Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija

Gastronomija Za kuhare i kuharice te one koji to žele postati
Podforumi: Eno i ino, Hrana i zdravlje, Kuhinja bez mesa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.08.2011., 20:38   #61
Quote:
Krkimir kaže: Pogledaj post
zašto bi ugostiteljstvo bilo drugačije od ostalih poslova?
ja u svojem poslu ne dobijam ekstra novce, mislim da i sve ostale profesije tako funkcioniraju
ako ti neko želi ostaviti više, to je u redu s njegove strane, ali očekivati od svih gostiju da ostavljaju napojnice - to je potpuno krivi stav
Apsolutno se slažem, ni ja ne vidim neke posebnosti u zanimanju konobar.

Mislim da gosti ne žele niti labav niti ikakav odnos s tobom, žele da im doneseš naručeno, i oni ti uredno plate račun. Hvala-hvala-doviđenja.
Ko i bilo gdje drugdje. Uopće ne razmišljam o svom odnosu s prodavačicom, u butiku, pekari, tetom na šalteru...
Pa pobogu, nisi volonter, primaš plaću kao i svi drugi ljudi!
Orphea is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2011., 20:40   #62
Prije nekih 8 godina dok sam radio kao konobar daje meni jedna francuskinja 10 lipa bakše (onu žutu) i još me značajno pogleda kao evo svaka čast za uslugu.
telegrin is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2011., 20:43   #63
Quote:
x-type kaže: Pogledaj post
što se zapravo dogodi ako u Americi odbiješ ostaviti napojnicu?
Nisam probao, ali koliko sam promatrao, ako ti je engleski dovoljno dobar većinu puta ne bi ni skužili ako se odmah digneš od stola i odeš van (u 99% slučajeva plaća se karticom i napojnicu dopišeš na slip), jer ne provjeravaju odmah - toliko je to uobičajeno. Ako skuže da si Europljanin (to vrijedi i za Britance sa savršenim engleskim!), provjeravaju jer znaju da neki Europljani ne znaju za pravilo, a neki se prave blesavi.

Ako misle da si turist, najvjerojatnije će ti pristojno pokušati objasniti kako to ide tamo. Čuo sam i za slučajeve kad je došlo do žešćeg verbalnog obračuna, ali to je rijetkost jer vlasnici restorana to ne vole. Zakonski te ionako ne mogu natjerati da daš tip, ali ti mogu prirediti scenu i poprilično te osramotiti i izvrijeđati pred drugim gostima.

U Americi je pravilo da se nezadovoljstvo iskazuje šefu sale ili voditelju restorana (I to obično vrlo dobro funkcionira! Nismo jednom dobili complimentary predjelo ili desert zbog kašnjenja osoblja.), a ne uskraćivanjem napojnice. Nama možda čudno, ali tako je.
Ebach Veley is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2011., 21:47   #64
Quote:
Ebach Veley kaže: Pogledaj post

Ako misle da si turist, najvjerojatnije će ti pristojno pokušati objasniti kako to ide tamo. Čuo sam i za slučajeve kad je došlo do žešćeg verbalnog obračuna, ali to je rijetkost jer vlasnici restorana to ne vole. Zakonski te ionako ne mogu natjerati da daš tip, ali ti mogu prirediti scenu i poprilično te osramotiti i izvrijeđati pred drugim gostima.
misliš?
x-type is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2011., 21:57   #65
a zamisli scenu gdje kupuješ auto, na kraju bi trebao dati 10% vrijednosti auta prodavaču zato što ti je prodao auto?
ako gazda restorana želi nabiti cijenu, neka to radi sa cijenama u jelovniku a ne sa couvertom i sličnim stvarima,
btw. ako mi naplate couvert ja ne ostavljam napojnicu
Krkimir is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2011., 22:03   #66
Quote:
lovački kaže: Pogledaj post
napojnice su ustaljeni dio ugostiteljstva, i kad je već tako, uredno je da se ostavi nekakav postotak konobaru, ne mora biti nužno 10 %, ali kako sam već spomenuo francuzi i španjolci mi stvaraju velik problem, svi radimo za napojnice i trudimo se, uslijed ovakvog ponašanja pati i jedna i druga strana, mislim da bi se trebali informarati pri dolasku u neke destinacije, ovako riskiraju labav odnos.
nije da nemaju novca, od mladih ljudi koji dijele 1 pizzu itd i ne očekujem ništa, ali pri velikim računima s raznom ribom i ostalim već dolazi do sramotnih situacija pri naplati.
A možda si samo loš konobar, pa ti zato ne ostavljaju. Na to ukazuju i dva detalja iz tvog posta. Prvo, ponašaš se kao da imaš bogomdano pravo na napojnicu, drugo, kažeš da "pati i jedna i druga strana". Kako točno pati druga strana, preventivno si bezobrazan prema njima, pljuješ im u hranu?
JPK is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2011., 22:04   #67
Quote:
Orphea kaže: Pogledaj post
edit: IMHO ako je netko nezadovoljan plaćom/poslom to se rješava promjenom posla ili razgovorom sa šefom, a ne očekivanjem napojnica
u nekim kulturama i civilizacijama se podrazumijeva da uslužne djelatnosti primaju minimalac, a pravu plaću zarađuju od napojnica (tako su stimulirani da se stvarno potrude oko gosta)
tako da nema mjesta dociranju o promjeni posla ili razgovoru sa šefom, samo malo proširiti vidike da nije svugdje kao u tvom dvorištu

