Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Sapunice

Sapunice meksičke, španjolske, američke, hrvatske - nije važno, gledamo ih sve, ma što god drugi rekli o tome

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 31.07.2008., 20:22   #1
Sve će biti dobro (2008-2009)

Kao sto smo vec svi culi... AVA i HRT vise ne saradjuju. Ali bez brige... HRT je vec nasao odekvatnu zamenu. Produkcija Ring Multimedia snima Sve će biti dobro, koju je HRT kupio. Za sada jos nema informacija, da li ce gledaoci u Srbiji, Crnoj Gori, Bosni i Hercegovini, Makedoniji i Sloveniji takodje moci da gledaju ovu telenovelu. Bice zanimljivo pratiti takmicenje balkanskih sapunica ove jeseni. Cekaju nas dve AVA-ine telenovele. Hrvatska Zakon ljubavi i srpska Zaustavi vreme, kao i spomenuta Sve će biti dobro iz kuce Ring Multimedia. Na nama je samo da se zavalimo u fotelje i uzivamo .

Evo prvi intervju glavne junjakinje iz Sve će biti dobro:


Uloga ginekologinje Nevenke za moju prvu sapunicu

Nakon odmora s obitelji i Splitskog ljeta na kojem ponovno glumi Fedru, poznata glumica prihvatila je angažman u telenoveli ‘Sve će biti dobro’

Pred Bojanom Gregorić-Vejzović radno je ljeto. Nakon kraćeg odmora što ga je lijepa glumica sa suprugom Enesom Vejzovićem i njihovim dvogodišnjim sinom Raulom provela u društvu prijatelja u Podgori, ona će već početkom kolovoza, u sklopu 54. Splitskog ljeta po drugi put odglumiti Fedru, koja je po težini scenskih izražaja jedna od najtežih uloga.

Nakon toga naša sugovornica vraća se u Zagreb, gdje će sredinom kolovoza početi snimanje nove sapunice “Sve će biti dobro”, koja će se na HTV-u početi prikazivati u rujnu. Bojana glumi ginekologicu Nevenku, što će joj biti prva glavna uloga u jednoj telenoveli.

• Za ulogu Fedre lani ste drugi put u životu, deset godina nakon “Breze”, dobili Nagradu hrvatskoga glumišta. Imate li tremu uoči te predstave koju ćete uskoro, nakon jednogodišnje stanke, ponovo odigrati u Splitu?

- Upravo zbog nagrade Fedra je za mene još veći izazov. Imam pozitivnu tremu, ali mislim da ću igrati opuštenije jer nema premijernog iščekivanja. Premijera je bila lani, u sklopu Splitskog ljeta, a sada ćemo 1., 2. i 3. kolovoza odigrati tri predstave. Dobili smo pozitivne kritike i struke i publike i to će se sigurno odraziti na ležernost i veselje igre cijelog ansambla. Na zadnje dvije izvedbe prošle godine izvan gledališta ostalo je po sedamdesetak ljudi koji nisu uspjeli doći do karte, što nam je najbolji pokazatelj da je predstava uistinu dobra.

• Na kojem se jeziku vi i ostatak glumačke postave sporazumijevate s redateljem Marcom Sciaccalugom? Je li teško raditi s redateljem koji ne govori hrvatski?

- Govorim engleski i talijanski, tako da nije bilo problema meni, a ni ostalom dijelu ekipe koju čine Dijana Vidušin, Sunčana Zelenika, Lada Bonacci, Lidija Florijan, Trpimir Jurkić, Aleksandar Cvjetković, Mijo Jurišić... Naravno da nam je svima bilo drugačije raditi s redateljem koji ne poznaje jezik koji sluša, ali tu su emocije koje su prepoznatljive na svim jezicima.

• Gubi li glumac kondiciju kada predstavu ne igra godinu dana? Zbog čega se 'Fedra' nije u međuvremenu odigrala i u nekom drugom prostoru?

- Naravno da se gubi glumačka kondicija, pa i sigurnost, ali zato su tu ponovne probe za izvedbu ovoga ljeta. Inače, nakon mjesec dana velikog uloženog rada, kad predstavu izvedeš samo pet puta, imaš osjećaj da si se tek ugrijao, ali pravila festivalskih predstava su uvijek takva da je broj izvedbi od tri do pet predstava po festivalu. Što se prijenosa kazališne predstave na neke druge 'daske' tiče, mi 'Fedru' igramo u Dioklecijanovim podrumima i mislim da bi takav ambijent teško bilo nadoknaditi nekom scenografijom jer ti podrumi igraju s nama u svojoj ljepoti, kao i u svojoj mračnoj strani hladnoće i jeze.

