Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje > Žensko zdravlje

Žensko zdravlje Od mjesečnice do menopauze: za ginekološke probleme i pitanja

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.01.2010., 22:12   #5321
Quote:
šećerna vata kaže: Pogledaj post
Koliko bi otprilike koštao pregled kod privatnog ginekologa u Zagrebu - znači za prvi pregled+ultrazvuk i ak će mi raditi bris (il to spada pod pregled)? Nisam nikad bila kod privatnog pa ne znam kak se to sve računa, i jel seultrazvuk računa pod preged il je to posebno? Hvala!
preporučujem polikliniku harni, dankovečka 1a, dubrava, ultrazvuk, bris, papa test, pregled- 450kn
odlični su
lijepa alma is offline  
Old 06.01.2010., 23:29   #5322
Quote:
lijepa alma kaže: Pogledaj post
preporučujem polikliniku harni, dankovečka 1a, dubrava, ultrazvuk, bris, papa test, pregled- 450kn
odlični su

Hvala ti! a jel tamo radi ginekologica ili ginekolog? jer ja bi radije kod ženske ginekologice, lakše se opustim...
šećerna vata is offline  
Old 07.01.2010., 18:37   #5323
neznam dal ide tu pianje,al netnam gdje ga drugdje smjestiti!!!kod privatne sam ginekologice i istekao mi je recept za pilule,pa me zanima dali netko zna dal ga mogu dobiti samo ovako ili se za njega mora na pregled???hvala
anna20 is offline  
Old 08.01.2010., 19:55   #5324
Question GINEKOLOG/ICA - VARAŽDIN (hzzo ili privat)

do sad sam bila u domu zdravlja ali je takva gužva za nas koje nismo naručene (znači, hitni slučajevi) da sam jučer čekala 3 i pol sata do pauze i nisam više mogla pa sam samo uzela knjižicu i otišla...katastrofa

molim vas za preporuku ginekologa/ice da li privatnik ili ne samo da je ok i da ste imale lijepa iskustva s njim/om...

isto, ako idete privatniku zanima me kako se kreću cijene papa testa i običnog pregleda?

hvala
325011t is offline  
Received Warning
Old 09.01.2010., 13:42   #5325
Quote:
Elaine123 kaže: Pogledaj post
Onda već dugo nisi bila. Dr. Babić od ljeta radi sama u Trnskom 12. Pogledaj si na linku gore.
pa i ja kažem. nije mi jasan onaj kometar gore. vjerojatno neka antireklama...
dbosnj35 is offline  
Old 09.01.2010., 17:51   #5326
Mene zanima da li mi netko moze preporucit kvalitetnog ginekologa u Rijeci a da nije gđa. Kovačević-Capan jer kod nje nemozemo otic zbog nekih privatnih razloga.. Hvala.
__________________
What goes around comes around.
Gogo vertigo is offline  
Old 09.01.2010., 17:56   #5327
Quote:
tejka. kaže: Pogledaj post
a da ne govorim da mi je od prvog dana trudnoce govorila kako ce mi dijete umrijeti
ufffff
Oprosti ako potežem za tebe neugodne uspomene, ali ta trudnoća za koju ti je Dr Babić od prvog dana govorila da će dijete umrijeti je završila porodom zdravog djeteta kada si promijenila ginekologa?
Donata is offline  
Old 11.01.2010., 03:37   #5328
Quote:
dbosnj35 kaže: Pogledaj post
pa i ja kažem. nije mi jasan onaj kometar gore. vjerojatno neka antireklama...
Cure, malo ste pobrkale, nikakva antireklama nije u pitanju, nego odgovaram na pitanje o dr. Dragani Grgec Ljubojevic
mougli is offline  
Old 11.01.2010., 05:14   #5329
kad mi je neka frka, bilo nedjelja, bilo praznik, javim se na ovaj mejl: [email protected], dobijem iscrpan hitan odgovor, savjet i ako je bas hitno primi me preko reda i odradi sve kako treba. prezadovoljna sam s njim. ne ljuti se sto bris i papatest radim prekosocijalnog, a meni je vazan on kao strucnjak
__________________
samo luzeri trpe ogranicenja
zezalica77 is offline  
Old 13.01.2010., 04:00   #5330
Ja bih molila ako ima neka dobra duša da ovo čita, i da zna da mi da broj od dr. Maria Čurića koji je radio u studenskom centru, a sad je u Mirogojskoj... Izgubila sam njegov broj, tj. crko mi je mob na kojem je bio i njegov broj iz Mirogojske.... Na netu pronalazim broj samo iz studenskog.... Trebala bi se naručiti za pregled.... Inače prijavljena sam kod njega.... Hvala vam puno!!!!!
mah mah
__________________
Ima tišina kojih se sjećam više nego najljepših riječi....
Đorđe Balašević
Pepelguza is offline  
Old 13.01.2010., 11:25   #5331
Quote:
Pepelguza kaže: Pogledaj post
Ja bih molila ako ima neka dobra duša da ovo čita, i da zna da mi da broj od dr. Maria Čurića koji je radio u studenskom centru, a sad je u Mirogojskoj... Izgubila sam njegov broj, tj. crko mi je mob na kojem je bio i njegov broj iz Mirogojske.... Na netu pronalazim broj samo iz studenskog.... Trebala bi se naručiti za pregled.... Inače prijavljena sam kod njega.... Hvala vam puno!!!!!
mah mah
Neznam za tog dr. Čurića al ja idem dr. Franuloviću na Mirogojsku pa evo ti broj od njegove medicinske i provjeri s njom 4501-437, radi parne popodne a neparne jutro. Zvrcni možda će ona znati
Weselka is offline  
Old 13.01.2010., 15:41   #5332
Quote:
Weselka kaže: Pogledaj post
Neznam za tog dr. Čurića al ja idem dr. Franuloviću na Mirogojsku pa evo ti broj od njegove medicinske i provjeri s njom 4501-437, radi parne popodne a neparne jutro. Zvrcni možda će ona znati

