Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca

Roditelji i djeca Zato što ih volimo i oni vole nas.
Podforumi: Školarci i adolescenti, Dojenčad i predškolci, Trudnice, Medicinski potpomognuta oplodnja, Dječje zdravlje, Oprema

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.05.2012., 10:43   #741
Quote:
skvikic kaže: Pogledaj post
Poklanjam ovakvu auto sjedalicu za male bebe do 10 kg, na ovakva se kolica inače montirala, prednost Zadar.
poklonjeno....
__________________
Ima stvari koje ne možemo vratiti: izrečene riječi, proteklo vrijeme i propuštene prilike.
skvikic is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2012., 12:10   #742
Hitno je potrebna pomoć za kupnju živežnih namirnica i plačanje rate struje(210 kn) za obitelj sa troje male djece,podstanare koji su zbog neisplačene plaće u velikim problemima.Račun im je u blokadi zbog ovrhe jer suprugu već dva mjeseca nije isplaćena plaća.Nemaju doslovno za kruh ,frižider im je prazan,stoga vas molim ako možete pomoći makar i minimalno sa 10,20 kn jer je jako hitno.


Svoju donaciju možete uplatiti na račun udruge:

Humanitarna udruga "Za Bolje Sutra"
Privredna banka Zagreb
Broj računa:2340009-1110460936
Iz inozemstva:
HR78 23400091 1104 6093 6
PRIVREDNA BANKA ZAGREB D.D.
10000 Zagre,Račkoga 6,Croatia
SWIFT CODE:PBZGHR2X
Poziv na broj odobrenja:00-datum uplate
Svrha: pomoć za obitelj M.D.sa troje djece
__________________
Neču da moji dani proteku mračni,kroz tihu lijuć se rijeku vječnosti.Kuda koračam hoću da bacam snopove zlatne svjetlosti.
Andeoska krila is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2012., 09:39   #743
Quote:
Andeoska krila kaže: Pogledaj post
Hitno je potrebna pomoć za kupnju živežnih namirnica i plačanje rate struje(210 kn) za obitelj sa troje male djece,podstanare koji su zbog neisplačene plaće u velikim problemima.Račun im je u blokadi zbog ovrhe jer suprugu već dva mjeseca nije isplaćena plaća.Nemaju doslovno za kruh ,frižider im je prazan,stoga vas molim ako možete pomoći makar i minimalno sa 10,20 kn jer je jako hitno.


Svoju donaciju možete uplatiti na račun udruge:

Humanitarna udruga "Za Bolje Sutra"
Privredna banka Zagreb
Broj računa:2340009-1110460936
Iz inozemstva:
HR78 23400091 1104 6093 6
PRIVREDNA BANKA ZAGREB D.D.
10000 Zagre,Račkoga 6,Croatia
SWIFT CODE:PBZGHR2X
Poziv na broj odobrenja:00-datum uplate
Svrha: pomoć za obitelj M.D.sa troje djece
Ako im je račun pod ovrhom, onda će im oduzeti to što im uplatimo ?
Ah, sad vidim da je to račun udruge, sorry

Evo uplaćeno
Neve031 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2012., 15:10   #744
Quote:
Neve031 kaže: Pogledaj post
Ako im je račun pod ovrhom, onda će im oduzeti to što im uplatimo ?
Ah, sad vidim da je to račun udruge, sorry

Evo uplaćeno
Hvala,do sada prikupljeno 170 kn,nadamo se barem 500 (struja 210,00 kn,a za ostalo kupujemo namirnice).
__________________
Neču da moji dani proteku mračni,kroz tihu lijuć se rijeku vječnosti.Kuda koračam hoću da bacam snopove zlatne svjetlosti.
Andeoska krila is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2012., 18:31   #745
Quote:
lanina mama kaže: Pogledaj post
Dali ima koja mama za pokloniti plišane igračkice?ako vam smetaju i nemate kamo s njma mi bih ih udomili.
evo ja imam puuno plisanih igracaka, pa ako ste jos zainteresirani, rado poklanjam
a i druge obitelji s djecom, javite se na pp da to podijelimo i usrecimo neke malisane
__________________
sada kada snage imam samo još za kraj avantura počinje...

Zadnje uređivanje anna_maria : 26.05.2012. at 19:26.
anna_maria is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2012., 22:47   #746
satori znas li sta o ovome....i jel mozes provjeriti to ?
http://www.24sata.hr/sudbine/lijecni...ijet-cu-267789
__________________
moje torte
meli2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2012., 20:12   #747
Evo i mene opet, tražim dobre duše koje su voljne pomoći mojoj prijateljici Anici, samohranoj majci dvojice dječaka.
Trebaju pomoć oko prikupljanja novaca za mjesečni pokaz za njenog sina srednjoškolca u iznous od 250 kn, ako ne uspije skupiti dječak Dalibor neće moći u školu.
tom traktor is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2012., 20:28   #748
Quote:
tom traktor kaže: Pogledaj post
Evo i mene opet, tražim dobre duše koje su voljne pomoći mojoj prijateljici Anici, samohranoj majci dvojice dječaka.
Trebaju pomoć oko prikupljanja novaca za mjesečni pokaz za njenog sina srednjoškolca u iznous od 250 kn, ako ne uspije skupiti dječak Dalibor neće moći u školu.
SAmo sam htjela nadodati da nije muljaža niti žicanje love preko foruma,
SATORImože potvrditi istinitost priče jer smo njoj u udrugu slali dokumente o prihodima i cijelu medicinsku dokumentaciju

Hvala svima koji možete pomoći...
tom traktor is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2012., 23:51   #749
Quote:
meli2 kaže: Pogledaj post
satori znas li sta o ovome....i jel mozes provjeriti to ?
http://www.24sata.hr/sudbine/lijecni...ijet-cu-267789
raspitat cu se u ostalim udrugama, netko sigurno nesto zna
satori is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2012., 15:15   #750
Prikupljamo pomoć za četvero djece koji su iz siromašne obitelji novčanu pomoć kako bi mogli ići na izlet sa školom na more.Izlet je u Novi Vinodolski 5 dana a svi za koje potražujemo pomoć su učenici četvrtih razreda sa odličnim uspjehom i uzornim vladanjem.Zbog teške financijske situacije jedino oni ne mogu ići.Cijena izleta za jednog učenika iznosi 520,00 kn,a trebamo prikupiti 2080 kn.Rok je do srijede,06.06.2012.jer je u četvrtak blagdan Tijelovo,a u ponedjeljak 11.06.trebaju krenuti.To im je ujedno zadnji tjedan sa tim učiteljicama pa je ujedno i maturalac.Pozivam sve koji žele usrečiti ovu dječicu da svoju donaciju za njih uplate na račun udruge:
Humanitarna udruga "Za Bolje Sutra"
Privredna banka Zagreb
Broj računa:2340009-1110460936
Iz inozemstva:
HR78 23400091 1104 6093 6
PRIVREDNA BANKA ZAGREB D.D.
10000 Zagre,Račkoga 6,Croatia
SWIFT CODE:PBZGHR2X
Poziv na broj odobrenja:00-datum uplate
Svrha:djeca-izlet
__________________
Neču da moji dani proteku mračni,kroz tihu lijuć se rijeku vječnosti.Kuda koračam hoću da bacam snopove zlatne svjetlosti.
Andeoska krila is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2012., 11:50   #751
Quote:
Andeoska krila kaže: Pogledaj post
Prikupljamo pomoć za četvero djece koji su iz siromašne obitelji novčanu pomoć kako bi mogli ići na izlet sa školom na more.Izlet je u Novi Vinodolski 5 dana a svi za koje potražujemo pomoć su učenici četvrtih razreda sa odličnim uspjehom i uzornim vladanjem.Zbog teške financijske situacije jedino oni ne mogu ići.Cijena izleta za jednog učenika iznosi 520,00 kn,a trebamo prikupiti 2080 kn.Rok je do srijede,06.06.2012.jer je u četvrtak blagdan Tijelovo,a u ponedjeljak 11.06.trebaju krenuti.To im je ujedno zadnji tjedan sa tim učiteljicama pa je ujedno i maturalac.Pozivam sve koji žele usrečiti ovu dječicu da svoju donaciju za njih uplate na račun udruge:
Humanitarna udruga "Za Bolje Sutra"
Privredna banka Zagreb
Broj računa:2340009-1110460936
Iz inozemstva:
HR78 23400091 1104 6093 6
PRIVREDNA BANKA ZAGREB D.D.
10000 Zagre,Račkoga 6,Croatia
SWIFT CODE:PBZGHR2X
Poziv na broj odobrenja:00-datum uplate
Svrha:djeca-izlet
Hvala gospođi koja je uplatila za jedno dijete,potrebno je prikupiti još za 3-je djece.
__________________
Neču da moji dani proteku mračni,kroz tihu lijuć se rijeku vječnosti.Kuda koračam hoću da bacam snopove zlatne svjetlosti.
Andeoska krila is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2012., 10:26   #752
Quote:
tom traktor kaže: Pogledaj post
Evo i mene opet, tražim dobre duše koje su voljne pomoći mojoj prijateljici Anici, samohranoj majci dvojice dječaka.
Trebaju pomoć oko prikupljanja novaca za mjesečni pokaz za njenog sina srednjoškolca u iznous od 250 kn, ako ne uspije skupiti dječak Dalibor neće moći u školu.