• Zbog čega glumci kažu da je Fedra jedna od najtežih kazališnih uloga?

- Prvo, pisana je u stihu, što je dodatni izazov jer u današnje vrijeme valja postići ležernost kolokvijalnog govora, a opet ostati vjeran ljepoti rime. Potom, što se Fedrinih emocija tiče, ona traži veliku glumačku zrelost, jer Fedra unutar samo jednog stiha dopre od ljubavi do ludila, od ljubomore do samokažnjavanja... I ta unutarnja previranja su sjajan i težak glumački zadatak.

• Žalosti li vas što ste medijima zanimljiviji zbog svojih uloga u sapunicama nego zbog Fedre?

- Ne, jer to je činjenica televizijske sveprisutnosti, u svakom je domu, no umjetnost pronalazi i dalje svoju publiku i to je njezina snaga.

• Kako iz Fedre uskačete u lik iz sapunice?

- Odjenem drugi kostim... Šalim se. Ne podnosim umjetničke snobove, a eto imam sreću da se ne moram busati u prsa i govoriti 'Znate, ja sam ozbiljna glumica!' To govore uloge koje su iza mene, nagrade, a osim toga volim probati različite stvari jer bih se inače beskrajno dosađivala. Smatram da je ljepota glumačkog posla upravo u raznolikosti uloga, suradnika, pa i medija u kojima ostvarujem glumački zadatak. Fedra je za mene umjetnost kojoj pristupam s punom glumačkom odgovornošću, a sapunica glumački posao kojem pristupam s veseljem, zabava koju ću također odraditi najbolje što mogu obzirom na brzinu kojom se radi.

• A vjerojatno i bolja zarada.

- Da, na žalost kazalište će na takve honorare dosta pričekati, iako ne želim zvučati kao Sganarelle. Imala sam sreće surađivati u sapunicama i s producentima koji su znali cijeniti moj glumački trud i to su financijski pokazali.

• Je li istina da glavni likovi sapunica tijekom pola godine snimanja mogu zaraditi i do 20.000 eura?

- Ne bih pričala o zaradama, kako o svojim tako ni tuđim.

• Svoju novu sapunicu počinjete snimati sredinom kolovoza...

- Da, 18. snimamo špicu i počinju nam pripreme, a 25. kolovoza snimamo prvu od sto i pet epizoda telenovele 'Sve će biti dobro', u produkciji 'Ring Multimedije'. Imamo odličnu glumačku ekipu: Gorana Grgića, Milana Pleštinu, Barbaru Nolu, Ivicu Vidovića... Organizatori su, koliko čujem, u dodatnim pregovorima s još nekim doajenima hrvatskoga glumišta, što će nam svima napraviti dodatnu odgovornost. Imat ćemo mlade redatelje: Dizdara, Kušana, Rukavinu, a supervizor će biti Branko Ivanda. Mislim da imamo odličnu ekipu i zato se uistinu veselim tom projektu.

• Oko čega se vrti radnja sapunice?

- Scenarij je vrlo dobar. Priča o dvije obitelji koje su u jednom periodu života bile vrlo bliske, a zbog nekih životnih situacija se raziđu. Sama priča prepuna je zapleta i intriga, a sve će na kraju, kako i sam naslov priče kaže, nadajmo se, završiti dobro.

• Koga vi glumite?

- Nevenku. Ona je doktorica, točnije ginekologinja.

• Vaš lik je pozitivan ili negativan?

- Teško je to ocijeniti. Ona jest u principu pozitivka, ali kako nitko nije bezgrešan, ispostavit će se da i ona ima mane te čini pogreške u životu, što ćemo kao ekipa dočaravati tijekom slijedećih mjeseci koje ću provesti na snimanju koje u šali nazivam svojom slatkom robijom.

• Koliko ćete vremena provesti na toj robiji?