inče, ja sam strašno škrta na napojnicama. bar kod nas. ja sam ona koja čeka 2 kune nazad ako kava košta 8 kuna ili zaokružuje račun na 280 ako je, recimo, 273 kune (a znam ljude koji bi mrtvi hladni to zaokružili na 300!). više od par kuna napojnice ostavljam samo ako je usluga stvarno stvarno dobra.
__________________
mogli bismo
Lali Puna is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2011., 22:20   #68
Quote:
Lali Puna kaže: Pogledaj post
u nekim kulturama i civilizacijama se podrazumijeva da uslužne djelatnosti primaju minimalac, a pravu plaću zarađuju od napojnica (tako su stimulirani da se stvarno potrude oko gosta)
tako da nema mjesta dociranju o promjeni posla ili razgovoru sa šefom, samo malo proširiti vidike da nije svugdje kao u tvom dvorištu
Gle, ja se ne slažem s tim podrazumijevanjem i ne želim svojim ponašanjem tome pridonositi.
Dokle god sam u okviru zakona, mogu se ponašati u skladu sa svojim stavovima.
Smatram da zadovoljavam uvjete da uđem u restoran, ako se još nešto od mene zahtijeva, neka bude napismeno na ulaznim vratima.
Orphea is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2011., 23:06   #69
Quote:
lovački kaže: Pogledaj post
napojnice su ustaljeni dio ugostiteljstva, i kad je već tako, uredno je da se ostavi nekakav postotak konobaru, ne mora biti nužno 10 %, ali kako sam već spomenuo francuzi i španjolci mi stvaraju velik problem, svi radimo za napojnice i trudimo se, uslijed ovakvog ponašanja pati i jedna i druga strana, mislim da bi se trebali informarati pri dolasku u neke destinacije, ovako riskiraju labav odnos.
nije da nemaju novca, od mladih ljudi koji dijele 1 pizzu itd i ne očekujem ništa, ali pri velikim računima s raznom ribom i ostalim već dolazi do sramotnih situacija pri naplati.
Jesi li ti konobar ili vlasnik lokala?
__________________
Moj Zmajek je MPO beba :)

#nemrem
Francesca is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2011., 12:00   #70
Quote:
JPK kaže: Pogledaj post
A možda si samo loš konobar, pa ti zato ne ostavljaju. Na to ukazuju i dva detalja iz tvog posta. Prvo, ponašaš se kao da imaš bogomdano pravo na napojnicu, drugo, kažeš da "pati i jedna i druga strana". Kako točno pati druga strana, preventivno si bezobrazan prema njima, pljuješ im u hranu?
nisam loš, to je sigurno, ta ti ne drži vodu,
nemam bogomdano pravo, jako sam pristojan prema svima, naprosto ne mogu drukčije, ali očekujem ljudskost, tj uvijek se iznova nadam dobrom raspletu, zna se da mi radimo za to, zna se da je to ustaljeno pravilo, koliko god vi također dijelom bili u pravu kad kažete da to ne mora biti tako, da ne morate ostavljati etc, i sam sam navikao dobijati dosta manče, sad radim na drugom mjestu i susreo sam se sa tim fenomenom neostavljanja i strašnog bezobrazluka, primjer ono gore s 10 lipa,
svi oni imaju novca, vjerovatno većina i zna da se ovdje ostavlja tip, ogromna većina ih ne ostavlja ništa, kad im idem vratiti 2-3 kune uglavnom su već nestali sa stola, to mi je dovoljno. druga strana pati jer sam siguran da glavnina uslužnog sektora ne trpi to, uslijed stresa i umora sigurno im nije najmilije služiti takve bezobraznike. kad ti netko na račun od cca 2000 kn gdje je sve bilo u redu ostavlja manje od 0.1 % je smiješno. nenormalno mi je da netko nema osjećaj za tako nešto, gdje nikakav couvert nije uračunat. gdje nije bilo nikakvih zajeba ili podvala, gdje nitko nije čekao, gdje se sve pojelo etc etc


Quote:
Francesca kaže: Pogledaj post


Jesi li ti konobar ili vlasnik lokala?
konobar

Zadnje uređivanje lovačkagozba : 26.08.2011. at 12:07.
lovačkagozba is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2011., 13:45   #71
Quote:
Orphea kaže: Pogledaj post
Gle, ja se ne slažem s tim podrazumijevanjem i ne želim svojim ponašanjem tome pridonositi.
when in rome..
pokriješ li ti gola ramena ili dekolte kad negdje kao turist ili uzvanik ulaziš u crkvu? bi li izula cipele prije ulaska u džamiju?
samo jaaaako ograničeni ljudi ne poštuju običaje drugih zemalja kad u njima borave


kod nas je, rekla bih, sad stanje 'ni na nebu ni na zemlji' - napojnica nije u našoj kulturi uobičajena, ali nekako se počela podrazumijevati.
__________________
mogli bismo
Lali Puna is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2011., 14:10   #72
Quote:
lovački kaže: Pogledaj post
kad ti netko na račun od cca 2000 kn gdje je sve bilo u redu ostavlja manje od 0.1 % je smiješno.
Znači ti radiš na mjestu gdje se okreću takve cifre, i napojnicu bi u skladu s računom. 5 takvih puta 100 kuna i još ajde recimo 100 kuna od svih ostalih, 15 000 kuna neoporezivo mjesečno.
E pa i ja bih. Koji q meni porez odgrize pola plaće mjesečno.
I još ti ide staž i mirovinsko za razliku od ovih što crnače po kućama. I da naravno, iskoristiš sve pogodnosti za osobe niskih primanja.


I još nešto. Ajde mogu i razumit napojnicu, ali očekivanje napojnice u skladu s računom mi je čisto zavirivanje u novčanik koje ne podnosim.
Bogati su tu da se pelješe i ponašaju kako si ti to zamislio.
Yea right.

Quote:
Lali Puna kaže: Pogledaj post
when in rome..
pokriješ li ti gola ramena ili dekolte kad negdje kao turist ili uzvanik ulaziš u crkvu? bi li izula cipele prije ulaska u džamiju?
Ne trpam sve u isti koš i ničega se ne držim slijepo.
Ono, razmislim pa odlučim, pa makar ispala jaaaaako ograničena.
Smatram da običaje mogu poštivati koliko meni odgovara, jer da je drukčije, bili bi zakoni.

Znam da na ulaznim vratima crkve stoje prekriženi golaći, što je meni dovoljno.
Za džamiju iskreno ne znam, ali vjerujem isto.
Nema veze, ništa me ne košta izuti se.
Orphea is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2011., 14:18   #73
Quote:
Orphea kaže: Pogledaj post
Smatram da običaje mogu poštivati koliko meni odgovara
ma skužila sam otpočetka da ti cijeli svijet mjeriš prema sebi

a mene zajebavaju da sam ja škrta na napojnicama
ni ja nemam taj sklop u glavi, ne ostavljam nikad frizerkama po 10-20 kuna, a u resotoranima i kafićima samo ako sam doista posebno zadovoljna uslugom.
__________________
mogli bismo
Lali Puna is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2011., 14:33   #74
Quote:
Lali Puna kaže: Pogledaj post
ma skužila sam otpočetka da ti cijeli svijet mjeriš prema sebi
Nastojim se ponašati kao ja, a ne netko drugi.
Ako sam nenormalna, so be it, ali ja nikad ne radim npr. ovo sljedeće što kažeš...

Quote:
Lali Puna kaže: Pogledaj post
a mene zajebavaju da sam ja škrta na napojnicama
Svatko ima pravo na svoje mišljenje. Ja poštujem tuđa. I molim da se moje poštuje.
Ovo gore reagiram jer sam se osjetila prozvanom.
Inače se baš i ne kačim, vjeruj mi.
Orphea is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2011., 14:36   #75
Quote:
Lali Puna kaže: Pogledaj post
ne ostavljam nikad frizerkama po 10-20 kuna
A ja samo curama na praksi ostavim 10 kn, ne volim volontiranje.
Ti si moj negativ.
Orphea is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2011., 14:49   #76
inače, posljedica čitanja ovog topika je da sam napravila namaz od sirota dva patlidžana koja stoje zanemarena u frižideru već danima jer mi se jede nešto couvertasto
__________________
mogli bismo
Lali Puna is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2011., 14:57   #77
dakle posto smo pricu o couvertu skoro vec u potpunosti apsolvirali doda bih samo jos to da ni ja nisam za naplacivanje bilocega sto nije bilo naruceno.

