Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.06.2009., 12:44   #1
Ovo nije još jedna tema o velikim sisama :zubo:

O čem bi frajeri nego o sisama... ali ponukala me jedna tema na MKu da otvorim novu temu... naime radi se o ženskom doživljaju vlastitih (velikih) sisa... imamo dva suprotstavljena tabora koja će utjeloviti moje prijateljice, nazovimo ih Tamara i Petra.
Tamara ima velike sise... ja kao muško ne kužim one sheme sa košaricama i obujmom grudi pa ću ih, zdravoseljački, nazvati peticama
Tamara se srami svojih grudi... stalno je u nekim širokim majicama i uz to stalno se drži pogrbljeno, samo da joj sise nebi dospjele u prvi plan... ona baš i ne želi govoriti o tome a jedino kaj se od nje može izbući je da se srami svojih velikih grudi (btw vidio sam je u badiću i jest da su velke ali su prejebeno oblikovane) i ne želi da to bude nešto kaj se na njoj najviše istiće, a njeno pogrbljeno držanje se kao ne istiće ali nek joj bude. Kao ne želi da joj dečki prilaze "samo" zbog toga al poradi "toga" imamo jednu sramežljivu grbavicu kojoj zbog toga dečki ne prilaze

Imamo drugi primjer... Petra, također vlasnica (ali ponosna vlasnica ) prirodnih petica... ta ih čak i prenaglašava. Ajd, rijetko kad pređe granicu dobrog ukusa ali topići, bretelice, dekoltei i ine divote su joj standardna operma. Jest da frajeri bulje, jest da sline, istini za volju neki joj prilaze samo zbog toga... ali od 50 koji joj priđu ona i nađe nekog najboljeg od toga... Tamari priđu njih dva, tri (u mjesec dana) jer naprosto cijelo njeno držanje zrači jako niskom razinom samopouzdanja, a njeno "ne isticanje" je toliko drastično da se čak niti ne šminka, niti se po bilo kojem pitanju iole ženstveno drži/ponaša a sve poradi srama od nečega za što bi masu žena ubilo samo da može točno tako nešto imati. Eto... tema je možda više za psihologiju ali ajde... kak se vi s tim nosite?
__________________
VIŠE MESA U BUREKEEEEEEE!!!
Legion drinks his weight, drinks like Richard Burton, dance like John Travolta, now
Legion is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2009., 12:48   #2
hehe fora tema
ja sam i petra i tamara po potrebi.
Keya is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2009., 12:49   #3
Prema potrebi
__________________
VIŠE MESA U BUREKEEEEEEE!!!
Legion drinks his weight, drinks like Richard Burton, dance like John Travolta, now
Legion is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2009., 12:51   #4
Quote:
Legion kaže: Pogledaj post
Prema potrebi
fali mi zarez u recenici
Keya is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2009., 12:52   #5
Ok, ne pričamo o zarezima nego zašto se neke žene srame onoga što im je priroda dala a za što neke druge plačaju masne pare...
__________________
VIŠE MESA U BUREKEEEEEEE!!!
Legion drinks his weight, drinks like Richard Burton, dance like John Travolta, now
Legion is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2009., 12:53   #6
pridružujem se Keyi.

Sramiti se..hm, a nije to, nego se pokušavaš zaštititi od neželjenih komentara, koji fakat znaju nekad bit neukusni.
drek pijani čiče, abuštelci, tako to. Pametnije ti se nekako bolje zamotat nego sve na izvolte.
jerbo..šta je na stolu ponuđeno je, jel.
__________________
čak i sunce ima pjege
Dalje krunice od moje vunice
:Serek:
The White Rabbit is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2009., 12:56   #7
Ak je "prema potrebi" onda barem u jednoj potrebi glumatate...
Ono ne kažem da treba imati dekolte do pupka ali jebi ga sramiti se velikih sisa , u drastičnom primjeru koji sam naveo dozvoliti da ti taj "kompleks" toliko jako utječe na život i socijalne te muško-ženske odnose i kontakte...
__________________
VIŠE MESA U BUREKEEEEEEE!!!
Legion drinks his weight, drinks like Richard Burton, dance like John Travolta, now
Legion is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2009., 12:56   #8
Quote:
Legion kaže: Pogledaj post
Ok, ne pričamo o zarezima nego zašto se neke žene srame onoga što im je priroda dala a za što neke druge plačaju masne pare...
mozda je tamara pogrbljena iz drugih razloga, a ne zbog samih sisa. mislim, poneka tamara je, ne mislim sad na ovu. ne razmisljaju sve zene o sisama. a mozda zeli odbiti od sebe potencijalne kretene. ili muskarce opcenito. pa je ukljucila moguce krivi obrambeni mehanizam.

