Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 31.08.2015., 22:42   #5281
Quote:
aaatina kaže: Pogledaj post
Violett šta znaci diskutabilni miris? Moze usporedba s nekim mirisom?
Teško mi ga je usporediti s nekim drugim mirisom, ali pokušat ću.

Ruža u njemu je ocvala ruža, a badem pomalo asocira na tamjan. Meni miriši na jesen. Ako uopće ima smisla to što sam upravo rekla.

Iskopala sam svoju recenziju od prije godinu i pol, nakon što sam ga prvi puta koristila, pa za slučaj da bude od pomoći pri odluci, prilažem.

https://www.forum.hr/showpost.php?p=4...&postcount=544
__________________
Hodat ćemo bez razloga, radovat ćemo se bez razloga, smijat ćemo se bez razloga, s jednim jedinim razlogom - što smo živi i što se volimo. A kud ćeš veći razlog!
violett is offline  
Old 01.09.2015., 10:35   #5282
Može preporuka za paletu sa kvalitetnim i pigmentiranim sjenilima. Sjenila ne moraju biti potpuno mat, ali bi voljela da ima nekih osnovnih mat nijansi.
Mytza is offline  
Old 01.09.2015., 10:48   #5283
Quote:
violett kaže: Pogledaj post
Teško mi ga je usporediti s nekim drugim mirisom, ali pokušat ću.

Ruža u njemu je ocvala ruža, a badem pomalo asocira na tamjan. Meni miriši na jesen. Ako uopće ima smisla to što sam upravo rekla.

Iskopala sam svoju recenziju od prije godinu i pol, nakon što sam ga prvi puta koristila, pa za slučaj da bude od pomoći pri odluci, prilažem.

https://www.forum.hr/showpost.php?p=4...&postcount=544


Koji divan opis! Ti bi trebala imati blog i pisati o mirisima

Kupujem ga,hvala na usporedbi
aaatina is offline  
Old 01.09.2015., 18:09   #5284
Cure, od srca hvala svima na preporuci za higlighter!
Prije nego što sam postala pitanju tu na temu, na dosta blogova sam naišla na hvalospjeve za essence so glow, ali je većina tih objava datirala iz 2014., a kako ga nisam vidjela u našem malom Kozmu ni u DM-u mislila sam da nije više u prodaji. Pogledat ću malo bolje po essence štandovima kad navratim do Splita, a usput ću baciti oko i na Beauty UK i spomenuti w'n'w.
__________________
<3 "When I say run... run!"
arianne* is offline  
Old 01.09.2015., 18:13   #5285
Quote:
arianne* kaže: Pogledaj post
Cure, od srca hvala svima na preporuci za higlighter!
Prije nego što sam postala pitanju tu na temu, na dosta blogova sam naišla na hvalospjeve za essence so glow, ali je većina tih objava datirala iz 2014., a kako ga nisam vidjela u našem malom Kozmu ni u DM-u mislila sam da nije više u prodaji. Pogledat ću malo bolje po essence štandovima kad navratim do Splita, a usput ću baciti oko i na Beauty UK i spomenuti w'n'w.
ja sam so glow ovo ljeto viđala samo na nekim essenceovim stalcima, i to sa snizenom cijenom (9,90 ja mislim) jer izlazi iz asortimana...
leirouh is offline  
Old 01.09.2015., 18:21   #5286
Quote:
aaatina kaže: Pogledaj post
Koji divan opis! Ti bi trebala imati blog i pisati o mirisima

Kupujem ga,hvala na usporedbi
Zahvaljujem na komplimentu. Ali ipak ne.

Nadam se da će se piling i tebi svidjeti kao i meni, svakako javi dojmove.
__________________
Hodat ćemo bez razloga, radovat ćemo se bez razloga, smijat ćemo se bez razloga, s jednim jedinim razlogom - što smo živi i što se volimo. A kud ćeš veći razlog!
violett is offline  
Old 01.09.2015., 18:56   #5287
Quote:
leirouh kaže: Pogledaj post
ja sam so glow ovo ljeto viđala samo na nekim essenceovim stalcima, i to sa snizenom cijenom (9,90 ja mislim) jer izlazi iz asortimana...

