Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.12.2011., 15:49   #1
Ziaja



evo i tu da stavim - imate novu micelarnu f dućanima.
Sigurna is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2011., 19:26   #2
Ziaja

dobila sam za božić poklon set od kozjeg mlijeka ali još nisam probala jel ima tko iskustva s njihovim proizvodima?
__________________
save money for opi :)

Zadnje uređivanje SocialButterfly : 30.12.2011. at 15:03.
mala_zg23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2011., 14:43   #3
Quote:
mala_zg23 kaže: Pogledaj post
dobila sam za božić poklon set od kozjeg mlijeka ali još nisam probala jel ima tko iskustva s njihovim proizvodima?
ja koristim puno toga od ziaje, prvo sam probala gel za tuširanje od masline i losion za tijelo od masline prije godinu i pol. otada nisam promijenila gel za tuširanje niti losion za tijelo (mijenjala sam samo mirise) naravno, u međuvremenu sam se navukla na kremu za ruke i sada sam trenutno u fazi isprobavanja kreme za lice od kakaa. sve što sam probala mogu toplo preporučiti svima, stvarno sam zadovoljna, svi mirisi su jako ugodni (osim kozjeg, ima maslina, kakao, kokos, naranča)
željac... is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2011., 22:00   #4
Quote:
mala_zg23 kaže: Pogledaj post
dobila sam za božić poklon set od kozjeg mlijeka ali još nisam probala jel ima tko iskustva s njihovim proizvodima?
Trenutno koristim dnevnu, noćnu i okoloočnu kremu od kozjeg mlijeka i sve mi je odlično!!! Inače imam normalnu do suhu kožu.
frogy is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2011., 23:32   #5
ja imam njihov gel za tuširanje s kakao maslacem,dosta je dobar,miriši po čokoladnim kolačićima još mi je bolji onaj od naranče,božanski miris,skoro sam ga kupila kad je bio snižen,ali tko će to sve potrošiti
plašljiva is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2011., 11:46   #6
moja je mješovita dehidrirana i ja sam dobila onaj poklon set sa dnevnom i noćnom i gelom za tuširanje od kozjeg mlijeka
__________________
save money for opi :)
mala_zg23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2013., 02:28   #7
gdje se mogu pronaci ovi proizvodi?
__________________
::moj album::
topshop, miss selfridge, benetton, fred perry, zara :)
amiee is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2013., 09:36   #8
u bipi 100%, a čini mi se da sam i u kauflandu vidjela, ali nisam sigurna
antun tun is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2013., 11:41   #9
Ima i u Intersparu
ljubii is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2013., 11:52   #10
ima i u kozmu i konzumu
Djevojče is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2013., 14:56   #11
probala sam gelove za tusiranje od narance, masline i kokosa, kao i maslac za tijelo od kokosa.
od nabrojenog: sa svime od kokosa sam odusevljena i kupila sam vec vise puta za redom, lijepo mi nahrane kozu; naranca je odlicna za jutarnja tusiranja za razbudivanje, takoder planiram ponovnu kupnju, ali me zato maslina silno isusuje i to vise ne planiram ponavljati.
__________________
Nero come la notte, profondo come l'oceano.
Suzi MiOko is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2013., 18:28   #12
Da li je netko probao okoloocnu kremu od kozjeg mlijeka??
__________________
Nitko nije uočio sasvim jednostavnu poantu da mnogo više hrabrosti treba da bi se spustilo sa visine, nego da bi se dospjelo na nju?
FakeAlert is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2013., 20:28   #13
Koristim njihov gel za tusiranje od masline i jako mi se svidja. Koža mi je mekana nakon njega. Tako da cu definitivno isprobati jos nesto iz njihovog asortimana.
__________________
Miki Maus je štakor!
kleopatra_23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2013., 22:53   #14
Quote:
FakeAlert kaže: Pogledaj post
Da li je netko probao okoloocnu kremu od kozjeg mlijeka??
Mislim da su na Okoloočnima žene hvalile. I sjećam se da je dosta masna, da sam pročitala...da je više "zimska"....pa sad...
__________________
"Radeći bilo što, postajemo bilo tko.""Be excellent to yourself."
Poruka za svaku debeljucu/debeljka koji ovo čita...
Victora is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2013., 23:04   #15
Upravo koristim gel za tuširanje od kozjeg mlijeka. Nešto tako fino, nježno, blago, mekano, kremasto, nisam još imala za tuširanje.

Baš gledam po netu šta pišu o naranči jer je namjravam uzeti. Uglavnom hvale. Ako je imalo kao ovaj s kozjim mlijekom, onda .
Našpičila sam se na naranču, čak sam kupila onaj Dm-ov gel koji su svi kudili, samo radi mirisa, al napol potrošen sada stoji jer ga ne mogu istisnuti iz boce
__________________
Boj se ovna, boj se govna, a kad ću živjeti?
Qloe is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2013., 23:48   #16
Quote:
Victora kaže: Pogledaj post
Mislim da su na Okoloočnima žene hvalile. I sjećam se da je dosta masna, da sam pročitala...da je više "zimska"....pa sad...
ma to sam i ja mislila, pa sam ju kupila sad na popustu. Ali izgleda da mi nista ne radi , upije se u roku 2 min pa mazem 2, 3 puta za redom . Zanimalo me kakva je drugima
__________________
Nitko nije uočio sasvim jednostavnu poantu da mnogo više hrabrosti treba da bi se spustilo sa visine, nego da bi se dospjelo na nju?
FakeAlert is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2013., 02:19   #17
je li netko isprobao njihove kreme za ruke? cini mi se da sam negdje citala pohvale za onu od kozjeg mlijeka, ali vise nisam sigurna.
monama is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2013., 21:51   #18
Ja sam probala maslac za tijelo od naranče, lip butter od naranče, losion i gel za tuširanje od kozjeg mlijeka i oduševljena sam! Mislim da ću dugo dugo koristiti tu liniju od kozjeg mlijeka, miris mi se jako sviđa i koža mi je predivna. Još želim probati liniju od masline
CatLover7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2014., 19:16   #19
je li još netko koristi njihove kreme za lice? frendica mi se kune u njih, a razmišljam si nabaviti noćnu kremu pa pitam
Teeja is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2014., 19:39   #20
Quote:
monama kaže: Pogledaj post
je li netko isprobao njihove kreme za ruke? cini mi se da sam negdje citala pohvale za onu od kozjeg mlijeka, ali vise nisam sigurna.
Ja koristim u zadnje vrijeme njihovu kremu za ruke Cashmere proteins shea butter i zadovoljna sam. Najveci plus mi je brzo upijanje a dalje fin miris i mekana koža ruku kakva bude nakon nanošenja.

Sent from my GT-I8190 using Tapatalk
Freyja is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:05.