Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Putovanja > Destinacije i putopisi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.11.2010., 00:24   #2001
Quote:
secret_agent♀ kaže: Pogledaj post
e mene zanima povratna vlak zg-sarajevo, moze i spavaci vagon. Na stranicama HŽ-a nis ne pise za međunarodne voznje..nema cijena.
370kn povratna karta ZG-Sarajevo.
putuje se 9 sati, imaš dvije linije dnevno: ujutro u 08:53 i navečer u 21:26 iz Zagreba.
pogledaj na stranicama HŽ-a letak za međunarodnu liniju Zagreb-Sarajevo-Ploče.


Quote:
Edo2387 kaže: Pogledaj post
Pa grijeh je jest pitu u BBI-u pored onakvih buregdžinica na baščaršiji. Inače ja preferiram Bosnu, predobra zeljanica. Torte i to ima i u Zagrebu (ista vlasnica) i mogu rec da su odlične torte i kolači ali su i cijene odlične
hm...čim smo došli, onako gladni i neispavani smo probali burek u onoj buregžinici sa naopakim imenom na baščaršiji, kod samog izvora; bio je hladan i bez nekog okusa.
U usporedbi s njim (a i općenito), pite u BBI-ju su bile prvak svijeta!

ali ok, moguće da imamo različita viđenja hrane; recimo ni ćevapi nam nisu bili prvaci svijeta, a jeli smo ih i u Petici i u Mrkvi (imaju onaj poseban šmek, ali...stalno su nam bili nedovoljno začinjeni). Tako je to kad slavonci dođu: mi navikli na nešto malo žešću hranu.
__________________
"If we don't go crazy once in a while, we'll all go crazy." Hawkeye Pierce, MASH 4077
kowalski is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2010., 01:20   #2002
Quote:
helly kaže: Pogledaj post
pročitala sam prvih 6 stranica teme, i imam jedno pitanjce..naime, od 2 sata popodne tražim za dragog i sebe gdje ćemo ići na novu godinu, prvo beč,pa budimpešta,i sada sarajevo gdje bi najvjerojatnije i išli..ovo je najvj.od umora,ali ove cijene za dvokrevetnu sobu je po osobi ili svaka osoba toliko plaća:
http://www.halvat.com.ba/prices.html
sutra čitam temu do kraja
do umora je jer pise da je prva cijena za jendu osobu, druga za dvije, i treca za tri osobe
krug88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2010., 01:21   #2003
Quote:
kowalski kaže: Pogledaj post

hm...čim smo došli, onako gladni i neispavani smo probali burek u onoj buregžinici sa naopakim imenom na baščaršiji, kod samog izvora; bio je hladan i bez nekog okusa.
U usporedbi s njim (a i općenito), pite u BBI-ju su bile prvak svijeta!

ali ok, moguće da imamo različita viđenja hrane; recimo ni ćevapi nam nisu bili prvaci svijeta, a jeli smo ih i u Petici i u Mrkvi (imaju onaj poseban šmek, ali...stalno su nam bili nedovoljno začinjeni). Tako je to kad slavonci dođu: mi navikli na nešto malo žešću hranu.
Hehe. Naopakim imenom . Pa di ste vi jeli? Ja nikad ne naletim na tako nešto jer valjda znam di treba ići. Meni je Mrkva super. A sta se tiče pite odeš lijepo u Bosnu i onda si na miru. Krug je spomenula i Fiorino isto je .
Edo2387 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2010., 17:36   #2004
Quote:
ZGB85 kaže: Pogledaj post
Pozdrav ljudi.Dolazim ovaj vikend u SA i sad,pošto sam živio neko vrijeme dole upoznat sam sa kriminalnom slikom grada,čitaj krađama automobila,stoga sam odlučio uložit koju kn/Km u parking u garaži.Pošto su stranice "RAD"-a jako loše a i od BBI-a nisu nešto,zanima me koje mi javne garaže možete preporučiti (centar,koševo,koševsko brdo,mejtaš...)i po kojoj cijeni se kreće sat po noći i po danu?našao sam neku garažu na koševskom brdu,od tvrtke montis.Dnevna cijena 0.90 KM po satu,noćna 0.50 KM,jel to ok?
Hvala unaprijed!
Ovakve su cijene u toj garaži:Od 08-20 je 1,5 KM/h. Od 20-08 je 0,5 KM/h. Mjesečno je to 90 KM. Ima prizemlje i dva sprata gore i jedan sprat ispod prizemlja. Nadgleda se ima video nadzor...
__________________
666+999=zlo i naopako
Lesli Eldridž is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2010., 23:22   #2005
Quote:
Edo2387 kaže: Pogledaj post
Primjetio sam u zadnje vrijeme da ima puno pasa lutalica par puta me ganjali, mislim da bi se to trebalo riješit nekako. Bolje ih pohvatat nego da ugrizu nekog i još prenesu neku bjesnoću.
nasa pametna vlast je ukinula sintore, tako da sada nema ko da hvata dzukele

