Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Svijet

Svijet Zbivanja u svijetu

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.09.2017., 17:48   #2601
Quote:
ruka-slave kaže: Pogledaj post
Mjerilo razvijenosti je koliko svjetla se bespotrebno ispucava u svemir?

Preporučam onda da u svoje dvoište umontirate par desetaka MW osvjetljenja pa postanete EU prestonica razvitka.
A dobro onda nije. To nam sve Amerika laže i tamo je u biti raj na zemlji. Imaju i marihuanu legalnu. Definitivno se preseli u tu normalnu državu
__________________
Napuši se kurca!
JesusReborn is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2017., 17:50   #2602
Quote:
JesusReborn kaže: Pogledaj post
A dobro onda nije. To nam sve Amerika laže i tamo je u biti raj na zemlji. Imaju i marihuanu legalnu. Definitivno se preseli u tu normalnu državu
Pa ako je Sj.Koreja razvijenija od Hrvatske, a očito jeste...gdje je problem?
ruka-slave is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2017., 17:52   #2603
Quote:
ruka-slave kaže: Pogledaj post
Pa ako je Sj.Koreja razvijenija od Hrvatske, a očito jeste...gdje je problem?
Pa nigdje.. pa nam reci kako ti je... a da ne možeš... Nema interneta. Jebiga, kad se vratiš, onda
__________________
Napuši se kurca!
JesusReborn is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2017., 17:52   #2604
Da se vratimo na onu sliku Haitija noću...desno se nalazi otok Puerto Rico. Pogledajte samo sav taj sjaj. Zar ne biste odmah poželjeli otići na njega?
http://studentsforhaiti.org/wp-conte...aiti-night.jpg

Hrvati čekaju u ogromnim redovima pred konzulatom Puerto Rica za useljevanje.
ruka-slave is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2017., 17:54   #2605
Talking

Quote:
JesusReborn kaže: Pogledaj post
Pa nigdje.. pa nam reci kako ti je... a da ne možeš... Nema interneta. Jebiga, kad se vratiš, onda
Samo ako uz rižu i ulje davaju još i bonove za mobitel i tako još ponešto. Tako da dok klopam rižu na ulju mogu pisati po forumu. To je moje ljucko pravo.
ruka-slave is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2017., 17:56   #2606
Quote:
ruka-slave kaže: Pogledaj post
Samo ako uz rižu i ulje davaju još i bonove za mobitel i tako još ponešto.
Možeš direktno probati pitat Debelog. Probaj se skompat s njim, onda bi ti stvarno moglo bit dobro. Ali zapamti, lagano se može dogodit i konc logor..
__________________
Napuši se kurca!
JesusReborn is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2017., 18:02   #2607
Talking

Quote:
JesusReborn kaže: Pogledaj post
Možeš direktno probati pitat Debelog. Probaj se skompat s njim, onda bi ti stvarno moglo bit dobro. Ali zapamti, lagano se može dogodit i konc logor..
Znači onda imaš i zajamčen krov nad glavom, kupanje barem jednom tjedno....Elone Musku, ugrizi se za gujcu!
ruka-slave is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2017., 18:09   #2608
Quote:
ruka-slave kaže: Pogledaj post
Znači onda imaš i zajamčen krov nad glavom, kupanje barem jednom tjedno....Elone Musku, ugrizi se za gujcu!
Primaju li strane radnike?
Trebalo bi skocit do ambasade i pitat pod kojim uvjetima se moze doci tamo zivjet i radit. Ne mislim odmah na konc- logor, prihvacam par mjeseci i ovako.

edit: Znas li kao veliki poznavaoc stanja u SJ: Koreji sto je juche? Ako mislis tamo odseliti, to je nesto sto moras znati.
__________________
History says, don't hope on this side of the grave. But then, once in a lifetime, the longed-for tidal wave of justice can rise up and hope and history rhyme.
bubi mir is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2017., 18:10   #2609
Toliko o tome kako mene ne treba slušati i toliko o tome kako prosipam kolosalne gluposti zapadnjačke propagande.

