Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje > Interijeri

Interijeri Unutrašnja ljepota.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.09.2014., 09:59   #1481
Robot usisavač

Miele RX1 vs iRobot Roomba 870

može pomoć, iskustva, kako da se odlučim, po cijeni su tu negdje
__________________
Once you make a decision, the universe conspires to make it happen
... mama dva prekrasna djecaka i preslatke djevojčice
*Lubenica* is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2014., 19:12   #1482
Gdje u Zg kupiti najpovoljnije štapni baterijski 2u1 usisavač i koji je najbolji (najjači) do 2000 kn?
Ima li koji jači/bolji od :
http://www.philips.hr/c-p/FC6168_01/...m-powercyclone ili
http://www.emmezeta.hr/bijela-tehnik...apni-usisavac/?


Hvala puno

ps. postoji li neki štapni na koji se može priključiti nosni aspirator?
Eve* is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2014., 22:29   #1483
Electrolux ergorapido 2 u 1 štapni usisavač
Molim pomoć. Ovo mi je već drugi, a ista pjesma. Oko godinu dana radi savršeno, a onda se baterija istroši i više uopće nema snage vući. Što učiniti. Može li se baterija nekako promijeniti?
Isti model imaju prijatelji i kod njih je isto više ne vuče. Nije moguće da usisavač koji sam platila 1000 kn ima rok trajanja jednu godinu?!
__________________
my sci-fi lullaby oblivion
miss milly is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2014., 12:21   #1484
http://www.jeftinije.hr/dom-vrt/pran...0A7D11?tab=pod -zanima me i ovaj, ima li netko iskustva?
na vidim koliko V ima?
Eve* is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2014., 13:20   #1485
Quote:
miss milly kaže: Pogledaj post
Electrolux ergorapido 2 u 1 štapni usisavač
Molim pomoć. Ovo mi je već drugi, a ista pjesma. Oko godinu dana radi savršeno, a onda se baterija istroši i više uopće nema snage vući. Što učiniti. Može li se baterija nekako promijeniti?
Isti model imaju prijatelji i kod njih je isto više ne vuče. Nije moguće da usisavač koji sam platila 1000 kn ima rok trajanja jednu godinu?!
Baterija vremenom gubi kapacitet. Dakle usisavac sa starijom baterijom bi radio krace ali kada bi radio isto bi vukao. Mozda je problem u zastopanim filterima pa je manji protok zraka i samim time manje vuce.

Inace, baterije bi se trebale moci promijeniti; Vjerovatno su NiMH - da li je to dostpuno korisniku ili se mora otvoriti usisavac - ne znam.
europe2seoul is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2014., 22:04   #1486
Ne mogu izdrzati da ne podjelim "srecu" nakon x godina da sam konacno prezadovoljna sa usisavacem.Inace poznanica mi je rekla da prvi Vorwerk ima 17 g. a drugi 12 g. i da usisava svaki dan te da je prije neki dan otisao zglob na dijelu za pranje tepiha kojeg upotrebljava cesto zbog prometa u kuci i psa.Eto to je za one koji su me poprilicno popljuvali o kvaliteti,usisvanju etc.
Sta je sreca,ni cipele,ni putovanje vec usisavac.
goldfish is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2014., 14:49   #1487
Quote:
europe2seoul kaže: Pogledaj post
Baterija vremenom gubi kapacitet. Dakle usisavac sa starijom baterijom bi radio krace ali kada bi radio isto bi vukao. Mozda je problem u zastopanim filterima pa je manji protok zraka i samim time manje vuce.

Inace, baterije bi se trebale moci promijeniti; Vjerovatno su NiMH - da li je to dostpuno korisniku ili se mora otvoriti usisavac - ne znam.
Usisavač je na servisu i promijeniti će mi bateriju. Nadam se da će sada super vući.
__________________
my sci-fi lullaby oblivion
miss milly is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2014., 16:13   #1488
Da li netko koristi usisavač za pepeo / kamine?

MaryM is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2014., 17:06   #1489
Active Fragrance Control mirisne kuglice za philips usisavace gdje se to moze kupiti dali netko zna??
tomislav_07 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2014., 20:38   #1490
Quote:
Oggy1985 kaže: Pogledaj post
Pozdrav svima, molim preporuku za kupnju usisavača. Vidim da se dosta hvali Miele ali koliko sam vidio svi njihovi modeli koriste vrećicu, a osobno sam sklon usisavačima na vodu.

