Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Turske serije

Turske serije Bivši podforum Neprikazano-sapunice

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.02.2013., 22:32   #1621
Quote:
witch69 kaže: Pogledaj post
Mislim da ju Sah i kompanija navlace da proba ustoliciti Bayazita pored zivog Sulje. Mislim da Mustafa nema veze s ovim....samo se pitam kako su pridobili Mustafa pasu na svoju stranu.

Inace, ako je ovo istina, skidam kapu Sah sultani, ovo je konacno jedan genijalan plot protiv Hurem. ....da ne kazem, dostojan Hurem
Moguće, Šah mi igra odličnu igru, sviđa mi se ta inteligencija i mističnost..
Ali zašto se Selim i Bayazit ovoliko forsiraju, i sa strane Sulje i ostalih, pa to su djeca
chosen one is offline  
Old 08.02.2013., 22:33   #1622
Vjerovatno su i Mustafu pašu nasamarili, on nikad nije bio uključem u te igrice... A džaba mi sad raspravljamo, epizoda neće ni približno izgledati ovako kao u najavi
__________________
Ben en çok, kızı doğunca sevinen babaları severim...
Okanica is offline  
Old 08.02.2013., 22:40   #1623
ako je ovo stvarno zamka od sah, onda joj svaka cast , skoro pa dostojna hurke

jedino mmi nije jasna recenica od gulfem upucena mislim sah " nas princ ce proliti krv svoje brace"

po tome ispada da je i mustafa upleten
gogili18 is offline  
Old 08.02.2013., 22:41   #1624
Quote:
gogili18 kaže: Pogledaj post
ma dobro ajde , ja sam jos nekak mogla prozvakati njih dvoje, ako se ne varam ajbige je bila necakinja od valide, znaci ona je sulji sestricna a mustafi onda...hm...drugo koljeno nesto...

ali mehmed i ova od sah su bas ono bratic i sestricna... nikakvo drugo koljeno ...
onak

A znam

Serija je po nekim pitanjima totalno uvrnuta

Riješili se Fatme, evo Dijana, koja je još veći psiho
__________________
Pravednik će sedam puta pasti i sedam puta ustati. "Pokopala sam mrtvaca. Hoće li u raj ili pakao nije moj problem" . . . . . . . . . Emma ti me već smatraš stokom, neotesancem i idiotom . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
drvo i sjekira is offline  
Old 08.02.2013., 22:46   #1625
Quote:
tajana1991 kaže: Pogledaj post
Ovaj rustem nikako da mi sjedne, sav je nekakav
obicno svaki lik u ovoj seriji ima svoje ja ovaj kao da nema ni proslosti..
Što se tiče Nigar stvarno al stvarno mi je jos uvijek među najboljima....i jaaakooo mi je laknulo kad vidjeh da nije ni najmanje priklonjena Hurem...ipak ju je Hurem bez imalo srca bacila u lavlje ralje samo kako bi dobila ono sto ionako nije dobila - rastavu Ibrahima i njegovu glavu...
On mi je totalno napet, nakon Iskendera (o ukusima se ne raspravlja )

Pa, znamo da je rano ostao bez majke, a objašnjavao je Ibrahimu kako je on svojevoljno došao. Znamo i da je Hrvat.

Po meni, lik je nevjerovatno inteligentan, sviđa mi se kako svih ubije bez puno krvi, samo škljocne vratom, nije od puno priče, Hurem je izvukao iz niz situacija... Zbilja nije normalan

S druge strane, Nigar ga opljačka, on je primi natrag (ok, morao je, ali mogao joj je odavno zavrnuti vratom, kao svima koji su mu smetali), taj brak je totalno mrtav... A vidimo da se ne vezuje za nijednu ženu, niti okolo banči

Ali po tome kako se znao Hurem unijeti u lice i kao da joj je nastojao udahnuti miris kose (čuj mene ) zaključujem da mu se Hurem sviđa
__________________
Pravednik će sedam puta pasti i sedam puta ustati. "Pokopala sam mrtvaca. Hoće li u raj ili pakao nije moj problem" . . . . . . . . . Emma ti me već smatraš stokom, neotesancem i idiotom . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
drvo i sjekira is offline  
Old 08.02.2013., 22:49   #1626
Quote:
Okanica kaže: Pogledaj post
Vjerovatno su i Mustafu pašu nasamarili, on nikad nije bio uključem u te igrice... A džaba mi sad raspravljamo, epizoda neće ni približno izgledati ovako kao u najavi
mozda i bude ako mu pukne film s tim nasljedstvom i hureminim spletkama..

