Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Astrologija

Astrologija Astrološka edukacija, razmjena mišljenja, diskusije...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.01.2018., 23:41   #2561
Bok evo mene s,forumskom pučanstvu, trivijalnim pitanjem o ispitu

Hocu li proći ovaj zadnji kolokvij? 23:31, Zagreb. Hvala!!

Dakle, od desetog mjeseca se pišu ta četiri kolokvija i došla sam do tog zadnjeg koji je esejski (prva tri bila su na zaokruživanje). I taj esejski obuhvaća SVO gradivo knjige od 500 str. Samo su tri pitanja od svega toga i, ono, muka mi je. Učim i znam predmet, ALI mi živci ne daju mira ipak. Nije mi problem pasti općenito.. ni prvi ni zadnji put, NEGO činjenica da je samo 32 ljudi došlo do zadnjeg dijela od +200 (ne šalim se) i da sad padnem pa da se, eto, bar na psihičkom nivou “pomirim” sa situacijom ako tko odgovori piše se u ponedjeljak! Strah me tih različitih kriterija ocjenjivanja jer ovisi kod koga završi tvoj papir.. aaah! Stvarno sam se namučila i psihički sam iscrpljena od tog predmeta, a nosi samo 4 ECTSA Zatim još usmeni.. paaaa

Zadnje uređivanje Depeche E. : 17.01.2018. at 23:54.
Depeche E. is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2018., 07:37   #2562
Quote:
Depeche E. kaže: Pogledaj post
Bok evo mene s,forumskom pučanstvu, trivijalnim pitanjem o ispitu

Hocu li proći ovaj zadnji kolokvij? 23:31, Zagreb. Hvala!!

Dakle, od desetog mjeseca se pišu ta četiri kolokvija i došla sam do tog zadnjeg koji je esejski (prva tri bila su na zaokruživanje). I taj esejski obuhvaća SVO gradivo knjige od 500 str. Samo su tri pitanja od svega toga i, ono, muka mi je. Učim i znam predmet, ALI mi živci ne daju mira ipak. Nije mi problem pasti općenito.. ni prvi ni zadnji put, NEGO činjenica da je samo 32 ljudi došlo do zadnjeg dijela od +200 (ne šalim se) i da sad padnem pa da se, eto, bar na psihičkom nivou “pomirim” sa situacijom ako tko odgovori piše se u ponedjeljak! Strah me tih različitih kriterija ocjenjivanja jer ovisi kod koga završi tvoj papir.. aaah! Stvarno sam se namučila i psihički sam iscrpljena od tog predmeta, a nosi samo 4 ECTSA Zatim još usmeni.. paaaa
ASC=15Li49
Ti si Venera a poloziti ispit je Mesec. Nazalost nemamo aplikacioni aspekt pa mislim da je odgovor Ne.
Ali ASC je u Via Combust way pa ova moja analiza ne mora biti tacna, pogotovo sto je zadnji Mesecev aspekt trigon sa POF koja je na najsretnijoj fiksnoj zvezdi Spica! Tako, budi optimista! I naravno, javi rezultat!
fensi88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2018., 09:53   #2563
Hoću li uskoro dobiti povišicu na poslu?

09:53, Osijek
Maddie is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2018., 10:13   #2564
Quote:
Anabella93 kaže: Pogledaj post
Čujemo se onda tada..a do tad imam samo jedno pitanje..znaci po ovoj karti moja je takva kakva je ono laički rečeno od ozbiljne veze s njim neće biti ništa?
Nezahvalno je govoriti bilo što, jer kako sam rekla karta nije prikladna za tumačenje. Btw koliko se sjećam karte ASC je bio na kraju znaka, to često ukazuje da već znaš odgovor na pitanje.
600klara is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2018., 10:19   #2565
Quote:
fensi88 kaže: Pogledaj post
ASC=15Li49
Ti si Venera a poloziti ispit je Mesec. Nazalost nemamo aplikacioni aspekt pa mislim da je odgovor Ne.
Ali ASC je u Via Combust way pa ova moja analiza ne mora biti tacna, pogotovo sto je zadnji Mesecev aspekt trigon sa POF koja je na najsretnijoj fiksnoj zvezdi Spica! Tako, budi optimista! I naravno, javi rezultat!
Haha, ma analize za te moje ispite su gotovo uvijek komplicirane NAravno, javit ću! Mislim da će odmah u ponedjeljak navečer biti rezultati. Fensi hvaaala ti! Moguće je izvuci -2 pa je na usmenom ražanj Ali na usmenom je dijalog, a eseji striktno pitanje - odgovor. Pa ne mogu ja cijelo pravo u tjedan dana nabubat da znam doslovno sve Idem ja dalje uciti
Depeche E. is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2018., 10:42   #2566
Quote:
Maddie kaže: Pogledaj post
Hoću li uskoro dobiti povišicu na poslu?

