Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Magija i mistika

Magija i mistika Od parapsihologije do metafizike

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.04.2006., 14:38   #41
Evo delija ak oces ja cu nac 3 broja koji imaju nekakvu vezu(pa makar i onu glupost zbrajanja znamenaka...) koji su bili vazni za povijest pa sam ja sad najpametniji...
__________________
Benjamin Franklin
The heart of a fool is in his mouth, but the mouth of the wise man is in his heart.
bstimac is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2006., 19:20   #42
[QUOTE=Ilium]Ufff... jednostavno obozavam ove prosvijetljene, nadinteligentne wannabe-s-druge-planete ljude i koji se takovima prozivaju. Nekako u meni bude onih moji 12 kvocijenata inteligencije i iz njih izvlace maksimum.
Jako me interesira podatak koliko Delija postoji u Hrv. Zagorju?

Delija mlajši:
Po broju - onolko kolko treba, opet po broju, mišjih repova od Zemlje do Meseca.

Eto, ak ne znaš kolko treba mišjih repova - onda ziher pušiš i piješ velke količine alkohola kaj negativno utječe na kvocijent tvoje inteligencije - kaj opet znači da ti je količnik inteligencije negde oko Nule.
delija is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2006., 22:36   #43
Quote:
delija kaže:
Na zalost - Orwell nije "omasio"; jer sve sto je opisao to ce se po Zapisu i ostvariti.
Svakako se trebamo pitati: Kada?

A da ce doci do TOTALNE Vojne diktature to mislim da svim ljudima naše Planete postaje jasno.



I da je to BEZDISKUTABILNO točno - e to slijedeći puta.



mene interesira kada ce prema tim brojevima i prema orwellu poceti ta vojna diktatura, ha?
meg is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2006., 23:05   #44
Quote:
delija kaže:
Eto, ak ne znaš kolko treba mišjih repova - onda ziher pušiš i piješ velke količine alkohola kaj negativno utječe na kvocijent tvoje inteligencije - kaj opet znači da ti je količnik inteligencije negde oko Nule.
Pa bas ni jedno, ni drugo.... al vec kad smo kod miseva, bit ce da imas ti problema s alkoholom, a mogo bi si provjerit svoje opce stanje jer ti vrlo malo fali da s nekim otvoris konflikt. Meni je apsolutno svejedno kaj ti pises ovdje, na kraju zato i postoji forum.
U stvari, mislim da cu se podvrgnut staroj dobroj - pametniji popusta. S moje perspektive, izvlacenje nekih konkretnih zakljucaka iz tebe, ekvivalentno je otkopavanju septicke jame.
__________________
"You have to be happy with what you have to be happy with", KC
Ilium is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2006., 01:32   #45
Zanimljiv topic,ako ništa drugo.

Nisam sve pročitao,no u biti ti tvrdiš (znaš) da je cijeli svemir,odnosno život šifriran.

I kad god zbrojimo bilo datum,bilo godine bilo kojeg događaja uvijek dobijamo iste brojeve (13,18,23...) ?

Ajde objasni ovo.Sad kad sam pogledao na sat bilo je 01:38

0+1+3+8 =12

Istina,nisam računao sekunde...
Randall Flagg is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2006., 10:28   #46
(1,390)

Quote:
Randall Flagg kaže:
Zanimljiv topic,ako ništa drugo.

Nisam sve pročitao,no u biti ti tvrdiš (znaš) da je cijeli svemir,odnosno život šifriran.

I kad god zbrojimo bilo datum,bilo godine bilo kojeg događaja uvijek dobijamo iste brojeve (13,18,23...) ?

Ajde objasni ovo.Sad kad sam pogledao na sat bilo je 01:38

0+1+3+8 =12

Istina,nisam računao sekunde...
Opet napominjem da zapamtite brojeve: 13. 18, 23, 28, 32, 43, 53

Randall, ako pogledaš u gornjem lijevom uglu prozora gdje se nalazi tvoj post vidjet ćeš gdje piše: Today, 01:32

I sad zbroji onaj 01 tvojem broju 12 i dobit ćeš 13.