Quote:
drvo i sjekira kaže: Pogledaj post
A znam

Serija je po nekim pitanjima totalno uvrnuta

Riješili se Fatme, evo Dijana, koja je još veći psiho
ma nece ni ova da Huremku zgnjeci...ona je kao bolest nebres se je rijesit
__________________
nisam se zaljubila ali sam voljela
tajana1991 is offline  
Old 08.02.2013., 22:53   #1627
Quote:
chosen one kaže: Pogledaj post
Ali zašto se Selim i Bayazit ovoliko forsiraju, i sa strane Sulje i ostalih, pa to su djeca
Mislim da Suljo, sad kad je smaknuo Ibrahima, iz nekog inata hoce pokazati zube Mustafi & co., znajuci koliko je decko bio vezan za Ibru.

Forsiraju se kako? Imaju vise scena? Pa vjerovatno zele pokazati rivalstvo od djetinjstva ili sto je poveo Selima u pohod?
Vodio je i Mustafu u pohod kad je bio u tim godinama. Nisu pokazali obred primanja sablje ni jednog od njih ....a to je do sad bio znak da su se kao "zamomcili". Meni ne smeta sto je poveo ovu dvojicu, ali mi smeta sto je izostavio Mustafu. Momak nije zasluzio ovakav tretman, bez obzira.
TheWitch is offline  
Old 08.02.2013., 22:54   #1628
Quote:
tajana1991 kaže: Pogledaj post
ma nece ni ova da Huremku zgnjeci...ona je kao bolest nebres se je rijesit
Hurem je žena od koje možeš puno naučiti

Vidiš da čim ne napadaju Hurem, čim je zatišje, svi po forumu pišu "kako dosadna epizoda", "pa nije bilo ništa"... Gle kako žena koja se nije maknula dalje od vrta upravlja svijetom
__________________
Pravednik će sedam puta pasti i sedam puta ustati. "Pokopala sam mrtvaca. Hoće li u raj ili pakao nije moj problem" . . . . . . . . . Emma ti me već smatraš stokom, neotesancem i idiotom . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
drvo i sjekira is offline  
Old 08.02.2013., 22:56   #1629
Quote:
drvo i sjekira kaže: Pogledaj post

S druge strane, Nigar ga opljačka, on je primi natrag (ok, morao je, ali mogao joj je odavno zavrnuti vratom, kao svima koji su mu smetali), taj brak je totalno mrtav... A vidimo da se ne vezuje za nijednu ženu, niti okolo banči

Ali po tome kako se znao Hurem unijeti u lice i kao da joj je nastojao udahnuti miris kose (čuj mene ) zaključujem da mu se Hurem sviđa
u kojoj epozodi udaju Nigar za njega? ...a i gdje su joj bas njega nasli??

Zaljubljen u Hurem?????...vise bih rekla da ce na kraju ispasti manijak i psihopat

koji je gusio Hurem haha
__________________
nisam se zaljubila ali sam voljela
tajana1991 is offline  
Old 08.02.2013., 23:02   #1630
Quote:
drvo i sjekira kaže: Pogledaj post
Hurem je žena od koje možeš puno naučiti

Vidiš da čim ne napadaju Hurem, čim je zatišje, svi po forumu pišu "kako dosadna epizoda", "pa nije bilo ništa"... Gle kako žena koja se nije maknula dalje od vrta upravlja svijetom
u stvarnosti mozda i jest bila drukcija al ovako mi se ne dopada...vise mi je napeta serija kad nju stjeraju u kut ljute i provociraju ili se sama spetlja u mrezu...a i suljo mi nije zato nista drazi...jer kraj nje izgleda ko zaljubljena mlakonja od 20 god
__________________
nisam se zaljubila ali sam voljela
tajana1991 is offline  
Old 08.02.2013., 23:04   #1631
Quote:
witch69 kaže: Pogledaj post
Mislim da Suljo, sad kad je smaknuo Ibrahima, iz nekog inata hoce pokazati zube Mustafi & co., znajuci koliko je decko bio vezan za Ibru.

