Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.09.2015., 17:45   #461
Hvala, draga! Već sam si dosadna što to ponovno pišem, ali zaista sam ti zahvalna na svemu

Ja sretna k'o malo dijete što nakon skoro pola godine uporabe problema s Rocom još uvijek nema! Za ne vjerovati Eucerin sam mislila kombinirati s njim jer je i mene maščobnu strah od isušivanja. U svakom slučaju, raduje me što je i tebi odgovarao, bar kratkoročno.

Enihu, da više ne oftopičarim, koje biste Biobazine proizvode preporučile kao must have?
Meni su zasad u toj kategoriji jedino 3u1 tuširalica s lavandom i picoper. Bio bi i losion za tijelo s kokosom da pakiranje ima bolju pumpicu.
Ye Yo is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2015., 19:50   #462
Quote:
phazing kaže: Pogledaj post
Sad tek vidim kako se ja zalijevam s time.

Koliko ih ti staviš? Možda bih i ja trebala malo to podebljat.


Quote:
missmishko kaže: Pogledaj post
Izgleda da Biobaza fluid s persinom izlazi iz asortimana :/ Sad sam bila u DMu da vidim zbog cega ga tolko volite i ugrabila posljednji za 64kn. Nazalost ima crvenu cijenu i oznaku "Izlazi iz asortimana".
O tome se već pričalo, to je neka dm-ova greška. Zapravo treba pisat ono trajno dobra cijena ili kako već, a ne da izlazi iz asortimana.
RetroDanceFreak is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2015., 22:35   #463
Quote:
RetroDanceFreak kaže: Pogledaj post

Koliko ih ti staviš? Možda bih i ja trebala malo to podebljat.
8-10. Malo potegnem i na vrat.
phazing is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2015., 00:52   #464
Quote:
missmishko kaže: Pogledaj post
Izgleda da Biobaza fluid s persinom izlazi iz asortimana :/ Sad sam bila u DMu da vidim zbog cega ga tolko volite i ugrabila posljednji za 64kn. Nazalost ima crvenu cijenu i oznaku "Izlazi iz asortimana".
Kupila sam danas taj fluid i nije imao oznaku da izlazi iz asortimana samo da je trajno dobra cijena što god značilo
__________________
Varaždin
Leonharda is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2015., 07:38   #465
Quote:
Dalmatinaa kaže: Pogledaj post
Fala ti puno Moja koža je mješovita i osjetljiva. Po svemu šta si napisla mislim da bi mi mogla odgovarati. Nikako nać neku zadovoljavajuću umivalicu, a želim blage, ne agresivne. Koju spužvicu koristiš? Ja sam provala onu neku kao morsku al se nisam s njom nikako našla....
Sorry tek sad vidim da ti nisam odgovorila...Buduci da mi se gel slabo pjeni i nesto je rjede teksture kad ga nanosim prstima, nanosim ga Ecotools 'konjac' spuzvicom...Tako mi je potrebno malo proizvoda i fino se pjeni...spuzvica je njezna a ucinkovita, i bas se volim s njom umivati pogotovo ujutro, fino si lagano izmasiram lice pa imam filing da smanjim onu jutarnju podbuhlost, potaknem cirkulaciju i razbudim se nekako bolje, brze...
bubley is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2015., 08:06   #466
Quote:
Leonharda kaže: Pogledaj post
Kupila sam danas taj fluid i nije imao oznaku da izlazi iz asortimana samo da je trajno dobra cijena što god značilo
Quote:
RetroDanceFreak kaže: Pogledaj post
O tome se već pričalo, to je neka dm-ova greška. Zapravo treba pisat ono trajno dobra cijena ili kako već, a ne da izlazi iz asortimana.
Svaki DM ima svoju politiku Uf, al hvala na informaciji Nadam se da će meni biti dobar bar upola koliko ga hvalite
__________________
* Supercalifragilisticexpialidocious *
missmishko is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2015., 11:14   #467
Quote:
phazing kaže: Pogledaj post
8-10. Malo potegnem i na vrat.
Probala sam i ja sinoć stavit 8 pumpica i koža mi je sve fino posrkala i nije mi bila potrebna dodatna hidratacija. Mislim da ću ga i ja odsad tako koristit.
RetroDanceFreak is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2015., 11:28   #468
Quote:
RetroDanceFreak kaže: Pogledaj post
Probala sam i ja sinoć stavit 8 pumpica i koža mi je sve fino posrkala i nije mi bila potrebna dodatna hidratacija. Mislim da ću ga i ja odsad tako koristit.

E pa da, iznad njega ne stavljam ništa. Zimi mi fali krema, ipak.
phazing is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2015., 22:49   #469
Quote:
Ye Yo kaže: Pogledaj post
Hvala, draga! Već sam si dosadna što to ponovno pišem, ali zaista sam ti zahvalna na svemu

Ja sretna k'o malo dijete što nakon skoro pola godine uporabe problema s Rocom još uvijek nema! Za ne vjerovati Eucerin sam mislila kombinirati s njim jer je i mene maščobnu strah od isušivanja. U svakom slučaju, raduje me što je i tebi odgovarao, bar kratkoročno.

