Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.07.2014., 20:45   #321
Quote:
kumbaja kaže: Pogledaj post
Čula sam da se treba dat neka kapara (cca 100eura) a ostatak se plaća nakon vjenčanja
ooo,pa to je super,hvala
soon to be is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2014., 17:17   #322
Znate li nekoga tko radi cupcakese?
kumbaja is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2014., 16:12   #323
Ćao cure, hajde može mala pomoć?
Ja i dečko se planiramo vjenčati u kolovozu iduce godine, u Herceg etno selu. Sutra idemo na konacan dogovor, nadam se da cemo napokon biti zadovoljni time kada vidimo.
Inace, mi smo iz Splita gdje i zivimo, ali u gradu nista nismo uspjeli naci po nasem gustu; a i priznajem, htjeli smo nesto drugacije.
S obzirom da se moje frendice jos nisu udavale, nemam se s kime konzultirati koji bend, fotografa, kamermana, cvijecarku... odabrati, s podrućja Hercegovine.
Još jedan problem; crkva. Što mislite, da li je bolje vjencati se u Hrvatskoj, ili sve obaviti u Međugorju? Ja sam malo više za ovu drugu opciju.

Hajde nekakav savjet, bila bih puno zahvalna!!!!!
chantilly is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2014., 22:05   #324
Quote:
chantilly kaže: Pogledaj post
Ćao cure, hajde može mala pomoć?
Ja i dečko se planiramo vjenčati u kolovozu iduce godine, u Herceg etno selu. Sutra idemo na konacan dogovor, nadam se da cemo napokon biti zadovoljni time kada vidimo.
Inace, mi smo iz Splita gdje i zivimo, ali u gradu nista nismo uspjeli naci po nasem gustu; a i priznajem, htjeli smo nesto drugacije.
S obzirom da se moje frendice jos nisu udavale, nemam se s kime konzultirati koji bend, fotografa, kamermana, cvijecarku... odabrati, s podrućja Hercegovine.
Još jedan problem; crkva. Što mislite, da li je bolje vjencati se u Hrvatskoj, ili sve obaviti u Međugorju? Ja sam malo više za ovu drugu opciju.

Hajde nekakav savjet, bila bih puno zahvalna!!!!!
Bila sam na jednoj svadbi u etno selu,hrana je bila ukusna,konobari usluzni. Kapara je mislim oko 1000 eura,tako mi je rekla jedna prijateljica koja je tamo trebala imat svadbu pa je ipak otkazala i premjestila u dr grad,pa su joj vratili samo dio. I da,moja preporuka ti je da kad pitas za cijenu stolice,zatrazi da ti potpisu(u slucaju da se odlucite za njih) da ce cijena bit takva i dogodine.
Sto se tice foto,kamere i ostalog,to ti nuzno ne moraju bit ljudi iz hercegovine pa ako ti se svidi netko iz recimo splita,nema smisla ogranicavat se prostorom,svi oni putuju,neki i ne naplacuju putne troskove.

U samom etno selu ima mala crkvica,ne znam koja je shema sa papirim i fratrom,to ti je najbolje pitat kad budes isla na dogovor. Nisam sigurna kako ide taj dio sa papirima posto je u dr drzavi. U nas se ljudi vecinom vincaju u maticara ranije ako misle sam crkveni obred imat u hercegovini. To su samo moja dosadasnja zapazanja na temelju poznanika/prijatelja. Nadam se da sam ti malo pomogla

