Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.08.2015., 11:29   #1401
Super, i ja pikiram burberry

Sent from my CUBOT GT99 using Tapatalk
Pegi B. is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2015., 15:08   #1402
Quote:
CEO kaže: Pogledaj post
Poštovanje.

Nema direktne veze s internet kupovinom parfema, ali šta mislite o upovini u duty-free na aerodromima (Atena, Beograd, Beč)?. Jel ima tamo fejkova?
Naravno da su originali, to ti je najnormalnija parfimerija.
Samo cijene i nisu toliko povoljnije koliko bi neko pomislio.
__________________
Svako želi živjeti na vrhu planine, ali sva sreća i radost događa se penjući se na nju.
points is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2015., 16:15   #1403
jel ima netko iskustva sa

https://www.facebook.com/luksuzniparfemi/timeline

čitam komentare, ali pre sumnjivo mi je
__________________
Music is the medicine of the mind.
sicko is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2015., 19:27   #1404
Ja naručila sa profumina u nedjelju, platila internet bankarstvom i od onda mi stoji status "attesa pagamento".Koliko to otprilike traje?Probala sam kontaktirati njihovu službu za korisnike jer su mi se nekako ukucale dvije narudžbe medjutim odgovora nema.I inače dosta kupujem preko interneta i svaki puta kada bi se pojavio bilo kakav poblem dobila odgovor najduže u roku od jednog dana.Ovo je, da ne kažem, bezobrazno!Inače sam naručila EA green tea lotus,EA 5th Avenue after five i Balmain Eau d'Ivoire, sve u tester veziji i velika pakiranja.Pitanje da li ću ih ikada pomirisati?!?
Il pianista is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2015., 19:52   #1405
Nemoj unaprijed brinuti. I meni je tako 4-5 dana čamila narudžba, a kad su je poslali stigla drugi dan. Korisničku podršku ne opravdavam, malo jesu inertni.
Pslava is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2015., 22:56   #1406
I ja sam dva puta od njih naručivala i sve je ok sa parfemima, dođu mi 3-4 dana od kad pošalju. Prvi put je i meni poštar ostavio paket u kafiću ispred zgrade, kaže snašao se, ali mi je ostavio broj moba na papiriću u sandučiću pa mi je to saopćio, a drugi put mi je došao na vrata jer sam u adresu stavila koji sam kat i morala sam potpisati.
Estee Lauder is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2015., 11:45   #1407
Pozdrav dame!
Imam pitanjce kratko, mislite li da je Fragrancex.com stranica na kojoj su parfemi pravi ili fejk? Čitala sam reviews na netu i malo su mi podijeljeni. Neki tvrde da su skroz fejk, a neki da su genuini. Ne znam kako je to moguće, ali ako itko ima iskustva, molim vas podijelite ih samnom! unaprijed hvala :*
__________________
my ignorance amuses me.
bubblegum_lina is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2015., 11:53   #1408
Quote:
bubblegum_lina kaže: Pogledaj post
Pozdrav dame!
Imam pitanjce kratko, mislite li da je Fragrancex.com stranica na kojoj su parfemi pravi ili fejk? Čitala sam reviews na netu i malo su mi podijeljeni. Neki tvrde da su skroz fejk, a neki da su genuini. Ne znam kako je to moguće, ali ako itko ima iskustva, molim vas podijelite ih samnom! unaprijed hvala :*
Parfemi su originali, ali ti carina ne gine. Još ako te zakači DHL i njihove dadžbine...nemaš neke računice.
Pslava is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2015., 12:08   #1409
Nisu fejk, sve su pravi parfemi, naručivao nekoliko puta u zadnjih 5 godina.
__________________
Svako želi živjeti na vrhu planine, ali sva sreća i radost događa se penjući se na nju.
points is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2015., 14:04   #1410
definitivno originali, vrlo brzo paket dođe, ali..
zadnja dva puta me oplelo po džepu, drugovi iz carine
__________________
..but you'll never be alone......
I'll be with you from dusk till dawn...
maine coon is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2015., 14:54   #1411
pozdrav,

narucila sam upravo aftershave i neke kremice sa fragrance directa i nisu mi zaracunali postarinu, ostavila sam defaultnu europe express, hoce mi naplatiti kada dostave ili je to to?
hvala
listopad14 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2015., 17:52   #1412
i ja upravo narucila parfeme s fragrance direct, i to express delivery za dzabe. pretpostavljam da je bug u sistemu. express inace kosta 9.99 funti. nadam se da mi nece stornirat narudzbu
deedee_00 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2015., 23:06   #1413
Moja je vec i poslana, a uhvatila sam i onaj popust od 10% koji je bio od 13-15h (po našem vremenu).
Vidjet cemo )
listopad14 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2015., 10:05   #1414
jesi dobila tracking broj?
deedee_00 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2015., 10:36   #1415
Quote:
deedee_00 kaže: Pogledaj post
jesi dobila tracking broj?
Da, na putu za HR je
listopad14 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2015., 23:45   #1416
Hvala ljudi!
__________________
my ignorance amuses me.
bubblegum_lina is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2015., 09:43   #1417
Quote:
listopad14 kaže: Pogledaj post
Da, na putu za HR je
evo i moja narudžba konačno poslana i to DPD-om

edit: kad gledam na fragrancedirect status narudžbe piše in progress. :/
a dobila mail da je poslano.
molim te provjeri je li tako i kod tebe

Zadnje uređivanje deedee_00 : 01.09.2015. at 10:25.
deedee_00 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2015., 05:54   #1418
Pozdrav.

Možda netko imao istu situaciju.

Nakon što je paket naručen sa FragranceX-a, dobio sam mail od DHL-a za carinu i EORI broj, na šta sam im rekao da taj paket vrat. Sad je prošlo 3 tjedna od tad, i paket već 15 dana stoji na DHL tracking stranici pod "clearance event" u Zagrebu. Šta mi je činiti?

Najradije bi dobio paket, no nema šanse da platim ni kune više. Kako mogu ovo riješiti sa DHL-om da to pošalju natrag (jer me očito nisu poslušali prvi put kad sam im poslao mail) i da mi Fragrance vrati lovu. Otvorio sam claim na PayPal-u pa ćemo vidjeti.

Hvala, lijep pozdrav.
CEO is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2015., 23:33   #1419
Quote:
deedee_00 kaže: Pogledaj post
evo i moja narudžba konačno poslana i to DPD-om

edit: kad gledam na fragrancedirect status narudžbe piše in progress. :/
a dobila mail da je poslano.
molim te provjeri je li tako i kod tebe
Moje stiglo prekjucer, a nisam nista dodatno morala platiti
listopad14 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2015., 13:42   #1420
stiga je i meni paket s fragrance direct, a unutra razbijen i proliven parfem.
uoće nisu zamotali parfem u bubble wrap! kontaktirala sam korisnicku sluzbu, nikakav odgovor nisan dobila. pa sam se žalila paypalu koji je presudija da vratim razbijeni parfem na vlastit trošak! parfem košta 10 funti, skuplja je poštarina. ali ne samo to, palpay piše da vratim kompletnu narudzbu pa ću dobit kompletan refund, iako sam jasno napisla da želim refund za razbijeni parfem, ostalo je ok, i nemam u planu vraćat. izgleda da paypal ni ne čita tekst koji korisnici napišu. u svakom slučaju veliki minus za fragrance direct, a još veći za paypal.
najluđe od svega je što više uopće ne mogu poslat poruku paypalu vezano za claim. imam samo opcije: 1. otkaži claim, 2.priloži dokaz povrata robe.

PayPal protects your purchases - kako da ne!
deedee_00 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:09.