Natrag   Forum.hr > Društvo > Kutak za školarce i studente > Fakulteti i visoka učilišta

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.02.2007., 19:39   #201
Ne znam dal Perić zahtjeva indeks, al reci mu da ti je na upisu ocijene kod dekana, neće se bunit valjda.
mia miačić is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2007., 20:00   #202
mia miačić, ti si prva godina?
Samo studentica is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2007., 20:07   #203
Quote:
Jean kaže: Pogledaj post
Nerealizirana, kako je prošla teorija? Ja prošao, hvala na pitanju!
prosla sam uz dug, 2 zadatak.to je simplex, koliko mi se cini. jel to tesko za nauciti? sta bude u TESTU inace?
nerealizirana_cura is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2007., 20:11   #204
Quote:
Samo studentica kaže: Pogledaj post
Eto ti ga na! Roknula sam destinacije već drugi put Vidjela sam da je netko rekao da ima ili će nabavit pitanja za ispit, pa zato preklinjem da ih podijeli sa mnom....
imam ja pitanja sa zadnja 2 roka, bila su ista.pa me zanima da mi kazes koja su bila na ovom roku, da vidim dal sam fulala sto nisam otisla na ovaj rok.

javi se, pa ako oces cu ti poslati na pm.pitanja

nerealizirana_cura is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2007., 20:20   #205
Quote:
Samo studentica kaže: Pogledaj post
mia miačić, ti si prva godina?

treća
mia miačić is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2007., 22:35   #206
Quote:
nerealizirana_cura kaže: Pogledaj post
prosla sam uz dug, 2 zadatak.to je simplex, koliko mi se cini. jel to tesko za nauciti? sta bude u TESTU inace?
Simplex ti je ona ogromna tablica (kanonski oblik), koju možeš skužiti u jedno poslijepodne, ako malo zapneš. Test se sastoji od dva dijela: 1. Brajdićeva knjiga (30-tak pitanja); 2. Druga knjiga (specifičnosti odlučivanja, čini mi se - 15-tak pitanja). Sve ti je na zaokruživanje, uz više mogućih točnoih odgovora. Nakon toga polažeš usmeni, koji je zapravo isto pismeni i pišeš teoriju o jednome od slijedećeg: 1. Proizvodnja, 2. Ishrana; 3. Transport; 4. Opći problem maksimuma sa dualom.

Znači, vidimo se u srijedu u 9? Ja moram na upis ocijene (valjda me neće više ništa pitati...)
__________________
...rasipam korake k'o pijan dinare...
Jean is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2007., 11:59   #207
jel vi idete na teoriju po onom novom siistemu od 1.3.?
mia miačić is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2007., 18:34   #208
Quote:
mia miačić kaže: Pogledaj post
jel vi idete na teoriju po onom novom siistemu od 1.3.?
Ja prošao, bogu hvala, sad na ovom roku, tako da neću morati po novom.

Nadam se da će i kolegica...
__________________
...rasipam korake k'o pijan dinare...
Jean is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2007., 19:33   #209
ja bum išla u 6. mj. pa ću vas u međuvremenu zagnjavit tu i tamo s nekim pitanjima ako može?
mia miačić is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2007., 20:59   #210
Quote:
mia miačić kaže: Pogledaj post
ja bum išla u 6. mj. pa ću vas u međuvremenu zagnjavit tu i tamo s nekim pitanjima ako može?
Naravno da može, samo ako te promjene u pogledu ispitivanja ne budu takve da ti moje iskustvo sa ispita samo šteti...
__________________
...rasipam korake k'o pijan dinare...
Jean is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2007., 21:47   #211
ma ne može štetit.
mia miačić is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2007., 00:23   #212
Jel znate mozda kad bi mogli staviti raspored predavanja za sljedeci semestar?!? Zivcira me ovo cekanje, pa nece mi ga valjda u nedjelju stavit (iako me nebi cudilo)!
leeloo.zg.18 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2007., 10:48   #213
Quote:
Jean kaže: Pogledaj post
Ja prošao, bogu hvala, sad na ovom roku, tako da neću morati po novom.

Nadam se da će i kolegica...
kolegica je bila....uh koja tlaka je onaj test. pa u 15 min ne stignem ni procitat pitanje. strava. i da nisi prosao sve, ti si prvi put izasao po starom sistemu, pa tako moras i zavrsiti...


dug sam napisala, imala isti zadatak u biljeznici.