- Planirano je da se snimanje okonča u roku od četiri mjeseca. Spremna sam na to. Znam da ću se do konca godine ustajati u šest sati ujutro, a s poslom završavati u šest sati poslijepodne. Ona je glavna uloga, nema šale. Uvijek mi je bilo simpatičnije prihvaćati epizodne uloge u sapunicama, jer je manje posla i više slobodnog vremena, no odlučila sam probati i ovo.

• Tko će čuvati Raula dok vi radite?

- Raul na jesen kreće u vrtić, to je velika novost u našem životu. Enes će biti slobodniji ove jeseni, pa će uskakati oko Raula, baš kao što sam to lani činila ja dok je snimao “Dobre namjere”.

Koliko će vam ove godine ostati vremena za ljetovanje?

- Premalo. Dio srpnja s obitelji sam provela kod kumova u Podgori, a ovih dana selimo u Split, u 'Vilu Dalmacija'. Pokušat ćemo spojiti ugodno s korisnim i malo se okupati između predstava. Naravno, više će to uspjeti Raulu i Enesu, ali sve ćemo mi to nadoknaditi tijekom zime kad odemo na skijanje.

Klara Rožman
Shadow_Weaver is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2008., 12:34   #2
Valjda neće pjevati...
__________________
*LIBER LIBERTAS*
www.drugachijisvijet.blogger.ba
Bednaya Nastya is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2008., 20:37   #3
Quote:
Bednaya Nastya kaže: Pogledaj post
Valjda neće pjevati...
Guylian is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2008., 03:13   #4
HRT ce jako puno imati slabi rejting nego kao sto je imao prije. Jasno je da ce projekt od AVA biti puno uspesniji od ovaj. Nova sad ima zaista zagarantirani rejting a sto se tice mene i ja cu gledati Nova, uprkos tome sta HRT volim je vise, ali jer su se iselili Ava od tamo i ja cu se valjda iseliti na druga tv
__________________
Can we pretend that airplanes In the night sky Are like shooting stars ...

.... I could really use a wish right now (wish right now, wish right now)
Bobi93 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2008., 20:42   #5
ne izgleda loše

Telenovela se počela snimati, izgleda zanimljivo.
Glavna scenaristica je Diana Pečkaj Vuković, ona koja je pisala Ljubav u zaleđu.
romanov is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2008., 20:54   #6
Quote:
romanov kaže: Pogledaj post
Telenovela se počela snimati, izgleda zanimljivo.
Glavna scenaristica je Diana Pečkaj Vuković, ona koja je pisala Ljubav u zaleđu.
Oh... "Ljubav u zaleđu" mi je bila jedna od najdražih telenovela!
Shadow_Weaver is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2008., 21:09   #7
Quote:
Shadow_Weaver kaže: Pogledaj post
Oh... "Ljubav u zaleđu" mi je bila jedna od najdražih telenovela!
I meni je Ljubav u zaleđu bila puno bolja od svih i nekako najdraža. Ja ću pratiti u 18:30 telenovelu na Novoj TV a izjutra u 9 sati HTV-ovu telenovelu naravno kad stignem.
blue_boy is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2008., 21:58   #8
Meni isto izgleda dobro to Sve će biti dobro. Dobri su glumci, redatelj je Ivanda. Baš obećava. To ću sigurno gledati, a ovu na Novoj možda snimim.
harlan is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2008., 23:19   #9
Quote:
harlan kaže: Pogledaj post
Meni isto izgleda dobro to Sve će biti dobro. Dobri su glumci, redatelj je Ivanda. Baš obećava. To ću sigurno gledati, a ovu na Novoj možda snimim.
Da, Ivanda... isti reditelj koji je u prošlim telenovelama snimao mikrofone, kablove... koji je dozvoljavao u "Ljubavi u zaleđu" da fotografi slikaju dok se snima, te da se čuje škljocanje fotoaparata, i da se vidi blic. Ili čuveno "Akcija!" u Ratkajevima.

Meni sinopsisi za "Zakon ljubavi" i "Zaustavi vreme" zvuče mnogo, mnogo interesantnije. Šta zvuči interesantno u vezi priče jedne ginekologinje ?

Scenarij je vrlo dobar. Priča o dvije obitelji koje su u jednom periodu života bile vrlo bliske, a zbog nekih životnih situacija se raziđu. Sama priča prepuna je zapleta i intriga, a sve će na kraju, kako i sam naslov priče kaže, nadajmo se, završiti dobro.

