Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.07.2010., 12:41   #61
Quote:
capoeira-zagreb kaže: Pogledaj post
pa kak ja to sve propustim ?

Bila je cak tu na forumu najava za festival
Bogomoljka is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2010., 13:14   #62
Evo još jedne zaljubljenice u vintage, ali za sada samo slinim na slikice po netu, one frizure 40-ih godina su mi predobre, stalno gledam tutoriale ali nisam se još odvažila neku i napraviti. Cure u Medulinu su mi prelijepe, šminka, frizura, oblekica sve. Vi u ZG barem imate Hrelić pa nađete jeftino fora komade, ja u RI ne znam niti gdje bi uopće pogledala za tako nešto, a preko ebay-a se bojim naručivati s obzirom da veličine koje su mi nekako čudne.
 
Odgovori s citatom
Old 14.07.2010., 13:37   #63
odlična tema!
dajte molim vas stavljajte slike
ja sam na ovom pdfu u ulozi gledatelja,a vintage mi je drag i imam ga i nosim ga, ali dobrih ideja nikad dosta
imam mamine i tetine stvari koje su danas još uvijek kvalitetnije od stvari koje se nude po dućanima
__________________
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
Pješčani sat is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2010., 13:38   #64
Quote:
žalfija kaže: Pogledaj post
Awwwwwwww. za temu!
jest

otkako sam ušla u 30e stil mi se puno poženstvenio, imam puuuno haljina, ponešto suknjica, bluzica... iz raznih izvora; naslijeđeno, buvljaci, second hand-ovi....zanm šivati pa ponešto iziđe i iz moje radionice, nažalost rijetko u zadnjih par godina
takav ženstveni izgled moram uvijek ubiti nekim rokerskim detaljom da ne budem prefina

spomenut je Šlic ovdje; uistinu jesu skupi ali sam tamo kupila neke komade za koje nisam žalila kune - npr. čipkani mantilić iz 50ih - takve stvari se više nigdje ne proizvode za nas smrtnike

edit - bok, Pješčana
baja is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2010., 13:57   #65
Trenutno najvise patim za ovime



al u crnoj boji.

Da li netko zna da li se negdje moze sašiti badić po mjeri?
Bogomoljka is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2010., 13:59   #66
Quote:
baja kaže: Pogledaj post
bok, Pješčana
bok


ja ne znam di je taj Šlic. može malo više info? to je neki dućan?
__________________
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
Pješčani sat is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2010., 14:27   #67
Quote:
Bogomoljka kaže: Pogledaj post
Trenutno najvise patim za ovime



al u crnoj boji.

Da li netko zna da li se negdje moze sašiti badić po mjeri?
Ovo je SUPER ali ja nemamza tako nesto
Ja hocu ovo


__________________
Svako zašto ima svoje jbg....
Nikita Durango is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2010., 14:40   #68
Quote:
Pješčani sat kaže: Pogledaj post
ja ne znam di je taj Šlic. može malo više info? to je neki dućan?
to je second-hand gdje se može naći finih, ali i oskupih, vintage rariteta
nalazi se u ilici, malo prije britanca, s desne strane (ako ideš od trga), na prvom katu, dakle nemaju izlog na ulici
baja is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2010., 14:45   #69
Quote:
Bogomoljka kaže: Pogledaj post
Da li netko zna da li se negdje moze sašiti badić po mjeri?
nekad je u Ilici postojao dućan s donjim rubljem "Kruna", oni su radili donje rublje po mjeri, možda i kupaće kostime.
ali ne znam ima li ih još...

mislim da još imam jedan njihov crveni bodi, nažalost fale mi pa da dobro izgleda.
__________________
veslam u prazno
kem is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2010., 15:05   #70
__________________
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
Pješčani sat is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2010., 15:10   #71
Kaže mi frendica da ima još neki takav dućan tipa Šlic negdje između Trga Francuske revolucije i Vodovodne, s lijeve strane ako ideš od Trga.
Ima li tko pojma o čemu priča? Da baš ne idem tamo lutati, em po ovoj vrućini, em se tam nemaš di parkirat, em ja idem doma s posla do svog seoceta skroz drugim putem!