Inace, sta ima??

Za pitanja iz destinacije.....ostala su mi u Puli, pa iduci tj.kad budem isla cu ih pokupit, i tako sad imamo fore do 4mj.

CIAOOOOO ekipa!!!
nerealizirana_cura is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2007., 19:34   #214
NEMA VAS???

bas sad dosla na net vidjeti kako stoje stvari sa teorijom, i polozila ja dug i test.jest da je dvojka, ali ko ga j...

Za usmeni tj.opet pismeni, napises doma sve cetiri teme, pa uvalis sta ti treba, ili nece ici? sta mislis jean?

nerealizirana_cura is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2007., 00:53   #215
Quote:
nerealizirana_cura kaže: Pogledaj post
NEMA VAS???

bas sad dosla na net vidjeti kako stoje stvari sa teorijom, i polozila ja dug i test.jest da je dvojka, ali ko ga j...

Za usmeni tj.opet pismeni, napises doma sve cetiri teme, pa uvalis sta ti treba, ili nece ici? sta mislis jean?

Hmmm, mislim da bi možda i prošlo, ali mogao bi skužiti ako si na pismenom jedva riješila te zadatke, a na usmenom rasturaš. Ja sam išao na ovo: naučiš odlično samo jednu temu, i onda pišeš nju, bez obzira koju dobiješ (kao da on zna koju je temu kome zadao, samo ide po predavaoni i pokauje redom prstom u studente i izvikuje nazive tema). Međutim, nisam imao niti potrebe za muljanjem, jer me i potrefio baš tu temu.
__________________
...rasipam korake k'o pijan dinare...
Jean is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2007., 00:58   #216
Quote:
leeloo.zg.18 kaže: Pogledaj post
Jel znate mozda kad bi mogli staviti raspored predavanja za sljedeci semestar?!? Zivcira me ovo cekanje, pa nece mi ga valjda u nedjelju stavit (iako me nebi cudilo)!
Mene ne bi čudilo da ga ne stave uopće... Prije par godina su ispitne rokove od 3 do 7 mjeseca stavili sredinom travnja na oglasnu. Naravno, sa rokovima za ožujak na njoj...
__________________
...rasipam korake k'o pijan dinare...
Jean is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2007., 10:46   #217
sta je sa kadrovskim? jos uvijek je usmeni ispit? sad cu ja pocet kontroling proucavat.mozda do roka i bude nesto.

AKO NETKO ZNA KAKO SE RADI PROJEKT SA CD-A KOD CETINSKI NEKA MI SE JAVI NA PM, NIJE MI BAS SVE JASNO.

Thnx.
nerealizirana_cura is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2007., 12:18   #218
Meni uopće nije jasan taj projekt, pa ako bi mi netko mogao pomoći.......
__________________
U ŽIVOTU PROPALICE GUBE
šlapica is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2007., 21:50   #219
KAKO?!?!?!??!

nitkoiništa;slazem se...sorry na (pre)velikim slovima...inace ove godine je praksa bila da se na redovnim predavanjima (i na onima za izvanredne)uvijek kazu neke stvari koje bi trebali znati i oni koji planiraju samo na zavrsni...pa ako nemas nekoga da ti sve prenese tj. da te informira moze doci do glupih situacija...a zna se da su profesori uvijek u pravu...



Idemo iz pocetka. Zelite mi reci da sam obavezan biti na predavanjima da bi mogao izlazit na ispite. Pa kako da ja prehranim obitelj i unaprijedim se akademski? Ili je obrazovanje postalo privilegija onih koji ionako ne moraju radit.
O.K. da ja skratim i predjem na stvar; jesu li ta predavanja terminom prilagodjena , recimo da se odrzavaju vikendom ili u poslijepodnevnim satima, ljudima koji imaju obaveza. Bye
sismis2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2007., 21:59   #220
Quote:
šlapica kaže: Pogledaj post
Meni uopće nije jasan taj projekt, pa ako bi mi netko mogao pomoći.......
ha ha ha..sto bi znacilo da smo u istom sranju. ma ja sam pitala demonstratora, pa mi je poslao neke dodatke koje jos manje razumijem. ca cemo???

nerealizirana_cura is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:34.