Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.10.2006., 10:49   #41
Quote:
Wedding kaže:
Mom zarucniku je Gena favorit, ali nema te slikice na njihovoj stranici tj. stranica im je prastara
Wedding zarucnik ti ima jako puno ukusa,to je vise tradicionalni stil i jako mi se svidjaju njegova odjela...pogotovo ona sa crvenom maramom oko struka,u tome pjevaju klape,ali ima i verzija sa tamnim maramama....prekrasno.
__________________
Nijedan nije ti bio ni blizu niti ce ko...a ja sam sa svakim otisla predaleko
Doria22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2006., 14:06   #42
Curke moj prijedlog za vaše buduće su Varteksova i Murina odijela ima stvarno predivnih i jako su kvalitetna, pogotova Varteksova linija di Caprio, jesu malo skuplja ali su prekrasna pa pogledajte kak vam se to dopada!!!
__________________
11.07. došao nam je najveći dar, naš Jan
iva11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2006., 14:46   #43
Quote:
Doria22 kaže:
Wedding zarucnik ti ima jako puno ukusa,to je vise tradicionalni stil i jako mi se svidjaju njegova odjela...pogotovo ona sa crvenom maramom oko struka,u tome pjevaju klape,ali ima i verzija sa tamnim maramama....prekrasno.
Joj znas kaj to mi se i svidja kod njega, bar ga ne trebam tjerat kaj da obuce a i inace se voli lijepo oblacit.
Njemu se svidja jedno od novih sa crnim pojasom oko struka ali ne mogu nikako naci tu slikicu, cim ju nadjem saljem link
Znam da je htio i Boss i Don Gill i Arbanas ali ipak je pokleknuo na Geni
Wedding is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2006., 15:00   #44
Quote:
Wedding kaže:
Joj znas kaj to mi se i svidja kod njega, bar ga ne trebam tjerat kaj da obuce a i inace se voli lijepo oblacit.
Njemu se svidja jedno od novih sa crnim pojasom oko struka ali ne mogu nikako naci tu slikicu, cim ju nadjem saljem link
Znam da je htio i Boss i Don Gill i Arbanas ali ipak je pokleknuo na Geni
Gena ima super stvari,iz mog grada je pa sam jako puno vidjela njegovih odjela i haljina,iako odjelima dajem zeleno svjetlo dok su haljine druga prica
__________________
Nijedan nije ti bio ni blizu niti ce ko...a ja sam sa svakim otisla predaleko
Doria22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2006., 16:50   #45
Mom dragom uopće nije bitno gdje će uzeti odjelo, čim nađemo tamno, tamno smeđe odijelo (ona smeđa boja koja je skoro crna) prestajemo s potragom. Al' mislim da ćemo probat naći nešto kod Bossa, to mi nekako sexy zvuči .... on dolazi u Bossovom odijelu .... odmah mi je pred očima slika onih uvijek zgodnih tipova s njihovih reklama (mislim ne tako zgodnih kao moj dragi, ali... )
MalaLola is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2006., 16:54   #46
Mala Dobro ti je to Boss ti odjela snizi nekad na 200 Eura pa nije tesko naci. Mi cemo otic isto kad dragi dodje vamo u Stuttgart, tam ima neki njihov kao Outlet pa su svi povoljniji. Nadam se tamo nesto naci
Gdje ima u ZG-u Boss?
Mislim da bi u onom novom Peek&Cloppenburgu trebao biti.
Magg is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2006., 16:57   #47
Quote:
Magg kaže:
Gdje ima u ZG-u Boss?
Mislim da bi u onom novom Peek&Cloppenburgu trebao biti.
Boss je u ZG sigurno u Jurišićevoj odmah kod Draškovićeve, ne znam jel ima još gdje, vjerojatno ima!
A što je Peek&Cloppenburgu (ovo je bilo copy-paste, ne mogu ni pratit sva ta slova )
MalaLola is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2006., 16:58   #48
Quote:
Magg kaže:
Mala Dobro ti je to Boss ti odjela snizi nekad na 200 Eura pa nije tesko naci. Mi cemo otic isto kad dragi dodje vamo u Stuttgart, tam ima neki njihov kao Outlet pa su svi povoljniji. Nadam se tamo nesto naci
Gdje ima u ZG-u Boss?
Mislim da bi u onom novom Peek&Cloppenburgu trebao biti.
U pravu si i ima butik u Kaptol centru
Wedding is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2006., 17:01   #49
Taj Peek & Cloppenburg je u onom City Centru sada otvorio. To je njemacka robna kucu. Ovdje ima tama svakakve robe od svakakvi Marka. Od Esprita preko Armanija do Escade itd. Uglavnom tamo znaju super snizivat svari. Moj si brat kupio odjelo od Joop za 160 Eura a kosulje od Boss-a za 9 Eura!! Ne znam kakva im je ponuda u HR, nadam se da ne prodavaju samo neprodano iz njemacke.. Al opet odjela su klasicna Mozda tam ima neka ponuda.
Magg is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2006., 22:28   #50
Magg
Mom dragom su se svidjela neka Bossova odjela u Peek & Cloppenburgu pa me zanima kada otprilike budu ta sniženja. Nama još nije hitno potrebno to odjelo pa možemo se strpiti.
nike23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2006., 22:32   #51
Prije su ovdje bila uvijek u 1. mjesecu i onda u 7.. To ti je najbolje pratiti, ne znam kako je u HR ima li zakonom kao zimska ili ljetna rasprodaja.. Inace oni uvijek pred kraj sezone snizuju puno valjda ce tako i u ZG-u.
Magg is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2006., 11:32   #52
Adonia is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2006., 11:34   #53
Adonia is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2006., 11:37   #54
ovo su bila bijela, ajmo sad na crna
Adonia is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2006., 11:42   #55
Adonia is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2006., 11:44   #56
sad boja kože
Adonia is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2006., 11:45   #57
Adonia is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2006., 11:46   #58
sivo je in?
Adonia is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2006., 11:46   #59
Adonia is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2006., 11:47   #60
mornarsko plava mozda? ili samo plava? hm..
Adonia is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:01.