Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Internet > Web development

Web development Programiranje, dizajn, hosting i sve ostalo vezano uz razvoj web siteova

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.12.2007., 16:59   #61
Citam malo postove...pogledam ime teme,...I svatim jednu osnovnu stvar a to je da vecina ljudi jednostavno nezna sta su hackeri,clackeri,lamer...Vidim da na hackere gledaju kao loše ljude prema kojima imaju strahopostovanje...
__________________
Ave cæsar! Morituri te salutant!
struja13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2008., 02:40   #62
kako ja mogu nekome hakirati acc na ogame.ba u uni 13
DariusGs is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2008., 03:08   #63
Quote:
DariusGs kaže: Pogledaj post
kako ja mogu nekome hakirati acc na ogame.ba u uni 13
pitaj ga koja mu je lozinka, mozda nasjedne
marko_tmc is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2008., 12:15   #64
Quote:
marko_tmc kaže: Pogledaj post
pitaj ga koja mu je lozinka, mozda nasjedne
a ozbiljno pitam...
DariusGs is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2008., 14:26   #65
Quote:
sysdba kaže: Pogledaj post
Evo kako hackirati korisnički račun na windowsu xp:
1.start->run->cmd->net users->net user (ime korisnika) *->upiši lozinku->ponovno upiši lozinku->

To nije hack nego najnormalniji feature windowsa, ne kužim u čemu se hack sastoji?!? Koliko ja vidim s admin ovlastima izmjenjujes admin account... ma dajjjj
LAME do neba!
Ajd malo


Evo jedna stranica za igranje kog zanima Ima lijepih stvarcica. Zgodna internet igracka

http://www.hackthissite.org/
bad_url is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2008., 14:55   #66
Quote:
DariusGs kaže: Pogledaj post
a ozbiljno pitam...
Bio je odredjeni propust u bazi podataka, ali njega vise nema, ispravljen je po hitnom postupku jer je omogucavao svakakve lijepe stvari da se rade na acc-u, poput dodavanja lv-a istrazivanja, zgrada itd. u roku par minuta

Inace sad su toliko postrozili sigurnost na serverima da su se neki hakeri naljutili i srusili onaj na kojem dotada nisu radili, a to je njihov IRC server tj. serverska mreza. Napali su je DDoS napadom i bila je down 4 dana
marko_tmc is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2008., 20:13   #67
DDoS je LAME!
__________________
The leading horse is White...The second horse is Red...The third one is Black...The last one is Green..
systatika is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2008., 18:42   #68
ma nema ovdje hakera pogotovo haker koji odaje svoje tajne

...glupa tema :flop:
__________________
ne znam se potpisat
0|f is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2008., 00:29   #69
Quote:
0|f kaže: Pogledaj post
ma nema ovdje hakera pogotovo haker koji odaje svoje tajne

...glupa tema
ova tema je zakon, mislim, hej, nemoj se igrat s predrasudama
__________________
Principi su pravi način. Principima idioti r(i?)ješavaju kretenske probleme.
Laku vam noć. Bilo je dobro dok je trajalo, no kao i seks trajalo je prekratko ;). Forum.hr - ZBOGOM!
matak is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2008., 09:07   #70
ma nemate vi veze vi pisete definicje ko je hacker ko lamer....tko vas to pita,glupe definicije....pola vas se ne zna niti logirati na obican account
altair01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2008., 23:39   #71
evo kome se uci http://hackthissite.org/
ovaj sajt vas uci kako da pronadjete i iskoristite bugove u programiranju.. idete redom od nalakse do najteze misije ..posljednja je oboriti sam hacktissite sajt xD ......

Quote:
altair01 kaže: Pogledaj post
ma nemate vi veze vi pisete definicje ko je hacker ko lamer....tko vas to pita,glupe definicije....pola vas se ne zna niti logirati na obican account
znam ja !
__________________
ne znam se potpisat
0|f is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2008., 11:00   #72
Quote:
BeroFX kaže: Pogledaj post
Recimo, mene zanima ona druga strana, kako zaštiti svoju stranicu od neželjenih budala