Enihu, da više ne oftopičarim, koje biste Biobazine proizvode preporučile kao must have?
Meni su zasad u toj kategoriji jedino 3u1 tuširalica s lavandom i picoper. Bio bi i losion za tijelo s kokosom da pakiranje ima bolju pumpicu.
Ja ti imam taj losion s kokosom, ustvari ga koristim kao kremu za ruke nakon pranja, znači nekih 100 puta u danu istisnem pumpicu i meni normalno radi
Dalmatinaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2015., 22:51   #470
Quote:
bubley kaže: Pogledaj post
Sorry tek sad vidim da ti nisam odgovorila...Buduci da mi se gel slabo pjeni i nesto je rjede teksture kad ga nanosim prstima, nanosim ga Ecotools 'konjac' spuzvicom...Tako mi je potrebno malo proizvoda i fino se pjeni...spuzvica je njezna a ucinkovita, i bas se volim s njom umivati pogotovo ujutro, fino si lagano izmasiram lice pa imam filing da smanjim onu jutarnju podbuhlost, potaknem cirkulaciju i razbudim se nekako bolje, brze...
fala na savjetu za spužvicu, od umivalice sam u međuvremenu odustala i vratila se provjerenim stvarima
Dalmatinaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2015., 19:37   #471
Jel isprobao netko ove nove paste za zube, prevenstveno me zanima Cinafresh?

http://www.biobaza.com/index.php/hr/...cinamint-fresh

Trebale bi biti u dm-u na 1+1 akciji do kraja mjeseca ali danas su u mom dm-u dobili samo dvije vrste i nije bilo označeno da su na akciji a nije mi se dalo gnjaviti prodavačice s pitanjima jer je bila nesnosna gužva.
Graceless is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2015., 07:39   #472
A netko kakvu kozmetiku preporuca ili neku pastu za zube, kojom bi se smanjio zadah :S ? Il stvarno je potrebno ici ka stomatologu za to da "sredi" ?
______________________
Kozmetika
 
Odgovori s citatom
Old 01.10.2015., 14:28   #473
Quote:
Graceless kaže: Pogledaj post
Jel isprobao netko ove nove paste za zube, prevenstveno me zanima Cinafresh?

http://www.biobaza.com/index.php/hr/...cinamint-fresh

Trebale bi biti u dm-u na 1+1 akciji do kraja mjeseca ali danas su u mom dm-u dobili samo dvije vrste i nije bilo označeno da su na akciji a nije mi se dalo gnjaviti prodavačice s pitanjima jer je bila nesnosna gužva.
Ja sam danas kupio Sensitive i onda mi blagajnica veli da više nisu na akciji. Da budem iskren, nisam nikad ni vidio Biobaza paste za zube.

Nadam se da će biti dobra, inače koristim Sensodyne.
__________________
3-19, 2-58
Thorin is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2015., 12:59   #474
Quote:
Draženko kaže: Pogledaj post
A netko kakvu kozmetiku preporuca ili neku pastu za zube, kojom bi se smanjio zadah :S ? Il stvarno je potrebno ici ka stomatologu za to da "sredi" ?
______________________
Kozmetika
los zadah moze biti i od zeluca... ovisi sta jedes, ali da, odi zubaru
__________________
What screws us up the most in life is the picture in our head of how it is supposed to be.
BlackC is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2015., 02:39   #475
ima li Biobazina krema za skidanje šminke miris? tražim nešto drogerijskog ranga za uklanjanje make up-a, a volim bezmirisne stvari. čitala sam recenzije, no nitko ne spominje ima li miris. ako ima, možete preporučiti nešto drugo iz njihova asortimana u tu svrhu, a da je bezmirisno. hvala.
dona_dona is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2015., 12:30   #476
koji sastojak je sporan u umivalici od peršina da ga ne smiju koristiti dojilje?
Killer Whale is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2015., 12:36   #477
Boražina
Akvarela is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2015., 15:55   #478
Quote:
dona_dona kaže: Pogledaj post
ima li Biobazina krema za skidanje šminke miris? tražim nešto drogerijskog ranga za uklanjanje make up-a, a volim bezmirisne stvari. čitala sam recenzije, no nitko ne spominje ima li miris. ako ima, možete preporučiti nešto drugo iz njihova asortimana u tu svrhu, a da je bezmirisno. hvala.
Nema miris.
bubley is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2015., 16:11   #479
Quote:
Akvarela kaže: Pogledaj post
Boražina
hvala
Killer Whale is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2015., 16:09   #480
jel nekome od peršin tonika izbaci blago crvenilo?
__________________
Osmijeh je jeftin način da popraviš svoj izgled :))
Sofia Victoria is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:20.