tako da ocekujem da ce 2015. gradom zavladati kerovi (ono u fazon horor filmova sa invazijama nekih zivotinja)
KK_Bosna is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2010., 00:49   #2006
i jos su sve iz sintoraja pustili grozno, ima ih nekoliko obiljezenih sto su kastrirani i vakcinisani al ja mislim da ih nema vise od 500 zna biti gadno kada ih ima vise, kao copor.. dok su po jedna dobro je jer se boje ljudi, a i mole za malo hrane

inace ja sam za izvoz pasa u kinu, mogli bi sta usicariti hahaha salim se, naranvo. imam psa=D i zao mi je pravo ovih
krug88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2010., 18:17   #2007
evo ovako.. pročitala sam nekih 30ak stranica unazad, sve korisne savjete napisala na šalabahter (štreberica)..

ugl, nas 8 dolazi u Sarajevo na doček Nove.. smještaj smo rezervirali, dobili smo 4 sobe, 4 kupaonice, dnevni i kuhinju u hostelu SKEND, tj cijeli kad za sebe za 240e po danu.. malo je puno 30e po osobi, ali kako nas je puno, i svi imaju prohtjeve, oko toga smo se jedino mogli složiti.. teta na telefonu je bila jako ljubazna, i to mi je veliki plus.. idemo autima, kaže teta da je odmah do njih u skenderiji (shoping centar, hotel???) garaža, 6e/24h što mi se čini prihvatljivo.. i sad, smještaj i prijevoz riješen, pa me zanimaju detalji, molim par savjeta!!

dakle, po onome što sam pročitala, trebalo bi vidjeti vrelo bosne, tunel (netko je spominjao i snajpersku rutu, i vodiča, može malo detalje i kako do tamo, mi bi parkirali auto i ne dirali ga dok ne krenemo doma), muzej o atentatu na FF??????-detalji?

također, preporuka je i kod Bibana, navodno lijep pogled, fina klopa, nije skupo.. kako i do tamo???

sad, za doček.. mi bi volili u neki restoran/klub, bosanska večera, sevdah, tamburaši.. jel imate kakve preporuke (kad sam bila u Sarajevu prije 4god bili smo u restoranu Light), a našla sam još i restoran Zelena dolina.. nešto tog tipa.. i koliko bi to moglo bit novaca za doček??

za jesti.. čevapi kod Mrkve?? pita u Bosni ili Soči/Soču??
slatko.. slastičarna sport??
također, moj šalabahter kaže otići u Zlatnu ribicu na kavu?

narčile iliti šiše.. imam tu napisano tri lokacije: Dibek, Halvat i Kazba i Male Daire..

sad.. moguće je i da sam ja sve krivo pohvatala DD

i još neka preporuka kamo izaći ostale dane (osim dočeka) a da nije niti rock, niti house, a niti turbo folk.. mi bi onako pravo narodno.. dernek, jel DD

