Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje > Interijeri

Interijeri Unutrašnja ljepota.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.09.2014., 09:35   #781
ako kupiš hladnjak samsung možeš li uzeti perilicu suđa samsung u pola cijene? ako sve to vrijedi onda sam unutra
__________________
"If you don't risk anything, you risk even more." - Erica Jong
hazzarder is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2014., 18:13   #782
prije 2 mj.sam kupila zamrzivač gorenje ladičar. u njega sam stavila zamrznutu hranu iz ladičara koji mi se pokvario. u međuvremenu sam stavila još par komada mesa da se zamrzne.2 gornja pretinca jedva otvorim kao da su zaleđeni ledom. ustvari ladičar je pun leda . termometra nema da bi vidila koja je temp. namjestila sam kako mi upute kažu. jeli to tako mora bit ili da zovem servis
novka is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2014., 18:18   #783
Ne brtvi ti negdje 100%. To je no frost verzija?
Bolje da si kupila quadro nego gorenje
__________________
It’s a joke, not a cock. Don’t take it so hard.
Armstrong is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2014., 04:05   #784
Ako ti je ladičar prepun leda to znači možda brtva na vratima ne dihta. Otopi ga, očisti i vidi ako će se opet napraviti puno leda. Ako je to slučaj tada moraš promijeniti brtvu na vratima.
bruce80 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2014., 08:57   #785
Quote:
hazzarder kaže: Pogledaj post
ako kupiš hladnjak samsung možeš li uzeti perilicu suđa samsung u pola cijene? ako sve to vrijedi onda sam unutra
Jep, vrijedi za svu bijelu tehniku. Sorry, javio mi se vec netko, pa je hladnjak rijesen
andrtejkr is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2014., 09:50   #786
Quote:
hazzarder kaže: Pogledaj post
ako kupiš hladnjak samsung možeš li uzeti perilicu suđa samsung u pola cijene? ako sve to vrijedi onda sam unutra
jel ovo još traje?
buhac is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2014., 07:51   #787
traje. ja kupio jučer.
trebat će mi i TV uskoro pa ako netko bude kupovao nekaj slično, a nema s čime upariti neka javi. ili mikrovalna možda.
mislim da akcija traje samo vikendima i da traje još jedan ili dva vikenda.
__________________
"If you don't risk anything, you risk even more." - Erica Jong
hazzarder is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2014., 12:16   #788
Traje do 5.10., i samo za bijelu tehniku. Televizori imaju 15% popust, neovisno o kolicini
andrtejkr is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2014., 12:16   #789
Hladnjak Whirlpool WBE 33262 NFW

Imali itko iskustva sa hladnjakom Whirlpool WBE 33262 NFW?
No Frost, A++ energetska klasa, jamstvo 5 godina.
U Pevecu je 2.999,00 kn ali ga nigdje na webu ne nalazim.

Može pomoć...
perica_mali is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2014., 21:47   #790
Molim info ako netko ima Indesit frižider.....ovaj nam se svidja, super je cijena...pa molim savjet

http://www.emmezeta.hr/bijela-tehnik...a14x-hladnjak/
bucek is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2014., 08:44   #791
ja sam imao indesit perilicu/susilicu koja se relativno brzo pokvarila nakon cca 4 godine pa sam je hitio i nabavio samo perilicu od bloomberga s 5 g garancije koja za sada odlicno funkcionira (nakon vise godina). mozda su hladnjaci bolji, a mozda sam imao bas peh. u svakom slucaju mislim da je bolje gledati aparate s 5g garancije jer tada uobicajeno bar toliko funkcioniraju ili ih popravis na garanciju
rocc is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2014., 11:46   #792
Zanimljiv članak o kućanskim aparatima i roku trajanja (garanciji):

http://www.jutarnji.hr/namjerno-proi...re---/1224366/
AndrejaB. is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2014., 12:53   #793
Quote:
AndrejaB. kaže: Pogledaj post
Zanimljiv članak o kućanskim aparatima i roku trajanja (garanciji):

http://www.jutarnji.hr/namjerno-proi...re---/1224366/
Treba ovo poslati onim firmama koje produzavaju garanciju...
__________________
Style isn't about conforming to fashions or following others; it's about expressing yourself and showing what's important in your life.
bulthaup is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2014., 21:50   #794
jel ima netko iskustva sa Zanussi kombiniranim hladnjacima
razmisljam o Zanussi ZRB33104WA, ali srebrni (ako ga nadem negdje)

btw Bijela Tehnika ima veeeliku ponudu
good to know
__________________
Uzmi tanjur i baci ga na pod. Da li se razbio? -Jeste. Odlicno. E sada mu se ispričaj. Da li se sastavio?!
mali opasni is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2014., 00:51   #795
Zanima me zanussi zamrzivač(ladičar) točnije model ZFP18400WA ako netko zna nešto o tome bio bih zahvalan na info zanima me kvaliteta i jer vrijedi tu lovu
Davorček is online now  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2014., 09:28   #796
zbog bolesti nisam mogla ranije pristupit forumu da vam se zahvalim na odgovorima. ove dane ću ići u trgovinu i u servis. čudi me da ne brtvi jer je nov. pun mi je spize i neznam kako će moć mijenjati brtvu ,neznam koliki je to posao
novka is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2014., 19:15   #797
postoji li side by side hladnjak (hladnjak + ledenica) visine do 100 cm koji bi se mogao ugraditi ispod radne ploče u kuhinju, ne mora biti potpuno ugradbeni, još i bolje ali da ide ispod radne ploče
jeeeRajt is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2014., 19:53   #798
Hm, jedino da kupiš ledenicu visine do 86 cm, kao http://www.jeftinije.hr/dom-vrt/hlad...008B53C?bPar=5
i pokraj toga staviš takav hladnjak, samo nije baš jeftin sport.
__________________
''Be yourself'' is the worst advice you can give to some people.
Xanthe is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2014., 02:54   #799
Ja bih se složila sa Xanthe, jedino posebno ledenica + posebno hladnjak. Jer, onaj klasični američki 'side-by-side' (od 80-90 cm širine) još nigdje kod nas nisam vidjela da ima tako niski.
Možda eventualno bi se takvo nešto našlo na tržištu u USA, ali čisto sumnjam da bi itko od naših dobavljača bio u mogućnosti to uvesti kod nas. Jer se meni dogodilo da sam pred koju godinu našla na internetu neke modele normalnih hladnjaka na nekim njemačkim stranicama i to (čini mi se) od Candyja i tako nekih ostalih brandova koji su inače dostupni kod nas, pa su mi ti naši dobavljači rekli da to nije moguće dobiti za naše tržište, tj da ih oni ne mogu (nemaju pravo) uvesti iako je ista marka aparata.
Iako, možeš malo proguglati koji bi ti se model sviđao (ako bi našao takav), pa pitati direktno dobavljača za HR.
AndrejaB. is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2014., 17:30   #800
hvala za info, tako sam si i mislio

ne mislim da je to racionalan sport, jer osim cijene aparata tu su i dva motora koji vjerojatno koriste više energije od jednog
jeeeRajt is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:03.