Već je i otkrila, da će kraj biti pozitivan. Kako to može da uradi? Okej... skoro svaka telenovela se završava pozitivno... ali ima i neke sa negativnim krajem. Nije trebala to da ispriča.

Ne kažem da ovo neće biti dobro... ali to što smo do sada čuli o ovoj telenoveli ne ukazuje na nešto posbeno.
Shadow_Weaver is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2008., 00:15   #10
Recimo da sam insajder, priča je puno opširnija nego "priča o ginekologinji", još nije ništa od sadržaja ni izašlo van.
Gregurička trabunja, šta ona zna kako će završiti kad se dobro zna da se scenario piše u hodu, malo morgen je sve napisano.
Glavna ljubavna priča i nije s njom, nego nešto navodno jako romantično, neki nesretni lutalica se zaljubljuje u lijepu novinarku. A ima još svašta. Al ne smin reč'
romanov is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2008., 00:24   #11
Quote:
romanov kaže: Pogledaj post
Recimo da sam insajder, priča je puno opširnija nego "priča o ginekologinji", još nije ništa od sadržaja ni izašlo van.
Gregurička trabunja, šta ona zna kako će završiti kad se dobro zna da se scenario piše u hodu, malo morgen je sve napisano.
Glavna ljubavna priča i nije s njom, nego nešto navodno jako romantično, neki nesretni lutalica se zaljubljuje u lijepu novinarku. A ima još svašta. Al ne smin reč'
Pa odmah sam ja povezao da si ti insajder... čim neko hvali nove projekte, a ima samo 2-3 posta, znaj o čemu se radi .

Reci mi... ima li planova da se telenovela proda i u druge republike u "regionu"... kako se to danas kaže ? Do sada su sve telenovele prodate... fenomen, koji kod drugih serija nije slučaj.
Shadow_Weaver is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2008., 12:39   #12
Quote:
Shadow_Weaver kaže: Pogledaj post
Da, Ivanda... isti reditelj koji je u prošlim telenovelama snimao mikrofone, kablove... koji je dozvoljavao u "Ljubavi u zaleđu" da fotografi slikaju dok se snima, te da se čuje škljocanje fotoaparata, i da se vidi blic. Ili čuveno "Akcija!" u Ratkajevima.

Meni sinopsisi za "Zakon ljubavi" i "Zaustavi vreme" zvuče mnogo, mnogo interesantnije. Šta zvuči interesantno u vezi priče jedne ginekologinje ?

Scenarij je vrlo dobar. Priča o dvije obitelji koje su u jednom periodu života bile vrlo bliske, a zbog nekih životnih situacija se raziđu. Sama priča prepuna je zapleta i intriga, a sve će na kraju, kako i sam naslov priče kaže, nadajmo se, završiti dobro.

Već je i otkrila, da će kraj biti pozitivan. Kako to može da uradi? Okej... skoro svaka telenovela se završava pozitivno... ali ima i neke sa negativnim krajem. Nije trebala to da ispriča.

Ne kažem da ovo neće biti dobro... ali to što smo do sada čuli o ovoj telenoveli ne ukazuje na nešto posbeno.

Hm, je li to Ivandina greška ili šeprtljava produkcija ?
btw, znaš li tko je u srbiji otkupio zaustavi vreme ?
harlan is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2008., 22:41   #13
Quote:
harlan kaže: Pogledaj post
Hm, je li to Ivandina greška ili šeprtljava produkcija ?
btw, znaš li tko je u srbiji otkupio zaustavi vreme ?
Ja mislim da režiser određuje iz kojeg ugla se snima, šta kamera treba sve da zabeleži... naravno da su to u postprodukciji trebali retuširati, ali... .

Još nisu rekli ko je kupio "Zaustavi vreme". Štampa za SRB spominje RTS i TV Pink. Za HR se spominje Nova TV. Čim saznam, objaviću u topicu "Zaustavi vreme".
Shadow_Weaver is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2008., 23:25   #14
Quote:
Shadow_Weaver kaže: Pogledaj post
Pa odmah sam ja povezao da si ti insajder... čim neko hvali nove projekte, a ima samo 2-3 posta, znaj o čemu se radi .