Svakako ostaje još i broj 32.

Vidiš kako je ipak sve ZAPISANO.

No tebi ću odgovoriti da Nije SVE Zapisano - što znači da nije SVE Direktno vezano za navedene brojeve

Naime, SVIM živim bićima je DATO 33% "Samovolje" da se striktno ne drže Zapisanog.

Ali ta "Samovolja" se ne može odražavati u slučajevima kad se radi o SUDBINSKOM Zapisu.

Svakako, ako si pametan (a imam informaciju da jesi) shvatit ćeš ovo prethodno iznešeno.
delija is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2006., 11:24   #47
helouuuuu, mozes meni odgovoriti...
meg is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2006., 16:23   #48
Quote:
meg kaže:
helouuuuu, mozes meni odgovoriti...
Svakako, ali kad - to po Zapisu.
delija is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2006., 21:12   #49
E svaka cast delija...

ja mislio ti kao ozbiljan ono na pocetku...al si nas sjebo. ..e bravo care ...svaka cast...svaka cast...
__________________
Benjamin Franklin
The heart of a fool is in his mouth, but the mouth of the wise man is in his heart.
bstimac is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2006., 23:30   #50
(1,458)

Opet napominjem da zapamtite brojeve: 13. 18, 23, 28, 32, 43, 53



Delija mlajši:
(Ovo je napisano samo za malo jakše pametne).

Vidim da na ovi topić dojdu i oni kaj bi šteli metnuli drugi brojček - kakti da ne ispadne brojček PO ZAPISU.

E pak dobro.
- Nek metnu vu datum 25.5.1892. drugi brojček pak buju videli da Joža (iliti Josip Broz) nije ni postojal.
Ovak, z ovim datumom ispada da je 2+5+ 5+ 1+8+9+2 = 32 - kaj pak znači da je ipak postojal.

- Ili pak nek metnu vu datum 29.11.1945. drugi brojček - i dobili buju da ''titova Juga'' nije ni postojala.
Ovak kak je 2+9+ 1+1+ 1+9+4+5 = 32 znači da je ipak postojala.

- Ili nek metnu vu 10.12.1999. drugi brojček pa buju dobili da Francek (iliti Franjo Tudzman, kojti je zaslužan da Juga nije više Juga) nije ni vumrl.
A ak nebuju metnuli drugi brojček - nek mu je ondak pokoj duši, jer 1+0+ 1+2+ 1+9+9+9 = 32

- A ak hočedu da promene noviju povjest Hrvatske - trebadu promeniti zvanicni podatak u ATRIUM ENCYKLOPEDIE Holland/1995 (koji se zvanični podatak nalazi i u nekim drugim enciklopedijama i na internetu) gde piše (citiram): ''Raspad drzave cije je ime glasilo Jugoslavija zapocet je u 4-tom mjesecu 1990. godine.
Autsch! Pa to ti dojde 4+ 1+9+9+0 = 23

- No more biti i tragikomično to, kaj se more naći i drugi podatak kojti glasi: ''Izbori (da Hrvatska postane samostalna republika) su bili: prvi krug 22.04.1990 - dok je drugi bio u 5-tom mjesecu''.
I gleč vražička: 2+2+ 0+4+ 1+9+9+0+ 5 = 32.
(A tragikomično bi bilo zato, jer z drugim brojčekima nebi ni bilo Hrvatske).


Dakle, ak ste pametniji od pametnih mečite druge brojčeke vu datume pa bute morti postali zaslužni pri tom; da se Sudbinski zacrtani događaji (kojti su se morali dogoditi vu povjesti) nisu ni odigrali.
delija is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2006., 23:55   #51
Quote:
delija kaže:
Svakako, ali kad - to po Zapisu.


dakle, jos uvijek zivim u neznanju...



meni ispao broj 34... jel ima on kakvo znacenje?
meg is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2006., 00:34   #52
Ali ti opet teorija pada.Ako se Đorđe Buš rodio.

