Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre

Kompjutorske igre Kultura igranja i ponoćnog ratovanja konzolom i tastaturom. Podforum: Konzole

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.09.2007., 09:35   #1
World In Conflict [*]

Sad maloprije gledam na gamespotu ocjena 9.5
Stvarno je rijetkost da igra dobije takvu ocjenu pa ako ju netko ima nek pise dojmove.
Ful me sad zanima a jos vise hoce li i kako ce to raditi na mom athlonu64 3000+,1gb ram-a i ati x800gto? Inace min zahtjevi su:

aSystem: 2.2GHz single-core or any double-core process or equivalent
RAM: 512 MB
Video Memory: 128 MB
Hard Drive Space: 8000 MB
Other: 1GB RAM required for Windows Vista
__________________
80% of people have moved on "OVO AUTO (Das Auto)" expression. If you are part of the 20% who still speak "OVAJ AUTO" ,copy and paste this into your signature.
Phurgy is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2007., 15:46   #2
Na minimum bi ti trebalo raditi
__________________
No pain, no gain.
_ares_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2007., 16:59   #3
Ma radit ce i na vise sam se ja bojim dali podrzava igra ovu grafu al brijem da da.I nije nesto prezahtjevna igra ako mogu napomenuti a kazu najbolja ove godine
__________________
80% of people have moved on "OVO AUTO (Das Auto)" expression. If you are part of the 20% who still speak "OVAJ AUTO" ,copy and paste this into your signature.
Phurgy is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2007., 00:34   #4
LOL, cak ako imas full konfu, na online igri sa vise igraca u vrijeme akcije lag je katastrofa, hehe, barem je u beti bio :P
__________________
TGCVugi is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2007., 13:28   #5
Ma lako za online,ako igra vrijedi u singl kampanji ko sto pise neki apgrejd ce past uskoro,bas me zanima sam cekam slj. mjesec da mi pocne flat rate i onda fun starts
__________________
80% of people have moved on "OVO AUTO (Das Auto)" expression. If you are part of the 20% who still speak "OVAJ AUTO" ,copy and paste this into your signature.
Phurgy is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2007., 16:07   #6
evo upravo ju skidam
ali nemam jebeni key pa necu moc multiplayer
__________________
Never argue with an idiot, he will drag you down to his level and than beat you with expirience.
DarknesOfMe is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2007., 22:17   #7
ja ju danas nabavio.na mom kompu
athlon 64 2800+
1 gb ram
geforce 7600 gs
na medium postavkama dosta trza.
i čini mi se da i nije nešt posebno dobra igra.
ursusc355 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2007., 01:39   #8
igra je bezveze, Joint Task Force je puno bolji
__________________
Kambe is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2007., 03:09   #9
Meni se sviđa, kontrole su napravljene upravo kako mi odgovara, sve je jako ispolirano, a grafika najbolja do sada viđena u RTS-u.

Inače je jako zahtjevna i preporučujem onima sa slabijim karticama (ispod 7800/1800 serija) da solidno smanje detalje.

.
justapixel is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2007., 10:26   #10
ako imas rama upravo koliko igra zahtjeva stekat ce ti
__________________
navali narode!!
https://www.forum.hr/showthread.php?p...6#post14648316
madr fakr is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2007., 22:11   #11
Igra je fenemenalna

Na rezi 1024*768 high detalji ne trza nimalo
Konfa:
[email protected]
1GB ram
X800XL
Freek is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2007., 13:20   #12
Igra mi je luda! Igrao sam demo i narucio si ... Sad je jos samo trebam dic .
Ima li koji HR clan? Ili zelje za tako necim?
2slow is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2007., 14:36   #13
Thumbs up

Probao sam single player, zasviđao mi se stoga sam otisao i kupio igru da mogu mlatiti multiplayer. Multiplayer umire na onoj grafici na kojoj sam bez problema igrao single player, slika zastajkuje opasno, sound ide normalno, uglavnom sa medium i high detalja sam stavio na low, a neke stvari i na very low (nvidia 7600GS i 2GB ram, athlon AMD 2800), inace je neupotrebljivo. Tvoja vojska umire a ti ne mozes nista jer slika stoji kao da je neko pauzirao cijelu stvar.
I decki ovo nije igra za individualce, jer kao vuk samotnjak u multiplayeru ne mozes nista, uglanom si na sredini ili zadnji po broju bodova (tu i tamo ubodes sjajnu partiju), to je timska igra (totalno) i treba vas biti 2je i vise na istom serveru koji ce se dogovarati kako dalje, tada nema pješadije/armora/helo koji ne pada.........(nije recimo kao BF2 gdje uzmes avion, pomlatis jadnike po podu i zavrsis sa prvim mjestom)

za clan bi se definitivno trebalo odluciti i stvoriti ga, jer multiplyer podržava i boduje na ranked serverima clan matcheve....