09:53, Osijek
karta: http://i67.tinypic.com/f1gjr8.jpg
Ovo je još jedna karta u kojoj je ASC na samom kraju znaka, na 29:19 riba. Kao takva nije prikladna za tumačenje i često ukazuje da pitač već zna odgovor na postavljeno pitanje.
Otvorila sam je zato jer su mi ovakva pitanja tricky. Po mojem mišljenju bi ostvarenje trebalo gledati kroz 11. kuću, jer je to "kraljev (šefov) novac". Voljela bih da još netko iskomentira.
Vladar ASC i vladar 10. kuće (ako se gleda kroz 10.) je jupiter. Nalazi se na vrhu 8. kuće koja je nepovoljna. Nema dostojanstva.
Ako bismo gledali kroz 11. vladar je saturn koji je u svom sjedištu i u ugaonoj kući, jupiter ga prima u pad, a mjesec (razvoj situacije) u izgon. Mjesec prima jupitera u pad, a nalazi se na vrhu 12. kuće u vodenjaku, bez dostojanstva i u konjukciji s južnim mjesečevim čvorom, koji predstavlja gubitak.
Odgovor je ne, možda čak promjena posla? Jupiter je u 9 znaku od ASC
600klara is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2018., 12:02   #2567
Točno, pretpostavljam odgovor, a to je ne.

Za promjenu posla ne znam, ali počela sam intenzivno razmišljati o tome, samo da nađem neku bolju priliku.

Ajd novo pitanje, hoću li promijeniti posao? Osijek, 12:02
Maddie is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2018., 12:05   #2568
Koliko ja vidim u karti, neću promijeniti posao.
Maddie is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2018., 12:56   #2569
Quote:
Maddie kaže: Pogledaj post
Koliko ja vidim u karti, neću promijeniti posao.
Ajde samo u cilju vježbe , inače bismo i to trebali gledati iz prve karte
U novoj je ASC na 24:52 bika. Venera je na samom vrhu 10. u vodenjaku, ima dostojanstvo samo po licu. Vladar 10. je saturn u svom sjedištu u 8. kući. Venera i saturn su u averziji, ne vide se i među njima nema aspekta. Venera je spaljena.
Međutim, venera i saturn imaju uzajamnu recepciju. Meni ovo izgleda kao propuštena prilika.
Ali, naglašavam, nemoj ovo shvatiti previše ozbiljno. I to bi trebalo gledati iz prve karte.
600klara is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2018., 13:03   #2570
a što kaže prva karta? u cilju vježbe?

Na znam što sam propustila, aplicirala sam na jedan posao, i nisam prošla, a oko drugog sam se nećkala, i kad sam odlučila da ću slati CV, natječaj završio. Al ima tome već 2-3 mjeseca.
Maddie is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2018., 08:10   #2571
Quote:
Maddie kaže: Pogledaj post
a što kaže prva karta? u cilju vježbe?

Na znam što sam propustila, aplicirala sam na jedan posao, i nisam prošla, a oko drugog sam se nećkala, i kad sam odlučila da ću slati CV, natječaj završio. Al ima tome već 2-3 mjeseca.
Možda griješim, odmah se ograđujem
Sljedeća aplikacija mjeseca je na jupiter (tebe) s time da prenosi svjetlo marsa i u sekstilu je na POF u 1. kući. I sunce (vladar 6.) ima aspekt na POF u 1., doduše kvadrat, ali aspekt je aspekt.
Mislim da je odgovor da, naročito ako radiš posao vezan za zatvorene prostore, bolnice i sl. Jedino me buni što mjesec prima jupitera u pad.
600klara is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2018., 09:43   #2572
Po prvoj karti odgovor je da mijenjam posao? Jesam te dobro shvatila?

Ne radim u zatvorenim prostorima, ali radim stvari za koje se može reći da su u simbolici 12te kuće i Riba, iako na prvu to bi više bio Jupiter i 9 kuća. Stranci, strani jezici i sl.

Jel se može vidjeti što bi taj novi posao bio?
Maddie is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2018., 16:03   #2573
Quote:
mrvica8 kaže: Pogledaj post
LP, sve najbolje u novoj godini.
Nažalost, mačka još uvijek nisam našla ne znam dal ću dobro formulirati pitanje, ako treba budem ga preformulirala.

