Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Glazba > Zabavna glazba

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.04.2011., 21:33   #81
ovak na prvo mjesto definitivno underneath your clothes ) pa poem to a horse i inevitable... zatim don't bother i donde estan ladrones, ciega sordomuda, the one, i sale el sol ) to bi neki moj red bio na playlisti na winampu, a dalje bi onda išle ostale
Alicia_K is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2011., 21:46   #82
meni je prva Poem to a horse, a onda ne poredu idu Antologia, Inevitable, No, La pared (acoustic), Don't bother.....voljela bi da su ostale No, La pared i Don't bother sa prošle turneje
__________________
Creo, creo,no en lo que me cuentan sino solo en lo que veo,por lo que veo creo,que ya te has olvidado de mí.....
Mariposas is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2011., 21:23   #83
ček, kaj neće don't bother izvoditi ?? pa ne valjda..
Alicia_K is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2011., 15:55   #84
njet,ništa od Don't bother
__________________
Creo, creo,no en lo que me cuentan sino solo en lo que veo,por lo que veo creo,que ya te has olvidado de mí.....
Mariposas is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2011., 17:05   #85
rabiosa je slijedeći singl s albuma... kaj mislite o tome? ili je trebala neki drugi uzet? ja osobno sam za antes de la seis, ali ovaj će biti ljetni hit izgleda, već vidim neki veseli spotić...
Alicia_K is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2011., 20:06   #86
dadada, pa i nije mi baš neka omiljena pjesma, slična je ko Loca, zabavna.... ali,ja bi radije da je neka "ozbiljna" pjesma, ili rock tipa Don't bother što znači sa novog cd-a Devocion, Tu boca ili balada kao Antes de la seis, Lo que mas
__________________
Creo, creo,no en lo que me cuentan sino solo en lo que veo,por lo que veo creo,que ya te has olvidado de mí.....
Mariposas is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2011., 18:12   #87
http://www.youtube.com/watch?v=6JfyyHyBG6E

predivna šteta kaj nije dobila zlatni globus za ovu pjesmu...
Alicia_K is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2011., 13:59   #88
Thumbs up

Veliki sam fan Shakire (od 1999.). Ne prođe dan, a da ne poslušam bar jednu njenu pjesmu...Bila sam na oba njena koncerta u Hrvatskoj...iako sam nakon prvog bila uvjerena da više nikad neće doći u Lijepu našu...ipak, iznenadila me
Moram reći da mi je prvi koncert bio bolji, ne zbog nje same, već zbog moje prevelike pripreme za drugi...Drugi koncert sam znala napamet prije nego što je počeo (hvala youtube-u ), pa mi je prvi bio više euforičan, nepredvidiv itd...Ali, sve u svemu, išla bih opet sutra i prekosutra i uvijek na njene koncerte, jer to radi najbolje! Od studio pjesama izvuče ono najbolje iz njih, pjeva, i da, mrda guzom i bokovima i zbog toga ju obožavam. (probajte vi doma mrdat guzom, bokovim i trbuhom...samom probajte!)

Što se tiče njene najbolje pjesme, na to ne mogu odgovorit samo jednom pjesmom...ali, ove su mi naj: Tu, Sombra de ti, Ojos asi, Las de la intuicion, Hay amores, La despedida, poem to a horse, Devocion, Sale el sol... hah, mogu ih tako skoro sve nabrojat...

I da odgovorim nekim ljudima ovdje: nitko nije savršen! Ona je samo čovjek, i ona radi greške, švrlja svuda kad joj nestane inspiracije i zato ju nikad neću osuđivat zbog dueta s Beyonce ili She wolf albuma (meni najgori njen album, iako i tu ima ok pjesama). Samo ću joj bit zahvalna na onim odličnim stvarima koje je već napravila i koje tek slijede. Njen privatan život me se ne tiče, ni od koga je uzela lovu za nastup (bili to Rusi ili neki drugi "mafijaši" i tajkuni). Ona ovo radi, da može živjet, prehranit sebe, svoju obitelj, osigurat si budućnost i za svoju zakladu "Pies descalzos". Briga me koliko na šta troši, žena si je sama sve zaradila svojim radom...a sad, za kontradiktorne izjave, svi ih imamo u životu...sigurno nemamo cijeli život isto mišljenje o nečemu, ono se mijenja, razvija, javlja se neki interes itd...

pitanje: koja vam je najbolja live izvedba Shakire? to me baš zanima!

PS pozdrav svim Shakirinim fanovima!
jossy is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2011., 14:08   #89
ma obozavam ju nevjerojatno talentirana sa predobrim pjesmama. na koncertu mi je naj live izvedba bila hips don't lie zbog atmosfere Ja bi opeeet!
monteo is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2011., 20:43   #90
jossy !! lijepo si to sve sročila ) slažem se u svemu s tobom... a sad je posala i chavezu gitaru jer je izrazio želju da nauči svirati , hehe...

meni je na koncertu bilo prebrutalno inevitable, definitivno je rasturila... i nothin else matters od metallice (odličan cover) u despedidu kao nastavak, predivno, umirujuče... uz to onaj uvod pienso en ti s početka koncerta sva sam se naježila kad sam čula kolko joj je čist glas bio i samo gledala odakle dolazi ta ljepota...

samo kaj bi htjela čuti njen live undearneath your clothes (acustic verziju) i don't bother i objection.. al to su samo moje male i skromne želje ) da je još to bilo na koncertu di bi nam kraj bil
Alicia_K is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2011., 00:01   #91
Meni je odličan Te dejo Madrid s ove turneje (bolje nego s prošle, vjerojatno zbog odličnog (i zgodnog) Grecca Buratta ) Sviđa mi se Nothing else matters/La despedida i Gypsy - cijeli taj dio, pogotovo onaj ples... i napokon mi je Whenever wherever odlična, isto malo žešća...dobro mi je što je u nju ubacila Unbelieveble od EMFa...
Hips don't lie i Waka waka zbog atmosfere na kraju
jossy is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2011., 13:55   #92
Quote:
alicia_keys kaže: Pogledaj post
jossy !! lijepo si to sve sročila ) slažem se u svemu s tobom... a sad je posala i chavezu gitaru jer je izrazio želju da nauči svirati , hehe... meni je na koncertu bilo prebrutalno inevitable, definitivno je rasturila... i nothin else matters od metallice (odličan cover) u despedidu kao nastavak, predivno, umirujuče... uz to onaj uvod pienso en ti s početka koncerta sva sam se naježila kad sam čula kolko joj je čist glas bio i samo gledala odakle dolazi ta ljepota...

samo kaj bi htjela čuti njen live undearneath your clothes (acustic verziju) i don't bother i objection.. al to su samo moje male i skromne želje ) da je još to bilo na koncertu di bi nam kraj bil
njezina produkcija se izjasnila da mu nije ništa poslala
to je bio playback, zato je i zvučalo tako

s kocerta su mi naj live izvedbe bile Ciega sordomuda, neznam sva mi je bila zakon u toj pjesmi, i Hips don't lie i Waka Waka
__________________
Creo, creo,no en lo que me cuentan sino solo en lo que veo,por lo que veo creo,que ya te has olvidado de mí.....
Mariposas is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2011., 15:48   #93
odlična Kolumbijka,uskoro ću je gledati live u Rusiji
__________________
Generale čekamo zapovijed! Ljubavnik & Patriot!
Vanya83 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2011., 17:39   #94
Quote:
Mariposas kaže: Pogledaj post
njezina produkcija se izjasnila da mu nije ništa poslala
to je bio playback, zato je i zvučalo tako

s kocerta su mi naj live izvedbe bile Ciega sordomuda, neznam sva mi je bila zakon u toj pjesmi, i Hips don't lie i Waka Waka
mariposas neee... nije bio playback odbijam vjerovat :P

e, da ciega je super kak skače smiješno
Alicia_K is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2011., 18:53   #95
Quote:
alicia_keys kaže: Pogledaj post
mariposas neee... nije bio playback odbijam vjerovat :P

e, da ciega je super kak skače smiješno
a šta ćeš, istina je, i to ne samo to, nego i dio Why Wait i refreni u Waka Waka, She wolf, Loca itd da ti sad ne uništim doživljaje
__________________
Creo, creo,no en lo que me cuentan sino solo en lo que veo,por lo que veo creo,que ya te has olvidado de mí.....
Mariposas is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2011., 12:13   #96
ma dobro, za waka waka mu jasno, i locu, pa čak i hips don't lie ipak pleše ko luda... al ovo sam baš mislila da je live
Alicia_K is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2011., 17:46   #97
http://www.youtube.com/watch?v=uRzrr...ature=youtu.be e da, evo iz zagreba, jeeej !! ) samo kaj kratko traje...
Alicia_K is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2011., 23:10   #98
izašao novi spot

Shakira - Rabiosa ft. Pitbull








[SLIKA OBRISANA]



__________________
- Pješčani sat: Daj si operi ta moderatorska usta sapunom. Kakvo je to ponašanje?
- makyca: Radije sama, nego ženica.
- QuercusRobur: Žirko niti kao beba nije baš kakao u pelenu, nego odmah na WC.
Simpsolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2011., 02:39   #99
Hm, ne znam šta bi mislila o novom spotu...sve je to super, ona izgleda odlično...ali, očekivala sam ipak nešto drugačije (bar za ovu pjesmu).
Ali, svi vi koji volite striptiz, pogledajte spot White Stripesa "I just don't know what to do with myself" u kojem ga izvodi Kate Moss...puuno bolje
jossy is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2011., 06:25   #100
Quote:
jossy kaže: Pogledaj post
Hm, ne znam šta bi mislila o novom spotu...sve je to super, ona izgleda odlično...ali, očekivala sam ipak nešto drugačije (bar za ovu pjesmu).
Ali, svi vi koji volite striptiz, pogledajte spot White Stripesa "I just don't know what to do with myself" u kojem ga izvodi Kate Moss...puuno bolje
Stvarno izgleda odlično u spotu, ali ja nisam zadovoljna njime uopće.. baš mi je slabašan .. prvo ta šema s partijem koja je prožvakana i isfurana petsto puta od gage do ke$he, iako nije loše kao ideja - način na koji ju kamera prati, kretanje kroz prostorije, moglo se to super isfurati.. odlična joj je perika, pravo osvježenje.. al onda taj striptiz, ubačen unutra samo za rajcanje muške populacije, i malo komercijalizacije.. taj dio mi nema veze sa spotom, niti s pjesmom, ako ćemo po riječima pjesme, očekivala sam nešto divlje, al ovo oboje mi je ni tu ni tamo.. ili je trebala sve napraviti na štangi, ali puno dorađenije i senzualnije (za što je ona sposobna), a ne da u tih par ubačenih scena vidimo par pokreta, ne pretjerano zanimljivo koreografiranih.. ili je trebala onda ići skroz s tim partijem ali da se složi neka priča unutra.. ovako sve skupa nije ispalo ništa..
iako mi je prekrasna, i preslatka, i seksi na štangi, svaka joj čast..
unatoč svemu tome, nije mi spot baš nešto..

što se tiče White Stripesa i Kate Moss, to mi je fakat loše.. Shakira mi je pet puta bolja, i ne zato što ju volim.. ovo s Kate je tako bezvezno snimano da mi se ne da ni gledati taj spot, a ona pleše kao da se ne snalazi i kao da je urokana, nit mi je senzualna nit nešto dobro usklađena.. baš je bezvezna.. a sve mi dodatno kvari loš način snimanja.. ima svega par lijepih kadrova, kamera ide random oko nje i onda još uhvati strop i reflektore bez ikakve potrebe.. baš sam očekivala nešto super, a to je ispalo niš posebno.. nije uvijek rješenje samo ubaciti spot u c/b..
__________________
is your turban dirty?
eudora is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:17.