06.07.1946

0+6+0+7+1+9+4+6 =33

Hmmm,ne ispada jedan od "brojeva"

Znači li to da se Bush ustvari nije rodio?
Randall Flagg is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2006., 11:37   #53
(1,561)

Quote:
Randall Flagg kaže:
Ali ti opet teorija pada.Ako se Đorđe Buš rodio.

06.07.1946

0+6+0+7+1+9+4+6 =33

Hmmm,ne ispada jedan od "brojeva"

Znači li to da se Bush ustvari nije rodio?
Da, nekom pada - dok nekom upada.

Opet napominjem da zapamtite brojeve: 13. 18, 23, 28, 32, 43, 53

Jest, Bush se možda i nije rodio - ali i kao takav, nerođen, bit će jedan od najzaslužnijih da dovede svijet do Trećeg svjetskog rata - koji se vodi u u kompletnoj šifri Rata ''Zapisanog'' u sistemu Kozmičkog Uma - i to pod Osnovnim brojem 33. (iliti 06.07.1946)
No da ne bi ostalo samo na ovom moram ti kao prvo reći da taj ''nerođeni'' nije još umro - pa kad umre zbrajaj godine.
Ali nije li interesantno to da je taj ''nerođeni'' 43. predsjednik Sjedinjenih Američkih Država
I nije li interesantno da je 1994. izabran za guvernera države Texas. (Dakle 23)
I to da je Bush 1999. godine objavio svoje planove da se kandidira za predsjednika Amerike. (28)
I ima još toga, ali i ovoliko je, za pametne, dosta.

No, Randall, da te pitam, odakle ti ideja da je to Moja teorija - jer ''već i ptice na grani znaju'' da ja već 18 godina PRIMAM iz Onostranog područja Informacije koje objavljujem.
A to, što u to mali broj vjeruje, stvarno me ne opterećuje - jer ako neko ne želi, ili po intelektnoj osnovi ne može da da proširuje svoje znanje i spoznaje to ipak neka bude njegov problem.

No sad malo ozbiljnije.
Svakako želim napomenuti da mi je žao što je ova materija, ako ne svima onda mnogima koji dolaze na ovaj topić, totalno neshvatljiva.
Naime, Poenta u svim mojim izlaganjima o vezi brojeva; sa stvarnošću se ne nalazi u Brojevima već nas uvodi u jednu potpuno drugu Spoznajnu sferu (iako se, SAMO po ljudskim spoznajama mogu koristiti da bi mnoge događaje prihvatili kao vjerodostojne).

Za ovaj puta dosta.
delija is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2006., 12:10   #54
Sta nam brojevi pokrecu svijet i diktiraju zivot?
 
Odgovori s citatom
Old 17.04.2006., 19:06   #55
(1,588)

Quote:
bebi kaže:
Sta nam brojevi pokrecu svijet i diktiraju zivot?
Brojevi baš ne, ali Ono za čega su vezani brojevi itekako DA!
delija is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2006., 04:24   #56
I kad će više početi treći svjeski rat?
ante_gotovina is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2006., 19:06   #57
hej delija
mario_domink is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2006., 23:32   #58
(1,716)

Quote:
mario_domink kaže:
hej delija
Evo stiga!

Opet napominjem da zapamtite brojeve: 13. 18, 23, 28, 32, 43, 53


IGRA S BROJEVIMA I TREĆI SVJETSKI RAT

Napomena: Ta “moja igra matematikom, i bojevima”, a u vezi Trećeg rata datira od 1999.godine.
Tada sam napisao slijedeće.

