Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Oprema

Oprema Sve što nam treba (i ne treba, ali želimo :hekla:)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.01.2011., 22:09   #81
meni ta jane nikako nisu sjela..
iako čujem za njih dobre kritike... ali mi nikako i nikako ne idu..

eto sto ukusa sto ljudi
__________________
45°46´04"N,15°51´08"E [URL="❦ Odluka o tome da ćeš imati dijete iznimno je važna. To znači odlučiti da će tvoje srce zauvijek koračati izvan tvog tijela.[/URL]
larazg is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2011., 22:10   #82
Quote:
bingo bongo kaže: Pogledaj post
Jane Sonic kišobran kolica Ručke su visoke 109cm! Fino se voze, okretna su, sklopljena zauzimaju jako malo prostora. http://www.babyproductinfo.co.uk/ind...ane&name=Sonic
Mene su oduševila jer su i u malim detaljima dobro promišljena.
Kod nas ih prodaje Adax, za cca 1500kn. Slovenci ih prodaju duže vrijeme, pa ih se da naći na njihovom tržištu polovnih.
gledam sad ovu str koju si stavila i naletim na ovu "ljepotu":



wtf??
lotus_flower is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2011., 22:14   #83
Quote:
mišolina kaže: Pogledaj post
Oprosti, krivo sam napisala, nije ručka, nego prečka , ona ispred bebe, da se ne prevrne na nos kad se nagne Ili da na nju nakalemiš mnoštvo zvečkica, povlačilica i šuškalica
..aha..kužim...nisam ni znala da postoji taj dodatak...

...ja mog švrću samo zakopčam oko struka sa onim remenima,više mu ne stavljam preko ruke...
dama19 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2011., 22:19   #84
a meni su sva kišobran kolica ruužnaaa
-nerviraju me ti mali kotači,pa mi izgledaju klimavo,pa mi ma serem bezveze...al mi nisu lijepa jbg najmanje ružna su mi lara ova kakva ti imaš
-mi imamo jane i koliko god tvrde da su najlakša na tržištu u toj grupi meni opet teeška pa jedva čekam neka kišobran kolica jer ovo tegliti skoro svaki dan gore dolje na 2kat je
__________________
4kids on the block 😂
marina.k. is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2011., 22:36   #85
Quote:
kikica02 kaže: Pogledaj post
gdje si ih kupila?
uzela sam direkt od tipa koji ima veleprodaju, oni su imali i dućan ali su ga zatvorili, ak hoćeš dam ti br na pp. dofurao mi ih je doma

ima i na istra web shopu brevi kolica pa škicni.
ana:) is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2011., 22:42   #86
Quote:
ana:) kaže: Pogledaj post
uzela sam direkt od tipa koji ima veleprodaju, oni su imali i dućan ali su ga zatvorili, ak hoćeš dam ti br na pp. dofurao mi ih je doma

ima i na istra web shopu brevi kolica pa škicni.
može pliz
hvala
__________________
<3 08.04.2010 <3
kikica02 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2011., 22:54   #87
e sad - skužila sam da jedan moel maclarena i jedan model cybexa - za sada - ima jednostruke kotače - umjesto duplih - e to mi se sviđa jer onda nema upadanja kamenčića kad kreneš po šumama i gorama!

sviđa mi se što spominje lara da se otkopčava tenda na maclarenu i da ti ne treba suncobran

samo jako jako me živica što si moram dijete gledati kroz prozorčić jer nam kišobrana koji se vozi da je dijete prema meni (osim oni neki što se okreće cijelo sjedalo - chicco nešto system) ali to mi nisu onda mala i lagana kolica kakva želim!

imam sreću što od Biđej imam kolica koja volim i obožavam pa ću ih koristiti za po oko kuće - a za Njuđej ću kupiti nešto jednostavno, lagano i jako praktično za u auto i šminku po gradu i Grazu -
još ako mi Banderas da neku pinkicu za opremanje drugog djeteta - fakat neću šteditina kolicima
__________________
OTVORENOOO Biđej , Njuđej
BobicaBo is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2011., 22:56   #88
Quote:
lotus_flower kaže: Pogledaj post
gledam sad ovu str koju si stavila i naletim na ovu "ljepotu":



wtf??
ovo je iza mclarena, kod mene u gradu pravi hit kolica su prepreružna, al vele da su funkcionalna, pa valjda jesu ak su toliko ljudi poludili za njima.

mi smo uzeli polovni quinny zapp. moja se nije htjela vozit u kolicima od kad je prohodala, par mjeseci nakon toga. tak da je i quinny bio skoro promašena investicija ali za ta dva puta tjedno, kolko sam morala ić s jednog kraja grada na drugi podzemnom - poslužila su.

minus im je što jako malo nude a koštaju.
imaju samo sjedeći položaj (meni nije bilo bitno jer ionak nije spavala u njima), dodatna oprema je skupa al se da snać s drugim proizvođačima, lagana jesu ali ako staviš nešto teže na ručku (vrećice iz dućana) moraš ih čvrsto pridržavat da ne prevagnu na leđa

uglavnom, sreća da smo ih kupili u pola cijene u jako dobrom stanju inače bih tukla po glavi. no, navodno nova serija ima ležeći položaj ali ne znam jel cijena ista.