Ja mislim da je to taj broj jer moj dr. radi suprotno od tvog, pa brijem da je ista ordinacija.... Budem okrenula taj broj kad bu moj trebao raditi pa ću vidjet kaj će se odgoditi... Hvala ti puno
__________________
Ima tišina kojih se sjećam više nego najljepših riječi....
Đorđe Balašević
Pepelguza is offline  
Old 13.01.2010., 19:19   #5333
Quote:
Weselka kaže: Pogledaj post
Neznam za tog dr. Čurića al ja idem dr. Franuloviću na Mirogojsku pa evo ti broj od njegove medicinske i provjeri s njom 4501-437, radi parne popodne a neparne jutro. Zvrcni možda će ona znati
Hvala ti puno na broju.... Uspjela sam se naručiti...
Mah mah
__________________
Ima tišina kojih se sjećam više nego najljepših riječi....
Đorđe Balašević
Pepelguza is offline  
Old 15.01.2010., 09:08   #5334
ej......molim vas za jednu pomoć.......još sa 16 godina sam otvorila karton kod dr.marčete u dugavama al nikad nisam bila, nisam trebala a i nemoguće ga je dobit na telefon, može li mi netko reći slučajno ako ide kod njega kakav je, ako ne, imali li itko kakvu preporuku za ginekologa, novi zg, centar...tak svejedno, samo da nisu sesvete il zaprešić....puno fala unaprijed svim curkama
edena13 is offline  
Old 16.01.2010., 15:45   #5335
Quote:
dbosnj35 kaže: Pogledaj post
Ja se više ne mičem od svoje doktorice. Tople preporuke.. Ginekologija Babić. Evo ti i link http://www.ginekologijababic.hr/index.php
Ja bila na linku, ne vidim cijene. Je l bi ko znao okvirno napisati koliko bi koštali papa, ultrazvuk i kolposkopija?

Je l ima tko kakvu ginekologicu za preporučiti a da je preko HZZO?
Zapadni dio grada bi bio super, al može i na nekom drugom dijelu grada.
Hvala.
-Iva- is offline  
Old 17.01.2010., 00:11   #5336
Thumbs up

Quote:
tejka. kaže: Pogledaj post
Ah ja se ne slažem
Ali jednom sam napisala pa su me napali
:-)
Čula sam o njoj divota
meni je npr napravila teže sranje
Bok neznam zasto takvo razmisljanje o vrhunskoj doktorici koja zna svoj posao i

koja nikada prvo nebi za tako nesto izvlacila novce . Meni je pratila dvije uspijesne trudnoce i dvije neuspijele trudnoce .Dr Babic kada je vidla moju trudnocu odmah je znala o cemu se radi i nije samo tako odustala nego me je slala po jos nalaza i pretragama da se vidi dali ima sanse i nade za moju trudnocu . Ja joj samo mogu skinut kapu sa glave i reci joj hvala jer takavu doktoricu koja precizno radi sa svojim pacijentima nema nigdije i nebi ju mijenjala za drugog ginokologa .
dora321 is offline  
Old 17.01.2010., 13:30   #5337
Bok neznam zasto takvo razmisljanje o vrhunskoj doktorici koja zna svoj posao. Kod nje sam vec dugo jer sam vodila svoje 4 trudnoce s time da su mi dvije uspjele i dvije neuspjele. Dr babic kada je vidjela da nesto nevalja slala me je na jos pretraga da se ustanovi sto je i dali se moze spasiti. Znam da nikada nebi rekla krivo i da uvjek kaze ono sto se moze desiti .
dora321 is offline  
Old 17.01.2010., 14:40   #5338
Ne znam je li gore spomenuta, ali preporučam dom zdravlja u Švarcovoj (Zagreb, od Kvatrića otprilike jedna tramvajska stanica prema Maksimiru, malo prije 15.gimnazije Mioc), ginekologica DUBRAVKA DEDEIĆ. Čini se hladna na prvi pogled, ali kasnije se sve slegne, sve objasni, draga je i brine o individualnosti - neće te natrpat istim antibioticima sa 18 ili 58 g, daje ti svakodnevne upotrebljive savjete, ne šalje odmah na struganje maternice nego kemijski pročisti da vidi šta ima, itd..
Mama i ja smo kod nje i zasad nam je dobro.
Za prijavu treba doći tamo, javiti se sestri, ispuniti nekakav formular, potvrditi u HZZO, vratiti joj i naručiti se za pregled, barem sam ja tako jer mi je to prva ginekologica.
Louisa van Chocolatt is offline  
Old 17.01.2010., 14:42   #5339
Da, i radi parnim - popodne, neparnim - ujutro. Broj je 2350 100, telefonske narudžbe su parnim datumima od 19 - 20 h, a neparnim od 13 - 14 h.
Louisa van Chocolatt is offline  
Old 20.01.2010., 03:21   #5340
Louisa van Chocolatt-ima li kod te ginekologice mjesta?da ne bi došla tamo a sestra mi kaže nema hehehe..
anchy_05 is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:50.