I HATE XSS
ako postoji mjesto na tvom site-u gdje se moze, recimo, uploadati avatar ili raditi odredjene settinge koristenjem HTML-a od strane korisnika, onda ti je jedini nacin filtriranje izvrasavanje svih mogucih skripti da bi izbjegao cross site scripting...medjutim, dok imas opciju za postavljanje obicnog avatara, cookie stealer je moguce sakriti iza .jpg ili neke druge slikovne ekstenzije, cak koristenjem kombinacije hex-a i bug na IE exploreru. Jednom uplodan stealer ce odmah komunicirati sa reciverom i zapisati log posiljatelju sa svim pronadjenim cookie-ima...

jedini iole dobar nacin kod dinamickih web siteova je filtriranje skripti...ali tu se onda javlja problem sa MySQL-om...bez obzira na tvoje pokusaje blokiranja XSS-a, napadača nista ne sprecava da izvrsi SQL upit i na taj nacin dodje do podataka....

jako je tesko, prakticki nemoguce potpuno se osloboditi rizika neovlastenih upada na www-u
__________________
FREELANCING MASTERCLASS @ RADIMO.ONLINE
___________________
totalchaos is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2008., 11:05   #73
Quote:
BeroFX kaže: Pogledaj post
Admini nemaju pojma koja je šifra jer je u MD5 formatu

(nadam se). Tak da hakiranje.. Nema šanse
MD5 je nista drugo nego hash napravljen od odredjenog podatka koji se moze dekriptirati....jednom kada napadac dodje do hash-a prakticki je stvar gotova...nakon nekog vremena...cak ne mora koristiti ni brute ni dictionary...

jedina sigurnija postavka za pw-e je petlja...koja se npr koristi na bankomatima kod upisa i obrade PIN broja....ali to je malo preskupo za forume...
__________________
FREELANCING MASTERCLASS @ RADIMO.ONLINE
___________________
totalchaos is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2008., 19:32   #74
Quote:
vfistri2 kaže: Pogledaj post
sta tu bi svi trebali postat neki tutorial za hackiranje?
.... evo moj uzmes sto deblju knjigu o internetu(preporucljivo preko 5k stranica) i onda se pocnes lupat njom u glavu sto jace mozes dok te ne prodje volja za hakiranjem
wau ovo je najbolji savjet
Logo-expert is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2008., 16:48   #75
Unhappy Any 1 can help ?

Igrao sam dugo vremena line age 2 i potrosio mnogo novca da bi me preko maila ili nekim programom hakirao neki lik iz rusije i chapio mi sve item-s ...
Interesuje me kako mogu da mu vratim istom mjerom i zdipim mu pasword i user name kao sto je on meni .ps*imam njegov mail.
ako iko zna kako da ga hakiram nek mi javi na / [email protected]
Noobster is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2008., 23:43   #76
Quote:
BeroFX kaže: Pogledaj post
Admini nemaju pojma koja je šifra jer je u MD5 formatu

(nadam se). Tak da hakiranje.. Nema šanse
gle, imaš prog cain and abel u koj razvaljuje MD5 hach i dobivaš password, ali potrebno je čekati satima za password od otprilike 7-8 znamenki. nekad čak i više...
d3stroyer is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2008., 00:28   #77
evo tog de3stoyera koji je spominjan u prethodnim postovima da je neki forum mali rusio
__________________
Kako oblikovati potpise
vfistri2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2008., 01:43   #78
e ljudi, kad smo kod hakanja, ubrao sam cod4 server na k7duty.no-ip.org:28960 . mrak
__________________
Principi su pravi način. Principima idioti r(i?)ješavaju kretenske probleme.
Laku vam noć. Bilo je dobro dok je trajalo, no kao i seks trajalo je prekratko ;). Forum.hr - ZBOGOM!
matak is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2008., 08:40   #79
Quote:
matak kaže: Pogledaj post
e ljudi, kad smo kod hakanja, ubrao sam cod4 server na k7duty.no-ip.org:28960 . mrak
Ooooo ti hakeru straaaasni !
Johnny™ is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2008., 14:07   #80
Quote:
Johnny™ kaže: Pogledaj post
Ooooo ti hakeru straaaasni !
haugh
__________________
Principi su pravi način. Principima idioti r(i?)ješavaju kretenske probleme.
Laku vam noć. Bilo je dobro dok je trajalo, no kao i seks trajalo je prekratko ;). Forum.hr - ZBOGOM!
matak is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:33.