Adresa Šlica je Ilica 80.
lollipop is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2010., 15:22   #72
je li netko naručivao od ovog sellera, izgleda mi da ima super stvari?

http://shop.ebay.co.uk/scenedead/m.h...&_trksid=p3686
dama32 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2010., 15:27   #73
Pretpostavljam da ti frendica misli na Dodo- second hand koji meni iskreno nije baš nešto. Prek puta njega je još jedan koji kakti ima samo brandiranu robu, al ni njime nisam bila Bog zna kako oduševljena.
butterfly_lady is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2010., 15:30   #74
Quote:
dama32 kaže: Pogledaj post
je li netko naručivao od ovog sellera, izgleda mi da ima super stvari?

http://shop.ebay.co.uk/scenedead/m.h...&_trksid=p3686
Na ovu stranicu slinim već dugo ali se nisam odvažila nešto i naručiti, ali stvari su im
 
Odgovori s citatom
Old 14.07.2010., 15:40   #75
Quote:
lollipop kaže: Pogledaj post
Ima li tko pojma o čemu priča?
znam za jedan second-hand tamo ali je s desne strane (od trga) i nije ništa naročito
ono, naleti ponekad nešto zanimljivo..... ali ne vjerujem da se isplati ići po ovoj vrućini
baja is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2010., 15:41   #76
Quote:
dama32 kaže: Pogledaj post
je li netko naručivao od ovog sellera, izgleda mi da ima super stvari?

http://shop.ebay.co.uk/scenedead/m.h...&_trksid=p3686
Ja sam uzela ovu haljinu:



I u globalu sam zadovoljna, materijal je ok, nije tanak, čvrst je i elastičan. Jedino mi ove trakice crvene nisu baš, po mom bi trebale biti čvršće a one su nešto tipa kao trake za zamatanje poklona.
chmichak is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2010., 16:05   #77
Quote:
chmichak kaže: Pogledaj post
Ja sam uzela ovu haljinu:



I u globalu sam zadovoljna, materijal je ok, nije tanak, čvrst je i elastičan. Jedino mi ove trakice crvene nisu baš, po mom bi trebale biti čvršće a one su nešto tipa kao trake za zamatanje poklona.
Chmic, ajde pliz slikaj se u toj haljinici - bas me zanima kako izgleda onako "in real world" bez photoshopa i ne znam vec cega..

Inace, SAVRŠENA JE!
Bogomoljka is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2010., 16:08   #78
Uvijek sam nekako zazirala od haljina jefrbo imam problem s prevelikim /bar po meni/ i mislila sam da bi haljine samo to jos vise naglasavale, al kad viidm ovu sliku, cini mi se da to skro nelose izgleda

Bogomoljka is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2010., 16:11   #79
Pa barem ti imas savrsenu gradju za pin up haljineMislim da bi tebi savrseno stajale penciluse. Meni onako fali svega da je popunimPosebno sad kada sam smrsala na 49,5 kg
__________________
Svako zašto ima svoje jbg....
Nikita Durango is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2010., 16:13   #80
Quote:
baja kaže: Pogledaj post
jest

otkako sam ušla u 30e stil mi se puno poženstvenio, imam puuuno haljina,
Ahoj bajo!


ja bi se sad sa ovom knjigom malo razbibrigala...



The American Look: Fashion, Sportswear and the Image of Women in 1930s and 1940s New York




Evo, na brzinu sam pobacala na pod stvari koje nosim ovih dana, da probijem led!

kljik

Suknje - ne znam koja mi je draža, dvije maxi od starih susjeda, mala plava na ananase od none, ljubičasta - mamina trudnička (ja sam bijo u trbuhu)
Torbice sa svih strana, onu putnu sam našla na nekom zidu , šešir, remen i malo nakita od mame iz 70-tih.

Ajmo sad, slikavanje starina.


@Bogomoljka - u haljine!!!
žalfija is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:38.