Forsiraju se kako? Imaju vise scena? Pa vjerovatno zele pokazati rivalstvo od djetinjstva ili sto je poveo Selima u pohod?
Vodio je i Mustafu u pohod kad je bio u tim godinama. Nisu pokazali obred primanja sablje ni jednog od njih ....a to je do sad bio znak da su se kao "zamomcili". Meni ne smeta sto je poveo ovu dvojicu, ali mi smeta sto je izostavio Mustafu. Momak nije zasluzio ovakav tretman, bez obzira.
Ma hocu reći da je Selim još dijete, Mustafa je već bio velik kad je išao prvi put u pohod, mislim ovaj glumac ga je isto igrao, ne onaj klinac. Selim je baš dijete. Ajde Mehmet, stariji je ali ovaj
A to što imaju ta dva sina više scena mi se sviđa, pošto 4 sezona nastavlja sa njima i njihovom igrom, što je onda i logično da imaju neki uvod
chosen one is offline  
Old 08.02.2013., 23:05   #1632
tajana 1991

Ne znam, samo su bili u braku, ali neke dijelove sam preskočila radi nestrpljivosti da vidim što je bilo dalje.

Misao je bila da se oni ožene, iako je Afife našla neka dva čobana za kalfu Nigar, nakon toga sam malo prekočila i hop, ovi u braku... Uglavnom da se ožene jer je manijak dobio funkciju guvernera neke pokrajine i Nigar je trebala otići zajedno s njim.

Inače, Ibro je mislio kćerkicu zadržati za sebe, pa mi nije jasna ova mržnja prema Hurem Ibre nema, nađi malu i nestani Mislim, to je prilika da mala bude zauvijek s njom
__________________
Pravednik će sedam puta pasti i sedam puta ustati. "Pokopala sam mrtvaca. Hoće li u raj ili pakao nije moj problem" . . . . . . . . . Emma ti me već smatraš stokom, neotesancem i idiotom . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
drvo i sjekira is offline  
Old 08.02.2013., 23:06   #1633
Quote:
tajana1991 kaže: Pogledaj post
u kojoj epozodi udaju Nigar za njega? ...a i gdje su joj bas njega nasli??

Zaljubljen u Hurem?????...vise bih rekla da ce na kraju ispasti manijak i psihopat

koji je gusio Hurem haha
Vjerovala ili ne, sama je tražila od Ibrahima da je udaju za njega . Znala je da će uz njega biti u toku sa dešavanjima u Palači, spasio joj je život, bolje i on nego neki tamo trgovac...
__________________
Ben en çok, kızı doğunca sevinen babaları severim...
Okanica is offline  
Old 08.02.2013., 23:07   #1634
Quote:
tajana1991 kaže: Pogledaj post
u stvarnosti mozda i jest bila drukcija al ovako mi se ne dopada...vise mi je napeta serija kad nju stjeraju u kut ljute i provociraju ili se sama spetlja u mrezu...a i suljo mi nije zato nista drazi...jer kraj nje izgleda ko zaljubljena mlakonja od 20 god
Potpuno se slažem s tobom
najviše volim gledati njenu facu i frimase kad je stjerana u kut i kad je netko nasamari. Ali istina, ruku na srce, to je i bit zabave, a glumica odlična igra svoju ulogu, pa voljeli je neki ili ne (kao ja)..
chosen one is offline  
Old 08.02.2013., 23:09   #1635
Quote:
drvo i sjekira kaže: Pogledaj post
tajana 1991

Ne znam, samo su bili u braku, ali neke dijelove sam preskočila radi nestrpljivosti da vidim što je bilo dalje.

Misao je bila da se oni ožene, iako je Afife našla neka dva čobana za kalfu Nigar, nakon toga sam malo prekočila i hop, ovi u braku... Uglavnom da se ožene jer je manijak dobio funkciju guvernera neke pokrajine i Nigar je trebala otići zajedno s njim.

Inače, Ibro je mislio kćerkicu zadržati za sebe, pa mi nije jasna ova mržnja prema Hurem Ibre nema, nađi malu i nestani Mislim, to je prilika da mala bude zauvijek s njom
Nije on htio kćerkicu zadržati za sebe, lijepo je rekao Matrakčiju da se ne bi premišljao šta bi sa malom da joj mama nije udata . Ovako, sasvim normalno, nije htio svoje dijete prepustiti manijaku Rustemu, a Nigar je malu posjećivala kad god je bila u mogućnosti
__________________
Ben en çok, kızı doğunca sevinen babaları severim...
Okanica is offline  
Old 08.02.2013., 23:12   #1636
Quote:
tajana1991 kaže: Pogledaj post
u stvarnosti mozda i jest bila drukcija al ovako mi se ne dopada...vise mi je napeta serija kad nju stjeraju u kut ljute i provociraju ili se sama spetlja u mrezu...a i suljo mi nije zato nista drazi...jer kraj nje izgleda ko zaljubljena mlakonja od 20 god
Kod mene obratno