Sve mi se čini da ću ostat bez njega.
__________________
<3 "When I say run... run!"
arianne* is offline  
Old 01.09.2015., 18:58   #5288
Quote:
arianne* kaže: Pogledaj post

Sve mi se čini da ću ostat bez njega.
ma sigurno ga ima jos gdjegdje, samo ako ti se da traziti
leirouh is offline  
Old 01.09.2015., 18:59   #5289
Ja sam ih u Billi neki dan vidjela punu policu, netaknuti i nespackani. Općenito cijeli Essence štand je bio takav. Valjda ga još nisu otkrile one glupe otvaračice.

Zadnje uređivanje satin doll : 01.09.2015. at 19:11.
satin doll is offline  
Old 01.09.2015., 19:02   #5290
Quote:
arianne* kaže: Pogledaj post

Sve mi se čini da ću ostat bez njega.
Poklonim ti ja svoj ako želiš i ako ti ne smeta što je malo korišten. Samo mi stoji bezveze.
mell256 is offline  
Old 01.09.2015., 19:10   #5291
Quote:
mell256 kaže: Pogledaj post
Poklonim ti ja svoj ako želiš i ako ti ne smeta što je malo korišten. Samo mi stoji bezveze.
Ne smeta uopće! Pošaljem ti pm
__________________
<3 "When I say run... run!"
arianne* is offline  
Old 03.09.2015., 20:07   #5292
Trebam preporuku za puder za masnu kozu
Prije dvije godine su reklamirali jedan ultra mat ili tako nesto, kostao je u dmu oko 50-ak kn.
Zna li netko tocan naziv? Mislim da je bila mala crna tubica..
Je li uopce to dobar izbor? Ne masti mi se vise toliko koza, ali ipak bih voljela svesti sjaj na minimum pa je moja pretpostavka odabir takvog pudera
Moze i preporuka za nesto slicno tome po efektu i cijeni ako ovog proizvoda vise nema. Ne kuzim se u pudere, rijetko ih koristim, ali trebat ce mi uskoro i vrijeme je za nabavku
__________________
~~ <3 I wanna know what love is... and I want you to show me... <3 ~~
agathos is offline  
Old 03.09.2015., 20:44   #5293
Crna tubica od 50 kn je vjerojatno Manhattanova. Ova 3 mi padaju na pamet:

http://www.google.hr/imgres?imgurl=h...FUmPLAodKIQJOg

http://www.google.hr/imgres?imgurl=h...FUmPLAodKIQJOg

http://www.google.hr/imgres?imgurl=h...FUmPLAodKIQJOg
(Iako ovo nije tuba... )

Od ovih sam samo prvi probala, ali njega sigurno nisu reklamirali prije dvije godine kao novi proizvod jer postoji puno duže. Neki dan sam o njemu pisala na tekućim puderima pa pročitaj. Mora biti na jednoj od posljednje 2-3 stranice. On je super što se tiče prekirvanja. Neke curke su se žalile da im izaziva čvimbe. Ja osobno nisam imala tih problema, a poprilično sam sklona gadostima i to velikim, upaljenim, potkožnim.
Međutim kao rješenje problema masne kože (što je dobar dio godine i moja faca dok su ostatak godine samo pojedini dijelovi), opet meni osobno nije niti jedan tekući puder samostalno. Niti jednome ne vjerujem jer će mi se brada i područje oko nosa zasjajiti vrlo brzo. Nađi si odgovarajuću matirajuću kremicu i onda tekući puder 'učvrsti' puderom u prahu. Jako mi je dobar Essenceov bijeli. Ne kažem da će i tebi pasati, ali ja koristim taj. Za prijedlog nekih drugih bi se druge forumašice mogle javiti. Bez tog matirajućeg pudera ne izlazim iz kuće.
mirtochka is offline  
Old 03.09.2015., 20:47   #5294
Quote:
arianne* kaže: Pogledaj post

