Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.03.2012., 22:52   #221
Quote:
tanveer kaže: Pogledaj post
ne znam. možda jest drama queen, nesigurna, razmažena. ali možda ipak nije sve tako crno, i ima ta žena i nekih vrlina zbog kojih ju je freak zavolio.

ja ne mislim da čovjek treba biti hladan i agresivan prema ženi koju voli. ako je ova moja pretpostavka točna, da ona samo traži pažnje i reassurance, i možda čak i potvrdu od njega da ima svoju slobodu, onda će se ona prestati tako ponašati istog trena kad i on prestane dramatizirati oko toga.

ne znam. freak ce morati razmisliti pa odgovoriti na to.
Pa nisam ja ni rekla da mora biti hladan i agresivan prema svojoj ženi. Bože sačuvaj!
'Drama queen' je vrlo čest obrazac ponašanja kod osoba koje su nezrele upravo na ovaj način - prejak utjecaj majke, labilnost, razmaženost, egocentričnost...

Kad sam joj rekla da joj nešto kaže 'hladno', mislila sam na 'smireno'.
Mora znati da njezina drama neće zaljuljati nikome tlo pod nogama, da nikoga neće impresionirat i da joj nakon toga neće biti onako kako si je ona zamislila.

Nego da će ju tada čovjek jednostavno pogledat k'o idiota.
nicole2007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2012., 22:55   #222
Quote:
tanveer kaže: Pogledaj post
kod nekih ljudi postoji i prkos, inat koji se budi kad imaju dojam da im netko naredjuje... ne bi bilo dobro da se to sad ovdje aktivira.
Taj prkos je ona morala već odavno usmjeriti prema majci. Još u pubertetu.
Nije joj muž kriv pa da na njemu vježba ono što u pubertetu nije odradila.
nicole2007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2012., 23:02   #223
smireno, ok. ovo ostalo - ipak nemamo dovoljno informacija za bolje analize te žene. mene prvenstveno smeta taj osnovni pristup ovoj cijeloj temi kao bitci, sukobu s njom. zato kažem da ona možda izgovara neke stvari (glupo, slažem se) bez da dovoljno razmisli kako to utječe na njenog muža.

btw, sumnjam da je itko prošao pubertet bez povremenog prkosa prema svojim roditeljima. i neki to nikad ne odrade dalmatinci se baš ponose svojim dišpetom, smatraju to vrlinom

...

Zadnje uređivanje tanveer : 20.03.2012. at 23:07.
tanveer is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2012., 23:06   #224
Quote:
ex anais kaže: Pogledaj post
O jebanju majke njenoj majki?
A kako bi trebao reagirati na gadarije te njene majke?
Žena sipa otrov gdje i kad god može.
Pa i on je čovjek od krvi i mesa i ne može na to ostati hladan.
Quote:
U činjenici da ju je na brak morao nagovarati.
Pa nije ju nagovarao na brak koji ne želi.
Ona je brak htjela, a kad je počela komplicirat, on je stvar malo pogurao.
Znam da je nakon tog njenog glupiranja trebao pobjeć, ali ljubav je slijepa.
Quote:
Ja ne branim ni nju ni majku, nemam ništa bolje mišljenje o njima nego o njemu.
Ja imam bolje mišljenje o njemu, nego o njima dvjema.
O njemu mislim da je naivan i da ne zna u što se uvalio.
Quote:
Ali ako ovako izgleda brak pun ljubavi onda se bojim zamisliti što ti predstavlja brak pun neljubavi.
Pa meni se čini da on nju voli.
A da li ona voli njega, to ne znam.
nicole2007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2012., 23:08   #225
Quote:
tanveer kaže: Pogledaj post
smireno, ok. ovo ostalo - ipak nemamo dovoljno informacija za bolje analize te žene.

btw, sumnjam da je itko prošao pubertet bez povremenog prkosa prema svojim roditeljima. i neki to nikad ne odrade dalmatinci se baš ponose svojim dišpetom, smatraju to vrlinom

