Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 31.03.2015., 00:25   #3381
Ti misliš da si "jedina stvar koja njega drži pod kontrolom"?
Kako skromno i netočno.
Robert Mugabe is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2015., 06:39   #3382
Alteregoisti, super ti je nick za osobu koja s toliko godina pati na to da ju svi gledaju kad negdje ude i misli da drzi frajera pod kontrolom
__________________
nikad se ne prepiri s budalom jer netko sa strane neće primijetiti razliku
venera_veritas is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2015., 07:16   #3383
ja san reka dab opajdarija ovu babuskaru https://www.youtube.com/watch?v=O9_0h2Bzuwg
superkrkan is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2015., 10:13   #3384
Quote:
Alteregoisti kaže: Pogledaj post
Siguran si u to??? Vi ste tako geneski programirani na taj nacin. Pokaži vam zgodno žensko i 9 od 10 bi se bacilo na nju, je da ce 9 od 10 vas biti (mislim na muškarce generalno) odbojno u toj situaciji ali nisam baš primjetila da vas to nešto koci.
Koliko god to mrzila, moram priznati da mi godi pogled, uđem u trgovinu, ili odem na terasu popiti pice, primjetim poglede, a i on. I ima nešto u tome, ženska taština? I onda ideja da sam ja jedina stvar koja njega drži pod kontrolom....
Meni se iskreno sviđa potvrda da sam i dalje poželjna, njmu ideja da ce možda doci u priliku da nekoga khhmmmm idemo reci nauci bontonu.
upravo zbog genetske i prirodne programiranosti mi muškići gledamo i mjerimo" svaku ženu ...pa tako i ti uživaš u tim šupljim" pogledima i pregledima -priznala si
pa sad jel ti tooo godi ili to mrziš -konfuzija te prati u tim promišljanjima
sva si u obrambenom stavu -opusti se
dakle, muški bezuvjetni pogledi su po difoltu libida -nije ti to niš osobno
martin007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2015., 21:25   #3385
Ispricavam se ako sam nekome povrijedila ego. Mea culpa.
Pisala sam struju svijesti; no da pojasnimo, svaka žena voli kada se osjeca poželjno. Ona koja kaže suprotno laže. Jedina razlika je u tome koliko si sama sebi to dozvoli priznati.
A komentar o mom "držanju pod kontrolom" je bio onako trenutak inspiracije.

Idemo reci ovako, cisto hipotetski, Mislim da i njegovom egu godi ta situacija, ali kroz ovo vrijeme sam shvatila da netko tko je ranije sasvim suprotno svim svojim osobinama uživao u prilikama za konfrontaciju, samnom se dovede u upravo takve situacije, upravo zbog razlike u godinama, ne znam ttocno zbog cega, ali na izjave, tipa "mali, slušaj me sada ili "koji si ti beeb sada tu" ne reagira sukladno svojoj prošlosti vec samo promijeni boju lica, i udalji se od situacije, iako ga ja možda "slucajno" uhvatim za ruku i osjetim svaki dio njega u kill modu.
A sex, buduci da je to ocigledno temeljna tema ovog topica, ne mislim da to ima veze s godinama u vecem dijelu price. Oboje se volimo igrati, doduše za mene je bonus to da on baš i nema neke mjere i sve to završi tek kada ja kažem dosta, i objasnim da više ne mogu doci do zraka i trebam odmor.

Odavno smo otvoreno pricali o našim fetishima, tajnim željama i sve to otvoreno stavili na stol. ODmah u startu riješili sve i nakon toga osatje samo užitak.
Alteregoisti is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2015., 18:22   #3386
Quote:
Alteregoisti kaže: Pogledaj post
Ispricavam se ako sam nekome povrijedila ego. Mea culpa.
Pisala sam struju svijesti; no da pojasnimo, svaka žena voli kada se osjeca poželjno. Ona koja kaže suprotno laže. Jedina razlika je u tome koliko si sama sebi to dozvoli priznati.
A komentar o mom "držanju pod kontrolom" je bio onako trenutak inspiracije.

Idemo reci ovako, cisto hipotetski, Mislim da i njegovom egu godi ta situacija, ali kroz ovo vrijeme sam shvatila da netko tko je ranije sasvim suprotno svim svojim osobinama uživao u prilikama za konfrontaciju, samnom se dovede u upravo takve situacije, upravo zbog razlike u godinama, ne znam ttocno zbog cega, ali na izjave, tipa "mali, slušaj me sada ili "koji si ti beeb sada tu" ne reagira sukladno svojoj prošlosti vec samo promijeni boju lica, i udalji se od situacije, iako ga ja možda "slucajno" uhvatim za ruku i osjetim svaki dio njega u kill modu.
A sex, buduci da je to ocigledno temeljna tema ovog topica, ne mislim da to ima veze s godinama u vecem dijelu price. Oboje se volimo igrati, doduše za mene je bonus to da on baš i nema neke mjere i sve to završi tek kada ja kažem dosta, i objasnim da više ne mogu doci do zraka i trebam odmor.