…No evo sad malo o Trecem svjetskom ratu.
Kojeg ce datuma zapoceti Treci svjetski rat ubrzo cemo saznati.
Svakako, zbrajanjem brojeva u datumu zbir MORA dati; 33.
I meni taj broj (33) "kaze" da ce u Trecem svjetskom ratu, (uz “klasicno” oruzje), biti "koristene" i atomske bombe.
I da je to tocno to nam "kazuju datum sifre":
- 16.7.1945
Naime tog je dana izvrsen prvi tekst atomske bombe (na zabacenom poligonu u pustinji u blizini Alamogorda u Novom Meksiku
Dakle: 1+6+ 7+ 1+9+4+5 = 33

- 6.8.1945.
kada je dana bacena prva atomska bomba na Hiroshimu.
Dakle: 6+ 8+ 1+9+4+5 = 33
Eto, to nam je poruka Kosmickog Uma za buducnost.

Sad,
* Ako bi Treci svjetski rat trebao zapoceti u 1999 godini pronadjimo datume kada bi, eventualno, mogao taj Rat zapoceti - (koji, usput receno, i nebi smio tako brzo da zapocne).
Pocnimo ovako:
(Kako je, ova godina, 1999, zadnja to cemo uzeti):
1999 = (1+9+9+9) = 28.
(Sad vam je poznato da datum Treceg svjetskog rata treba da je vezan za sifru 33).
Znaci: 33 - 28 = 5
Tako smo dobili broj za kombinacije: 4+1, 3+2, 2+3 i 1+4.
* Prema tome, u 1999 toj godini Treci svjetski rat bi mogao zapoceti:
1. kombinacija: dana 4-tog u 10-tom mjesecu = 4.10.1999. (4+ 1+0+ 1+9+9+9 = 33)
2. kombinacija: dana 3-ceg u 11 tom mjesecu = 3.11.1999. (= 33)
3. kombinacija: dana 2-gog u 12 tom mjesecu = 2.12.1999. (= 33)
(kombinacija: dana 1-og u 4 tom mjesecu otpada jer danas je 21.4.1999.)

* Ako bi (kako su neki najavili) Treci svjetski rat zapoceo 2025, taj rat bi trebao zapoceti u toku noci sa 7/8. 9. 2025. godine.
Naime, zbrojimo li brojeve iz ovog datuma: 7+8+ 9+ 2+0+2+5 = 33.
Po drugima Treci svjetski rat bi trebao zapoceti 2023.
Znaci, u ovom slucaju bi taj rat trebao zapoceti: 8/9. 9. 2023, jer zbrojimo li brojeve u datumu 8+9+ 9+ 2+0+2+3 = 33.
* Napomena: Tocan datum, kada bi trebao zapoceti Treci svjetski rat ja ne želim da objavim.
* Ipak mogu dati informaciju da do Treceg svjetskog rata mora doci radi principa kauzaliteta (svaka promjena mora imati svoj uzrok).
A uzrok, kao i; tko treba da zapocne Rat iznijeli su: apostol Ivan (Jovan) u Apokalipsi, gl: 7 i 8 i Nostradamus; u svojem stihu svojih "centurija" pod brojem: 2,29.
Prema tome sami pretpostavite kada ce doci do III. Rata.
(Da, interesantno je - Apokalipsa; gl. 7 i 8 te u centurijama 2,29 zbir brojeva daje 28.

I kad sam vec, opet, spomenuo Nostradamusa da vam iznesem i ovu informaciju:
* Nostradamus je 1555, objavio svoju prvu knjigu: Prorocanstva koja je napisana u strofama; po 4 stiha kojih je bilo 642.
Dakle: 1+5+5+5+ 4+ 6+4+2 = 32

I shvacate li da je "Neko"; koji je stvarao sifre i datum-sifre morao ZNATI SVE, i MISLITI NA SVE.
Dakle u Prirodi, ipak MORA postojati; SVEZNAJUCI a to znaci da MORA postojati i SVEMOGUCI, a to znaci da postoji i SVIJEST koja je Negdje AKUMULIRANA i cija Spoznaja je; TOTALITARNA.
No treba da znate: SVEMOGUCNOST se ne moze izvesti u "jednom trenu" jer i SVEMOGUCNOST pada pod zakon Prirode – narocito zakon koji se odnosi na "izradu otisaka sifri" u Energetskom polju.
I za covjeka je vazno da zna: Kao sto SVEMOGUCI ne moze "u jednom trenu izraditi otisak sifri" isto tako se otisak sifri ne moze ni "u jednom trenu" izbrisati.