...
Pa da, ali kod njegove žene je očito da to nije niti počela odrađivat.
Da je, sigurno ne bi bila začarana svakom riječju koja izađe iz maminih usta.
I to u 28. godini!
nicole2007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2012., 23:19   #226
@nicole2007 - kad je autor pisao ovo, bio je jako uznemiren i napisao je svakakve stvari o svojoj ženi i punici; ali ti to dižeš na još jednu potenciju. malo ga pretjeruješ s tumačenjem ponašanja satanine zle maćehe i njenog vražijeg okota... ( sad ja karikiram da pokažem na što mislim)

...
tanveer is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2012., 23:23   #227
Quote:
tanveer kaže: Pogledaj post
@nicole2007 - kad je autor pisao ovo, bio je jako uznemiren i napisao je svakakve stvari o svojoj ženi i punici; ali ti to dižeš na još jednu potenciju. malo ga pretjeruješ s tumačenjem ponašanja satanine zle maćehe i njenog vražijeg okota... ( sad ja karikiram da pokažem na što mislim)

...
A šta da kažem...

Meni je to jednostavno bolesna situacija i ne mogu ublažavat' sve i da hoću.
nicole2007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2012., 23:38   #228
Quote:
nicole2007 kaže: Pogledaj post
A kako bi trebao reagirati na gadarije te njene majke?
Ako je majka bog i batina u njihovom braku onda odgovor zašto je to tako treba tražiti kod svoje žene.
Podsjeća me na one žene koje pišu po Svekrvama sve ogorčene što im je muž mamin sin i ne vide problem u njemu nego isključivo u zlim svekrvama.

Quote:
Žena sipa otrov gdje i kad god može.
Pa i on je čovjek od krvi i mesa i ne može na to ostati hladan.
Molim lijepo da kvotaš te mnogobrojne primjere njenog sipanja otrova. I pitam te, koja bi normalna i zrela žena išla pobacit samo zato što joj je majka rekla da je premlada za dijete?

To što on demonizira majku, a ti raspiruješ strasti, neće pomoći nikome.

Quote:
Pa nije ju nagovarao na brak koji ne želi.
Ona je brak htjela, a kad je počela komplicirat, on je stvar malo pogurao.
Znam da je nakon tog njenog glupiranja trebao pobjeć, ali ljubav je slijepa.
Je, ta pogurivanja su uvijek super stvar.

Quote:
Ja imam bolje mišljenje o njemu, nego o njima dvjema.
O njemu mislim da je naivan i da ne zna u što se uvalio.
I što bi on takav trebao napraviti? Dati joj dvije edukativne jer su mu na forumu rekli da je zla manipulatorica, zaključati je da ne ode na abortus i pokazati joj tko je muško u kući? I onda će ona roditi i sve će biti super.
ex anais is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2012., 00:02   #229
Quote:
Libertango kaže: Pogledaj post
To radiš jedino ako imaš nezrelog partnera ili si i sam nezreo jer zrela osoba se zaljubljuje u zrelu osobu i ne radi zatvor od veze nego im je veza prilika da rastu i da budu slobodni.

Kakva god njena odluka bila morati će je prihvatiti a i ona će morati prihvatiti njegove odluke ako odluči pobaciti. I nije problem ako se to kaže. Ali za sve postoji način, bez ljutnje, krike vike i pritiska.
Svi su ljudi nezreli, više ili manje. Od kada je diskurzivno uveden, koncept zrelosti je zapravo idealna apstrakcija. Ne postoji zrela veza - to će ti svaki psihoanalitičar reći. Svaka je veza patološka - samo ako su patologije kompatibilne, onda nema problema; premda mogu biti i destruktivno kompatibilne; ali to je posebna priča.

Treba joj dati podršku u čemu? Mi sad možemo s više ili manje vjerojatnosti spekulirati zbog čega se ona ponaša tako kako se ponaša, ali sa sigurnošću možemo konstatirati da je nesigurna i da su njezini razlozi iracionalni. Prema tome on neće puno postići ako će joj govoriti da ju voli, da će uvijek biti uz nju što god ona napravila, da razumije da je nesigurna - ne, ne, ne i sto put ne! Ako si ne želi upropastiti vezu. Na njezin prvi spomen na to da bi možda pobacila, on ju je trebao zagrliti, poljubiti i reći nešto vrlo jednostavno i kratko: Ma hajde, što ti je, sve će biti u redu. I to je to! Nikakvo ulaženje u analize. Jer to je u ovom slučaju kontraproduktivno.

I kako misliš da će morati prihvatiti njezinu odluku? Pa ako on ne želi da ona pobaci i spreman je zbog toga poslije raskinuti vezu (npr) - pa to valjda znači da ne prihvaća njezinu odluku. Neprihvaćanje nečije odluke ne znači da mi toga spriječimo u njegovu naumu, nego da izrazimo svoje neslaganje. Po većini vas ovdje on njoj treba dati bezuvjetnu podršku, a poslije ju može i napustiti. Pa zar nije poštenije da i ona zna koje sve opcije ima, a ne da prvo on kaže - pa, draga, što godi ti učinila ja sam uz tebe, a poslije da ju ko pizda napusti. Ali ako joj to prije da do znanja, onda je on svoje napravio, a na njoj je da se odluči. I to je pošteno.

I tko je spominjao viku, dreku i durenje? - ja svakako nisam.

Quote:
nicole2007 kaže: Pogledaj post

Ali to je dobro samo u nekim iznimnim situacijama.

Tko zna, možda se dogodi situacija u kojoj će autor biti nemoćan pa će žena 'podmetnuti leđa' za njega.
Pa to neće značiti odmah da mu ona glumi mamu.
Pa ovo jest iznimna situacija. U tom tvom navedenom hipotetskom slučaju to će značiti upravo to - ali to nije ništa loše. Cijeli emotivni ljubavno partnerski odnosi (ne samo muško-ženski, nego i muško-muški i žensko-ženski) nisu ništa drugo nego projekcija odnosa roditelj-dijete.

Onaj tko misli da nije tako u teško je zabludi.

Quote:
ex anais kaže: Pogledaj post
Jesi ti uopće sposoban shvatiti napisano prije nego se latiš svojih ofucanih parola "dom, čvrsta ruka, dom" ?
Nije li malo perverzno tretirati ženu kao tulavo dijete, prvo joj napraviti dijete, a onda brinuti da "curica" ne pobaci?
Ako se netko laća ofucanih parola, onda si to po običaju ti. Nije on njoj "napravio" dijete, nego je ona htjela dijete i napravili su ga zajedno i dogovorno. Malo više koncentracije pri čitanju ne bi ti škodilo da uspiješ shvatiti napisano.

Ona se sad doista ponaša poput male curice koja testira ljubav roditelja.

Quote:
nicole2007 kaže: Pogledaj post
Zapravo ta roditelj - dijete situacija može obojiti cijeli odnos.
U suštini to i jest bit emotivnih odnosa.

Quote:
Disticha kaže: Pogledaj post
Naravno da do toga ne mora doći. Do toga je već došlo. No, dobro da se autor divi kako im je lijepo u tom roditelj-dijete odnosu.
Nema odnosa koji nije takav odnos u većoj ili manjoj mjeri.

Quote:
tanveer kaže: Pogledaj post
freak, mislim da si preozbiljno shvatio svoju ženu. ne da pobačaj nije ozbiljna stvar, nego mislim da to njoj zapravo uopće nije namjera.

ali, ova cijela priča je drama queen potreba da pokaže KOLIKO se uvrijedila na izjavu svoje mame. sada si se apsolutno izbezumio oko toga, i dugo ćeš je uvjeravati kako ti je ona na prvom mjestu u životu i kako ćeš uvijek biti uz nju itd (sve same dobre stvari). i trebaš je uvjeravati, makar bi bilo bolje da si takav i bez toga da te se ovako plaši. jest to samoživo i egocentrično od nje, ali vjerojatno si već uočio tu jednu crtu nesigurnosti u njenom karakteru. ona to može prevazići, s godinama.

ne bi se trebao toliko bojati. pokaži i ti malo povjerenja u nju, da nije ni luda ni glupa i da i ona zna što je ispravna stvar u ovoj situaciji. nemoj se bojati, neće pobaciti.
Evo, da se i ti i ja napokon složimo. Da, freak, to ti je ništa drugo do test s njezine strane. Infantilni (nezreli test, reklo bi se), ali test i ništa više.

Quote:
dijanamay kaže: Pogledaj post
...ti pobaci , ali nakon toga nemoj se vratiti u ovaj dom ! moj dom! ni na dan , ni na sat vremena samo da pokupiš stvari.. nego ćeš otići da te ni ne vidim ni ne čujem osim po pitanju brakorazvodne parnice!
Ne, ne smije joj to reći izravno. Nije da i to ne bi imalo efekta, ali ne bi imalo pravi pozitivni učinak. On joj to mora pokazati stavom. Ona mora znati i on ne smije skrivati da će učiniti upravo to što si ti sad napisala - isto tako i podrška mora biti izražena stavom a ne riječima. Puste riječi i u jednom i u drugom slučaju su loše - da joj to tako kaže, on bi zapravo pao test, jer bi pokazao da su mu emocije iznad razuma - a test je tu da bi se provjerilo koliko on vlada situacijom.

Quote:
gica kaže: Pogledaj post
...hehe, mislim da nisi razumio moj savjet o netrošenju previše riječi nije značio "šakom o stol jer pobačaj ne dolazi u obzir" nego iznošenje svog jasnog stava i želje, a dalje prepuštanje odluke ženi...
Odgovori su ti gore u sklopu napisanoga. Nisam spominjao nikakvo lupanje šakom o stol. Ali ona mora znati da pobačaj njemu nije opcija. Jest, njoj, Ali nije njemu i ona shodno tome moram znati što je poslije čeka.
Zelenogorac is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2012., 00:19   #230
Quote:
nicole2007 kaže: Pogledaj post
Ušao je u njihovu patologiju. Sad njhova patologija počinje ulaziti u njegov dom.
On to mora spriječiti. Zdravom i normalnom čovjeku je jasno da tu nema kompromisa.
Tako je.

Quote:
nicole2007 kaže: Pogledaj post
Da, meni se isto čini da njegova žena naginje tim drama queen cirkusima.
Možda je zato i rekao da je 'malo razmažena'.
A to znači da je i manipulatorica.
Možda ne kao i njezina majka, ali svakako bar kao njezina učenica - početnica.

Autoru: molim te, nemoj joj dozvoliti da ti dramatizira i radi cirkuse. To joj odmah hladno reci - da to nećeš tolerirati i da je to čisti idiotizam.

Jer ako sad to ne prerežeš u korijenu, mogla bi ti prirediti neka sranja.
Zamisli koliko bi joj tek trudnoća mogla poslužiti...

Pa sijede bi dobio!
Eto, samo da autor vidi da Nicole nije jedina koja tako misli. Dobro te savjetuje.

Quote:
tanveer kaže: Pogledaj post
ja ne mislim da čovjek treba biti hladan i agresivan prema ženi koju voli.
Upravo suprotno - treba biti topao i nježan. Zašto bi pobogu trebao biti hladan i agresivan. Ali to ne znači da joj ne treba postaviti neke granice u njihovu odnosu. A jedna je od njih, kako je to lijepo jedna forumašica napisala, ne ponašati se kako vitar pune. Odnosno, da on na takav vid ponašanja neće pristati.

Quote:
nicole2007 kaže: Pogledaj post
Mora znati da njezina drama neće zaljuljati nikome tlo pod nogama, da nikoga neće impresionirat i da joj nakon toga neće biti onako kako si je ona zamislila.

Nego da će ju tada čovjek jednostavno pogledat k'o idiota.
Da, tako nekako.

Quote:
ex anais kaže: Pogledaj post
I pitam te, koja bi normalna i zrela žena išla pobacit samo zato što joj je majka rekla da je premlada za dijete?

I što bi on takav trebao napraviti?
Očito neka koja nije "normalna" i "zrela", koja je jednim dijelom, kako si ti napisala, mala djevojčica - tako da si tu skačeš u usta.

Trebao bi napraviti ono što smo mu nas nekolicina tu vrlo konkretno savjetovali.
Zelenogorac is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2012., 00:22   #231
Quote:
Zelenogorac kaže: Pogledaj post
Očito neka koja nije "normalna" i "zrela", koja je jednim dijelom, kako si ti napisala, mala djevojčica - tako da si tu skačeš u usta.

Trebao bi napraviti ono što smo mu nas nekolicina tu vrlo konkretno savjetovali.
Ne skačem si u usta nego tvrdim da nije zrela.
ex anais is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2012., 00:50   #232
Pa mislim da ovdje nitko nije ni tvrdio da njezino ponašanje pršti od zrelosti.

Što ti savjetuješ autoru?
Zelenogorac is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2012., 00:55   #233
Quote:
Zelenogorac kaže: Pogledaj post
Pa mislim da ovdje nitko nije ni tvrdio da njezino ponašanje pršti od zrelosti.

Što ti savjetuješ autoru?
ja b' rek'o da se mora sjetiti da mu je zena suputnica a ne prtljaga.
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2012., 00:56   #234
Quote:
Zelenogorac kaže: Pogledaj post
Pa mislim da ovdje nitko nije ni tvrdio da njezino ponašanje pršti od zrelosti.

Što ti savjetuješ autoru?
Da odu kod bračnog terapeuta. Tako će oboje moći shvatiti što žele. Ako ona pobaci, taj brak ide kvragu. Ako rodi jer se boji da će je on ostaviti, to neće biti dobar brak. Ako sama dođe do zaključka da joj majka nema što upravljati životom, onda imaju šansu. A neće doći do tog zaključka ako sa stručnjakom ne raspravi patološki odnos s majkom.
ex anais is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2012., 01:10   #235
zar nemate nijednu prijateljicu koja voli dramatizirati? 'ubiću se ako me sruši na ispitu!' i sl... svašta kažu što zapravo ne misle. ne treba to ozbiljno shvaćati i voditi je odmah u vrapče

...

p.s. @ex anais - ne citas u kontekstu? vrapce, odjel za nadzor potencijalnih samoubojica

Zadnje uređivanje tanveer : 21.03.2012. at 01:18.
tanveer is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2012., 01:12   #236
Quote:
tanveer kaže: Pogledaj post
zar nemate nijednu prijateljicu koja voli dramatizirati? 'ubiću se ako me sruši na ispitu!' i sl... svašta kažu što zapravo ne misle. ne treba to ozbiljno shvaćati i voditi je odmah u vrapče

...
Vrapče?

A što sve neću pročitati ovdje.
ex anais is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2012., 01:12   #237
Quote:
Zelenogorac kaže: Pogledaj post
Svi su ljudi nezreli, više ili manje. Od kada je diskurzivno uveden, koncept zrelosti je zapravo idealna apstrakcija. Ne postoji zrela veza - to će ti svaki psihoanalitičar reći. Svaka je veza patološka - samo ako su patologije kompatibilne, onda nema problema; premda mogu biti i destruktivno kompatibilne; ali to je posebna priča.

Treba joj dati podršku u čemu? Mi sad možemo s više ili manje vjerojatnosti spekulirati zbog čega se ona ponaša tako kako se ponaša, ali sa sigurnošću možemo konstatirati da je nesigurna i da su njezini razlozi iracionalni. Prema tome on neće puno postići ako će joj govoriti da ju voli, da će uvijek biti uz nju što god ona napravila, da razumije da je nesigurna - ne, ne, ne i sto put ne! Ako si ne želi upropastiti vezu. Na njezin prvi spomen na to da bi možda pobacila, on ju je trebao zagrliti, poljubiti i reći nešto vrlo jednostavno i kratko: Ma hajde, što ti je, sve će biti u redu. I to je to! Nikakvo ulaženje u analize. Jer to je u ovom slučaju kontraproduktivno.

I kako misliš da će morati prihvatiti njezinu odluku? Pa ako on ne želi da ona pobaci i spreman je zbog toga poslije raskinuti vezu (npr) - pa to valjda znači da ne prihvaća njezinu odluku. Neprihvaćanje nečije odluke ne znači da mi toga spriječimo u njegovu naumu, nego da izrazimo svoje neslaganje. Po većini vas ovdje on njoj treba dati bezuvjetnu podršku, a poslije ju može i napustiti. Pa zar nije poštenije da i ona zna koje sve opcije ima, a ne da prvo on kaže - pa, draga, što godi ti učinila ja sam uz tebe, a poslije da ju ko pizda napusti. Ali ako joj to prije da do znanja, onda je on svoje napravio, a na njoj je da se odluči. I to je pošteno.