Upravo izašlo, pa ne stignem guglati relevantniji izvor; http://www.index.hr/mobile/clanak.as...esti&id=996261

@ forumaš Halo Effect - in jor fejs

Quote:
Halo Effect kaže: Pogledaj post
Zijev...

Osim uobičajenih lupanja gluposti ti ideš korak dalje pa kao relevantan izvor navodiš CNN, valjda u namjeri da pobiješ moje objede da si podlegao zapadnoj propagandi.
Na Xinhua ti odgovaraš sa CNN-om...
Još jednom. Jako si loš demagog.
astor pec is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2017., 18:14   #2610
Talking

Quote:
bubi mir kaže: Pogledaj post
Primaju li strane radnike?
Trebalo bi skocit do ambasade i pitat pod kojim uvjetima se moze doci tamo zivjet i radit. Ne mislim odmah na konc- logor, prihvacam par mjeseci i ovako.
Shvaćam ja tebe, direktno u konc.logor to bi bio malo preveliki kulturalni šok, nije naš čovjek navikao da se država toliko brine o njemu. To samo govori o tome kako je prosječni čovjek na Zapadu zapušten od strane vlastite države.

Quote:
edit: Znas li kao veliki poznavaoc stanja u SJ: Koreji sto je juche? Ako mislis tamo odseliti, to je nesto sto moras znati.
Na songbunu sam doktorirao.
ruka-slave is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2017., 18:17   #2611
Quote:
astor pec kaže: Pogledaj post
Toliko o tome kako mene ne treba slušati i toliko o tome kako prosipam kolosalne gluposti zapadnjačke propagande.

Upravo izašlo, pa ne stignem guglati relevantniji izvor; http://www.index.hr/mobile/clanak.as...esti&id=996261

@ forumaš Halo Effect - in jor fejs



Još jednom. Jako si loš demagog.
Čitao sam to jučer i Trump se kao iznenadio. Ovo je samo vanjskopolitička igra. Realnost je da će Koreja nastaviti dobivati plin i naftu ali samo preko određenih unutarnjih kineskih organizacija na koje ne mogu utjecati američke sankcije. Kinezi su ovim postupkom rekli da oni kao "nemaju veze sa time".
Blinko Black is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2017., 18:17   #2612
Quote:
ruka-slave kaže:
Na songbunu sam doktorirao
O, pa ti ces dobiti i funkciju i mogucnost zivota u glavnom gradu.
Ja cu morati tezim putem....ali dobro, sve je bolje od zivota na zapadu.
__________________
History says, don't hope on this side of the grave. But then, once in a lifetime, the longed-for tidal wave of justice can rise up and hope and history rhyme.
bubi mir is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2017., 18:22   #2613
Talking

A gle kakve tek koncerte imaju, sve sa vatrometom!
https://twitter.com/aldin_ww/status/911579568443707392

Malo podsjeća na Roberta Palmera:
http://www.dailymotion.com/video/x13dpng
ruka-slave is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2017., 18:41   #2614
Quote:
ruka-slave kaže: Pogledaj post
A gle kakve tek koncerte imaju, sve sa vatrometom!
https://twitter.com/aldin_ww/status/911579568443707392

Malo podsjeća na Roberta Palmera:
http://www.dailymotion.com/video/x13dpng
Bombastično!
__________________
Napuši se kurca!
JesusReborn is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2017., 20:14   #2615
Quote:
JesusReborn kaže: Pogledaj post
BDP per capita je koliko ja znam pouzdan izvor podataka

A kako znam da nisu daleko od te brojke? Možda zato jer oni koji rade dobivaju od države 20 kila riže na mjesec. Ili je i to samo propaganda? I btw. u tim videima ne vidim baš puno auta...