Odavno smo otvoreno pricali o našim fetishima, tajnim željama i sve to otvoreno stavili na stol. ODmah u startu riješili sve i nakon toga osatje samo užitak.
vrlo sve dobro rečeno,a i svida mi se vas pristup u zajedničkom dogovaraju.
sandro-07 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2015., 04:24   #3387
Pozdrav svima.Evo tak rovim po guglu,sa pitanjima i temama koje mene zanimaju pa tako nabasah i na ovu temu.Pa da podelim moje poluiskustvo Imam 28 godina i unazad vec mozda 2 godine su neverovatno pocele da me privlace kako vi kazete zrelije zene,pre svega mislim na zene oko 40ak godina.Ali moram priznati da to nije pocelo bas tako samo od sebe.Bas pre te dve godine sam radio sezonski sa jednim poznanikom,drugarom i tako normalno povedu se razne teme i uvek se zavrsi na devojkama, zenama .Momak je u nekim iskrenim pricama(ne hvalisanje i lovacke price) pricao kako je bio za zenama od 40ak godina i da mu je bilo fenomenalno.Inace on je stariji od mene 2 godine.Meni je u tom trenutku bilo cudno kako zene od 40ak godine da se interesuju za klince od kojih su starije 10ak godina.Da bih i sam posle izvukao zakljucak,zasto bi uopste i postajala razlika u godinama ako postoji hemija i zelja (brak je nesto drugo)Takodje mi je rekao da obratim paznju na njhiove ispitivacke poglede, i da se ti pogledi ne razlikuju toliko od pogleda muskarca u 40-im koji gleda devojku of 27 godina.Jednostavno nijedan momak od 20 pa na dalje nece uzeti u ozbir zenu tih godina,jer mu nikad nije predocena ta opcija,jer je kao i meni bila van vidokruga..ali sam shvatio da sam u teskoj zabludi.Ja sam onda sproveo mali eskperiment.Ja znam da nisam lepotan,vec neki prosek..mozda cak i ispod proseka,imam lepo telo ne atletska gradja vec onako proporciljna gradja.Faca meh Sa devojkama,solidan uspeh.Neki sam mediokriete tako da nisam znao sta da ocekujem od eksperimenta.Eksperiment se sastojao u tome,da mnogo vise obracam paznju na te zrelije zene,da mnogo vise stupam u kontakt sa zenama koje poznajem sto iz komsiluka sto iz marketa,sestrinih koleginica sa posla.Da kad god imam priliku da se malo raspricam,nasalim itd.Oni sto sto je mozda bilo iznenadjenja da sam imao par situacija gde sam video da me zena jede pogledom.Jednostavno ne mozete da ne osetite taj vajb,Opet ja kazem da sam daleko od nekog muskarca koji bi bio privlacan zenam na prvu loptu.Pa bih zato voleo mozda da i neka forumasica tih godina odgovori sta je to sto moze da je privuce na momku koji je mladji od nje 10ak godina,da li samo fizicki izgled u pitanju ili dosta tu stvari igra ulogu.Takodje mnogo je prelepih zenea tih godina.Prelepih oblina,osmeha pozitive.Ne znam,ali sam shvatio da mladje devojke nemaju tu neku zenstvenost,taj neki erotski naboj..koji se mozda stice i godinama a mozda se i uci.Sto se mene tice,uspeo sam dve poznanice da stvorim nesto vise od poznanstva.Mogu da kazem da nije bilo sexa,ali da je to pitanje trenutka.Moj savet je da niko ne treba da se ustrucava vec da pogledao oko sebe i da shvati da su to sve poptuno normalne stvari.Peace
Kamikaze86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2015., 21:42   #3388
Da ti ja nešto kažem, većina starih milfasa se tako jebe jer kontaju da njihovo polako odlazi, za par godina više neće biti tako jebozovne niti biti tako seksualno naoštrene. Zato one hvataju prvu budalu na koju nalete, da su nekih cirka 20-ak godina mlađe ne bi one ni u snu završile s takvima..
fiksa is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2015., 21:55   #3389
Quote:
fiksa kaže: Pogledaj post
Da ti ja nešto kažem, većina starih milfasa se tako jebe jer kontaju da njihovo polako odlazi, za par godina više neće biti tako jebozovne niti biti tako seksualno naoštrene. Zato one hvataju prvu budalu na koju nalete, da su nekih cirka 20-ak godina mlađe ne bi one ni u snu završile s takvima..
A nama tesko palo to jel Neznam zasto bi netko bio budala ako voli starije zene,po tome ako ti volis i ganjas mladje cure si pedofil
Rodion is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2015., 22:20   #3390
Quote:
RodjaZg kaže: Pogledaj post
A nama tesko palo to jel Neznam zasto bi netko bio budala ako voli starije zene,po tome ako ti volis i ganjas mladje cure si pedofil
Nisi me dobro upratio, ti moreš da voliš šta hoćeš, to je tvoja slobodna volja. A kada sam rekao budala, nisam mislio budala zato što neko voli starije koke, već budala u smislu da ta ista ne bi završila s njim da je nekih 20-ak godina mlađa...
fiksa is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2015., 22:29   #3391
ja vidim samo hrpu generalizacija, još k tome netočnih, ili ja naletim na iznimke
__________________
Tisuću stepenica do vrha, jedna do dna
Gefutko is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2015., 12:21   #3392
Quote:
Kamikaze86 kaže: Pogledaj post
Da bih i sam posle izvukao zakljucak,zasto bi uopste i postajala razlika u godinama ako postoji hemija i zelja (brak je nesto drugo).

