Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak > Kokošinjac

Kokošinjac Nesuvisle i chaterske teme

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.04.2013., 16:15   #41
Quote:
blentava kaže: Pogledaj post
i, prevede mene stvarno covjek preko ceste.
-kolegice, ocete li moc dalje sama?
-dakucu, profesore, falain.

Kako je kul čoek.

faca dok te prevodio preko ceste:
__________________
Agni Parthene Despina I believe. Heroji žive vječno. .
Uranija is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2013., 16:18   #42
Quote:
blentava kaže: Pogledaj post
daaaaaaaaaaaaaaaaajte, ja imam barem jos desetak ovakvih sranja u arhivi, a tek sam se zaigrala

ajmo jedan divan pad

edit: ako ti je neugodno pisat o sebi, mozes napisat 'moja prijateljica'
ma šta se tu ima pisat. nije ni smiješno. samo eto, svako malo negdje zviznem. ne znam zašto, jer, osim u par slučajeva, bijah skroz trijezna. al mogu pobrojat di sam sve uspila past:
- s bicikla
- s motora
- iz auta
- na ulasku u tramvaj
- čudno, nisam na izlasku iz tramvaja, ali to samo znači da je to eksident vejting tu hepn
- na stepencima, raznijem, uključivo poso
- u živicu
- u rijeku
- na cesti
- na ...kako se zove ono di ljudi hodaju s punim pravom i po zakonu
- u vlastitoj dnevnoj sobi
- na hodniku na poslu
- prek tuđe noge
- prek onog niskog lanca razapetog između stupića na parkingu, nabijem ga
- sa stola
- sa stolice
- s lojtri
- s radijatora
- htjela sam napisat i u more, ali nisam, to je bio moj sin, a sad kad bolje razmislim, ni u rijeku nisam pala ja, nego moje žensko čedo. ja sam pala u neki blatnjavi potok.nemoš se utopit ni da oćeš.

jedino što pamtim kao neki sukus svih tih nemilih događaja, jest da sam se djelić sekunde prije pada osjećala BAŠ DOBRO. onak, kraljica. nu me kako sam brza/fletna/zgodna/visoka/svestrana/spretna...i tras.
ne znam zašto bog ne voli da sam sama sebi super.
__________________
Oronulost mi se dobro drži.
kukuriku is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2013., 16:27   #43
Quote:
kukuriku kaže: Pogledaj post
- iz auta
- u živicu
__________________
...but all the clocks in the city began to whirr and chime: o let not Time deceive you, you cannot conquer Time...
susannah is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2013., 16:31   #44
Quote:
kukuriku kaže: Pogledaj post
- na ...kako se zove ono di ljudi hodaju s punim pravom i po zakonu
Da nije pločnik?
Meni se ne događaju neke sramotne stvari, previše pazim na sve što radim. Pala jesam par puta, ali nikada nije izgledalo smiješno nego previše opasno da bi mi se itko smijao.
Ovu zimu sam napravila piruetu na ledu i zaljepila se za pločnik. Čak mi je bilo žao da me nitko nije vidio s obzirom na eleganciju pada.
I drugi put sam s rolama preletila preko nekog kabela na cesti i tako grozno tresnula da su prolaznici vrisnuli, a ja sam mislila da sam sva krvava. Nije mi bilo ništa, odahnuli smo i ja i prolaznici i veselo sam nastavila dalje.

Ok, znam kad mi je bilo neugodno.

Ja i tek položeni vozački ispit. Dolazim autom do kuće i ne znam se još uparkirati u dvorište. Ulaz u dvorište je okomit na cestu, nešto širi od auta i još je nizbrdo. Muko moja. Ali idem ja probati (večer prije smo malo popili na rođendanu...) na naprijed ući u dvorište.
Naravno napravila sam premali luk, auto je s lijevom stranom došao do zidića, prednji kraj stoji na nizbrdici u dvorištu, srednji dio auta stoji na pločniku i malo guzice mu još viri na cestu. Na naprijed više ne mogu jer ću cijelu lijevu stranu oguliti u zid, na nazad ne mogu jer je auto star, a ja i kuplung i ručna se još nismo sprijateljili...
Nema druge nego izaći van kroz suvozačeva vrata, šmugnut u kuću i zvat tatu s posla da dođe uparkirat auto u dvorište.
Jel trebam reći da je to bilo u centru turističkog mjesta početkom 8. mjeseca?
Ariana B. is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2013., 16:34   #45
Quote:
kukuriku kaže: Pogledaj post
ma šta se tu ima pisat. nije ni smiješno. samo eto, svako malo negdje zviznem.
eto meni jest ja sam se dobro nahihotala zamisljajuci te kako padas :Sadist:

Quote:
kukuriku kaže: Pogledaj post
jedino što pamtim kao neki sukus svih tih nemilih događaja, jest da sam se djelić sekunde prije pada osjećala BAŠ DOBRO. onak, kraljica. nu me kako sam brza/fletna/zgodna/visoka/svestrana/spretna...i tras.
ne znam zašto bog ne voli da sam sama sebi super.
aj nouuuuuuuuu znas onu stvar: i'm too sexy for my shirt


neam pojma uranija koju je facu slozio jer sam bila prezauzeta cerekajuc se sama sebi, ali me se htio cim prije rijesit, samo sto nije imao srca ostavit me na cesti da me zgazi auto....ko sto sam se sama zgazila...
Blentava is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2013., 17:07   #46
moja bivša je uspijela sama sebi pričapit glavu vratima od auta

i onda me suznih očiju pita zašto se toliko tome smijem.
johnnie-walker is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2013., 17:32   #47
Quote:
kukuriku kaže: Pogledaj post

- na ...kako se zove ono di ljudi hodaju s punim pravom i po zakonu
- s radijatora
jao
Tonnie is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2013., 17:53   #48
kad ste kod padova.. ja sam prije 2 dana dozivjela spektakularan

zovu me starci da ce za par min doc autom ispred zgrade, stari ce potrubit i nek bacim staroj osobnu kroz prozor..

rekoh u redu.. sjedim za stolom kad odjednom stari pocne trubit ko lud.. brze bolje dizem se ja, hocu potrcati i zapletem se noznim pristima desne noge o nogavicu lijeve...

ne pitajte kako sam to uspjela al sam se fino razletila po podu vlastite sobe.. sva sreca da to nitko nije vidio
__________________
"Lakoća kojom određena mišljenja postaju opća, proizlazi iz nesposobnosti većine ljudi da stvore vlastito mišljenje osnovano na vlastitom razmišljanju".
bitchy-as-usual is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2013., 18:09   #49
Ova silna padanja su me podsjetila na moj bliski susret s prometnim znakom. Onako, glavom, evo ovak

U, još jedna. Kupila bon za mobitel, onda se nije bilo na pretplatu još i izvadim ga iz celofana (one folijice, štojeveć) i bacim ga u kontejner. Pogađate, nisam ga još ukucala u mob. I kaj, otvori taj isti kontejner i traži. A bila sam fino obučena, za posao, kaputić, cipelice na peticu, hlače na crtu, sve po propisu. Ti pogledi meni upućeni od strane slučajnih prolaznika, ajme Ko za jarca izgleda da je smeće išlo taj dan pa je bio poluprazan i morala sam malo dublje zaroniti unutra.
Cetripenula is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2013., 18:10   #50
bio je kišan dan, ulazim u auto na suvozačko mjesto. pod vratima taman jedna lokvetina, ja otvaram vrata i gledam dolje da ne stanem u vodu, glavom se puknem u vrata i onako ošamućena stanem u najdublji dio lokve
ne znam jel mi draža bila bol u glavi ostatak dana ili mokra obuća
__________________
I'm going slightly mad
axlica is online now  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2013., 18:24   #51
Quote:
kukuriku kaže: Pogledaj post
- htjela sam napisat i u more, ali nisam, to je bio moj sin, a sad kad bolje razmislim, ni u rijeku nisam pala ja, nego moje žensko čedo. ja sam pala u neki blatnjavi potok.
Izgleda da je naslijedno

Dakle. Nekidan, izađem iz kuće s namjerom da nahranim mačora, zazviždim i dreknem ''Odi vamo!!''

Iza garaže izviruje susjed, zbunjeno me gleda i veli: ''A?"

Ispričala sam se čovjeku i pola sata plakala od smijeha
Caitlyn is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2013., 18:35   #52
Quote:
Ariana B. kaže: Pogledaj post
I drugi put sam s rolama preletila preko nekog kabela na cesti i tako grozno tresnula da su prolaznici vrisnuli, a ja sam mislila da sam sva krvava. Nije mi bilo ništa, odahnuli smo i ja i prolaznici i veselo sam nastavila dalje.
za vrijeme faxa sam pokušala učiti rolati. došla sam pred birc, usporeno rolala da vidim kog ima, i ispravila sam se, noge su nekako poletile naprijed, i ja sam svom težinom pala na dupe. moj izraz lica
fleka: preko cijele guzice. svi zubi su mi zazvonili u ustima. to je bilo nešto strašno. grozno je koliko guzica može boliti. bila sam guzoljubičasta, onako plavopurpurne boje, ko da me netko izmlatio veslom.

pred par mjeseci spustila sam si vrata gepeka na glavu. jako, jako boli. zajaukala sam i držala se za glavu jer me iznenadio napad, neki tip je prolazio i ja sam gledala u njega s iskrenim čuđenjem. on je vjerojatno promatrao Darwinovu teoriju na djelu
__________________
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
Pješčani sat is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2013., 18:51   #53
plačem

Ja nemam nekih prevelikih bruka, ili su barem potisnute.
Doduše, jednom sam se razbila sa stepenica u pothodniku na Kvatriću. Poskliznula mi se japanka i fijuu! Kud je to bilo neugodno, a onda me još k tome i neki dečko pokušavall dići al nije mogo jer sam ja umirala od smijeha i srama istovremeno.

I jednom sam po zimi trčala na bus pa odsklizala po smrznutoj nizbrdici i sastavila se s podom ravno ispred njega. Bio je krcat i svi su me vidjeli.

Ok, i jednom se neka žena na ulici zaletjela u mene, a ja sam onak filmski napravila sto malih koračića u sekundi i onda opala na facu.

__________________
Delulu is the solulu.
Zla majkee is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2013., 18:58   #54
Quote:
blentava kaže: Pogledaj post
uglavnom, na pregled u vinogradsku sam otisla s lisicama na rukama.


Sve su sjajne, ali ovo je vrh.

Quote:
kukuriku kaže: Pogledaj post
popis padova
Nu mog:
- s bicikla zilijun puta. Tri puta sam ruku slomila.
- iz auta
- na ulasku u tramvaj
- iz tramvaja
- na stepencima, raznijem, uključivo poso
- u živicu
- na cesti
- na ...kako se zove ono di ljudi hodaju s punim pravom i po zakonu
- u vlastitoj dnevnoj sobi + više manje svim prostorijama u stanu + svim prostorijama stanova obitelji prijatelja i poznanika
- na hodniku na poslu
- prek tuđe noge
- prek onog niskog lanca razapetog između stupića na parkingu, nabijem ga
- sa stola
- sa stolice
- s drveta
- s police
- nebrojeno puta sam se zabila u zid. U vlastitom stanu.
- jednom sam se toliko jako zabila u staklo izloga da mi je kompletan mejkap ostao na njemu.


ima još...teško mi je svega se sjetiti.

Inače, sretna sam što si pala iz auta. Kad to kažem ljudima, svi mi se čude kako sam uspjela. A zapravo je veoma lako.


Također, ne smatram se nespretnom osobom.
__________________
...We sail tonight for Singapore
We're all as mad as hatters here...

Tom Waits, Singapore
Tupelo is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2013., 19:08   #55
Quote:
Zla majkee kaže: Pogledaj post
Kud je to bilo neugodno, a onda me još k tome i neki dečko pokušavall dići al nije mogo jer sam ja umirala od smijeha i srama istovremeno.
..

Ok, i jednom se neka žena na ulici zaletjela u mene, a ja sam onak filmski napravila sto malih koračića u sekundi i onda opala na facu.

plačem

vi koji padate u živicu..kako?

mislim da sam već pisala da sam jednom išla na rafting, i dali su mi ono gumeno odijelo, ali obukla sam ga naopako (sa šavom izvana) i onda još naopako (štitnik za koljena je išao iza koljena) pa nisam mogla čučnut ni kleknut u čamcu. ja to naravno nisam skužila dok nisam ušla u čamac
pa sam na slapovima Une, dok su svi išli čučnut/kleknut dok padamo, ja izvodila cirkusko održavanje ravnoteže i mlatarala sam veslom i lupala sam njime jednog čovjeka po glavi
__________________
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
Pješčani sat is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2013., 19:17   #56
Quote:
Pješčani sat kaže: Pogledaj post

pred par mjeseci spustila sam si vrata gepeka na glavu. jako, jako boli. zajaukala sam i držala se za glavu jer me iznenadio napad, neki tip je prolazio i ja sam gledala u njega s iskrenim čuđenjem. on je vjerojatno promatrao Darwinovu teoriju na djelu
Predobro
Ja sam se dvaput raspala sa bicikla i to na ravnom
Jednom navečer nakon izlaska, ja i frendica se vraćale doma i ona je uvijek išla nekim nelogičnim putevima ja sam se zaderala za njom da se vrati, ona se okrenula prema meni i ja sam u tom trenu stisla prednju kočnicu i napravila salto preko volana i još me bicikl opalio sa volanom po leđima
Isti tren sam čula njezin smijeh sa druge strane ulice samo sam nju pogledala hejt pogledom i vidim neki ljudi trče prema meni zabrinuti a ja se dižem nonšolantno, kao pa niš strašno.

Drugi put sam bila sa istom frendicom, ona je baš jinx, tražile smo neki dućan i malo se zagubile i ona je stala kod neke terase kafića da pitamo konobara a ja sam radila krugove na biciklu i čekam da se vrati sa znanjem.
Oni neš raspravljaju i ona se dere i pita kako se zove ta ulica i ja krenem vozeći prema njima i samo odjednom padam na leđa i guzicu i nekako se hvatam rukama za bicikl koji isto pada
uopće nisam skužila visoki rubnik na koji sam se zabila frontalno ko idiot

Opet sam čula njezin smijeh ovaj puta sa konobarom i polupraznom terasom kafića
__________________
Nema tebi smrti bez malja.:o....MacaTZ
a1exa is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2013., 19:43   #57
Quote:
Tupelo kaže: Pogledaj post
Inače, sretna sam što si pala iz auta. Kad to kažem ljudima, svi mi se čude kako sam uspjela. A zapravo je veoma lako.
oh, du tel.

kako iz auta, pobogu?
__________________
...but all the clocks in the city began to whirr and chime: o let not Time deceive you, you cannot conquer Time...
susannah is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2013., 19:46   #58
Quote:
susannah kaže: Pogledaj post
oh, du tel.

kako iz auta, pobogu?
Ništa posebno.
Auto se zaustavio, ja sam se odvezala i krenula van. Zaboravila sam noge. Jednostavno sam se s gornjim dijelom tijela prevalila van, a noge su ostale u autu.
Ovo mi se umalo desilo još jednom, no muž me je na vrijeme primio pa sam izbjegla sljubljivanje s podom. Samo sam malo veslala po zraku.

Svakome se može dogoditi.
__________________
...We sail tonight for Singapore
We're all as mad as hatters here...

Tom Waits, Singapore
Tupelo is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2013., 19:52   #59
Quote:
Tupelo kaže: Pogledaj post
Ništa posebno.
Auto se zaustavio, ja sam se odvezala i krenula van. Zaboravila sam noge. Jednostavno sam se s gornjim dijelom tijela prevalila van, a noge su ostale u autu.
Ovo mi se umalo desilo još jednom, no muž me je na vrijeme primio pa sam izbjegla sljubljivanje s podom. Samo sam malo veslala po zraku.

Svakome se može dogoditi.
tjesi se
vozim 10 godina i svakodnevno sam u autu al ovako nesto mi se jos nije desilo

pokusavam to zamisliti ali ne mogu
__________________
"Lakoća kojom određena mišljenja postaju opća, proizlazi iz nesposobnosti većine ljudi da stvore vlastito mišljenje osnovano na vlastitom razmišljanju".
bitchy-as-usual is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2013., 19:53   #60
AHAHAHAHAHAHAHAHA.






ovo štošta objašnjava.
isadora w. is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:44.