Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje > Žensko zdravlje

Žensko zdravlje Od mjesečnice do menopauze: za ginekološke probleme i pitanja

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.08.2020., 15:28   #1
Plodni dani

Pozdrav,

Ja i decko smo imali odnose bez zastite zadnjih cca 4 mjeseca al nikad nije svrsio u mene.
Meni je menstruacija kasnila 8 dana, napravila sam test, i on je pokazao negativno kao sto sam i mislila. ( narucila sam se kod ginekologa za 13.08)

Medutim... jucer smo opet imali odnos i on je svrsio u mene, mislite li da postoji mogucnost da sam ostala trudna sa obzirom da mi danas kasni 10 dana. Ciklusi su mi inace oko 35 dana i po svim kalkulacijama nisu mi plodni dani ali... jel postoji mogucnost? Ne znam dal da uzimam pilulu za dan poslije...

Znam da je bilo neodgovorno, i imamo dovoljno godina, nismo se stitili zadnjih 4 mjeseca u smislu kondoma i pilula jer ako bi ostala trudna nebi nam bilo krivo, medutim nije nikad svrsio u mene, prije 5 dana ja sam saznala da sam dobila internship u New Yorku i nakon toga se dogodilo da je svrsio u mene (tad mi je vec kasnilo 8 dana). Zadnja mentruacija mi je bila 22.06-27.06 i inace mi ciklus traje nekih 35,36 dana.
Jel mislite da sam mogla ostat trudna?

Hvala


Sent from my iPhone using Tapatalk
vjerovatnonadah is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2020., 10:27   #2
Quote:
vjerovatnonadah kaže: Pogledaj post
Pozdrav,

Ja i decko smo imali odnose bez zastite zadnjih cca 4 mjeseca al nikad nije svrsio u mene.
Meni je menstruacija kasnila 8 dana, napravila sam test, i on je pokazao negativno kao sto sam i mislila. ( narucila sam se kod ginekologa za 13.08)

Medutim... jucer smo opet imali odnos i on je svrsio u mene, mislite li da postoji mogucnost da sam ostala trudna sa obzirom da mi danas kasni 10 dana. Ciklusi su mi inace oko 35 dana i po svim kalkulacijama nisu mi plodni dani ali... jel postoji mogucnost? Ne znam dal da uzimam pilulu za dan poslije...

Znam da je bilo neodgovorno, i imamo dovoljno godina, nismo se stitili zadnjih 4 mjeseca u smislu kondoma i pilula jer ako bi ostala trudna nebi nam bilo krivo, medutim nije nikad svrsio u mene, prije 5 dana ja sam saznala da sam dobila internship u New Yorku i nakon toga se dogodilo da je svrsio u mene (tad mi je vec kasnilo 8 dana). Zadnja mentruacija mi je bila 22.06-27.06 i inace mi ciklus traje nekih 35,36 dana.
Jel mislite da sam mogla ostat trudna?

Hvala


Sent from my iPhone using Tapatalk
Sta nisi vec otvorila istu takvu temu? 🤔

Ne kužim točno šta želiš, da jesi trudna , ili da nisi trudna?

Skini si neku aplikaciju pa vidi plodne dane.
Mislim, uvijek postoji mogućnost. Nekima se desi i za vrijeme menstruacije da su ostale trudne.
Napravi test i naruči se kod ginekologa.
Dita Von Teese is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2020., 22:59   #3
Quote:
Dita Von Teese kaže: Pogledaj post
Sta nisi vec otvorila istu takvu temu?

Ne kužim točno šta želiš, da jesi trudna , ili da nisi trudna?

Skini si neku aplikaciju pa vidi plodne dane.
Mislim, uvijek postoji mogućnost. Nekima se desi i za vrijeme menstruacije da su ostale trudne.
Napravi test i naruči se kod ginekologa.

Ma bas sam pod stresom, nema di nisam napisala.
Ne zelim da sam trudna jer sam dobila taj internship u Americi al opet sa druge strane ako jesam, naravno da cu rodit i odustat od NY

Imam aplikaciju, al kako mi kasni evo sad vec 13 dana strah me da mi se i ovulacija nije pomakla pa pala u ove dane kad je momak svrsio u mene.

