Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje > Interijeri

Interijeri Unutrašnja ljepota.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.09.2011., 14:13   #81
Quote:
Seljanka kaže: Pogledaj post
Ništa od broja.... ja sam se još malo raspitivala ali svugdje traže puno novaca... previše. Mislim da ću se ja upustiti sama presvuči namještaj. Neću šivati navlake kao što mi je bila želja nego ću ih baš "zaheftati", čini mi se da je to lakše.
kako ćeš to sama? pitam te jer ja bi pretapecirala garnituru, tražim jeftinije rješenje od novog kauča u Ikei
BUBBLE JET is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2011., 18:11   #82
Quote:
BUBBLE JET kaže: Pogledaj post
kako ćeš to sama? pitam te jer ja bi pretapecirala garnituru, tražim jeftinije rješenje od novog kauča u Ikei
Može sama ako joj garnutura nema onih zavijutaka ukrasnih. To baš ne znam kako izvesti.
Ovako samo nategneš i zaklamaš. A većina se da rastaviti pa onda još i lakše zaklamaš. Mi imamo onaj trosjed na razvlačanje s tim da se jedna strana diže onako na škare, to nam je bio malo problem rastaviti, ali ako ne ide, nategneš platno i ispod zaklamaš, tko će to vidjeti kad se spusti.
A ona druga strana gdje se poteže onaj kraj van, to je bilo super jednostavno. Malo je i problem bio rukohvat na toj strani, ali malo iskombiniraš i ne može loše ispasti. Samo naprijed, držim fige!!!
ps klamericu neku malo bolju nabavi, mislim da su ti oko cca 300kn, ali onda zauvijek imaš. ili probaj posuditi od nekog ako ima.
vlovrec is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2011., 11:42   #83
Klamericu već imamo. Da, malo su rukohvati problem ali riješit ćemo nekako, nećemo ništa rastavljati- možda malo podići ili okrenut neki element.... ma gle.... detaljnom pretragom vidjelo bi se da je to rađeno "šlamperajski" ali ko će to detaljno pregledavat? Nek i gleda kaj se mene tiče....
Taj kauč, fotelja i tabure mi se jako sviđaju.... skroz su lijepi, slatki, udobni i u jako dobrom stanju.... jedini feler je dezen na materijalu i zato ne dam novaca za novu garnituru niti majstorima par tisuća. Ne dam.
Moj dragi i ja primit ćemo se posla i uz smijeh i natezanje materijala sve riješiti. Točka.
Prvo potraga za lijepim i kvalitetnim materijalom.
Zna li neko Sirijca iz Dubrave s materijalima?
Seljanka is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2012., 19:53   #84
dizem temu, i ja imam problem s namjestajem, imate li kakvih novih online shopova?
medisecer is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2013., 21:14   #85
zna li tko ima li navlaka za namještaj gdje po Osijeku?
__________________
'' Uvijek sam dobro; da se prijatelji ne bi brinuli, a neprijatelji radovali. ''
AnardeF is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2013., 23:16   #86
ako ne nađeš nigdje u živo navlake za namještaj, možeš naručiti u la redoute
http://www.laredoute.hr/category.aspx?categoryId=1120
__________________
pa opet dobro
free spirit is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2013., 00:42   #87
Quote:
AnardeF kaže: Pogledaj post
zna li tko ima li navlaka za namještaj gdje po Osijeku?
Lesnina
cicamalamica is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2013., 09:05   #88
kako presvući kutnu garnituru?
naime nasa je stara 4 god od ekokze i na naslonima joj se svugdje pogulilo, uzasno izgeda, a na sjedistima ni malo...
inače dala sam 5000 kn i nemam na udobnost nikakvu zamjerku...
sad prebacujem deku preko, ali to je grozno...
__________________
The most dangerous people on this planet are those who just sit and watch what is going on...
anna01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2013., 10:17   #89
Quote:
anna01 kaže: Pogledaj post
kako presvući kutnu garnituru?
pretapeciraj ju u neku tkaninu i zaboravi eko kožu. imaš temu o tapeciranju, ali tebi zapravo treba tapetar i sreća s pronalaskom adekvatne tkanine.
__________________
pa opet dobro
free spirit is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2013., 11:43   #90
anabela, ajde slikaj to što su ti napravili i postavi sliku ovdje! baš me zanima.
__________________
pa opet dobro
free spirit is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2013., 14:21   #91
Quote:
Aanabela kaže: Pogledaj post
Za mene je najbolja opcija bila napraviti navlaku za garnituru, a kako nisam strucna da sama radim, nasla sam jedan salon u Tratinskoj 18, u Zagrebu koji radi takve stvari,a i imaju velik izbor tkanina. Moram priznat da sam prezadovoljna napravljenim. Njihova dizajnerica je dosla k nama doma, dala prijedloge sto bi se najbolje uklapilo u prostor i napravljeno je tocno po dimenzijama garniture, skoro pa izgleda kao da je tapecirano, samo jos bolje jer je mogu skinuti i oprati. Malo jest skuplje od onih gotovih navlake koje mozete naci po ducanima, ali definitivno i bolje.
Evo to je moje iskustvo,pa ukoliko nekome pomogne, super
A dok skupim novceke budem si i navlake za stolce dala napravit
Može fotka? Trebala bi to za mamu, a te gotove joj se ili ne sviđaju ili ne pašu.
__________________
''Be yourself'' is the worst advice you can give to some people.
Xanthe is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2013., 12:54   #92
Ako slucajno zadje ovdje netko tko ima kontakt gospodje iz Sopota koja sije navlake za dvosjede molila bi da mi ubacite broj u inbox..ili ako imate nekoga za preporuciti tko sije navlake po mjeri u Zagrebu. Hvala!
__________________
The wind of heaven is that which blows between a horse's ears.
SmoothOperatress is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2013., 15:40   #93
navlake

