Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.09.2009., 18:34   #201
spremam se u trst.. pa daj mi recite jel ima tamo zara, bershka, new yorker, mango i tako??
mia** is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2009., 18:58   #202
Quote:
mia** kaže: Pogledaj post
spremam se u trst.. pa daj mi recite jel ima tamo zara, bershka, new yorker, mango i tako??
nema ništa od navedenog
caterina is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2009., 10:32   #203
Quote:
mia** kaže: Pogledaj post
spremam se u trst.. pa daj mi recite jel ima tamo zara, bershka, new yorker, mango i tako??
New Yorker imaš u Kopru.
__________________
Sit alone and celebrate good times of change Sit alone, annihilate all words of praise When it all seems to spell disaster...

"You all like climbing mountains, don't you?""I don't. I like smoking, drinking and ordering in restaurants."
Inanna is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2009., 15:27   #204
Quote:
Ereshkigal kaže: Pogledaj post
Daj javi kako je prošlo.....
Evo moram priznati da je meni bilo super....
bila sam u torriu i uglavnom mi se najviše sviđao tally weijl i zbog odjeće i zbog cijena!

bila sam i u centru u H&m-u, ali je naspram drugih gradova totalno razočaranje.....tamo nisam baš niš uspjela naći....

po povratku smo navratile u Koper u Supernovu jer tamo ima New Yorker, a u trgovini Chocolate je bilo super kaputa po 35€!

uglavnom po meni se isplati ići...
__________________
U zemlju vila kreneš vozom, a stigneš vlakom...
T<e>a is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2009., 23:28   #205
trst ima super dučane

fala bogu da nema zaru, nema ni haendem,to imaš u ljubljani i svakom podalpskom europskom selu od postojna pa naprej pa si idi tam kopaj po smetlištu a imaš odma i muru i rašicu pa si kupi pleteno to ti je sad super furka, hehe,
kaj je to reds? jel to isto bugarski brend ko i zara?

italija je mediteran, moda, a slovenija ima zaru i pjevaju sa austrijancima hojdilidojdili.........na alpama i oblače kaj stignu da im nebu zima.....

opče ne kužim da rulja ne kuži da ponterosa više nema

?
svi rade u duhu tradicije dvokratno osim torideuropa
sad je barkolana tak da nema parkinga!!!!!

uglavnom ima za curke serli kraj hipo banke poviše piazze borsa, tam ima mrak stvari a za dečke se je serli preselio u via cavanna, to ti je od glavnog trga desno na broju 25 ili tak nekak, koma lokacija
(Da ove kaj z busom idu zaru tražit ne zajebem moram napisati da serliji nude miju miju, kristijana diora, gučija, salvatore freagamo, kenco i takvi brendovi)
ima puno malih dučana koji furaju finjak, tako da ima izbora i treba iči sa lovom tamo. talijani uvjek spuštaju do 10 posto a dok su rasprodaje uglavnom prodaju smeče i jedino oni koji imaju sreče sa brojevima omaste brk.
konkretno ja!!!!!!!!!! uvjek!!!!!!!!!!!!!evo sad mi se neki dan posrečilo a nije vrijeme rasprodaja. hehehehehe
imam patika prada, dior, guči, one neke diskverd i sve koštaju preko 250, a mene moje čekaju za cca 65, maksimalno 80 eura, a to je 500 kuna. pa na placu smeče prodaju skuplje.
ima jedan stari kaj prodaje diskverd i dolče gabanu, u pothodniku sledja stefanelu, preko puta iste spomenute hipo banke
taj prasac prodaje tu robu po užasnim cijenama i nikad ne spušta tako da moje novce nikada nije vidio a kuži me da redovito gledam u izlog
a i njegva dolčegabana nije ista kao ona u pravom dolče gabana dučanu kao recimo u padovi ili jooj, u firenci je jedan ogroma a tam pak ima svega. lui viton, šanel sa onim torbama po 1800 eura(na to nema nikad popusta tak da se neko ne zblamira)
PALMANOVA- gubljenje vremena, to je ko ARIZONA pa ko voli nek izvoli
to vam izgleda ko u barču u mađarskoj za vreme rata, ko se sječa sječa ko ne nek si ide to pogledati pa nek nam se jada , imamo cijelu zimu vremena