Da li možda netko ima preporuku usisavača na vodu (mislim na one koji mogu usisavati i nešto vode, a ne da ju koriste samo kao filtar)? Prijatelji imaju onog Thomasa iz TV prodaje i usisavač je dosta dobar uz dvije mane - glasan je da ga i gluhi čuje i nastavci ostavljaju dojam jeftine plastike- sve se savija.

Pročitao sam zadnjih +10 stranica, ali koliko sam primijetio većina raspravlja o usisavačima s vrećicama.
Ne znam da li si već kupio usisivač na vodu, ako nisi, ja bih ti preporučila Elit natural. Kupila sam ga prije 2 godine u Metrou za 500 kuna i - spasila se. Odlično sauga sve: od tipkovnica, madraca, jastuka; dakle sve. Filter je voda, prema tome prašina koja u njega uđe više ne izlazi nekontrolirano vani. U snazi sauganja nema oscilacija. Poslije svakog sauganja ga isperem u običnoj vodi, ostavim na balkonu da se posuši i to je to.

Njegova mana je što je nespretan za nošenje jer je (voda) težak i to što moram svaki put vodu izliti u WC i isprati ga (i još jedan mali filterić-spužvicu iznutra) jer bi se u suprotnom, naravno, sve to usmrdilo. Ima on i još jedan veliki filter, ali njega perem samo jedamput godišnje i ostavim da se posuši na suncu.
Ponekad u vodu kapnem par kapljica eteričnog ulja lavande ili ružmarina pa cijeli stan prekrasno lagano miriši.
Beppinna is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2014., 20:40   #1491
@Beppinna

Nisam još kupio. Hvala na savjetu.

Čekam da se naši prodavači udostoje izvjesiti naljepnice o kategorizaciji proizvoda. Trenutno sam u Pevecu i Elipsu vidio da jedino Electrolux usisavači imaju te naljepnice (i Philips ima podatke na webu). Većina drugih proizvođača još nema naljepnice i zbog tog razloga ne želim kupiti mačka u vreći.

Trenutno neki modeli koje su trgovci jako hvalili imaju vrlo lošu kategorizaciju (D, E i F), i to samo potvrđuje da ono što trgovci govore je čisti marketing. Sad kupac može vidjeti rezultate jedinstvene metodologije mjerenja i donijeti kvalitetnu i informiranu odluku o kupnji.
__________________
"Svi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." Conrad Adenauer
Oggy1985 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2014., 14:02   #1492
Koji bi rucni usisivac preporucili?hvala
peachwoman is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2014., 13:20   #1493
Quote:
MaryM kaže: Pogledaj post
Da li netko koristi usisavač za pepeo / kamine?


ovo i mene zanima, pa ako netko ima da podijeli iskustvo
jerry16 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2014., 09:29   #1494
Vrijeme je za novi usisavač. Molio bi pomoć u odabiru tj. vaše iskustvo s današnjim modelima.
Hvala
batik is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2014., 21:54   #1495
Dobra večer, molila bih informaciju gdje ima u Dalmaciji (prvo) a onda po ZG za kupiti rezervne djelove za Phillips usisivače? Naime ja glu... nepažnjom sam stavila cijev preblizu grijalice koja ju je istopila i sad je napukla.... Treba mi nova cijev, usisivač je kupljen 2008 godine, model FC9064
Unaprijed hvala
marusha99 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2014., 22:06   #1496
Nazovi robot servis na TTTSu
2botia2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2014., 23:03   #1497
Hvala!
marusha99 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2014., 20:12   #1498
Koja je razlika između običnih usisavača Phillips,Miele,Gorenje i onih industrijskog izgleda tipa Karcher,Lavor i sl. i koji su bolji?

Vidim da je cijena podjednaka
__________________
Mr. BAD GUY
Beco is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2014., 17:41   #1499
Pozdrav!
Pukla mi ručka usisavača marke tristar, evo ručke na slici, ovakvog je oblika.

http://prntscr.com/5e7qfm

Gledao sam u pevecu, nemaju je. Po njuškalu ništa nisam našao....
Gdje da je potražim? Ima netko savjet? Ako netko ima usisavač za djelove neka se javi na pp... promjer cijevi gdje se natakne teleskopska cijev je 31mm na početku pa se širi na 32mm, a sa druge strane gdje se stavlja fleksibilno cijev je mislim sve isto za svaki model ali mogu navesti ako je potrebno.
hvala.
neckheneck is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2014., 21:17   #1500
razmišljam da kupim
ELIT CYCLO 2000
nikako ne mogu da pronađem kolika mu je snaga motora ili usisna snaga,pa ako netko zna nešto o ovom usisavaču molim za savjet....
__________________
...velika sam žena i time se ponosim...
nadglednik is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:36.