imamo kauč u boravku koji se super uklopio ali materijal i boja su očajni.. boja mlječno bijela, pa si samo možete zamisliti što je sa čišćenjem. Kad ga operem samo gledam kak ko sjeda i s čim i za dan dva opet isto.. prljavo siva...

trebala bih neko jeftnije riješenje od tapiciranja jer smo se nedavno preselili i dosta potrošili na uređenje tako da ne bi htjela puno potrošiti a opet me izgled ovog kauča iritira...

našla sam i jednu gospođu koja šiva navlake po mjeri za 700 kn (šivanje 700 kn, a 10m materijala bi me koštalo isto oko 700) no zanima me da li netko zna nekog tko je povoljniji..
runnerica7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2013., 13:47   #94
daj pošalji (ili napiši na temi) gdje je ta gospođa koju si našla i kako do nje.
ja ne znam nikog tko se s tim bavi, ali za pretpostaviti je da i ljudi koji rade tapeciranje mogu sašiti navlaku.
pošalji poruku forumašici *darcy*, ona će ti znati reći.
__________________
pa opet dobro
free spirit is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2013., 11:51   #95
Dizem i ja temu. Imam bijeli kauc sa navlakom za skidanje i pranje. Gotova je nakon 6 godina i trebala bih novu. Lijepo molim forumase i forumasice ako imaju krojacicu na podrucju Zagreba da mi jave na PM broj
__________________
*Gazing through the window at the world outside.
Wondering will Mother Earth survive.
Hoping that mankind will stop abusing her, sometime.*
ChienSaintHuber is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.01.2014., 17:34   #96
Zna li neko nekoga tko u Zagrebu radi navlake na mjeru? Treba mi za trosjed, tabure i stolice od eko kože.
Voljela bi nešto ovak:

Klik na sliku
__________________
I'm with You Live 8/29/2012
~Angelica~ is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2014., 14:16   #97
evo jedan prijedlog za sve koji imaju namjeru sami napraviti presvlake
http://www.threadsmagazine.com/item/...ke-a-sofa-wrap
vancika is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2014., 15:28   #98
Quote:
~Angelica~ kaže: Pogledaj post
Zna li neko nekoga tko u Zagrebu radi navlake na mjeru? Treba mi za trosjed, tabure i stolice od eko kože.
Voljela bi nešto ovak:

Klik na sliku
evo dižem temu,ako netko zna tko šiva navlake za trosjed molim broj ovdje ili na pp
navodno ima neka radnja u sopotu ?
molim broj
hvala
psk123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2014., 16:54   #99
Quote:
vancika kaže: Pogledaj post
evo jedan prijedlog za sve koji imaju namjeru sami napraviti presvlake
http://www.threadsmagazine.com/item/...ke-a-sofa-wrap
Ja naivno otvorio ovaj link.
__________________
Style isn't about conforming to fashions or following others; it's about expressing yourself and showing what's important in your life.
bulthaup is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2014., 17:13   #100
Quote:
bulthaup kaže: Pogledaj post
Ja naivno otvorio ovaj link.
i mene si na navukao da pogledam koliko si naivan

maaajko
__________________
Tko uvijek govori istinu, taj sebi može priuštiti loše pamćenje. (Theodor Heuss)
Smrt fašizmu! (by McOzy)
Kladi is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:00.