Evo jedne slike normalne države, koju "zli" ameri napuhavaju
https://www.google.hr/search?q=north...ucTqk5ZGThXLM:
Auta nije bilo puno ni u J.K ni u Kini dok nisu krenuli sa vlastom proizvodnjom. Nego reci ti meni kako neko moze voziti auto ako mu je plata 20 kg rize?

A sto se tice rasvjete: Kim vodi ekoloski osvjecen narod koji ne rasipa struju na potrosacke bilborde i neonske reklame. Sramota je koliko neki energije rasipaju na reklamiranje.

Kimu se mora priznati da je od drzave napravio velesilu. Sad moze mirno nastaviti da je razvija bez razmisljanja o lavezu pasa. Ameri mu ne mogu pera odbiti. Mogu lajati jos neko vrijeme, ali ni to nece moci dugo. Portoriko je bankrotirao, Cikago je u bankrotu, citav niz gradova je pred bankrotom. Tramp ako ne sagradi zid na vrijeme nece moci zadrzati stanovnistvo.
tihobl is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2017., 20:15   #2616
Quote:
bubi mir kaže: Pogledaj post
Ja cu morati tezim putem....ali dobro, sve je bolje od zivota na zapadu.
Bubi da te pitam nesto - gdje bi radije zivio: kod Kima ili u Detroitu?
tihobl is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2017., 21:34   #2617
Quote:
tihobl kaže: Pogledaj post
Bubi da te pitam nesto - gdje bi radije zivio: kod Kima ili u Detroitu?
Pa kod Kima naravno.
__________________
History says, don't hope on this side of the grave. But then, once in a lifetime, the longed-for tidal wave of justice can rise up and hope and history rhyme.
bubi mir is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2017., 22:37   #2618
Sjeverna Koreja: Nakon Trumpovih uvreda, udar raketama na Ameriku je neizbježan

SJEVERNOKOREJSKI ministar vanjskih Ri Yong Ho poslova rekao je kako je neizbježan udar te zemlje na SAD nakon što su američki bombarderi preletjeli najsjevernije od demilitarizirane zone u 21. stoljeću, a sve to nakon tjedna u kojem su Donald Trump i Kim Jong-un razmijenili uvrede na osobnoj razini.

http://www.index.hr/vijesti/clanak/s...an/996389.aspx

jesu ovo sve i dalje samo prazne prijetnje ili mislite da je pitanje vremena kad će biti neki bum?
svjpromatrac is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2017., 22:43   #2619
Quote:
tihobl kaže: Pogledaj post
Auta nije bilo puno ni u J.K ni u Kini dok nisu krenuli sa vlastom proizvodnjom. Nego reci ti meni kako neko moze voziti auto ako mu je plata 20 kg rize?

A sto se tice rasvjete: Kim vodi ekoloski osvjecen narod koji ne rasipa struju na potrosacke bilborde i neonske reklame. Sramota je koliko neki energije rasipaju na reklamiranje.

Kimu se mora priznati da je od drzave napravio velesilu. Sad moze mirno nastaviti da je razvija bez razmisljanja o lavezu pasa. Ameri mu ne mogu pera odbiti. Mogu lajati jos neko vrijeme, ali ni to nece moci dugo. Portoriko je bankrotirao, Cikago je u bankrotu, citav niz gradova je pred bankrotom. Tramp ako ne sagradi zid na vrijeme nece moci zadrzati stanovnistvo.
Tako je, truli zapad samo što nije propao, jel ima kod vas u Šumskoj još mjesta da se spasimo svi zajedno uz neku šljivu?
Bhakti is online now  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2017., 22:45   #2620
Quote:
bubi mir kaže: Pogledaj post
Pa kod Kima naravno.
Očekivan odgovor. Naime, opće je poznato da je Sjeverna Koreja san snova za svakog moderatora. Tamo bi mogao moderirati neke od mnogobrojnih javnih foruma, gdje mnogi mladi sjevernokorejanac slobodno izražava svoje mišljenje.
Frogl is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:33.