Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Astrologija

Astrologija Astrološka edukacija, razmjena mišljenja, diskusije...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.03.2022., 15:41   #6241
Meni su i sunce i mesec i pluton u skorpiji i merkur u skorpiji
Samo mi je venera u Vagi
A mars u Ovnu.
__________________
" ovo si ti, po nečemu znam... "
saketis25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2022., 17:11   #6242
Quote:
saketis25 kaže: Pogledaj post
Meni su i sunce i mesec i pluton u skorpiji i merkur u skorpiji
Samo mi je venera u Vagi
A mars u Ovnu.
Tebi se bolje ne zamjerit.
zoomzoom888 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2022., 19:25   #6243
Quote:
zoomzoom888 kaže: Pogledaj post
Dominantan Pluton u škorpiji u natalnoj karti je veći 'škorpion' od samog Sunca škorpiona..iz osobnog iskustva.
Složio bih se, ali mora biti zaista istaknut - 8. ili 1. kuća ili MC, po mogućnosti u Sco, i to još da aspektira Svjetla.
FassGoHard is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2022., 20:13   #6244
Quote:
zoomzoom888 kaže: Pogledaj post
Tebi se bolje ne zamjerit.


Zasto
__________________
" ovo si ti, po nečemu znam... "
saketis25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2022., 22:46   #6245
Quote:
zoomzoom888 kaže: Pogledaj post
Mjesec i Mars u škorpiji je ono kaj ljudi misle za Sunce u škorpiji..
Apsolutno se slažem. Sunce i škorpionu volim. Mjesec u škorpioni mi je najgori mjesec, jako toksični ljudi koji su mentalno i emocionalno nezreli. Marš u škorpioni ne zaostaje puno, ali je ipak bolji placement.
Quote:
zoomzoom888 kaže: Pogledaj post
Dominantan Pluton u škorpiji u natalnoj karti je veći 'škorpion' od samog Sunca škorpiona..iz osobnog iskustva.
Quote:
FassGoHard kaže: Pogledaj post
Složio bih se, ali mora biti zaista istaknut - 8. ili 1. kuća ili MC, po mogućnosti u Sco, i to još da aspektira Svjetla.
Meni je Pluton u škorpionu dominant planet koji mi konjuktira MC i još radi sekstil na podznak, no ne znam da li ostavljam škorpionski dojam. Uglavnom ljudi misle da sam neki vatreni znak kad se tek upoznamo.
__________________
Faith rarelly calls up on us in the moment of our choosing!
Lady_Tila is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2022., 13:56   #6246
Quote:
Lady_Tila kaže: Pogledaj post
Apsolutno se slažem. Sunce i škorpionu volim. Mjesec u škorpioni mi je najgori mjesec, jako toksični ljudi koji su mentalno i emocionalno nezreli. Marš u škorpioni ne zaostaje puno, ali je ipak bolji placement. Meni je Pluton u škorpionu dominant planet koji mi konjuktira MC i još radi sekstil na podznak, no ne znam da li ostavljam škorpionski dojam. Uglavnom ljudi misle da sam neki vatreni znak kad se tek upoznamo.
Na prvu nikako nisi škorpija.
zoomzoom888 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2022., 21:13   #6247
Quote:
Lady_Tila kaže: Pogledaj post
Meni je Pluton u škorpionu dominant planet koji mi konjuktira MC i još radi sekstil na podznak, no ne znam da li ostavljam škorpionski dojam. Uglavnom ljudi misle da sam neki vatreni znak kad se tek upoznamo.
Kod malog je broja ljudi Pluton teška dominanta, takve uglavnom pamtiš za cijeli život.

Školski i već dosadan primjer je onaj Rasputina (iako je po meni tu Uran možda i naglašeniji), a evo po mom sudu jednog autentičnog Plutonca (dupli Škorpion), iako ja tu dosta osjećam lunarnog upliva (glava, čelo, obrve su tipični za jednu vrstu Rakova).
FassGoHard is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2022., 14:21   #6248
Quote:
FassGoHard kaže: Pogledaj post
Kod malog je broja ljudi Pluton teška dominanta, takve uglavnom pamtiš za cijeli život.
Zašto
__________________
“What if the kid you bullied at school, grew up, and turned out to be the only surgeon who could save your life?” ― Lynette Mather
Ana1950 is online now  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:18.