.Pa bih zato voleo mozda da i neka forumasica tih godina odgovori sta je to sto moze da je privuce na momku koji je mladji od nje 10ak godina,da li samo fizicki izgled u pitanju ili dosta tu stvari igra ulogu.

Peace

...za mene osobno odgovor na pitanje je u ovoj tvojoj prvoj rečenici....a ostala moraliziranja i generaliziranja ostavljam svakom na osob da odluči ili se postavi u datoj situaciji...ili što bi se reklo "ko voli nek izvoli"
nikadnerecinika is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2015., 16:39   #3393
ne znam...neam iskustva
__________________
србија
lord flashheart is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2015., 17:19   #3394
volim starije žene, pogotovo nudistice...fenomenalne su u svemu, a ja se prema njima ponašam sa puno pažnje i na gospodski način...
kentie is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2015., 14:59   #3395
Quote:
Alteregoisti kaže: Pogledaj post
No da pojasnimo, svaka žena voli kada se osjeca poželjno. Ona koja kaže suprotno laže.
(Jedna od) mojih zena je kujica, droljica....nije subica...
..sigurno se osjeca pozeljno
__________________
Jebeš čovjeka koji se neda nagovoriti.

Database error ...kaj je to !??
mrkvan is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2015., 12:02   #3396
Quote:
benzina kaže: Pogledaj post
Zanima me vaše mišljenje o tome?
Obzirom da mene privlače više mlađi muškarci (25 do 35) nego moji vršnjaci...
Imam oko 40 godina (da nebi pomislili da imam 60 godina )
Pa i ja bi htio milficu
boksac is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2015., 23:03   #3397
http://www.24sata.hr/ljubav-seks/sta...i-zasto-423723
Bill S is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2015., 21:30   #3398
dobar članak, više manje svi su razlozi tu nabrojani
nikadnerecinika is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2015., 16:26   #3399
Gledaj jednu stvar. Ova generacija ženskih je malo drugačija od prijašnjih. Medicina je u tom polju napredovala pa se sve više i više zna kako se održati i očuvati za starost. Još imaš internet đe možeš svašta da pročitaš i nađeš. Zato ima toliko milfica koje se dugo čuvaju i ne mjenjaju. Kako ono neki vele, ko vino, što stare to bolje.

Za muškarce ne bi mogao reći istu stvar...
fiksa is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2015., 20:06   #3400
Quote:
fiksa kaže: Pogledaj post
Gledaj jednu stvar. Ova generacija ženskih je malo drugačija od prijašnjih. Medicina je u tom polju napredovala pa se sve više i više zna kako se održati i očuvati za starost. Još imaš internet đe možeš svašta da pročitaš i nađeš. Zato ima toliko milfica koje se dugo čuvaju i ne mjenjaju. Kako ono neki vele, ko vino, što stare to bolje.

Za muškarce ne bi mogao reći istu stvar...
Nije stvar samo izgleda,nego to da one žele mlađe,i žele ih samo za seks. To je pozitivan napredak definitivno....
Bill S is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:59.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger