Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.01.2018., 05:07   #7341
Quote:
CatLuverica kaže: Pogledaj post
Cure, gdje kupiti midi haljine koje mogu nositi na posao. Dakle barem do koljena i ne preotvorene gore, s dugim rukavima. Boja i kroj nebitni, samo da mi se svidi.
Zvuči jedostavno, ali ono malo što sam gledala, sve su mi prekartke. Znam da ima preko interneta, ali sutra bi otišla u shopping i uzela nešto u dućanima.

Hvala.
kao visoka cura mogu ti savjetovati Zaru ili Asos midi haljine
__________________
Carpe diem
bug_lady is offline  
Old 14.01.2018., 15:45   #7342
Bile ste u pravu, nisam našla.
Naručit ću s Asosa. Hvala svejedno.
CatLuverica is offline  
Old 14.01.2018., 17:40   #7343
Ma da. Kazem, mucim se s tim vec godinama, po ducanima nema haljine sa dugim rukavima, do koljena, da nije pretanka i preskupa. kao da zlatni gral trazim. Jos da bude i pamucna ne zelim uopce staviti na popis jer znam da pretjerujem sa zeljama
c.c. is offline  
Old 14.01.2018., 21:45   #7344
Cure, pogledajte na facebooku stranicu Sister Blister...rade tocno to sto trazite. Pamucne haljine ( 95% pamuk, 5% elastin), povoljne...pogledate njihove modele Ursa i Basic...haljine su jednobojne...ima u vise boja...
credolina is offline  
Old 14.01.2018., 21:46   #7345
E i Donnel, oni imaju i web...jedino se kod njih duze ceka nakon narudzbe...
credolina is offline  
Old 15.01.2018., 12:32   #7346
Tražim haljinu za kumu za vjenčanje u 6 mjesecu, želim dugu haljinu u nekoj pastelnoj boji, laganog materijala. Gdje da gledam na netu, osim asosa? Dala bih do 200€, max 300€ ako mi se baš jako svidi.
Bootylicious is offline  
Old 16.01.2018., 20:12   #7347
Quote:
CatLuverica kaže: Pogledaj post
Cure, gdje kupiti midi haljine koje mogu nositi na posao. Dakle barem do koljena i ne preotvorene gore, s dugim rukavima. Boja i kroj nebitni, samo da mi se svidi.
Zvuči jedostavno, ali ono malo što sam gledala, sve su mi prekartke. Znam da ima preko interneta, ali sutra bi otišla u shopping i uzela nešto u dućanima.

Hvala.
MAI by Majda. Meni su slatke
Marla darling is offline  
Old 16.01.2018., 21:47   #7348


jel itko zna koji je ovo brend, dizajner, ista? ili barem gdje naci priblizno istu majicu, pozeljno manji dekolte

jasnije se ovdje vidi.
__________________
Čitanje kvari vid. Nepismeni sigurno vide bolje.
Angel_in_black is offline  
Old 17.01.2018., 05:45   #7349
Quote:
credolina kaže: Pogledaj post
E i Donnel, oni imaju i web...jedino se kod njih duze ceka nakon narudzbe...
Quote:
Marla darling kaže: Pogledaj post
MAI by Majda. Meni su slatke
imaju i nekonzistentnu kvalitetu...čula masu pritužbi na komunikaciju, izradu, slanje....

na žalost
__________________
Carpe diem
bug_lady is offline  
Old 17.01.2018., 08:16   #7350
Na banana republic često viđam neke claireunderwoodaste haljine
jopko_bopko is offline  
Old 17.01.2018., 10:22   #7351
Quote:
Bootylicious kaže: Pogledaj post
Tražim haljinu za kumu za vjenčanje u 6 mjesecu, želim dugu haljinu u nekoj pastelnoj boji, laganog materijala. Gdje da gledam na netu, osim asosa? Dala bih do 200€, max 300€ ako mi se baš jako svidi.
peek & cloppenburg
__________________
Francesco Totti - The King of Rome is not dead
mia rina is offline  
Old 17.01.2018., 10:38   #7352
Quote:
bug_lady kaže: Pogledaj post
imaju i nekonzistentnu kvalitetu...čula masu pritužbi na komunikaciju, izradu, slanje....

na žalost
Sto se Donnela tice, stvarno im je dobra kvaliteta, imam njihovih stvari i zadovoljna sam. Jedini minus kod njih mi je sto se dugo ceka nakon narudzbe. Jer u nacelu nemaju odmah dostupno nego sivaju po narudzbi. Za Mai by Majda ne znam jer nemam nista njihovo tj njezino.
credolina is offline  
Old 17.01.2018., 12:20   #7353
Quote:
bug_lady kaže: Pogledaj post
imaju i nekonzistentnu kvalitetu...čula masu pritužbi na komunikaciju, izradu, slanje....

na žalost
Jako mi je žao ako je tako ..

Moje iskustvo s MAI by Majda je stvarno dobro, tjedan dana sam čekala da se sašije i 2 dana dostava. Tunika mi je preslatka, a nemam zamjerke ni za kvalitetu. Imam ju 2 mjeseca, ne znam kako ce biti za koji mjesec..
Marla darling is offline  
Old 17.01.2018., 16:25   #7354
ima li igdje u Splitu kupiti tregere sa motivom superheroja (Batman,Superman....) za odraslu osobu?
silas2012 is offline  
Old 17.01.2018., 18:24   #7355
Gdje u ZG naći muške donje trenirke branda Russel Athletic?
FatGlow is offline  
Old 17.01.2018., 21:49   #7356
Quote:
FatGlow kaže: Pogledaj post
Gdje u ZG naći muške donje trenirke branda Russel Athletic?
Moj muž je baš donji dio kupio u Intersportu u Areni.
Općenito Intersport drži RA, a mislim da imaju web shop.
hooly is offline  
Old 19.01.2018., 17:11   #7357
Quote:
Marla darling kaže: Pogledaj post
Jako mi je žao ako je tako ..

Moje iskustvo s MAI by Majda je stvarno dobro, tjedan dana sam čekala da se sašije i 2 dana dostava. Tunika mi je preslatka, a nemam zamjerke ni za kvalitetu. Imam ju 2 mjeseca, ne znam kako ce biti za koji mjesec..
Ni ja nemam zamjerke na Mai kvalitetu i postivanje rokova, a imam neke haljine imajice vec 4 godine, mislim da su joj materijali najkvalitetniji od tih slicnih proizvodaca,sto se tice komunikacije slazem se da je kvaliteta opala, dugo se ceka na odgovor, ducan se ne moze dobiti, informacije nepotpune..
Donnel- kvaliteta je ok za cijenu, mai je bolji kvalitetom
Rockbohochic - cijene previsoke u odnosu na kvalitetu, komunikacija isto nije bas naj..
Apropos - super komunikacija, pdgovaraju na sve i izlaze u susret, kvaliteta im je jako dobra, samo nemaju previse modela koji se meni svidaju..
july007 is online now  
Old 21.01.2018., 10:18   #7358
tražim hlače viiisokog struka sa cifom na boku. bitno mi je gornji rub hlača ne završava uobičajenom pasicom od cca5 cm kroz na koju ide i remen, nego sa širokim rubom, npr. kao ono kak trudnicke hlace imaju onu siroku traku. samo na netrudničkim hlačama ta siroka pasica nije od rastezljivog materijala nego od trapera.

traperice ili crne, uske. jedino sto sam nasla je u H&Mu, ali klasicne traperice sa cifom naprijed, ali ful duboke...
RIB is offline  
Old 21.01.2018., 13:48   #7359
Quote:
RIB kaže: Pogledaj post
tražim hlače viiisokog struka sa cifom na boku. bitno mi je gornji rub hlača ne završava uobičajenom pasicom od cca5 cm kroz na koju ide i remen, nego sa širokim rubom, npr. kao ono kak trudnicke hlace imaju onu siroku traku. samo na netrudničkim hlačama ta siroka pasica nije od rastezljivog materijala nego od trapera.

traperice ili crne, uske. jedino sto sam nasla je u H&Mu, ali klasicne traperice sa cifom naprijed, ali ful duboke...
Takvo nešto sam zadnjih godina viđala jedino u second handovima. Cif sastrane se više ne nosi pa se to ni ne proizvodi :/ eventualno možda pogledat na nekom online shopu
metalka64 is offline  
Old 22.01.2018., 05:23   #7360
Quote:
RIB kaže: Pogledaj post
tražim hlače viiisokog struka sa cifom na boku. bitno mi je gornji rub hlača ne završava uobičajenom pasicom od cca5 cm kroz na koju ide i remen, nego sa širokim rubom, npr. kao ono kak trudnicke hlace imaju onu siroku traku. samo na netrudničkim hlačama ta siroka pasica nije od rastezljivog materijala nego od trapera.

traperice ili crne, uske. jedino sto sam nasla je u H&Mu, ali klasicne traperice sa cifom naprijed, ali ful duboke...
zara nova kolekcija. baš sam tražila takve i prije 10 dana probavala u Zari.

imaš par modela sa cifom sa strane iako pasica gore nije tako široka
__________________
Carpe diem
bug_lady is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:44.