uglavnom, zagreb ima najbolju ponudu krpa i asesoara, parfemi su u italiji jeftiniji, kolistar proizvodi isto, rijeka ima super dučan CORE sa ralf lorenom,
e, jooj, u kopru se otvorio dučan madonna, hehehe, tam kod placa smjer centar, ne obi i supernova
idem spavat u svojoj kalvin klain piđamičici koja me je čekala sa 100 na 30 euriča isto kao i pitonove natikače ali o tome poslje!!!!!!!!
e, a kartijer naočale jedan stric u trstu ima tak ljepe ljepe.....ima i super satove, recimo, kartijer, i gotje sat, zeleni, opče nije skup oko 350 a stari bi spustil nekaj. 10 posto
aj bok!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ambition is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2009., 13:39   #206
Prvo se nauci pisati pa onda komentiraj!
tereza07 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2009., 23:12   #207
Quote:
ambition kaže: Pogledaj post
trst ima super dučane

fala bogu da nema zaru, nema ni haendem,to imaš u ljubljani i svakom podalpskom europskom selu od postojna pa naprej pa si idi tam kopaj po smetlištu a imaš odma i muru i rašicu pa si kupi pleteno to ti je sad super furka, hehe,
kaj je to reds? jel to isto bugarski brend ko i zara?

italija je mediteran, moda, a slovenija ima zaru i pjevaju sa austrijancima hojdilidojdili.........na alpama i oblače kaj stignu da im nebu zima.....

opče ne kužim da rulja ne kuži da ponterosa više nema

?
svi rade u duhu tradicije dvokratno osim torideuropa
sad je barkolana tak da nema parkinga!!!!!

uglavnom ima za curke serli kraj hipo banke poviše piazze borsa, tam ima mrak stvari a za dečke se je serli preselio u via cavanna, to ti je od glavnog trga desno na broju 25 ili tak nekak, koma lokacija
(Da ove kaj z busom idu zaru tražit ne zajebem moram napisati da serliji nude miju miju, kristijana diora, gučija, salvatore freagamo, kenco i takvi brendovi)
ima puno malih dučana koji furaju finjak, tako da ima izbora i treba iči sa lovom tamo. talijani uvjek spuštaju do 10 posto a dok su rasprodaje uglavnom prodaju smeče i jedino oni koji imaju sreče sa brojevima omaste brk.
konkretno ja!!!!!!!!!! uvjek!!!!!!!!!!!!!evo sad mi se neki dan posrečilo a nije vrijeme rasprodaja. hehehehehe
imam patika prada, dior, guči, one neke diskverd i sve koštaju preko 250, a mene moje čekaju za cca 65, maksimalno 80 eura, a to je 500 kuna. pa na placu smeče prodaju skuplje.
ima jedan stari kaj prodaje diskverd i dolče gabanu, u pothodniku sledja stefanelu, preko puta iste spomenute hipo banke
taj prasac prodaje tu robu po užasnim cijenama i nikad ne spušta tako da moje novce nikada nije vidio a kuži me da redovito gledam u izlog
a i njegva dolčegabana nije ista kao ona u pravom dolče gabana dučanu kao recimo u padovi ili jooj, u firenci je jedan ogroma a tam pak ima svega. lui viton, šanel sa onim torbama po 1800 eura(na to nema nikad popusta tak da se neko ne zblamira)
PALMANOVA- gubljenje vremena, to je ko ARIZONA pa ko voli nek izvoli
to vam izgleda ko u barču u mađarskoj za vreme rata, ko se sječa sječa ko ne nek si ide to pogledati pa nek nam se jada , imamo cijelu zimu vremena

uglavnom, zagreb ima najbolju ponudu krpa i asesoara, parfemi su u italiji jeftiniji, kolistar proizvodi isto, rijeka ima super dučan CORE sa ralf lorenom,
e, jooj, u kopru se otvorio dučan madonna, hehehe, tam kod placa smjer centar, ne obi i supernova
idem spavat u svojoj kalvin klain piđamičici koja me je čekala sa 100 na 30 euriča isto kao i pitonove natikače ali o tome poslje!!!!!!!!
e, a kartijer naočale jedan stric u trstu ima tak ljepe ljepe.....ima i super satove, recimo, kartijer, i gotje sat, zeleni, opče nije skup oko 350 a stari bi spustil nekaj. 10 posto
aj bok!!!!!!!!!!!!!!!!!!
petarom is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2009., 23:13   #208
e zna netko će radit dućani sad u nedjelju pošto je barcolana jer sam čula da ne rade više nedjeljom samo hm giulia i t. europa
petarom is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2009., 23:28   #209
Trieste je koma za shopping,pogotovo za dizajnerske krpice.
Ima par dućana sa nekim ŽNJ linijama i jedan sa nešto boljom ponudom.
Taj dućan gdje starac prodaje D2 u pothodniku je koma.

Kad se vec dodje do Trsta,najbolje produziti za Veneciju.
black_man is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2009., 11:49   #210
Quote:
petarom kaže: Pogledaj post
e zna netko će radit dućani sad u nedjelju pošto je barcolana jer sam čula da ne rade više nedjeljom samo hm giulia i t. europa
Milsim da neće, nisu ni prošle godine radile ako me pamćenje dobro služi.
Jedino su u blizini Ponterossa postavili pun kufer štandova, cijeli tjedan je sajam.

Dobro si čula, nedjeljom rade samo Torri d'Europa, H&M i il Giulia.
__________________
Sit alone and celebrate good times of change Sit alone, annihilate all words of praise When it all seems to spell disaster...

"You all like climbing mountains, don't you?""I don't. I like smoking, drinking and ordering in restaurants."
Inanna is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2009., 23:56   #211
Quote:
black_man kaže: Pogledaj post
Trieste je koma za shopping,pogotovo za dizajnerske krpice.
Ima par dućana sa nekim ŽNJ linijama i jedan sa nešto boljom ponudom.
Taj dućan gdje starac prodaje D2 u pothodniku je koma.

Kad se vec dodje do Trsta,najbolje produziti za Veneciju.
Black Man, molim te da mi kažeš......neznam.....ali sam negdje pročitala da u okolici Venecije ima neki ogroman Outlet! Neznam dali griješim? Imaš li kakvih spoznaja o tome? Hvala puno. Pozz....
Jassmine is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2009., 06:31   #212
to je između trsta i venecije
ja idem tamo redovito,puno bolja ponuda nego u trstu,i cijene
ima još jedan u blizini ali je koma,ovaj je puno bolji
evo stranice
http://www.palmanovaoutlet.it/
__________________
Pored kurve vrijedis koliko i ona
KILLERDOG is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2009., 10:03   #213
uh što volim šoping
brandoholik is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2009., 11:30   #214
Cureeee, nije u Trstu, ali nije ni jako daleko

http://www.cittafiera.it/shopping/

Zara, H&M.... ma sve živo
nat_nat_nat is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2009., 13:16   #215
Quote:
nat_nat_nat kaže: Pogledaj post
Cureeee, nije u Trstu, ali nije ni jako daleko

http://www.cittafiera.it/shopping/

Zara, H&M.... ma sve živo
AJMEEEE DI JE TOOO???

@ AMBITION mislim da ti koji nosiš kalvin klain nisi kompetentan komentirati haendem, zaru i nazivati ih smetlištem... sumnjam da si neka fina guzica s obzirom na to kako se izražavaš i koliko si pismen..
mia** is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2009., 13:55   #216
Quote:
mia** kaže: Pogledaj post
AJMEEEE DI JE TOOO???
Sada sam vidjela na toj stranici...to je kod Udina!
tereza07 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2009., 11:29   #217
Quote:
nat_nat_nat kaže: Pogledaj post
Cureeee, nije u Trstu, ali nije ni jako daleko

http://www.cittafiera.it/shopping/

Zara, H&M.... ma sve živo
ajme predobar je ovaj outlet, ima sve živo
ja sam prošle godine bila u ovom u palmanovi al mi se ovaj čini dosta bolji

a i bila sam u udinama i pitala ljude jel ima tu neki outlet (jer sam čula da ima) i svi su me upućivali na taj u palmanovi

kad je onda otvoren ovaj u udinama? jel se baš nalazi u udinama ili??
__________________
jedan život malo je, za mene i za tebe...
ane_007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2009., 19:11   #218
Citta fiera je normalni šoping centar, nije outlet.
__________________
Ultima Tule beyond the borders of the known world...
Supplier is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2009., 19:43   #219
Thumbs up

Citta di fiera je zakon bar meni ima zaru,H&M,I brdo dobrih dučana
strijelčica is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2009., 19:59   #220
Quote:
strijelčica kaže: Pogledaj post
Citta di fiera je zakon bar meni ima zaru,H&M,I brdo dobrih dučana
Sta si bila tamo? Ako da, da li se lako dode do njega?
tereza07 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:13.