Hvala ti na odgovoru


Sent from my iPhone using Tapatalk
vjerovatnonadah is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2020., 09:25   #4
Quote:
vjerovatnonadah kaže: Pogledaj post
Ma bas sam pod stresom, nema di nisam napisala.
Ne zelim da sam trudna jer sam dobila taj internship u Americi al opet sa druge strane ako jesam, naravno da cu rodit i odustat od NY

Imam aplikaciju, al kako mi kasni evo sad vec 13 dana strah me da mi se i ovulacija nije pomakla pa pala u ove dane kad je momak svrsio u mene.

Hvala ti na odgovoru


Sent from my iPhone using Tapatalk
A zašto onda ne koristite kontracepciju, ako ne želiš ostat trudna?
Ne smiješ zbog nekih drugih zd problema ili?
Dita Von Teese is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2020., 14:05   #5
Quote:
Dita Von Teese kaže: Pogledaj post
A zašto onda ne koristite kontracepciju, ako ne želiš ostat trudna?
Ne smiješ zbog nekih drugih zd problema ili?

Inace sam pila pilule 3 godine i skinula se sa njih jer smo zakljucili da ako se sad desi dijete da nema veze (tad još nisam znala za internship) iako on nije svršavao u mene, kasnila mi je menga, napravila sam test, bio je negativan i sljedeci seks je svrsio u mene prvi put u 4 godine koliko smo zajedno. Jos uvik mi kasni. U cetvrtak idem kod ginekologa jer ako nije trudnoca nešto je jer nisam imala nikad problema sa tim prije. :/


Sent from my iPhone using Tapatalk
vjerovatnonadah is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2020., 14:20   #6
@vjerovatnonadah

Ne bih se htio petljati ali jesi ti dečku rekla da ideš u US ?
MatejR is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2020., 17:01   #7
Quote:
MatejR kaže: Pogledaj post
@vjerovatnonadah

Ne bih se htio petljati ali jesi ti dečku rekla da ideš u US ?

Naravno da jesam. Cekali smo to oboje ali zbog korone mislili smo da ce se otkazat tj da necu uspit dobit.
Zasto pitas?


Sent from my iPhone using Tapatalk
vjerovatnonadah is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2020., 09:49   #8
Predpostavljam da te pita zato, jer je svrsio u tebe, umjesto da bi navukao kondom.
Ili, da te želi zadržati u hr, sto bi se sa trudnoćom i desilo.
Dita Von Teese is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2020., 01:56   #9
Quote:
Dita Von Teese kaže: Pogledaj post
Predpostavljam da te pita zato, jer je svrsio u tebe, umjesto da bi navukao kondom.
Ili, da te želi zadržati u hr, sto bi se sa trudnoćom i desilo.

Ma ne...
On je sportas i svakako preko godine nije u Hrv. Njemu je bilo LOGICNO da kad mi vec kasni da mi ne mogu bit plodni dani (sto je teoretski tocno, zavrsila sam medicinu pa se donekle razumim u ginekologiju ali...) na sto sam ja popizdila... sto je tu je, nadam se da ce mi doc.


Sent from my iPhone using Tapatalk
vjerovatnonadah is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2020., 08:04   #10
Quote:
vjerovatnonadah kaže: Pogledaj post
Ma ne...
to sto on nije u Hrv vecinu godine ne znaci da ne zeli da ti budes tu s djetetom umjesto da zivis u NY

Quote:
vjerovatnonadah kaže: Pogledaj post
Njemu je bilo LOGICNO da kad mi vec kasni da mi ne mogu bit plodni dani

a on je to zakljucio na osnovu casa biologije u petom razredu osnovne skole?

Quote:
vjerovatnonadah kaže: Pogledaj post
Ma ne...
(sto je teoretski tocno, zavrsila sam medicinu pa se donekle razumim u ginekologiju ali...)
mislim da kao zena imas odgovornost da ne postavljas temu koja se zove "plodni dani" i da ne trebas govoriti da su "neplodni dani" nesto sto zapravo postoji.


i rekla bih da je i odgovornost moderatora da promijeni naziv teme.
marla_s is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2020., 15:13   #11
Evo... dobila sam stvari
Hvala puno svima na odgovorima


Sent from my iPhone using Tapatalk
vjerovatnonadah is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:58.