Reci mi... ima li planova da se telenovela proda i u druge republike u "regionu"... kako se to danas kaže ? Do sada su sve telenovele prodate... fenomen, koji kod drugih serija nije slučaj.
A ne znam ti to reć. Nisam baš tako blizak vrhuški
Provalio si me, a dobro, kažu da svaki cigo svoga... ili kako to već ide, ali meni se baš čini da bi ovo moglo bit dobro. Kako da kažem, nije nabrijano ko AVA-ine, znaš, drugi stil, za promjenu.
romanov is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2008., 01:44   #15
Quote:
romanov kaže: Pogledaj post
A ne znam ti to reć. Nisam baš tako blizak vrhuški
Provalio si me, a dobro, kažu da svaki cigo svoga... ili kako to već ide, ali meni se baš čini da bi ovo moglo bit dobro. Kako da kažem, nije nabrijano ko AVA-ine, znaš, drugi stil, za promjenu.
Kako misliš nabrijano? AVA-ine su sve samo ne nabrijane... Ponekad su (često) čak i uspavljujuće...
__________________
TV ovisnik
Dodo85 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2008., 10:19   #16
Quote:
Dodo85 kaže: Pogledaj post
Kako misliš nabrijano? AVA-ine su sve samo ne nabrijane... Ponekad su (često) čak i uspavljujuće...
Ma u drugom smislu sam mislio nabrijano - AVA ide na to neko visoko društvo, glamur, dizajn, isfuravanje, ... a ovo će biti više neke ljudske priče s baš puno neke romantike. Valjda. Ne znam jesam li sad jasniji
romanov is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2008., 20:03   #17
Quote:
romanov kaže: Pogledaj post
Ma u drugom smislu sam mislio nabrijano - AVA ide na to neko visoko društvo, glamur, dizajn, isfuravanje, ... a ovo će biti više neke ljudske priče s baš puno neke romantike. Valjda. Ne znam jesam li sad jasniji
Većina telenovela se bavi (među ostalog) visokim društvom. Sapunice kako koja... tu češce ima "obične ljudske priče", kako ti kažeš.

Ako bogati plaču... onda se zna kome je namenjena serija. A i jedna stara dobra formula je "fetišizacija nepoznatog"... kao "gledaš bogatašima kroz prozor - direktno u salon". Meni je to sasvim okej. Volim da gledam one nalickane likove... . A romantike takođe ne manjka. A čekaj... jeli za tebe bogati ljudi nisu ljudi? Kada kažeš, vaša telenovela će se baviti "ljudskim pričama"... ? Ispade, da su bogati "neljudi", i da su samo priče prosečnih ljudi vredne pojave na malim ekranima.

Samo u "Villa Mariji" i "Ljubavi i mržnji" je se radnja pretežno vrtela oko bogataša. U svim ostalim telenovelama su podjednako bili zastupljeni svi slojevi. Društvo je takvo... nisu svi ljudi siromašni ili srednjeg sloja (ima li uopšte srednjeg sloja na ovim prostorima?). A ja lično više volim da vidim našminkanu ženu, sa lepom frizurom u štiklama i večernjoj toaleti i nalickanog frajera, nego neku kokoš u farmerkama i džemperu sa klošarom pod rukom .

Obične "ljudske priče", kako kažeš, mogu gledati u svakoj običnoj dramskoj seriji. Dok su telenovele i sapunice jedina mogućnost na ovim prostorima, da se vide neki lepi ljudi, glamur i malo šika.
Shadow_Weaver is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2008., 20:41   #18
Quote:
Shadow_Weaver kaže: Pogledaj post
Većina telenovela se bavi (među ostalog) visokim društvom. Sapunice kako koja... tu češce ima "obične ljudske priče", kako ti kažeš.

Ako bogati plaču... onda se zna kome je namenjena serija. A i jedna stara dobra formula je "fetišizacija nepoznatog"... kao "gledaš bogatašima kroz prozor - direktno u salon". Meni je to sasvim okej. Volim da gledam one nalickane likove... . A romantike takođe ne manjka. A čekaj... jeli za tebe bogati ljudi nisu ljudi? Kada kažeš, vaša telenovela će se baviti "ljudskim pričama"... ? Ispade, da su bogati "neljudi", i da su samo priče prosečnih ljudi vredne pojave na malim ekranima.