aj
debugger is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2008., 14:21   #14
kako igrat multiplayer bez original key koda?
igra izgleda odlično, sp je malo kratak ali eksplozije izgledaju predobro
__________________
: An argument is a connected series of statements intended to establish a proposition.
: No it isn't.
kronično naspavan is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2008., 21:41   #15
ima li zainteresiranih za nekakv battle preko hamachija. Mislim da je dosta vremena proslo i ima vec i serijala za MP tako da... ( radi isprobao s prijateljem)
jebedo is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2009., 15:41   #16
world in conflict

jeli ko igra . nekakva strategija ,pa ako ko ima iskustva neka podijeli sa ostatkom thx
kvakomekiki is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2009., 15:55   #17
Prvo tema je vec bila i ta igra je sad stara mislim 2 a mozda ipak 1 godinu no dobro ajde.
Ti si Amerikanac i za vrijeme 2. svjetskog rata kada dosta vojske je u Europi zli Rusi (pardon SSSR) odluci napasti ameriku. Dosta dobro izbalansirana igra, graficki lijepo uredena i tada spasavas Ameriku sa tenkovima, brodovima, helikopterima, marincima... od osvajanja SSSR-a. Na kraju dobijes pobjedu ali sa znacajnim gubicima i jos na vlastiti teritorij bacis atomsku bombu kako bi spasio SAD od poraza. Igra ce ti dat 3-dnevnu zabavu mozda i vise no meni je za normal laganog igranja par sati dnevno bilo dovoljno.

EDIT: Sad vidim nakon mog odgovara da si opet otvorio temu ajde molim te malo pripazi na takve stvari.

Zadnje uređivanje Knight X : 23.04.2009. at 16:51.
Knight X is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2009., 16:03   #18
ee

predobra strategija...
vizualno jako atraktivna a ne treba jaki komp biti...
pricha nish special... ima par dobrih pjesama(bruce springsteen)
iii shto je najvazhnije igrivost je jako velika...
lako se uhodati(preporuka igraj na chim vechoj tezhini)
jer kad jednom prodjesh zheljeti chesh josh a neche ti se dati izpochetka
__________________
I got a Nikon camera
I love to take a photograph
So mama, don't take my Kodachrome away
mickey is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2009., 05:11   #19
World in conflict

Igra je super za multiplejer. Dosta dobra strateška igra.

Igram s još dva frenda preko neta pa igramo 2 protiv 1 + bot.
Iako je bot dosta inteligentan bilo bi nam drago da nam se netko pridruži. Nadam se ne prepametan jer nismo ni mi genijalci u toj igri.
Javite se na pp ako je neko za...
radzid is offline  
Odgovori s citatom Received Infraction
Old 04.11.2009., 05:04   #20
Sad da tu ne radim svoj "FULL" revjuw za sve:
http://pc.ign.com/articles/818/818867p1.html

Single Player: Legendaran, komunisti napadnu ameriku, al ih nemru bombardirat zbog "star warsa". Ti ko leftenant kordiniras takticku nuklearku na svoje-namjerno(tuzan dio), spasis kip slobode, I otjeras sa malim national guardom cjelu cjelcatu vojsku rusije, onu s kojom su htjeli napast europo (dobili su hrvatsku naravno lol) Nije single player strategija, single player je destrukcija!!!!! *PS* Ima puno vise "Tactical Aid" osim nuklearke, srecom su jeftiniji.


Multiplayer:Svatko zeli ic u rat sa helicima razbit nekoliko tenkova sa hellfire raketom. U ovoj igrici mozes, sve dok ne dode mali frend od tok tenkasa sa AA baterijom. Pa u tom slucaju, ti, komander tih malih helica, dobijes prava da ih zbombadiras sa strateskom nuklearkom.

"That's where the real fun begins"
Heheehehe.....!!!!

Tesko je doc, ma moram rec i dosadno, do tok levela di ces u svakoj igri na MP-u bombardirat ih sa tonom radijacije.
__________________
"U grupu se grupirat, i mucki kad te ja nevidim" - Zdravko Mamic
livan757 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:54.