Dali je mačak sam odlutao, dali ga je netko uzeo ili mu se nešto dogodilo? ZG, 10.03

Hvala.
LP. dali je pitanje dobro konstruirano, tj. dali se na njega može dobiti odgovor? nisam baš često na ovom forumu pa neznam...
mrvica8 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2018., 12:28   #2574
LP. naišla sam na ovu temu, postavila bi pitanje, jako mi je bitno, molim Vas; DA li će me nazvati muškarac kojeg već dugo želim čuti? (prošlost) Đakovo 12:25 VELIKO HVALA
pandora111 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2018., 00:34   #2575
Quote:
fensi88 kaže: Pogledaj post
ASC=15Li49
Ti si Venera a poloziti ispit je Mesec. Nazalost nemamo aplikacioni aspekt pa mislim da je odgovor Ne.
Ali ASC je u Via Combust way pa ova moja analiza ne mora biti tacna, pogotovo sto je zadnji Mesecev aspekt trigon sa POF koja je na najsretnijoj fiksnoj zvezdi Spica! Tako, budi optimista! I naravno, javi rezultat!
dakle, draga fensi, javljam da sam PROŠLA kolokvij

A sada ću ti zbog ovog s ascedantom ispričati cijelu situaciju koja je, ja vjerujem, dovela do ovog!

Sad u četvrtak sam pisala jedan drugi kolokvij, ali sam ranije došla na faks i otišla u knjižnicu učiti za ovo što sam te pitala. I, sad, uđem ja u knjižnicu i prva osoba koju vidim je osoba koja poznaje tu katedru Long story short; ona se mene sjeća s jednog kolegija na kojem sam joj pomagala nešto oko bilješki i zatim mi je rekla kako nitko neće drvljem i kamenjem na tebe ako pogledaš mimo svog papira u nekom razumnom okviru. Što je meni bilo wow jer nikada nisam ni probala išta tamo (a ja volim prepisati kada god mogu ). Bilo me strah jer svi tamo imaju onaj "ako te ulovim da prepisuješ, dogurat ćeš do 8. roka" vibe. I tu mi je malo pao kamen sa srca. (sjetila sam te se i pomislila "možda je to ta sretna fiksna zvijezda koju je fensi spomenula ")

Uglavnom, došla sam pisati to, a kada sam čula pitanja došlo mi je da razderem to smeće od kolokvija koliko sam bila bijesna zbog činjenice da je druga grupa imala neusporedivo lakša pitanja. Ali sam napisala jedno cijelo pitanje i sad sjedim, živci mi rade sto na sat.. razmišljam si kaj da radim; predati ispit i odmah ti napisati da sam otresla kolokvij i, nećeš vjerovati(!), u TOČNO tom trenutku se sjetim toga što je ta osoba rekla pa sam se ohrabrila prepisati pola pitanja od frendice koja je sjedila ispred mene, a što se prije ne bih usudila ni pod razno. Nisam se htjela predati bez borbe kad sam već toliko daleko dogurala Ali me zato oči fest bole od tog minimalnog prepisivanja!

I, eto, prošla sam. Još imamo usmeni kojeg me nije strah, od sutra ću još utvrditi onaj dio koji mi šteka i vjerujem da ću riješiti taj shit.
Već mi je muka Fensi, hvala ti od srca i nadam se da sam ti pomogla s ovim detaljnim odgovorom!
Depeche E. is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2018., 07:01   #2576
Quote:
Depeche E. kaže: Pogledaj post


dakle, draga fensi, javljam da sam PROŠLA kolokvij

A sada ću ti zbog ovog s ascedantom ispričati cijelu situaciju koja je, ja vjerujem, dovela do ovog!

Sad u četvrtak sam pisala jedan drugi kolokvij, ali sam ranije došla na faks i otišla u knjižnicu učiti za ovo što sam te pitala. I, sad, uđem ja u knjižnicu i prva osoba koju vidim je osoba koja poznaje tu katedru Long story short; ona se mene sjeća s jednog kolegija na kojem sam joj pomagala nešto oko bilješki i zatim mi je rekla kako nitko neće drvljem i kamenjem na tebe ako pogledaš mimo svog papira u nekom razumnom okviru. Što je meni bilo wow jer nikada nisam ni probala išta tamo (a ja volim prepisati kada god mogu ). Bilo me strah jer svi tamo imaju onaj "ako te ulovim da prepisuješ, dogurat ćeš do 8. roka" vibe. I tu mi je malo pao kamen sa srca. (sjetila sam te se i pomislila "možda je to ta sretna fiksna zvijezda koju je fensi spomenula ")

Uglavnom, došla sam pisati to, a kada sam čula pitanja došlo mi je da razderem to smeće od kolokvija koliko sam bila bijesna zbog činjenice da je druga grupa imala neusporedivo lakša pitanja. Ali sam napisala jedno cijelo pitanje i sad sjedim, živci mi rade sto na sat.. razmišljam si kaj da radim; predati ispit i odmah ti napisati da sam otresla kolokvij i, nećeš vjerovati(!), u TOČNO tom trenutku se sjetim toga što je ta osoba rekla pa sam se ohrabrila prepisati pola pitanja od frendice koja je sjedila ispred mene, a što se prije ne bih usudila ni pod razno. Nisam se htjela predati bez borbe kad sam već toliko daleko dogurala Ali me zato oči fest bole od tog minimalnog prepisivanja!