Hajde , molim vas, svi po nešto sitno da Dalibor može završiti razred...: Lux:
tom traktor is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2012., 11:35   #753
molim vas za malo pažnje, radi se o jako ozbiljnoj stvari.U Lovranu se nalazi dom za nezbrinutu djecu, te se provodi humanitarna akcija popisa dječjih želja pa je u tijeku prikupljanje poklona kako bismo ostvarili barem neke od njihovih želja.

Ovo su njihove skromne želje….
1. curica (5,5 godina )- padelice za kuhanje
2. curica ( 5 godina )- barbika
3. curica ( 5 godina )- bočica sa tekućinom za puhanje balona
4. djecak ( 4 godine )- munjeviti jurić ( trkaći auto )
5. curica ( 3 godine )- špangice za kosu i čokolada
6. curica ( 16 godina )- gumeni sat, bijeli ili crni, ili kozmetika
7. curica ( 15 godina )- kozmetika
8. djecak ( 13 godina ) -gumeni sat,crni
9. djecak ( 13 godina )- gumeni sat, zeleni
10. djecak ( 13 godina )- gumeni sat, plavi
11. djecak ( 13 godina ) -bon Vip
12. djecak ( 13 godina )- bon Vip
13. djecak ( 13 godina )- nogometna lopta
14. djecak ( 8 godina )- košarkaška lopta
15. djecak ( 15 godina )- muška kozmetika
16. curica ( 17 godina ) -kozmetika
17. curica ( 15 godina )-šminka ili kozmetika
18. djecak ( 13 godina )- romobil s gumenim kotačima
19. curica ( 9 godina )- lutka Winx
20. djecak ( 10 godina )- igračke Pokemon
21. djecak ( 17 godina )- nogometna lopta
22. djecak ( 20 godina, stambena zajednica)- memory stick
23.curica ( 19 godina , stambena zajednica)- bon Tele 2, šampon
24. curica ( 17 godina, stambena zajednica)- figaro
25. djecak ( 20 godina, stambena zajednica)- bon Simpa, šampon

Nama ovo možda zvuči kao sitnica a njima puno znači.

U razgovoru s ravnateljicom doma doznali sam da bi im dobro došla i kupnja potrepština za one najmlađe koji nisu izrazili svoje želje, a svakako su im potrebne pelene, dječji šamponi, kreme za bebe, vlažne maramice, igračke i sl., a cjelokupnom domu još su potrebe društvene igre (monopoly, šah, čovječe ne ljuti se itd.), kozmetika i posteljina.

Molim Vas da doprinesete koliko možete kupnjom nekih od ovih sitnica kako bismo unijeli barem malo sreće u njihove živote.
Obzirom da ima puno želja za šminku i ostalu kozmetiku, mislim da bi bilo lijepo da se odazovete i vi na ovu akciju i pošaljete pokoji poklon i osigurate iskren osmjehe ovoj djeci/ mladima.

