Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Kosa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 31.05.2011., 03:04   #561
Bok! Da li itko zna gdje kupiti ljubičastu, ali baš pravu ljubičastu, ne crvenkastu ili s nekim odsjajem, nego baš ljubičastu boju za kosu? Kao onu na DM-ovoj kartici. Naime, prije 3 godine to je bilo u zaselku koje je imalo DM, a sada ne mogu to naći ni u Zagrebu. Pogledala sam i u nekoliko Bipa i Kozma...
night angel is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2011., 03:40   #562
U DMu i sl. drogerijama takvu kričavu ljubičastu nećeš nać, nažalost. Tražile ja i sestra, našle ih par, ali sve su tamne i ispadaju tamno, čak i na blajhanu kosu.

Najbolje ti je s neta naručit (ili neka netko naruči za tebe, ako ti nemaš paypal), na ebayu ćeš takvih boja nać.
TheEmpress is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2011., 16:56   #563
da li je itko možda isprobao L'oreal Inoa boje? kakve su u odnosu na Majirel i Keune Tinta Color, jesu li postojanije?
hvala.
aibreann is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2011., 12:05   #564
Quote:
TheEmpress kaže: Pogledaj post
U DMu i sl. drogerijama takvu kričavu ljubičastu nećeš nać, nažalost. Tražile ja i sestra, našle ih par, ali sve su tamne i ispadaju tamno, čak i na blajhanu kosu.

Najbolje ti je s neta naručit (ili neka netko naruči za tebe, ako ti nemaš paypal), na ebayu ćeš takvih boja nać.
Dobra ideja. Imam paypal. Hvala.
night angel is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2011., 14:38   #565
Jel' netko od vas probao PERMANENT NATURAL COLORS 750 Zlatno smeđu? http://www.palette.com.hr/nasi-prioz...-zlatno-smeda/
Koliko je tamna i opcenito kakva je boja?
__________________
"...cos everything is energy and energy is you and me..."
Kizti is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2011., 20:38   #566
da li netko ima iskustvo sa novim bojama loreal sub muss? jako mi se sviđa boje ledena čololada. no pribojavam se obojite pošto imam narančasti odsjaj kose pa mi frizerka stavlja keune preljev na kosu sa nekim sivim sastojkom koji ublažava taj narančasti odsjaj.
jele31 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2011., 00:26   #567
pozzz svima
trebam pomoć u vezi farbanja... imam svijetlu put, plave oči i svjetlosmeđu boju kose.. mislila sam se ofarbat u tamno smeđe (da istaknem oči), al nisam sigurna... ima tko kakav savjet?
vekyca1992 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2011., 19:22   #568
Pofarbaj, ali biraj svjetliju nijansu od željene, jer ćeš najvjerojatnije crna ispast.
primjer : ova1, ova2, ova3

sretno :-)
vedrana6 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2011., 21:38   #569
Quote:
vedrana6 kaže: Pogledaj post
Pofarbaj, ali biraj svjetliju nijansu od željene, jer ćeš najvjerojatnije crna ispast.
primjer : ova1, ova2, ova3

sretno :-)
baš su mi super farbice, hvala ti ))
vekyca1992 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2011., 19:45   #570
Odlične su zato što se ne presijavaju na crvenkasto, čak ni kad se počnu ispirati, ali imaj na umu da ispadaju nijansu tamnije nego na kutiji ilitiga u nijanseru.
To sam ti napisala jer sam izgledom kao ti otprilike i to super stoji.
vedrana6 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2011., 23:14   #571
Quote:
vedrana6 kaže: Pogledaj post
Odlične su zato što se ne presijavaju na crvenkasto, čak ni kad se počnu ispirati, ali imaj na umu da ispadaju nijansu tamnije nego na kutiji ilitiga u nijanseru.
To sam ti napisala jer sam izgledom kao ti otprilike i to super stoji.
okić, puno hvala ^^
isto ime, sličan izgled, ja isto u e-mail adresi imam broj 6 (06).. a da nismo dvojnice?
vekyca1992 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2011., 12:22   #572
Quote:
jele31 kaže: Pogledaj post
da li netko ima iskustvo sa novim bojama loreal sub muss? jako mi se sviđa boje ledena čololada. no pribojavam se obojite pošto imam narančasti odsjaj kose pa mi frizerka stavlja keune preljev na kosu sa nekim sivim sastojkom koji ublažava taj narančasti odsjaj.
Ja sam se farbala sa tamno smedom, lako se nanosi, ja imam malo crvenog pigmenta ali nista nije bacalo na crvenkasto, jedino je problem sta mi se strasno ispirala tako da sam nakon dva tjedna vec bila nikakva
__________________
Kad srce kaže dijete, ne kaže Hrvatska
bebać is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2011., 03:29   #573
Cure, koje imate iskustva s keune farbama imam pitanje..