Zadnje uređivanje soon to be : 24.10.2014. at 22:14.
soon to be is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2014., 16:04   #325
U Hercegovini je i dalje ono po starom principu, odvojeno vjenčanje u matičara i u crkvi pa imaj to na umu, vjerojatno ćeš morati matičara odraditi prije, kod vas u Splitu. Fotografa i bend možeš komotno iz Splita uzeti, jedino ako ti cijene ovdje budu povoljnije onda možeš i tu. Pogledaj na fejsu Foto Zoka, oni su tu popularni. A od bendova Enigma, Sinergija, Široki... I po mom mišljenju, bolje da sve odradiš u Međugorju, em što je posebno zbog ukazanja, a i putovanje je jednostavnije, dođu svi ranije i to je to, a ne vozi se između obreda i slavlja
Dorota is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2014., 10:34   #326
Drage forumasice molim pomoooooc
Hotel Mogorjelo je cini mi se nakon puno muke i premisljanja odabir mene i dragog mi buduceg muza. Vidjeli smo prostor i svidio nam se, popricali a covjekom koji je zaduzen za organizaciju i svidio nam se....pitate se u cemu je onda problem ??

Na internetu taj hotel i sala i restoran kao da ne postoje kao opcija ta organizaciju vjencanja, uopce ne mogu naci nikakve preporuke, iskustva drugih ljudi....jako se slabo spominje a meni je bas jako lijepo i hotel izgleda odlicno i sala je jednostavna ali lijepa i sa stilom.....

Nije mi jasno gdje je problem, jel svi drugi znaju nesto sto mi ne znamo ili ....

Svi koji su ista culi ili bili na nekoj svadbi molim vas pomagajte

Hvalaaaa
savicaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2014., 20:54   #327
Pozdrav,
evo mene opet
dosli su na red reveri...pa me zanima koga biste mi preporucili na području Ljubuškog za izradu revera?

Unaprijed zahvaljujem
nevista25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2014., 18:19   #328
Bok cure!
Dala sam si truda pa sam citala gotovo sve postove kako ne bih ponovila pitanje ili rekla nesto sto je vec receno :-)
etno selo herceg...i ja se tamo udajem iduce godine pa samo savjet za Vas djevojke sto se papira tice
1.obvezno je vjencanje u hrv(kod maticara)
2.obvezno traziti od maticne zupe dozvolu za vjencanje u drugoj zupi
3.crkvica postoji na samom imanju ali nije u nicijoj jurisdikciji sto znaci nema obreda
4.ne mozemo se udati niti u samom medjugorju jer sam bila tamo u zupnom uredu na razgovoru i rekli mi da samo vjencaju ljude koji su iz medjugorja(?!)
5.najbliza crkva je na humcu (nisam bila ali su mi rekli da je lijepo)to je cca 8-10 km od sela
moje pitanje...etno selo u sklopu cijene stolice ima i uredjenje sale,pa me zanima dal to ukljucuje i cvijece i dal ja mogu birati cvijece i dal netko zna koja je to cvijecarna koja s njima ima dogovor...hvala vam puno puno
ena ml is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2015., 09:04   #329
Da li je netko mozda dosad bia ili zna,sto je sa sajmovima vjencanja u hercegovini? Vidim da je polovicom 3. miseca u etno selu,pa me zanima da li se isplati doci,recimo mene zanimaju ako postoje popusti na vjencanicu ili vjencano prstenje?
__________________
“Fairy tales are more than true: not because they tell us that dragons exist, but because they tell us that dragons can be beaten.”
soon to be is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2015., 13:41   #330
Bude samo taj jedan sajam i bude to jako lijepo organizirano, iako ne znam baš imaju li puno popusta, možda se više isplati otići ako još niste pronašli fotografa ni vjenčanicu ni odijelo ni cvjećarnu, tako da vidite što se nudi
Dorota is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2015., 13:51   #331
Quote:
Dorota kaže: Pogledaj post
Bude samo taj jedan sajam i bude to jako lijepo organizirano, iako ne znam baš imaju li puno popusta, možda se više isplati otići ako još niste pronašli fotografa ni vjenčanicu ni odijelo ni cvjećarnu, tako da vidite što se nudi
A iskreno,najvise mi je zbog vjencanice i prstenja,eventualno jos odijela. Ostalo imamo,al dobro. Drago mi je da jos netko zalazi na ovu temu,vec sam mislila da pitam bezveze
__________________
“Fairy tales are more than true: not because they tell us that dragons exist, but because they tell us that dragons can be beaten.”
soon to be is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2015., 17:40   #332
Cure kakva je grupa Neretv iz Mostara? Ima ko iskustva ?
Sinj21230 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2015., 16:41   #333
Quote:
Sinj21230 kaže: Pogledaj post
Cure kakva je grupa Neretv iz Mostara? Ima ko iskustva ?
Ako ti ista znaci odgovor nakon 2 mj, odlicni su Bila sam na dvije svadbe gdje su oni svirali i stvarno su dobri
andrea m is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2016., 09:22   #334
Molim vas za pomoć odnosno savjet za dvije stvari! Ženi mi se djever a buduća nevjesta je tradicionalna do bola (iskonska Hercegovina ). Za dva mjeseca je prošnja/rakija i zanima me koje su obaveze djevera i jetrve? Još me zanima za dan vjenčanja koliko se očekuje od djevera i jetrve da daruju mladence (da budem direktna koliko ste stavili u kovertu i što ste kupili )
Ako netko ima iskustava plizzz!