Nastavak slijedi


(Interesantno, pogledajte u gornjem lijevom uglu vrijeme postanja).
delija is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2006., 19:15   #59
(1,780)

Napomena: Radi malo slobodnog vremena samo kratki izvještaji - u nastavcima.

Opet napominjem da zapamtite brojeve: 13. 18, 23, 28, 32, 43, 53


Mislim da je glupo negirati mišljenje mnogih ljudi po kojim je Treći svjetski rat “pred vratima”.
To već iz tog razloga jer su i poznate vodeće svjetske novinske kuće počele sa punom ozbiljnošću najavljivati taj Rat.
No da se razumijemo, taj Rat (kad do njeg dođe) ne bi značio da bi došlo do propasti svijeta već bi taj Rat trebao uništiti nagomilano oružje u skladištima i smanjiti broj broj živih bića na Zemlji do onog broja koji je ZACRTAN u Sistemu Kozmičkog Uma.
Taj broj bi po nekim pokazateljima trebao biti ispod polovine današnjeg broja ljudi na Zemlji.

Dakle, ako pretpostavimo da će, na žalost sigurno hoće, doći do tog Rata - da vidimo kad bi se to moglo desiti.
Pa, "igrajmo se i dalje matematikom, i brojevima".

Dakle kao što vidimo dosad ništa od Trećeg svjetskog rata.
Srećom, jer znamo da već duže vremena pojedinci iz politikantske mafije drže prst iznad „crvenog dugmeta“.
I ne dao Bog da neki od njih zaspi i, kao “slučajno”, da se prstom osloni na “dugme”.

No ako bi već neki od njih ipak zaspao - da vidimo kojeg bi to moglo biti datuma - nakon čega bi mogao započeti taj dosad Najveći urnebes.

Počnimo sa 2006-om.
2006 = 2+0+0+6 = 8
Kako je Osnovna brojka Rata 33 - to ćemo od 33 oduzeti 8 na koji ćemo način dobiti 25.
Znači mi moramo tražiti dan i mjesec čiji će zbir biti 25.
Kombinacija s jednim brojem u danu i mjesecu (uzmimo kao primjer najveće moguće brojeve 8 i 9) otpada jer zbir brojeva 8 i 9 = 17 - a mora biti 25.
Dakle, ako dođe do Rata tad mora da je na istoku Dan kada će rat početi a na zapadu Noć prije početka.
Prema tome, ako bi Rat započeo 9-tog na istočnoj hemisferi - na zapadnoj bi bio još 8-mi.
Iz toga izlazi da bi za ovu 2006-tu godinu mogućnost početka Rata bio bi jedino ovog datuma:
8/9. 8. 2006.
Dakle 8+ 9+ 8+ 2+0+0+6 = 33
Druge kombinacije nema.

Za 2007 = 2+0+0+7 = 9
33 - 9 = 24
U 2007-oj postoje dvije kombinacije kad bi Rat mogao započeti:
To su:
8/9. 7. 2007.
Dakle 8+ 9+ 7+ 2+0+0+7 = 33, odnosno
7/8. 9. 2007.
Dakle 7+ 8+ 9+ 2+0+0+7 = 33

Nastavak slijedi
delija is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2006., 12:35   #60
Zašto rat ne može početi na isti dan u cijelome svijetu? Može početi
29.6.2006. 2+9+6+2+0+0+6=25
Ako rat na istoku (npr u kini) počne u 20h to će na zapadu biti (London) 12 h znači isti dan
ante_gotovina is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:51.