Sve mi se čini da ću ostat bez njega.
ja sam ga vidjela u svom mulleru i nije izlazio iz asortimana
__________________
Sunshine mixed with a little hurricane <--
pssst12 is offline  
Old 04.09.2015., 00:42   #5295
nadovezujem se na mirtochku, ja za matiranje/fiksiranje koristim catrice prime&fine transparentni. isto ne izlazim iz kuće bez njega.
i blotting listići su isto dobra stvar za nositi po torbi.
__________________
I had a thought, but unfortunately I had a second thought. They ricocheted off each other and I can't find either anymore.
Mad_Hatter is offline  
Old 04.09.2015., 00:48   #5296
Cure, što probati nakon što nas hvaljeni MAC blot razočara? Catrice/essence i tu ekipu sam probala. Razmišljam o Sexy mami the balma, sad dok je popust u BIPI (iako ne znam jel ga ima uopće), ali bojim se da neće bit bolji od blota.
__________________
Mi uživamo i zabavljamo se kao što se uživa; čitamo, gledamo i sudimo o književnosti i umjetnosti kao što se gleda i sudi; ali mi se i povlačimo iz "velike gomile" kao što se povlači.. To Se, koje nije određeno, a koje su svi, premda ne kao zbroj, propisuje način bitka svakidašnjice.
tipsy is offline  
Old 04.09.2015., 00:53   #5297
Tipsy,meni isto kao blot-nedovoljno
__________________
#nedamise
Aeon+ is offline  
Old 04.09.2015., 01:04   #5298
Tražim dugotrajni puder drogerijskog ranga.
Imam suhu kožu i svaki puder mi se ili upije ili nestane s lica (nemam pojma gdje zapravo nestane, kad dođem doma nakon dva sata kao da nisam ništa stavila.)
Na lice inače prvo nanesem kremu pa puder. Razmišljala sam da je možda uzrok što ne koristim adekvatnu podlogu, primer ili nešto treće.
Što vi mislite?
Double wear i slične skuplje pudere sam imala, oni mi se malo čak i održe ali neznatno za tu cijenu, pa bi probala s nečim jeftinijim ili s nekom podlogom ako je moj način nanošenja pudera pogrešan.
marwiiz is offline  
Old 04.09.2015., 01:14   #5299
Kozmetičke preporuke

Quote:
tipsy kaže: Pogledaj post
Cure, što probati nakon što nas hvaljeni MAC blot razočara? Catrice/essence i tu ekipu sam probala. Razmišljam o Sexy mami the balma, sad dok je popust u BIPI (iako ne znam jel ga ima uopće), ali bojim se da neće bit bolji od blota.

Jesi probala Rimmel Stay Matte?
On je jeftin, a meni osobno i bolji od Blota.
__________________
~There's nowhere else like London. Nothing at all, anywhere ~ Vivienne Westwood.
Julie Bergdorf is offline  
Old 04.09.2015., 01:34   #5300
Quote:
Aeon+ kaže: Pogledaj post
Tipsy,meni isto kao blot-nedovoljno
A kvragu. Nekako se tješim pa kao, ljeto je bilo iznadprosječno vruće, nije bilo šanse da se išta održi na tim vrućinama.. ali recimo prošli tjedan kad je bilo hladnije, našminkam se, za 30 min dođem na posao i već se sjajim.

Quote:
Julie Bergdorf kaže: Pogledaj post
Jesi probala Rimmel Stay Matte?
On je jeftin, a meni osobno i bolji od Blota.
Nisam, probala sam samo taj tekući i loš mi je jako bio. Meni mješovitoj se upio u kožu. Upio i nema ga. Mrtvačkog bi mi izgleda koža bila, i opet bi se mastila. Mogla bih ga isprobat.
__________________
Mi uživamo i zabavljamo se kao što se uživa; čitamo, gledamo i sudimo o književnosti i umjetnosti kao što se gleda i sudi; ali mi se i povlačimo iz "velike gomile" kao što se povlači.. To Se, koje nije određeno, a koje su svi, premda ne kao zbroj, propisuje način bitka svakidašnjice.
tipsy is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:01.