio u snu nad nekdasnjim grobljem gdje ima sad zgrada naseg ducana. Bila to zena iz godine 1935. Tak mi je rekla.
Ispricavam se ak je pitanje nejasno.

Odesláno z mého MYA-L11 pomocí Tapatalk
__________________
Acta, non verba. - Dijela ne riječi.
"Kako bi igra bila užitak, trening bi trebao biti patnja." - Dražen Petrović
Čehinja is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2019., 18:21   #1156
Quote:
Čehinja kaže: Pogledaj post
...i kako mogu saznati tko je u grobu moga prijatelja ... kako nam je duh nase bake rekao...seka vrti njihalo. Zna svoga andjela cuvara ... I baka je seki rekla da je taj covjek dobar i da mu drago sto ga posjecujem.
No znaju mi ponekad doci u san. ...
Možete pitati bilo koga od duhova s kojima ste u kontaktu, i ako to seki ide bolje, može uz to tražiti i izravni kontakt s tim duhom. Možeš prije sna sebi postaviti to pitanje i očekivati odgovor od svoje više Ja ili nekog drugog anđela u snu.
LLSkylights is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2019., 21:59   #1157
Quote:
LLSkylights kaže: Pogledaj post
Možete pitati bilo koga od duhova s kojima ste u kontaktu, i ako to seki ide bolje, može uz to tražiti i izravni kontakt s tim duhom. Možeš prije sna sebi postaviti to pitanje i očekivati odgovor od svoje više Ja ili nekog drugog anđela u snu.
Moj andeo cuvar je zena, ali nije iz nase obitelji. Hrvatica je vojnikinja koju sam poznavala. Moram to saznat. A uglavnom me taj grob zanima. Kome idem palit svijece.
LavovaLavica is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2019., 17:56   #1158
Ako je duh u kući i kuću srušiš poravnaš sa zemljom, ostane samo livada gdje je onda taj duh?
Kolembo is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2019., 20:41   #1159
Quote:
Kolembo kaže: Pogledaj post
Ako je duh u kući i kuću srušiš poravnaš sa zemljom, ostane samo livada gdje je onda taj duh?
Da, gdje je onda?
Ili je ipak logičnije da ravnozemljaši niste u pravu, pa duh nije samo tako nestao!
adelon is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2019., 11:32   #1160
Rofocal is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:29.