Čula sam da jedna keune farba ofarba veći dio kose nego neka obična tipa garnier, palette.. Zanima me da li je to istina i koliko bi mi trebalo farbi za kosu malo iznad pol leđa i dosta gustu.. inače koristim 3 obične farbe..

hvala
Lilium Cruentes is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2011., 14:27   #574
Imam dosta narančastog odsjaja u kosi od prošlih farbanja i veliki pepeljasti izrast.
Mislila sam pokušati sa Natural&Easy,ali se dvoumim između 2 nijanse 542 i 550.

Ima li tko iskustva sa njima? Ispadaju li puno tamnije? Bi li mi mogle pomoći za ubijanje narančastog?
__________________
....everybody talking all this stuff about me,
why don't they just LET ME LIVE???....
Far Angel is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2011., 16:54   #575


Zdravo cure, kojom bojom bih od ove iznad dobila ovu ispod boju? Mislim na ovo OD pola jer je iznad nekako tamnije i puno pramenova a ovo ostalo su ekstenzije jedne boje.

__________________
"Žene se dijele na ničije, nečije i svačije. Ti si naišao na ničiju... Pa čemu onda osmjeh što sam ja ničija kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?"
tobleronica is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2011., 17:45   #576
znaci farbam se duze vrijeme u garnierovu magogany boju i malo mi je dosadila a kako se isprala kupila sam garnier intenzivno bakreno plava 7.40...eh sad me zanima kakva bi boja meni mogla ispasti s obzirom da je ova koju imam tamnija s tim da se isprala, a ova koju planiram staviti tako svjetlija???? inace prirodna mi je pepeljasta boja kose znaci nemam tamni korijen
evelyn24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2011., 17:47   #577
Quote:
Lilium Cruentes kaže: Pogledaj post
Cure, koje imate iskustva s keune farbama imam pitanje..

Čula sam da jedna keune farba ofarba veći dio kose nego neka obična tipa garnier, palette.. Zanima me da li je to istina i koliko bi mi trebalo farbi za kosu malo iznad pol leđa i dosta gustu.. inače koristim 3 obične farbe..

hvala
"Obične" farbe su 50ml tuba, Keune je 60ml. Pa si sad ti računaj... Za svaki slučaj uzmi 3 tube.
TheEmpress is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2011., 22:10   #578
pozdrav cure, trebam savjet oko odabira boje da vec jednom dodem na svoju prirodnu, bila sam crna evo dokle sam dosla:



e sad, zanimaju me jedino l'oreal casting creme gloss ili garnier nutrisse cream boje za kosu, pa ako koja ima savjet oko odabira boje ? stvar je u tome da ne zelim da mi boja ispadne tamnija od izrasta tj. od moje prirodne zato nisam sigurna oko odabira boje

inace gledala sam keune (7.03) al preskupo ce me to doć jer i ekstenzije moram prefarbat, enivej svaki savjet je dobrodošao
*bobica* is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2011., 22:21   #579
Kad su u pitanju te polutrajne, uzmi svijetliju, jer u 90% slučajeva ispadnu ful tamnije nego su na kutiji. Dečkova mama je kupila neku srednje smeđu nijansu, ispala je crna.
TheEmpress is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2011., 22:22   #580
da, to je istina, sjecam se prije dok sam se vracala na svoju prirodnu pa kad god sam kupila smedu neku ispala je za 2 nijanse tamnija..
hjooj vise ne znam koju bi gledala i koju da kupim :S
mozda bi trebala uzet neku tamno plavu a smede uopce ne gledat
*bobica* is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:08.