I, eto, prošla sam. Još imamo usmeni kojeg me nije strah, od sutra ću još utvrditi onaj dio koji mi šteka i vjerujem da ću riješiti taj shit.
Već mi je muka Fensi, hvala ti od srca i nadam se da sam ti pomogla s ovim detaljnim odgovorom!
Hvala i tebi na ovom detaljnom obavestenju! Tako je to kad je ASC u Via combust way to je kao da je Uran na ASC-u, potpuno neocekivano resenje, ali ovaj aspekt sa POF je resio da to bude resenje u tvoju korist! Super! Cestitke!
fensi88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2018., 00:04   #2577
Molim za pomoc,
U predskolskoj ustanovi u kojoj radim je nestao fiksni telefon, proslog utorka, u prvoj smeni je telefon jos bio tu, i onda pretpostavljamo da je nestao posle 12:30. Problem je sto ja mislim da se on zagubio, ispraznio se i dzabe i zovemo kada ne moze da zvoni,a opet postoji mogucnost da je neko usao i odneo, pretrazili smo sve, nema ga nigde. Nije mi ni toliko tesko palo sto cemo morati da kupimo novi, vec mi je prosto misterija kako je tako nestao,iako nije bilo ljudi u to vreme, jedino kasnije, a i tada je bila mala mogucnost. Ako neko moze da pogleda horar sta kaze gde da ga trazimo, ako je uopste tu. 24.01.2018. 23:58 Pancevo
__________________
Etme
Lutijena is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2018., 09:56   #2578
Quote:
Lutijena kaže: Pogledaj post
Molim za pomoc,
U predskolskoj ustanovi u kojoj radim je nestao fiksni telefon, proslog utorka, u prvoj smeni je telefon jos bio tu, i onda pretpostavljamo da je nestao posle 12:30. Problem je sto ja mislim da se on zagubio, ispraznio se i dzabe i zovemo kada ne moze da zvoni,a opet postoji mogucnost da je neko usao i odneo, pretrazili smo sve, nema ga nigde. Nije mi ni toliko tesko palo sto cemo morati da kupimo novi, vec mi je prosto misterija kako je tako nestao,iako nije bilo ljudi u to vreme, jedino kasnije, a i tada je bila mala mogucnost. Ako neko moze da pogleda horar sta kaze gde da ga trazimo, ako je uopste tu. 24.01.2018. 23:58 Pancevo
Posto to nije tvoj telefon, nego je vlasnistvo firme u kojoj radis ja bih gledala vladara 11 kuce kao vladara za nestali telefon. Imamo dva dokaza da ce biti nadjen.
Najpre treba pretraziti na mestima gde se baca smece ili na mestima gde se drze stvari za ciscenje skole ili gde se drze stvari za licnu higijenu.
Takodje treba traziti u sobi sa koznim namestajem, u blizini frizidera ili zamrzivaca, na tamnim i nedostupnim mestima, na polici gde ima keramickih stvari, u blizini erkondisna, u blizini uglova u prostoriji.
On takodje moze biti u blizini nekog ugradjenog uredjaja, u blizini elektricnih uredjaja, radija, TV-a, komjutera, u blizini table sa osiguracima, u blizini svetla/lustera koje je nedavno modernizovano, u sobi sa modernim namestajem, u sobi na spratu ili u blizini prozora.

Traziti u blizini boja: zuta, bela, siva, kombinacija svetlih boja ili indigo, lila, neobicne nijanse, siva
fensi88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2018., 10:45   #2579
Dovoljno sam očajna da i ja postavim pitanje...

Hoćemo li ON i ja ponovno uspostaviti komunikaciju?
Pitanje postavljeno 25.1. u 10.44h (Zg)
__________________
Prije nego odgovorite na moj post, pokušajte prvo pročitati ga s razumijevanjem. Hvala.
Lillyrosee is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2018., 11:53   #2580
Quote:
pandora111 kaže: Pogledaj post
LP. naišla sam na ovu temu, postavila bi pitanje, jako mi je bitno, molim Vas; DA li će me nazvati muškarac kojeg već dugo želim čuti? (prošlost) Đakovo 12:25 VELIKO HVALA
Poštovani! Mogu li zamoliti bilo koga da mi odgovori, važno mi je, ili ako nešto nije u redu sa pitanjem, ja bi milila da me se upozori i kaže kako da postavim novo, hvala Vam
pandora111 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:57.