Quote:
Orphea kaže: Pogledaj post
Apsolutno se slažem, ni ja ne vidim neke posebnosti u zanimanju konobar
Quote:
fermina-daza kaže: Pogledaj post
Prihvaćajući poziciju odgovornog projektanta, prihvatila sam i podužu listu krivičnih odgovornosti za slučaj da mi nešto u poslu pođe nakrivo. S visinom novčanih kazni mogla bih slobodno kupiti restoran, a u počesto je u ponudi i postelja u zatvoru.
prije nego vam rasplinem te fantazije koje su vam noseve podigle do zraka, razjasnimo samo to da konobarenje prakticki nije nikako regulirano zakonom u usporedbi sa drugim strukama i za to nisu krivi konobari.

konobar trguje specificnom vrstom robe. ekstremno pokvarljivom i krhkom robom koja je cesto skuplja od cijele njegove mjesecne place. ta roba se prodaje brzinom kakva se ne postoji nigdje drugdje u trgovini, takodjer podredjena je velikoj kolicini specificnih i kompliciranih pravila koja su se stvarala dugogodisnjim tradicijama.

jedan konobar moze u svojoj 8 satnoj smjeni posluziti preko 150 obroka, a da svaki danjur posluzi na odredjen i specifican nacin, da svaki obrok bude propisne temperature i kvalitete.

ako se slucajno dogodi da je samo jedan kkljucni sastojak koji je ukljucen u svako jelo pokvaren, on je otrovao svojim radom preko 100 ljudi, ako se radi o trovanju koje se ne moze odmah prepoznati taj broj se moze povecati visestruko.

ocemo o policiji? ne, ajmo radje o gostima kriminalcima, mafijasima i ubojicama sa kakvima se neki konobari redovito susrecu....

ocemo o prekovremenom radu? tu se mogu ponovno nadovezati o nereguliranosti struke zakonom.... radio sam po 12 sati, dva dana za redom, ne otrovajuci nikoga, postivajuci pravila struke, trpeci pritisak iz kuhinje i od gostiju i od sefa odjednom, bavio se u toku svega toga i s policijom i s kriminalcima od kakvih bi vecini ljudi koljena drhtala, bez da sam ostetio ikoga za novce ili kvalitetu robe....

radio sam to sve s bolovima u ledjima, zuljevima u nogama, prljav, gladan... uvijek na jednakoj razini kvalitete, stvarajuci, zajedno s kolegama, promet od preko 20 000 kuna po danu.

na kraju svega dodje tradicionalna nedjelja, dan za obiteljski rucak i restoran je pun mirnih obitelji s djecom koje su dosle si popapati nekaj... a konobar posluzuje to sve kao da jucer i dan prije nje nista bilo. (naravno ako je dobar toliko da to moze, a malo ih je koji jesu)

zbrojimo samo promet i rizik... 300 000kn mjesecno u prosjeku, 4500 gostiju mjesecno...

glavni projektant? kolko ono zaradjuje.... na kolko je ono prijavljen.... kakvu on zakonsku zastitu u odnosu na konobara ima?

nemojte se blamirati vise molimvas nego ostavite 10 kuna dobrom konobaru
__________________
Iracionalna Emotivna Opsesija

Zadnje uređivanje twenty yebemty : 26.08.2011. at 15:03.
twenty yebemty is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2011., 15:02   #78
Quote:
twenty yebemty kaže: Pogledaj post

radio sam to sve s bolovima u ledjima, zuljevima u nogama, prljav, gladan... uvijek na jednakoj razini kvalitete, stvarajuci, zajedno s kolegama, promet od preko 20 000 kuna po danu.
)
a di radis? da ne idem tam
Zla patka is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2011., 15:06   #79
twenty: sve je to dio posla koji si sam odabrao
Dok radim svoj posao mene niko ne pita kako se osjećam, dali mi je vruće, jesam li umoran ili nenaspavan. A svi očekuju da budem 100% spreman.
Krkimir is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2011., 15:13   #80
Quote:
twenty yebemty kaže: Pogledaj post

konobar trguje specificnom vrstom robe. ekstremno pokvarljivom i krhkom robom koja je cesto skuplja od cijele njegove mjesecne place. ta roba se prodaje brzinom kakva se ne postoji nigdje drugdje u trgovini, takodjer podredjena je velikoj kolicini specificnih i kompliciranih pravila koja su se stvarala dugogodisnjim tradicijama.
O, Bože. Na cijeli post.

I onda smo mi digle noseve do neba.

Ovo tvoje mi je neki križanac kuhara i konobara.

Nitko te nije tjerao da budeš konobar, prihvati osobine svog posla ili se bori za sebe. (Tip: sindikati, štajkovi )

Blamirat ću se i dalje

pardon, noseve do zraka

Zadnje uređivanje Orphea : 26.08.2011. at 15:16. Reason: ispravak netočnog navoda;)
Orphea is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:51.