Ukoliko ste zinteresirani sve poklone možete slati na adresu:

Dom za nezbrinutu djecu Ivana Brlić Mažuranić
Omladinaka 1
51 415 Lovran

nesto se sakupilo...ako je ko voljan pomoc neka se javi na pp....hvala
__________________
moje torte
meli2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2012., 19:33   #754
Djevojčica se deset godina bori s tumorom a tek joj je 18 !
Troškovi operacija su enormno veliki, skuplja se na sve strane...
Osobno ne poznajem tu djevojčicu niti sam u bilo kakvom kontaktu s njenom obitelji ali putem Facebooka sam naletila na grupu gdje se putem aukcija skuplja novac za njeno liječenje, pa sam i sama uplatila!
Odvojite barem nešto i uplatite, njoj će pomoći...

http://www.youtube.com/watch?v=KTalA...endscreen&NR=1

http://www.24sata.hr/sudbine/enu-sar...vni-dio-268593

http://www.index.hr/vijesti/clanak/p...ot/607613.aspx

http://www.ponoshrvatske.hr/heroji/2011/ena-sarac-7708/

Quote:
Žiro-račun PBZ broj 2340009-3212923106
poziv na broj: 02 (U MALOJ KUĆICI) - u nastavku - 1000000013

Uplate iz inozemstva:
IBAN: HR04 2340 0093 2129 2310 6
SWIFT: PBZGHR2X
mell256 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2012., 13:02   #755
Luka Raut treba našu pomoć

Ne poznam obitelj ovog dječaka, danas sam na Faceu naletjela na ovu priču pa evo ako je netko voljan pomoći, ja sam uplatila danas na njihov račun, nije puno ali je od srca.


Luka Raut ima samo pet godina i boluje od akutne linfoblastične leukemije T imuno fenu tipa. Trenutno se liječi na Rebru u Zagrebu, te je od siječnja do travnja 2012. primio 3 ciklusa kemoterapije. Lukino liječenje teče prilično sporo, iz razloga jer liječnici u Vinkovcima nisu odmah ustanovili o čemu se radi. Tako da je Luka primljen na Rebro nakon 2 tjedna od pojave prvih simptoma. Procjena je da će liječenje trajati minimalno godinu dana.

Lukino stanje se mijenja iz dana u dan. Kako je prilično oslabio, na preporuku doktora prima kapi „Solaray Vitamin E liquid – tekući“ ,koje bi mu trebale pomoći kod jačanja imuniteta. Kapi nisu na recept, a koštaju 170,32kn.

http://www.mojaljekarna.hr/product_i...-tekuci-p-1408

Osim kemoterapije, Luka u bolnici dobiva sve ostale eventualno potrebne lijekove. No, svi možemo pretpostaviti koliki su troškovi uz bolesno dijete. Iz tog razloga, njegovi roditelji teško podmiruju troškove na dvije strane. Jer koliko žele biti uz bolesno dijete, kod kuće u Vinkovcima ih čekaju još dvoje djece, dvogodišnji Šimun i školarac Antonijo.

Stoga je ova grupa otvorena kao pomoć i podrška roditeljima, da provode kvalitetno vrijeme uz svog bolesnog sina. Osim financijske pomoći, možemo im pomoći i hranom, higijenskim potrepštinama, sitnicama za Luku, pelenama (4+) za mlađeg brata...Kako tko i koliko tko može.

Vaše donacije za Luku mogu se uplačivati na žiro račun 2402006-3102269929
Pod poziv na broj možete navesti datum npr. 13022012
Račun glasi na ime Filip Jukić, ali tata Krunoslav ima punomoć. Mjesto: Vinkovci.
Za uplate iz inozemstva: SWIFT: ESBCHR22
7702437325 i IBAN:HR2424020063206871976, Erste Banka.

Obitelj se zahvaljuje svima koji su uz njih u ovim teškim danima...Hvala!