Samo u "Villa Mariji" i "Ljubavi i mržnji" je se radnja pretežno vrtela oko bogataša. U svim ostalim telenovelama su podjednako bili zastupljeni svi slojevi. Društvo je takvo... nisu svi ljudi siromašni ili srednjeg sloja (ima li uopšte srednjeg sloja na ovim prostorima?). A ja lično više volim da vidim našminkanu ženu, sa lepom frizurom u štiklama i večernjoj toaleti i nalickanog frajera, nego neku kokoš u farmerkama i džemperu sa klošarom pod rukom .

Obične "ljudske priče", kako kažeš, mogu gledati u svakoj običnoj dramskoj seriji. Dok su telenovele i sapunice jedina mogućnost na ovim prostorima, da se vide neki lepi ljudi, glamur i malo šika.

U, hebate Shadow, pa ti tu razvio cijeli traktat. Neda mi se s tobom prepucavat Nit imam vremena. Snimamo seriju!
Ajd čekaj, pa vidi, pa onda reci jel ti dobro ili ne. I biće nalickanih, bez brige. Glavna glumica je za nevjerovat zgodna. I, ne, još ne znaš koja je! Iznenađenje!
romanov is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2008., 21:13   #19
Quote:
romanov kaže: Pogledaj post
U, hebate Shadow, pa ti tu razvio cijeli traktat. Neda mi se s tobom prepucavat Nit imam vremena. Snimamo seriju!
Ajd čekaj, pa vidi, pa onda reci jel ti dobro ili ne. I biće nalickanih, bez brige. Glavna glumica je za nevjerovat zgodna. I, ne, još ne znaš koja je! Iznenađenje!
Ma kakvo crno prepucavanje romanov? Ne prepucavamo se, već pričamo, razmenjujemo stavove i mišljenja... valjda tome služi forum... zar ne? Nemoj odmah misliti da je ovo svađa, ako se ne složimo oko svakog segmenta.

Svaka telenovela i sapunica je dobrodošla .

Hoće li ova serija ići normalno na satelitu ili će biti šifrirana?
Shadow_Weaver is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2008., 16:59   #20
HTV-ova sapunica od 18 milijuna kuna



Barbara Nola

ZAGREB - Nova telenovela HRT-a “Sve će biti dobro”, koja će se početi prikazivati u rujnu prije središnjeg Dnevnika, ušla je u drugi tjedan snimanja, a jučer su producenti na setu u Jadran filmu vrata otvorili i medijima.

Riječ je o seriji u 105 nastavaka u kojoj se sage o ljubavi i prijateljstvu isprepleću s napetim obratima dviju glavnih obitelji, obitelji koje su u jednom razdoblju života bile vrlo bliske, ali su se ipak razišle.

- Iako je na natječaju prošlo 105 nastavaka, sapunica će se, naravno, i dalje moći snimati. Radimo usporedo na dva kata na više od 20 setova. Tih je 2000 četvornih metara najveći set u Hrvatskoj ikad. Cijena jedne epizode inače je 169.000 kuna - rekao je Robert Tomljenović, direktor Ring Multimedije, kuće koja seriju producira.

Atmosfera je, kaže, vrlo živahna, a dnevno se radi i više od 10 sati. - Snimili smo dovoljno za prvu turu montaže. Glumci su svi svježi nakon ljetnih odmora iako su neki imali vrlo radno ljeto - dodao je Tomljenović koji je iznimno zadovoljan glumačkom postavom.

Nju, među ostalima, čine Bojana Gregorić, Goran Grgić, Barbara Nola, a novije je ime, primjerice, Petra Maroja, inače manekenka iz Zadra. Redatelj serije je Branko Ivanda koji je zadovoljan dosadašnjim radom.

- Ritam je profesionalan, neki se glumci, istina, još love, no sve ide prema planu - rekao je Ivanda. Na pitanje je li dosad bilo ikakvih problema Ivanda je odgovorio da još nije, no ako će ih biti, on to, kako kaže, zna riješiti “Ivandinim poučkom".


Među glavnim glumcima čije ćemo životne drame pratiti u novoj HTV-ovoj sapunici su Barbara Nola i Damir Markovina, a cijeli se zaplet vrti oko pripadnika dviju posvađanih obitelji

Izvor: Jutarnji list
__________________
TV ovisnik
Dodo85 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:19.