Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.09.2015., 15:40   #6121
Quote:
Akvarela kaže: Pogledaj post
Koje gluposti covjek trkelja.

Ja imam rez na preponi u duljini od 10cm, odma sljedeci dan od operacije kombinacija octenisepta i contractubexa i od oziljka koji je vise licio hrankenstajnskom, sad ima samo jedna linija koja se ne vidi, osim ako se dobro zagledas.


Pošto cu biti u bolnici par dana i pod zavojem koji ce oni mjenjati onda cu početi koristiti kad dođem kuci,hvala puno.



I po meni trkelja gluposti,nisam baš tašta,ali zašto da još 50 god.hodam uokolo sa ožiljkom ako ne moram
aaatina is offline  
Old 03.09.2015., 15:42   #6122
Quote:
aaatina kaže: Pogledaj post
Uskoro idem na operaciju,pošto će rana biti na dosta vidljivom mjestu zanima me čime to mazati da ne ostane ožiljak i kad točno se takve kreme počinju mazati? Pitala sam svog doktora za preporuku,ali rekao mi je da ne budem tašta i ožiljak nije bitan,mene zanima da li postoji razlika ako se nešto koristi nakon zahvata ili cu bzv baciti novac
Osim Contratubexa preporučujem i Derma E scar gel, mislim da je bolji omjer cijene i količine, a učinak je isti.

Ima ga na iHerbu.
__________________
Ruše se zvijezde u prostor svijeta bez ravnoteže.
nebeskoplava is offline  
Old 03.09.2015., 16:53   #6123
aaatina puno ti ovisi o njihovom šivanju i o tvojoj koži Meni su se na leđima svi ožiljci raširili a na rukama i stomaku su mi ostale tanke crte
scarfs is offline  
Old 03.09.2015., 17:38   #6124
Quote:
scarfs kaže: Pogledaj post
aaatina puno ti ovisi o njihovom šivanju i o tvojoj koži Meni su se na leđima svi ožiljci raširili a na rukama i stomaku su mi ostale tanke crte
Mene su u jednom mahu šivali na dva mjesta na trbuhu, isti liječnik i jedan ožiljak mi je normalan, drugi keloidan
__________________
Ruše se zvijezde u prostor svijeta bez ravnoteže.
nebeskoplava is offline  
Old 03.09.2015., 17:44   #6125
Quote:
aaatina kaže: Pogledaj post
Koje boje vam je Alverde ulje od ruže?

Koristila sam ga par puta,sad sam ga opet uzela i boja je jako,jako narandzasta,ne pamtim kakva je prije bila?

Pomirisala sam,ima onaj klasičan nelijep Alverde miris,ne znam moze li se to ulje pokvariti u bočici?
Meni je zuckasto to ulje. Moze se pokvariti jer je to ipak ulje bez konzervansa, a i ako ti stoji negdje gdje nije klimatizirano, ljetne vrucine ga destabiliziraju
__________________
Embrace and love your body. It is the most amazing thing you will ever own.
divazg is offline  
Old 03.09.2015., 18:59   #6126
cure, zanima me da li muller drzi maybelline color drama olovke za usne? nisam ih uopce vidjela u nekoliko dm-a
__________________
Sunshine mixed with a little hurricane <--
pssst12 is offline  
Old 03.09.2015., 22:18   #6127
Quote:
nebeskoplava kaže: Pogledaj post
Mene su u jednom mahu šivali na dva mjesta na trbuhu, isti liječnik i jedan ožiljak mi je normalan, drugi keloidan
A ovisi i o koži. Tamo gdje je tanja su veće šanse da će ožiljak biti hipertrofičan ili keloidan.
Krekushka is offline  
Old 03.09.2015., 22:36   #6128
Quote:
aaatina kaže: Pogledaj post
Uskoro idem na operaciju,pošto će rana biti na dosta vidljivom mjestu zanima me čime to mazati da ne ostane ožiljak i kad točno se takve kreme počinju mazati? Pitala sam svog doktora za preporuku,ali rekao mi je da ne budem tašta i ožiljak nije bitan,mene zanima da li postoji razlika ako se nešto koristi nakon zahvata ili cu bzv baciti novac
ja imam dva oziljka od operacije i potrosila sam do sad 3 contractubexa i oziljci su dosta izblijedili. sad koristim ulje gospine trave. oziljak ce ti svakako ostati, sto god da koristis, ali u svakom slucaju je bolje da koristis kremice jer ce onda oziljak ljepse izgledati
__________________
Sunshine mixed with a little hurricane <--
pssst12 is offline  
Old 03.09.2015., 22:39   #6129
Oziljak ce mi biti na vratu,mislim da je tamo dosta tanka koza,ja sam mislila da ce na tanjem mjestu prije zarasti
aaatina is offline  
Old 03.09.2015., 23:11   #6130
Ja imam jedan oziljak od noza na stomaku, nisam zboden nego samo porezan i jedan na saci od noza zagrijanog na vatri ali samo prislonjen, nisam porezan i oba su i dan danas vidljiva ali ja nisam nista koristio. Dobra stvar je sto ja curama govorim da je bilo 1 na 3 sto mozes i ti da koristis i toplo ti to preporucujem.

Poslano sa mog GT-S7275R koristeći Tapatalk
Hannibal Lecte2 is offline  
Old 03.09.2015., 23:16   #6131
Quote:
pssst12 kaže: Pogledaj post
cure, zanima me da li muller drzi maybelline color drama olovke za usne? nisam ih uopce vidjela u nekoliko dm-a

Evo i ja sam dosla na temu da se raspitam za ove olovke
Ja sam ih bas veceras uocila u svom Mulleru, al ne na klasicnom Maybelline standu nego sa strane, na nekakvoj 'pokretnoj' Maybelline polici na kojoj se uglavnom nalaze lakovi i nekakva sjenila za oci.
Sve je bilo otvarano, i u uzasnom stanju pa me zanima di bi jos mogla naci ove olovke? U Kozmu i DM-u ih nisam vidila.
__________________
~There's nowhere else like London. Nothing at all, anywhere ~ Vivienne Westwood.
Julie Bergdorf is offline  
Old 03.09.2015., 23:20   #6132
U Bipi su vec neko vrijeme
bubily:) is offline  
Old 03.09.2015., 23:32   #6133
Quote:
aaatina kaže: Pogledaj post
Oziljak ce mi biti na vratu,mislim da je tamo dosta tanka koza,ja sam mislila da ce na tanjem mjestu prije zarasti
mislim da ce ti onda samo ostati oziljak bijele boje, jedva vidljiv

hvala julie i bubily
__________________
Sunshine mixed with a little hurricane <--
pssst12 is offline  
Old 03.09.2015., 23:36   #6134
Quote:
bubily:) kaže: Pogledaj post
U Bipi su vec neko vrijeme

U mojoj Bipi ih nema, ja sam u Dalmaciji.
Jesu te olovke samo na tim pokretnim stalcima ili ih ima i na klasicnom Maybelline standu?
__________________
~There's nowhere else like London. Nothing at all, anywhere ~ Vivienne Westwood.
Julie Bergdorf is offline  
Old 04.09.2015., 06:46   #6135
Quote:
aaatina kaže: Pogledaj post
Koje boje vam je Alverde ulje od ruže?

Koristila sam ga par puta,sad sam ga opet uzela i boja je jako,jako narandzasta,ne pamtim kakva je prije bila?

Pomirisala sam,ima onaj klasičan nelijep Alverde miris,ne znam moze li se to ulje pokvariti u bočici?
Moje je blijedo zute boje. A da ga vratis i zamijenis?

Poslano sa mog GT-N7100 koristeći Tapatalk
XenaRatnica is online now  
Old 04.09.2015., 07:12   #6136
Quote:
XenaRatnica kaže: Pogledaj post
Moje je blijedo zute boje. A da ga vratis i zamijenis?

Poslano sa mog GT-N7100 koristeći Tapatalk


Nemam racun,a i kako im dokazati da sam ga takvog kupila.

Drzala sam ga neotvorenog u sobi na tamnom i relativno hladnom mjestu,sigurno su mi bolji uvjeti nego u poslovnici DM,realno moglo bi se opet desiti da kupim takav proizvod s obzirom na vrućinu u DM
aaatina is offline  
Old 04.09.2015., 10:31   #6137
Quote:
Ana So kaže: Pogledaj post
Meni dođe za nekih 7-10 dana (uključujući i vikend)
Quote:
maine coon kaže: Pogledaj post
par puta mi se desilo da sam narucila u pon. stiglo bi u petak
Quote:
hooly kaže: Pogledaj post
I meni također!
hjoj, ja sad čekam već 10 radnih dana, malo sam nestrpljiva jer se radi o rođendanskom poklonu... koliko vremena da još čekam prije nego im se javim?
Grubač. is offline  
Old 04.09.2015., 10:41   #6138
Quote:
Julie Bergdorf kaže: Pogledaj post
U mojoj Bipi ih nema, ja sam u Dalmaciji.
Jesu te olovke samo na tim pokretnim stalcima ili ih ima i na klasicnom Maybelline standu?
Ja sam ih vidjela u Bipi u Splitu, onoj na pazaru , na njihovom klasicnom standu. Samo su sve bile raskupusane .
Coraline Jones is offline  
Old 04.09.2015., 10:49   #6139
Celloderm gel od puža

Quote:
yogalove kaže: Pogledaj post
u dm je došla Celloderm gel/krema ili što je već, sa puževom sluzi. Stalno se bila reklamirala na tv shopu kao najbolja za sve jel netko probao?
Ja koristim Celloderm. Prije sam kupovala preko televizije, a sad ga imaš u DM. Meni je stvarno zakon. Totalno se koža zategne ali je mekana, nema šanse da imaš prištić. Nije mastan, koža je ko nova, glatka, ravna, super. Jest da košta, ali i vrijedi, a bome i traje. Tog fakat malo trebaš staviti jer se dobro razmazuje.
Biljana9 is offline  
Old 04.09.2015., 14:54   #6140
Quote:
Grubač. kaže: Pogledaj post
hjoj, ja sad čekam već 10 radnih dana, malo sam nestrpljiva jer se radi o rođendanskom poklonu... koliko vremena da još čekam prije nego im se javim?
Hm, poslali su mi mail upravo da im se narudžba vratila: "Your order has been returned to us by our postal carrier as they were unable to deliver to you on this occasion."

Jel narudžbe s feel-a dolaze normalnom poštom? Ne kužim što se moglo dogoditi i sad naravno toga više nema na stranici pa ne mogu naručiti ponovno
Grubač. is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:08.