„Ja sam samo jedna osoba, ali ipak jesam jedna. Ne mogu učiniti sve, ALI MOGU UČINITI NEŠTO.
I unatoč tome što ne mogu učiniti sve, neću odustati učiniti ono što mogu učiniti.“
jakosretna is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2012., 14:49   #756
Thumbs up Akcija "Daruj krila anđelu"

Mi smo Humanitarna Udruga "Za Bolje Sutra"iz Sesveta-Kraljevec.Naša udruga pomaže siromašnim obiteljima sa troje i više djece,starima i bolesnima.Naša udruga je neprofitna i nema zaposlenih već svi samo volontiramo.
1.7.2012.započinje naša velika akcija pod nazivom "Daruj krila anđelu"odobrena od Gradske uprave Grada Zagreba i Gradova i općina gdje će se akcija provoditi.Udruga će prodavati naše ručno izrađene predmete i stvari(rukotvorine) koje su izradili članovi udruge i suvenire koje smo dobili kao donaciju da prodamo za ovu akciju,a prihod od prodaje i prikupljanja pomoći je namijenjen 20 siromašnih obitelji sa troje i više djece.U akciju je uključeno i dvoje teško bolesnih ;Danijel Subanović(Boluje od Epidermolysis bullose) i dječak od 7 g.Tomislav Kaić iz Baranje(boluje od zloćudnih novotvorina u predjelu oba kuka i već se drugi puta bori sa tom zloćudnom bolešću,čeka operaciju).Pomoć za obitelji je namijenjena opremanju djece za nadolazeću školsku godinu,kupnju živežnih namirnica,plaćanje režija,školske prehrane,kupnju lijekova i sl.Sve obitelji su provjerene preko Centra za socijalnu skrb da se doista nalaze u potrebi.Akcija će se odvijati na glavnim trgovima ovih gradova,u ovim periodima:
-Grad Rijeka(Primorsko-goranska županija)-01.i 02.07.2012.
-Grad Krk(Primorsko-goranska županija)-03. i 04.07.2012.
-Općina Baška(Grad Krk,Primorsko goranska županija)-07.i 08.07.2012.
-Grad Novi Vinodolski(Primorsko goranska županija)-09.i 10.07.2012.
-Grad Rab(Primorsko-goranska županija )-12. i 13.07.2012.
-Grad Novalja(Ličko-senjska županija)-14. i 15.07.2012.
-Grad Pag(Ličko-senjska županija)-16. i 17.07.2012.
-Grad Zadar(Zadarska županija)-18.i 19.07.2012.
-Otok Murter(Šibensko-kninska županija)-23. i 24.07.2012.
-Grad Vodice(šibensko-kninska županija)-26.i 27.07.2012.
-Grad Šibenik(šibensko-kninska županija)-28.i 29.07.2012.

U akciju se mogu uključiti svi koji žele i uplatama na žiro račun.
Ova akcija ima poseban izdvojen žiro račun koji služi samo za ovu akciju:
Humanitarna udruga "Za Bolje Sutra",Sesvete-Kraljevec
HR63 2340 0091 5105 2849 1
Privredna Banka Zagreb d.d.
Račkoga 6,10000 Zagreb,Croatia
Transakcijski račun je otvoren u IBAN konstrukciji,te se na iste podatke može uplačivati i iz inozemstva.
Svrha uplate:Akcija "Daruj krila anđelu"
Poziv na broj odobrenja:datum uplate


Kontakt:
Humanitarna udruga "Za Bolje Sutra"
Tel.095/8136-682
E-mail:[email protected]
__________________
Neču da moji dani proteku mračni,kroz tihu lijuć se rijeku vječnosti.Kuda koračam hoću da bacam snopove zlatne svjetlosti.
Andeoska krila is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2012., 17:29   #757
Hitna humanitarna akcija

Vjerujem da se sjecate one akcije za bolesnu mamu koja je bila oglasena na top temi i za koju se radio humanitarni koncert nedavno.

Zao mi je sto to moram napisati ali ona je danas umrla.