Ali Sulejman se isto otrijeznio po nekim pitanjima, a dobro ju je namučio s Firuze

Čak mi je Suljo po nekim pitanjima totalno grub, kao i pravila harema. Recimo, došao je iz pohoda nakon nekoliko godina, sprema se Hurem, sprema se Firuze Zamisli da je izabrao Firuze

Zamišljam da mu muž dolazi s broda, spremam se ja "za navečer", sprema se neka deseta... Ma mrš
__________________
Pravednik će sedam puta pasti i sedam puta ustati. "Pokopala sam mrtvaca. Hoće li u raj ili pakao nije moj problem" . . . . . . . . . Emma ti me već smatraš stokom, neotesancem i idiotom . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
drvo i sjekira is offline  
Old 08.02.2013., 23:14   #1637
Quote:
Okanica kaže: Pogledaj post
Nije on htio kćerkicu zadržati za sebe, lijepo je rekao Matrakčiju da se ne bi premišljao šta bi sa malom da joj mama nije udata . Ovako, sasvim normalno, nije htio svoje dijete prepustiti manijaku Rustemu, a Nigar je malu posjećivala kad god je bila u mogućnosti
Trebao joj je dati malu i biti čovjek. Ne bavi se vlastitom djecom, pogotovo ne kad su pohodi, Divani i druge obaveze... Kakve su to fore Daj majci dijete koje je tvoja žena skrivala i od tebe samog

Nije je trebao udavati za Rustema, jer da je Rustem postao guverner u drugoj pokrajini, što je spriječila Hurem radi vlastitog interesa i koristi, kad bi Nigar viđala malu? Daj majci dijete
__________________
Pravednik će sedam puta pasti i sedam puta ustati. "Pokopala sam mrtvaca. Hoće li u raj ili pakao nije moj problem" . . . . . . . . . Emma ti me već smatraš stokom, neotesancem i idiotom . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
drvo i sjekira is offline  
Old 08.02.2013., 23:15   #1638
Quote:
drvo i sjekira kaže: Pogledaj post
Kod mene obratno

Ali Sulejman se isto otrijeznio po nekim pitanjima, a dobro ju je namučio s Firuze

Čak mi je Suljo po nekim pitanjima totalno grub, kao i pravila harema. Recimo, došao je iz pohoda nakon nekoliko godina, sprema se Hurem, sprema se Firuze Zamisli da je izabrao Firuze

Zamišljam da mu muž dolazi s broda, spremam se ja "za navečer", sprema se neka deseta... Ma mrš


jos bolje, zamisli da mmu se obadvije stvore u isto vrijeme pred vratima
gogili18 is offline  
Old 08.02.2013., 23:19   #1639
Mislim da je to 83. epizoda, možda 82. ??

Nigar mu kaže da će se razvesti od manijaka () i da je samo malena zanima, ali Ibro je neumoljiv.

Po meni, jako je pogriješio s Nigar, strašno. I Hatidze, također.

Inače, mala je fakat pljunuta Nigar i Ibrahim, ne znam kako je moguće da im to dijete toliko nalikuje
__________________
Pravednik će sedam puta pasti i sedam puta ustati. "Pokopala sam mrtvaca. Hoće li u raj ili pakao nije moj problem" . . . . . . . . . Emma ti me već smatraš stokom, neotesancem i idiotom . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
drvo i sjekira is offline  
Old 08.02.2013., 23:19   #1640
Quote:
drvo i sjekira kaže: Pogledaj post
Trebao joj je dati malu i biti čovjek. Ne bavi se vlastitom djecom, pogotovo ne kad su pohodi, Divani i druge obaveze... Kakve su to fore Daj majci dijete koje je tvoja žena skrivala i od tebe samog

Nije je trebao udavati za Rustema, jer da je Rustem postao guverner u drugoj pokrajini, što je spriječila Hurem radi vlastitog interesa i koristi, kad bi Nigar viđala malu? Daj majci dijete
Zar zaista misliš da bi mala imala dobar život pored Rustema? I Nigar je trpio samo zato što je morao, zamisli kako bi se ponašao prema djetetu čovjeka kojeg prezire... A ako su išta prikazali, to je Ibrahimova ljubav i pažnja prema maloj curici . Želio je najbolje za nju, da se nikome ne klanja i da ju niko ne tlači. Zato nije dozvolio ni da živi sa njima u dvoru. Poznavajući Hatidže, nije mogao bolje odlučiti
__________________
Ben en çok, kızı doğunca sevinen babaları severim...
Okanica is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:16.