Zadnje uređivanje blablica : 20.01.2011. at 23:07.
blablica is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2011., 23:38   #89
quinny zapp

jel ima tko quinny zapp?
http://www.quinny.com/ot-en/strollers/quick-use/zapp

cini mi se da sklopljena zauzimaju jako malo mjesta
mom2be is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2011., 23:42   #90
Quote:
mom2be kaže: Pogledaj post
jel ima tko quinny zapp?
http://www.quinny.com/ot-en/strollers/quick-use/zapp

cini mi se da sklopljena zauzimaju jako malo mjesta
evoti post ispred tvog
blablica is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2011., 23:45   #91
Quote:
blablica kaže: Pogledaj post
evoti post ispred tvog

citam povrsno, samo sam procitala tvoj osvrt na ono zuto cudo
sad sam procitala sto si napisala, izgleda da ce ipak biti maclaren
mom2be is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2011., 07:30   #92
kad pogledaš filmić...

evo oni džepovi iza (kao umjesto torbe) unutra ti stanu ključevi od stana i savijena vrećica od konzuma i eventualno novčanik... ma to zaboravi.. kao i mrežicu ispod... ja sam nosila dugo PP torbu iza na ručkama...
onaj naslon za glavu kao i ono što ide na naramenice - ma bezveze je to jer unutra voziš dijete koje već samostalno sjedi i drži glavu...
izgled - ona nisu lijepa uopće (ajmo ruku na srce)
najfascinantnije je što je sve dodatna oprema i ima puno dodataka dizajna i što ti ako kupiš različite dijelove možeš si sastaviti kolica koja želiš (a dijelovi skupi ko kuga)

ali ti kotači, taj manevar kolica te ta lakoća upravljanja, sklapanja, rasklapanja i težina, te pranje u vešmašini i kopčanje na drukere su ono što ih izdiže iznad svih kolica i svrstava među najprodavanija i najbolja kolica na tržištu

čak i moj zagor koji me je zaista pljuvao... rekao je ovo su stvarno praktična kolica... e pa kada to muško kaže, onda je to tako
__________________
45°46´04"N,15°51´08"E [URL="❦ Odluka o tome da ćeš imati dijete iznimno je važna. To znači odlučiti da će tvoje srce zauvijek koračati izvan tvog tijela.[/URL]
larazg is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2011., 07:43   #93
Ja imam Brevi B-light,http://www.istra-webshop.com/proizvo...brevi-3460014/ Sve 5, mala ih obožava i nitko ih joj nesmije dirati! Više puta sam spominjala ova kolica i stvarno smo zadovoljni s njima: lagana, lijepa , lako se održavaju, a jeftina. Da sad opet kupujem kolica uzela bih opet Brevi ali ova
http://www.istra-webshop.com/proizvo...brevi-3460412/
radi više mogućnosti naslona, iako je mala i u B-lightu spavala bez problema.
__________________
Sutra je novi dan!
Trnc is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2011., 08:00   #94
lara, jesi kupila onu precku?
ne znam kak je s vecim klincima, jel mi to treba ili ne?
mom2be is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2011., 09:55   #95
Quote:
mom2be kaže: Pogledaj post
lara, jesi kupila onu precku?
ne znam kak je s vecim klincima, jel mi to treba ili ne?
moja je prešla s godinu dana u Maclaren i nije nam trebala prečka, a prije toga smo se vozali u PP, gdje se hvatala za naslon, al fakat nam nije trebalo.

ja sam od dodatne Maclarenove opreme uzela zimsku vreću, ovu http://www.neonato.hr/product_info.p...6ad3e459b1262a i to pred godinu i nešto, koštala je 40kn manje, al isplatila se svaka kuna, jer vreća joj dođe ispod guze, skroz ju se omota, a kad bi zaspala, sam preklopljeni dio povučem prema gore i zaštićena je ko medo

suncobran sam kupila u Slo, tako da me ispao skoro upola manje nego u Hr i poslužio je prošlo ljeto. ovdje ne bi dala tu lovu.
prije nego što je navršila pune dvije, počela je odbijati voziti se u kolicima, ali za Maclaren same pohvale!
__________________
Luna & Dea
Plavooka Sanja is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2011., 09:58   #96
hvala sanja
mom2be is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2011., 10:02   #97
Quote:
larazg kaže: Pogledaj post
te pranje u vešmašini i kopčanje na drukere su ono što ih izdiže iznad svih kolica
dobro, to kopčanje na drukere i pranje u veš-mašini nije sad baš svjetsko čudo - i na mojim, sad već soooo last year jane 3u1, se moglo skroz skinut sve i oprat u veš mašini
__________________
mogli bismo
Lali Puna is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2011., 10:16   #98
Quote:
Plavooka Sanja kaže: Pogledaj post
moja je prešla s godinu dana u Maclaren i nije nam trebala prečka, a prije toga smo se vozali u PP, gdje se hvatala za naslon, al fakat nam nije trebalo.

