Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.05.2003., 00:36   #1
Weee...dobila sam ih!

Ej žene, sad kad sam i ja spoznala čari sexa mogu otvoriti ovu temu.

Koliko god da je šarmantan, ubija me ovo vrijeme kad trebam dobiti stvari pa sam sva na iglama. I samo čekam krv

Imate i Vi tih problema ili samo mene puca paranoja? Bez obzira na sve te pilule, dijafragme, kondome, pi..materine
Imate li tu dozu straha??
Indigo Girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2003., 06:18   #2
Ne,ja sam ljuta uglavnom kad je dobim,
Kaj ces druge zivotne faze
Rita is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2003., 07:25   #3
Re: Weee...dobila sam ih!

Quote:
Originally posted by Indigo Girl
Imate i Vi tih problema ili samo mene puca paranoja? Bez obzira na sve te pilule, dijafragme, kondome, pi..materine
Imate li tu dozu straha?? [/COLOR]
Joooj, sjecam se tih uzasa i muka. Sto god da poduzmes, nista nije sto posto, a opet ne mozes se zatvoriti u samostan. (Ili mozda mozes, ha Zrinska? ) Sad nista ne planiram, ali da se dogodi... ne bi bilo strasno.
Shtefitza is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2003., 11:37   #4
da da nista nije 100% sigurno, ali ti se potrudi da bude sta sigurnije. kondomi kondomi kondomi kondomi kondomi!!!!

ja sam samo jedan put dozivila taj strah, jesam li ostala u blazenom stanju ili nisam. imala sam srice nakon 3 dana sam krvarila...
njasa is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2003., 11:48   #5
Ne znam shto znachi ishchekivanje menstruacije...

Kad sam zheljela zatrudnjeti - zatrudnjela sam, prije i poslije koristila sam kontracepciju. A imam 40 godina. Ako sam mogla ja, kako ne biste mogli vi mladji.
magic is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2003., 12:08   #6
Pa ima ljudi koji koriste kontracepciju a ipak im se "omakne". Zar ne? I upravo zato taj strah postoji, jer ništa nije sto posto.....

Al' ja i dalje mislim: ako ti je suđeno da imaš bebu, imat ćeš je, bez obzira na sve moguće zaštite. A ako nije, možeš se shevit bez ičega i opet nema bebe... Al' ipak, savjest ti je mirnija ako znaš da si poduzeo sve mjere opreza
Indigo Girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2003., 12:17   #7
Sjecam se kad mi je jednom menga kasnila i ja sam se prepala da sam trudna. Prije toga nikad nisam razmisljala o djeci, i nista u mom zivotu tada nije bilo spremno za bebu, i dijete bi mi sigurno u tom razdoblju donijelo jako mnogo problema... a opet sam se pri samoj pomisli da sam mozda trudna osjecala nekako lijepo... i onda kad sam dobila mengu, bila sam pomalo tuzna, kao da je nestala neka carolija.
Haremska plesačica is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2003., 12:27   #8
Quote:
Originally posted by Indigo Girl

Al' ja i dalje mislim: ako ti je suđeno da imaš bebu, imat ćeš je, bez obzira na sve moguće zaštite.
a ja mislim da je ovo za temu "gatara vera"
sanjalica is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2003., 12:37   #9
Indigo Girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2003., 12:44   #10
Quote:
Originally posted by Haremska plesačica
Sjecam se kad mi je jednom menga kasnila i ja sam se prepala da sam trudna.
u svom desetogodišnjem "stažu" još se nisam prepala, a kada se "prepadnem" biti će jedna više trudnjača na forumu
sanjalica is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2003., 14:36   #11
Mislim, cure.. Ok, prvo pozdrav..
Koliko ja znam iz pouzdanih izvora ( moj ginekolog), literatura,
itd, kontracepcijska pilula je 99% sigurna. Onih jedan posto ide uz rizik ako se tableta ne pije uvijek u isto vrijeme, ili se kombinira s anitbioticima, ili se ima proljev netom kad se popije tableta, ili ako povracate u roku 4 sata kad ste je popile. Ako izbjegavate ove rizike, pilula je 100% sigurna. Vec ih pijem 7 godina, jeb.... se ko velika i sve je dobro. Ostale metode nisu sasvim sigurne, s tim se slazem.
Bruna is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2003., 14:52   #12
Quote:
Originally posted by Bruna
pilula je 100% sigurna.
ma je sve je to divono krasno... rekli su i za titanik da ne moze potonit pa je potonija. najbolja kontracepcija je apstinirat iako ni to nije najsigurnije, marija je zacela po duhu svetome... nista nije sigurno
njasa is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2003., 17:12   #13
Njasa, Uvijek postoji šansa....jebem li joj mater
Indigo Girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2003., 17:52   #14
Mene je bilo strah dok nisam bila na pilulama (neka 2 mjeseca), od tada sam na pilulama i niceg se ne bojim!

Uglavnom me ipak malo frka nakon nekakvog one night standa (koji se zalomio), ali valjda ce mi menga doci ovih dana... Nije da se bojim, ali za svaki slucaj... valjda ce doci
LaTiTeA is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2003., 18:06   #15
Quote:
Originally posted by LaTiTeA

Uglavnom me ipak malo frka nakon nekakvog one night standa (koji se zalomio), ali valjda ce mi menga doci ovih dana... Nije da se bojim, ali za svaki slucaj... valjda ce doci
cekaj malo, zar ti nisi napisala pod drugim nickom da od sada koristis kondom jer... da ne ponavljam
Mislim ako koristis i pilulu i kondom, bas ne vidim neku sansu da ti se zaleti. oprosti, ako sam nesto pobrkala
viky is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2003., 18:07   #16
Quote:
Originally posted by Indigo Girl
Pa ima ljudi koji koriste kontracepciju a ipak im se "omakne". Zar ne? I upravo zato taj strah postoji, jer ništa nije sto posto.....

Al' ja i dalje mislim: ako ti je suđeno da imaš bebu, imat ćeš je, bez obzira na sve moguće zaštite. A ako nije, možeš se shevit bez ičega i opet nema bebe... Al' ipak, savjest ti je mirnija ako znaš da si poduzeo sve mjere opreza
Yebiga, postoji mogucnost i da izadjesh van i opizdi te cigla u glavu.....shalim se ja, pazi na sebe, ako ne zhelish dijete, naravno da je bolje to nego da se povlachish po AB-u.

Inache, ja saam četiri puta opako iščekivala menstruaciju, a prvi put je bilo na kraju trecega srednje, u gimbi.........i tada sam mislila da cu ispalit totalno, ma nisam ni bila svjesna sto mi se dogadja.....a kada sam ju dobila, letjeli smo od Lavova prema Lenjingradu, tadashnjem, pa sam frendice ponapijala od srece u avionu žestokom votkom ,prafcatom, ruskom.........
Vera Pavladoljska is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2003., 18:16   #17
Meni je tokom srednje, i faksa, ciklus između 2 menge trajal u rasponu opd 48 - 72 dana Ježiš! Dok se sad sjetim kolko sam se ruskog ruleta naigrala....
Sreća na Cilestu. Zanimljivo..a kondom sam koristila samo s ovim zadnjim dečkom s kojim sam bila 4 god.... [znam, znam, fuj me bilo...zato i kažem ruski rulet]
Crow Jane is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2003., 18:28   #18
Quote:
Originally posted by viky
cekaj malo, zar ti nisi napisala pod drugim nickom da od sada koristis kondom jer... da ne ponavljam
Mislim ako koristis i pilulu i kondom, bas ne vidim neku sansu da ti se zaleti. oprosti, ako sam nesto pobrkala
Krivo sam se izrazila... Imala sam nekoliko one night standova, a prije nisam koristila kondome. Od kada sam saznala za hpv - ne idem nikud brz kondoma! (ne planiram nikakve akcije, ali nikad ne znas)

(veceras ga ipak necu ponesti jer sam 120% sigurna da necu nikud ni sa kim)

Moram malo offtopic, sorry indigo
LaTiTeA is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2003., 18:30   #19
I jos samo da dodam... Netko je negdje napisao kako smo se prije najvise bojali trudnoce, a sada bi se trebali najvise bojati bolesti (tako nesto, u tom stilu).

Indigo, pazi se... moze se i tebi dogoditi neka bolestina koju ces vuci cijeli zivot. Nemoj zeznuti stvar ovako mlada... Nikud bez kondoma!
LaTiTeA is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2003., 21:42   #20
Re: Weee...dobila sam ih!

Quote:
Originally posted by Indigo Girl
Ej žene, sad kad sam i ja spoznala čari sexa mogu otvoriti ovu temu.

Koliko god da je šarmantan, ubija me ovo vrijeme kad trebam dobiti stvari pa sam sva na iglama. I samo čekam krv

Imate i Vi tih problema ili samo mene puca paranoja? Bez obzira na sve te pilule, dijafragme, kondome, pi..materine
Imate li tu dozu straha??
ne

nemam strah


imam flasteric
Winona is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:31.