uf, raspisala sam se.. ugl, unaprijed hvala dobrim dušama na odgovorima i savjetima!
__________________
ajde Bože budi drug, pa okreni jedan krug, unazat planetu..
pchelicaMaja is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2010., 18:23   #2008
p.s. Sarajevo mi je od zadnji put ostao u predivnom sjećanju, samo sam sa krivom ekipom išla
koliko se sjećam, grad s dušom.. samo jedno neugodno iskustvo smo imali, kod Hodžića, jer je nekim drugim gostima smetalo što nismo pokrivene (bilo nas je 5 žena), ali konobar i valjda vlasnica?? su odmah reagirali... sve ostalo je bilo za 5, pogotovo ljudi i gostoprimstvo i jedva čekam NG
__________________
ajde Bože budi drug, pa okreni jedan krug, unazat planetu..
pchelicaMaja is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2010., 02:06   #2009
Quote:
pchelicaMaja kaže: Pogledaj post
p.s. Sarajevo mi je od zadnji put ostao u predivnom sjećanju, samo sam sa krivom ekipom išla
koliko se sjećam, grad s dušom.. samo jedno neugodno iskustvo smo imali, kod Hodžića, jer je nekim drugim gostima smetalo što nismo pokrivene (bilo nas je 5 žena), ali konobar i valjda vlasnica?? su odmah reagirali... sve ostalo je bilo za 5, pogotovo ljudi i gostoprimstvo i jedva čekam NG
Dobra ti je priprema,uglavnom sve sto si nabrojala u gornjrm postu je ok,malo me cudi to kod Hodzica za pokrivanje,nisam jos cuo za tako nesto,iskreno.
Ne znam koliko ostajete dana,ali ako si vec bila od prilike znas sta treba obici,do Bibana najbolje taxijem sa Bascarsije da ne lutate...
Dobro vam je to za auto,da se ne peglate gdje parkirati,moze se podosta obici pjeske.
Za docek,cjene su razlicite,nekad i preskupe ali padaju kako se blizi nova godina.

Zadnje uređivanje riki-sa : 10.11.2010. at 02:11.
riki-sa is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2010., 17:44   #2010
hvala na odgovoru, kad budem malo detaljnije proučivala, pitat ću što je nejasno, opet
__________________
ajde Bože budi drug, pa okreni jedan krug, unazat planetu..
pchelicaMaja is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2010., 13:11   #2011
poštovanje, ako tko zna gdje se nalazi u Sarajevu SRC "MG MAS", djeca bi tamo trebali igrati nogometni turnir na umjetnoj travi, pa ako tko zna adresu, hvala unaprijed
__________________
JANJAD ON TOUR 41/102
COCOCHANEL is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2010., 19:37   #2012
da sad necitam sve kolko bi me koštala neka dvokrevetna soba....ili visekrevetna po danu otprilike....ili neki hostel jeftiniji
__________________
Tko je lud da bude pametan.
šišmiš_99 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2010., 17:27   #2013
Ja sam našao zgodnu ponudu na www.radostdjeci.com
nos is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2010., 18:40   #2014
Quote:
nos kaže: Pogledaj post
Ja sam našao zgodnu ponudu na www.radostdjeci.com
Hehe. Hotel iz ponude je zanimljiv. Upućeniji ce znat o kome se radi
Edo2387 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2010., 23:20   #2015
Quote:
Edo2387 kaže: Pogledaj post
Hehe. Hotel iz ponude je zanimljiv. Upućeniji ce znat o kome se radi
Slobodno nas obavijestite. Nemojte da se razočaramo.
nos is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2010., 23:25   #2016
Quote:
Edo2387 kaže: Pogledaj post
Hehe. Hotel iz ponude je zanimljiv. Upućeniji ce znat o kome se radi
Gledali smo stranice hotela i prema viđenom, moglo bi biti dobro. Je li?
nos is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2010., 23:31   #2017
Quote:
Edo2387 kaže: Pogledaj post
Hehe. Hotel iz ponude je zanimljiv. Upućeniji ce znat o kome se radi
Gledali smo stranice hotela i prema viđenom, moglo bi biti dobro. Je li?
nos is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2010., 21:42   #2018
Pozdrav ljudi.
U planu je dočekat novu godinu u Sarajevu pa me zanima gdje se može doći do povoljnog smještaja. Pošto ne planiramo previše vremena provoditi u sobi bitno je samo da imamo krevet za prespavati. Pa evo jel zna netko gdje se može naći povoljan hostel ... Može i privatni smještaj, samo da nije previše skupo.
Hvala
Haneke is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2010., 16:16   #2019
i ja tražim smještaj u sarajevu..ajmo ako neko ima neke kontakte ili informacije o privatnom smještaju nek piše tu ili na pp
hvala
mrena:) is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2010., 18:12   #2020
Quote:
Haneke kaže: Pogledaj post
Pozdrav ljudi.
U planu je dočekat novu godinu u Sarajevu pa me zanima gdje se može doći do povoljnog smještaja. Pošto ne planiramo previše vremena provoditi u sobi bitno je samo da imamo krevet za prespavati. Pa evo jel zna netko gdje se može naći povoljan hostel ... Može i privatni smještaj, samo da nije previše skupo.
Hvala
Malo prijašnje postove pogledati. Iskreno, ne da mi se ponovno pisat jer je napisano mnogo puta...
Edo2387 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:00.