ja sam od dodatne Maclarenove opreme uzela zimsku vreću, ovu http://www.neonato.hr/product_info.p...6ad3e459b1262a i to pred godinu i nešto, koštala je 40kn manje, al isplatila se svaka kuna, jer vreća joj dođe ispod guze, skroz ju se omota, a kad bi zaspala, sam preklopljeni dio povučem prema gore i zaštićena je ko medo

suncobran sam kupila u Slo, tako da me ispao skoro upola manje nego u Hr i poslužio je prošlo ljeto. ovdje ne bi dala tu lovu.
prije nego što je navršila pune dvije, počela je odbijati voziti se u kolicima, ali za Maclaren same pohvale!
Ova vreca je spas. Da je nisam dobila s kolicima sigurno bi je kupila.
Mislila sam kupit suncobran za ljeto, al cujem razna misljenja. Znaci tebi je posluzio?
__________________
:::Cipelići shop:::...
zaria...! is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2011., 10:27   #99
Quote:
larazg kaže: Pogledaj post
da i ja ih operem u mašini.. na 30 stupnjeva sva ih skinem (na drukere su plastične) stavim u vešmašinu, operem bez centrifuge i za 20 minuta su suha i ponovno namontiram...
Onako ćelava su još ružnija ali

da se razumjemo, Maclaren nisu lijepa kolica, ima i lijepših (ruku na srce) ali su jako jako praktična..

Meni nije bilo jasno zašto su najprodavanija kolica na svijetu nije mi bilo jasno zašto ih vani svi voze, a pogotovo u USA

ali to kada probaš voziti.... meni je moj Peg perego kao Traktor
e upravo to sto govoris - nisu neka ljepota ali za upravljanje su najnajnaj

Quote:
lunica26 kaže: Pogledaj post
Tema ko stvorena za mene

Srela sam puno mladih mama u kvartu sa Maclaren kolicima,i mnoge su rekle da ne vrijede iiipaaak tih novaca

100 ljudi,105 mišljenja
MaClaren nije jeftin i to se mora priznat li ono sta nudi nije za odbacit i onaj tko je probao ostala kolica ali je probao i MaClaren ipak je uz svu tu skupocu priklonio se Maclarenu jer se ne moze bas mjerit sa 99% kolica koja se na Hr trzistu (znaci ne govorim o kolicima kojih kod nas nema). I sve moje frendice kada provozaju moja kolica ostanu paf kada osijete koliko su lagana za upravljanje, okretna, eto.
Ja sam probala prije Maclarena (mi imamo Triumph) valjda 10 vrsta kisobran kolica i ijako mi nije bilo lako dat 1100 kuna eto dala sam i ne zalim jer smo prije njih imali kolica za 300 kuna i samo nakon 1 minute voznje MC pocela sma se lupat po glavi i zalit zasto ih nisam kupila i prije

Quote:
mom2be kaže: Pogledaj post
jel ima tko quinny zapp?
http://www.quinny.com/ot-en/strollers/quick-use/zapp

cini mi se da sklopljena zauzimaju jako malo mjesta
nemoj ih uzimat jer se lako prevrnu na neravnom terenu i imaju samo 1 polozaj sjedenja koji je uzasno okomit - meni su ona bila u najuzem izboru ali kada sam ih uzivo po plazi provozala odustala sam negativno zacudjena - ali imaju i pzitivnu stranu sto se lagano sklapaju i kada se sklope zauzmu stavrni vrlo malo mjesta te su takodjer vrlo okretna i lako upravljiva

BTW: kaj se tice kisobrana, cure ja ne znam za vas ali ja sam jos prije 3.5 godine kupila onaj univerzalni od Bubu za 49 kuna i koristila sam ga i na Quinny speediu i sada na MaClarenu i super mi je taj kisobrancic i kaj je najbolje jos je citav
__________________
Thenebra :broj godina pomnozi sa brojem koliko ti puta pas dnevno jede. i toliko vrecica moras imati sa sobom! znaci npr.. 2(godine) X 2(dnevno puta jede) = 4 vrecice
Wedding is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2011., 10:27   #100
Quote:
smeđa kaže: Pogledaj post
Trenutno nemogu otvoriti njihovu stranicu ali pokusaj ti na
www.inter-trade.com.hr
oni drze pikolo kolica ja sam imala njihova model s-9 ili tako nesta jako pristupačna cijena i jako dobra kolica ima i drugih modela
hvala, ne radi stranica, ali ima trgovina Pikolo u Osijeku pa ću baš pogleati, ionako sam mislila obići još sve
Quote:
Scarlet O kaže: Pogledaj post
Cure što lakša kišobran kolica, moja preporuka jer će već tada meleni prohodavati ili hodati tako da će vam ona biti samo usputna pomagala.
slažem se, ovo sve što stavljate, meni je preglomazno, na isto mi dođe kao naša ova "normalna" kolica 3u1 bez košare, samo ovaj sportski dio. ali zauzimaju puno mjesta u auto, i meni kišobran kolica trebaju biti što manja, da ih prevezemo kad nekud idemo.. a htjela bi da se naslon bar malo spusti, ako zaspi da ne mora baš na sjedečki..
pikuleta is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:28.