tvoja cura je tamara, ili...?
__________________
you're so vain - i bet you think this song is about you
sympathy for the devil
*jezebel* is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2009., 13:03   #9
Petra
__________________
Agni Parthene Despina I believe. Heroji žive vječno. .
Uranija is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2009., 13:11   #10
Quote:
Uranija kaže: Pogledaj post
Petra
znala sam.
__________________
čak i sunce ima pjege
Dalje krunice od moje vunice
:Serek:
The White Rabbit is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2009., 13:11   #11
MOja cura nije ni petra ni tamara, ona je ponosna vlasnica pa negdje trojki
Tamara nije grbava , vidjeh je na moru i moram priznati da je bomba i komad i veći od Petre i ne bježi od muškaraca (doduše s kakvim kretenom je bila možda bi joj i bilo bolje da bježi )... a kretene od sebe treba znati dobijati drugim načinima a ne pogrbljenim držanjem, oblačenjem u vreče i sl. stvarima koje doduše odbijaju kretene ali isto tako odbijaju i masu "normalnih"...
__________________
VIŠE MESA U BUREKEEEEEEE!!!
Legion drinks his weight, drinks like Richard Burton, dance like John Travolta, now
Legion is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2009., 13:13   #12
Quote:
Legion kaže: Pogledaj post
Tamara se srami svojih grudi... stalno je u nekim širokim majicama i uz to stalno se drži pogrbljeno, samo da joj sise nebi dospjele u prvi plan...
tako sam ja brijala kad su mi tek krenule rasti
dok sam skužila da je bolje isprsiti se bilo je prekasno
baja is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2009., 13:16   #13
Je, al ova ima negdje 27, 28 godina... očito će i ona shvatiti kad već bude kasno
__________________
VIŠE MESA U BUREKEEEEEEE!!!
Legion drinks his weight, drinks like Richard Burton, dance like John Travolta, now
Legion is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2009., 13:21   #14
Quote:
baja kaže: Pogledaj post
tako sam ja brijala kad su mi tek krenule rasti
dok sam skužila da je bolje isprsiti se bilo je prekasno
ajme, da, zašto me na to poodsjećaš. Hodala sam uokolo ko krpeni lutak, obućena u neku ooogromnu majicu i one treger hlače, nekako pogrbljena kak Legion kaže, i s rukama iskrivljenima naprijed.
Stara se svakodnevno, nakon što je skužila, dernjala na mene da hodam ko Frankenstein, da šta mi je, da mi to sise rastu wtf.
Bio mi je bed, dobro se sjećam.
__________________
čak i sunce ima pjege
Dalje krunice od moje vunice
:Serek:
The White Rabbit is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2009., 13:21   #15
Eto ja sam velika kategorija i prije sam isticala cice dok sam bila mlada i neiskusna po tom pitanju. Onda sam shvatila da stvaras odredeni image isticanjem cica na taj nacin - dekolteima i bretelicama, pa sam sad naucila nositi seksi ali pristojno i decentno i puno sam sretnija.

Definitivno mi idu na zivac likovi koji bulje u moje sise ili kad me gleda pa uzvikne: ISUSE. Jadno.
__________________
I might be schizophrenic but at least we have each other.
Skattemus is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2009., 13:23   #16
Quote:
Skattemus kaže: Pogledaj post
Definitivno mi idu na zivac likovi koji bulje u moje sise ili kad me gleda pa uzvikne: ISUSE. Jadno.
vidi valjda dva isusa
__________________
čak i sunce ima pjege
Dalje krunice od moje vunice
:Serek:
The White Rabbit is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2009., 13:28   #17
Quote:
The White Rabbit kaže: Pogledaj post
Stara se svakodnevno, nakon što je skužila, dernjala na mene da hodam ko Frankenstein, da šta mi je, da mi to sise rastu wtf.
Bio mi je bed, dobro se sjećam.
meni moja izmislila neki šćap da ga stavim preko ramena i obuhvatim rukama (da li se ovo zamisliti??? ) da me ispravi
baja is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2009., 13:31   #18
Quote:
baja kaže: Pogledaj post
meni moja izmislila neki šćap da ga stavim preko ramena i obuhvatim rukama (da li se ovo zamisliti??? ) da me ispravi
ooo da. ali to je za ravnanje leđa. Moja je znala da se tako klatim zbog izrastaka
__________________
čak i sunce ima pjege
Dalje krunice od moje vunice
:Serek:
The White Rabbit is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2009., 13:37   #19
Quote:
The White Rabbit kaže: Pogledaj post
vidi valjda dva isusa
Mislis Sisusa.
__________________
I might be schizophrenic but at least we have each other.
Skattemus is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2009., 14:00   #20
Petra bez dekoltea. Ne stidim ih se, već... neka se samo naslućuju
simply_black is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:12.