Nakon duge i stvarno teske bolesti u kojoj se junacki borila ostavila je trojicu sinova.
Htjeli bi skupiti neke novce da barem malo pomognemo jer je na koncertu prikupljeno jedva dovoljno da se pokriju troskovi i plate najhitniji nagomilani racuni.


ovo je ziro racun otvoren posebno za tu obitelj:

Mali zmaj
Gjure Szaba 5
10 000 Zagreb

2484008-1500184289
"donacija - za Romanu"

ako moderatori misle da tema ne moze stajati samostalno neka je prebace na top temu
satori is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2012., 17:50   #758
Iskreno mi je žao . Moje saučešće obitelji i svima koji su joj bili prijatelji. Znam da je bila divna gospođa koja je mnogo radila s djecom iz udruga..
Ribež is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2012., 17:54   #759
Quote:
Ribež kaže: Pogledaj post
Iskreno mi je žao . Moje saučešće obitelji i svima koji su joj bili prijatelji. Znam da je bila divna gospođa koja je mnogo radila s djecom iz udruga..
je, divna osoba, svima ce nam faliti
jedino sto mozemo sad napraviti je paziti na njene decke
satori is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2012., 11:53   #760
http://www.zagrebancija.com/hr-aktua...bolesti_318641
Quote:
Andeoska krila kaže: Pogledaj post
Mi smo Humanitarna Udruga "Za Bolje Sutra"iz Sesveta-Kraljevec.Naša udruga pomaže siromašnim obiteljima sa troje i više djece,starima i bolesnima.Naša udruga je neprofitna i nema zaposlenih već svi samo volontiramo.
1.7.2012.započinje naša velika akcija pod nazivom "Daruj krila anđelu"odobrena od Gradske uprave Grada Zagreba i Gradova i općina gdje će se akcija provoditi.Udruga će prodavati naše ručno izrađene predmete i stvari(rukotvorine) koje su izradili članovi udruge i suvenire koje smo dobili kao donaciju da prodamo za ovu akciju,a prihod od prodaje i prikupljanja pomoći je namijenjen 20 siromašnih obitelji sa troje i više djece.U akciju je uključeno i dvoje teško bolesnih ;Danijel Subanović(Boluje od Epidermolysis bullose) i dječak od 7 g.Tomislav Kaić iz Baranje(boluje od zloćudnih novotvorina u predjelu oba kuka i već se drugi puta bori sa tom zloćudnom bolešću,čeka operaciju).Pomoć za obitelji je namijenjena opremanju djece za nadolazeću školsku godinu,kupnju živežnih namirnica,plaćanje režija,školske prehrane,kupnju lijekova i sl.Sve obitelji su provjerene preko Centra za socijalnu skrb da se doista nalaze u potrebi.Akcija će se odvijati na glavnim trgovima ovih gradova,u ovim periodima:
-Grad Rijeka(Primorsko-goranska županija)-01.i 02.07.2012.
-Grad Krk(Primorsko-goranska županija)-03. i 04.07.2012.
-Općina Baška(Grad Krk,Primorsko goranska županija)-07.i 08.07.2012.
-Grad Novi Vinodolski(Primorsko goranska županija)-09.i 10.07.2012.
-Grad Rab(Primorsko-goranska županija )-12. i 13.07.2012.
-Grad Novalja(Ličko-senjska županija)-14. i 15.07.2012.
-Grad Pag(Ličko-senjska županija)-16. i 17.07.2012.
-Grad Zadar(Zadarska županija)-18.i 19.07.2012.
-Otok Murter(Šibensko-kninska županija)-23. i 24.07.2012.
-Grad Vodice(šibensko-kninska županija)-26.i 27.07.2012.
-Grad Šibenik(šibensko-kninska županija)-28.i 29.07.2012.

U akciju se mogu uključiti svi koji žele i uplatama na žiro račun.
Ova akcija ima poseban izdvojen žiro račun koji služi samo za ovu akciju:
Humanitarna udruga "Za Bolje Sutra",Sesvete-Kraljevec
HR63 2340 0091 5105 2849 1
Privredna Banka Zagreb d.d.
Račkoga 6,10000 Zagreb,Croatia
Transakcijski račun je otvoren u IBAN konstrukciji,te se na iste podatke može uplačivati i iz inozemstva.
Svrha uplate:Akcija "Daruj krila anđelu"
Poziv na broj odobrenja:datum uplate


Kontakt:
Humanitarna udruga "Za Bolje Sutra"
Tel.095/8136-682
E-mail:[email protected]
__________________
Neču da moji dani proteku mračni,kroz tihu lijuć se rijeku vječnosti.Kuda koračam hoću da bacam snopove zlatne svjetlosti.
Andeoska krila is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:14.