I tko je spominjao viku, dreku i durenje? - ja svakako nisam.
Spominjao si da da se supruga mora bojati suprugovih reakcija.

Jel bi ti živio s nekim čijih se reakcija moraš bojati?

Jel bi ti živio s nekim tko s tobom želi dominirati (to sam već i pitala ali odgovora nema)...

I okani se jeftine psihologije i naučavanja psihoanalitičara a okani se i toga da popuješ drugima koji kao ne čitaju sa razumijevanjem jer da si zbilja zbilja pročitao postove autora vidio bi da on u nijednom trenutku nije rekao da će joj dati nogom u guzicu ako ona pobaci...

To si u priču uveo ti, i neki drugi forumaši (iz nekih svojih razloga)...vjerovatno bi tu isto psihologija i psihoanliza imale kaj za reć...

I nadam se da te čovjek neće poslušati u ovome što mu savjetuješ da se prema njezinim strahovima i dvojbama odnosi kao nebitnima i nevažnima sa Ma hajde što ti je sve će biti u redu...ako je već imala mamu koja zna bolje od nje što joj je činiti još joj povrh toga ne treba i "tatica" koji zna što je najbolje za nju...

Kao što kolega 4fun veli ona nije njegova prtljaga ni njegovo dijete već njegova suputnica.
Libertango is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2012., 01:23   #238
Quote:
4fun kaže: Pogledaj post
ja b' rek'o da se mora sjetiti da mu je zena suputnica a ne prtljaga.
Što to znači - zvuči podosta pitijski.

Quote:
ex anais kaže: Pogledaj post
Da odu kod bračnog terapeuta. Tako će oboje moći shvatiti što žele. Ako ona pobaci, taj brak ide kvragu. Ako rodi jer se boji da će je on ostaviti, to neće biti dobar brak. Ako sama dođe do zaključka da joj majka nema što upravljati životom, onda imaju šansu. A neće doći do tog zaključka ako sa stručnjakom ne raspravi patološki odnos s majkom.
Načelno se s tobom slažem. I ako je terapeut dobar, onda to ne može škoditi (koliko će doista pomoći, druga je stvar). Ali, zaboravljaš da se pobačaj bez posebne komisije može izvršiti do 10. tj. trudnoće. A obično se za trudnoću sazna (najranije) u četvrtom, petom tjednu. Oni ne bi ni stigli proći neku ozbiljniju terapiju kod bračnog terapeuta u tom razdoblju. S druge strane čak i da se odluči na pobačaj mislim da u bolnicama postoje savjetnici s kojima može (mora se?) obaviti razgovor. Kako god, on sad mora reagirati brzo. Premda se slažem s Tanveer - mislim da ona uopće niti u jednom trenutku nije ozbiljno razmišljala o tome. Samo ga cima.

P.S. Ako joj majka pije antidepresive i ako je i ona sklona "ćudljivom" ponašanju moguće je da ima predispoziciju za depresiju, a samime time i za postporođajnu depresiju i moguće je da je ovo nećkanje posljedica toga a ne toliko majčine indukcije.
Zelenogorac is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2012., 01:28   #239
Ja ne mislim da ga namjerno cima. Mislim da je zbunjena i kako je nezrela i možda stvarno sklona depresiji vjerojatno joj koješta prolazi kroz glavu. Ne mislim da bi za odluku o zadržavanju djeteta trebala neka opsežna terapija, mislim da bi bilo dovoljno par seansi (a o odnosu s majkom onda otom potom). Ali ako on bude "išao džonom" tek onda bi mogla zaključiti da joj je najbolje da pobaci.
ex anais is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2012., 01:32   #240
Quote:
ex anais kaže: Pogledaj post
Ja ne mislim da ga namjerno cima.
...

Ali ako on bude "išao džonom" tek onda bi mogla zaključiti da joj je najbolje da pobaci.
s ovo dvoje se slažem. prvo je pitanje osobnosti, a ne namjere; a na ovo drugo sam mislila kad sam govorila o inatu, prkosu.

ono gore, exanais, vrapče - mislila sam na svoj opisani primjer drama kraljice, ne na ovu ženu od freaka

...
tanveer is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:24.