Mi smo imali vjenčanje bez ijednog običaja a ovo nam je prvo vjenčanje najbliže rodbine.
girl1983 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2016., 20:19   #335
ekipa, jedno pitanje, ima li dolje netko da iznajmljuje kabine za fotografiranje, nadam se da znate na što mislim...
mata000 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2016., 21:11   #336
Unhappy TAXI ZA VJENČANJE POSUŠJE

Pozdrav svima, moje vjenčanje je za 2 mjeseca u Posušju. Pošto nisam odande, samo je mladoženja, neznam apsolutno ništa o ničemu, jedva da sam preko interneta uspjela organizirat ove glavne stvari. Treba mi još samo jedan taxi koji bi vozio moje goste na frizure kada dođu, šminku, te od motela do sale. Zna li itko ikog takvog iz Posušja? Hvala divni ste

Zadnje uređivanje Mayo : 06.04.2016. at 10:00. Reason: micanje nepotrebnog bolda
lady.merien is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2016., 21:13   #337
Quote:
girl1983 kaže: Pogledaj post
Molim vas za pomoć odnosno savjet za dvije stvari! Ženi mi se djever a buduća nevjesta je tradicionalna do bola (iskonska Hercegovina ). Za dva mjeseca je prošnja/rakija i zanima me koje su obaveze djevera i jetrve? Još me zanima za dan vjenčanja koliko se očekuje od djevera i jetrve da daruju mladence (da budem direktna koliko ste stavili u kovertu i što ste kupili )
Ako netko ima iskustava plizzz!

Mi smo imali vjenčanje bez ijednog običaja a ovo nam je prvo vjenčanje najbliže rodbine.
Hm..mislim da obični gosti daju do 50 eura, a ovo bar jedno 2000 kuna oboje da date.
lady.merien is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2016., 11:11   #338
Quote:
lady.merien kaže: Pogledaj post
Pozdrav svima, moje vjenčanje je za 2 mjeseca u Posušju. Pošto nisam odande, samo je mladoženja, neznam apsolutno ništa o ničemu, jedva da sam preko interneta uspjela organizirat ove glavne stvari. Treba mi još samo jedan taxi koji bi vozio moje goste na frizure kada dođu, šminku, te od motela do sale. Zna li itko ikog takvog iz Posušja? Hvala divni ste

nadam se da ti nije kasno najbolje da nazoves globtour posusje i pitas njih za broj taxista s kojim suradjuju (nedavno sam bila u poslovnici i bas je taj covik ostavljao svoje vizitke ) mislim da nece bit problem da vam daju broj
ili s vlasnikom motela dogovoris da on organizira nekoga od svog osoblja da to obavi za vas tj.da ih vozi di treba i dodatno platite nesto sretno
lexipedia1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2017., 07:39   #339
Moze preporuka ca catering na podrucju tomislavgrad. Hvala

Sent from my SM-G920F
iva1505 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2017., 20:32   #340
da li je netko upoznat s Grupa Inn bandom, dojmovi?
MKlaić is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:59.