Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Mobilna tehnologija > Android mobiteli

Android mobiteli Mobiteli pokretani Android OS-om

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.04.2012., 18:49   #3982
Ja vidim samo smajliće.
__________________
"I nek' se zna da su mi ostala samo dva komada!" (by Koralica)
R1982 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2012., 21:44   #3983
Bobo koji ti je to ROM?
Trebo bih probati neki drugi (GB samo) ali nemam vremena u zadnje vrijeme za fleshanje.. JW4 stock, nema nikakvih mogućnosti modifikacija, kao recimo Advanced Slim Settings, DarkyOTA itd?
rap_boy is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2012., 12:03   #3984
Quote:
R1982 kaže: Pogledaj post
Ja vidim samo smajliće.
Tapatalk se glupira po običaju. Pogledaj u browseru.



Quote:
rap_boy kaže: Pogledaj post
Bobo koji ti je to ROM?
Trebo bih probati neki drugi (GB samo) ali nemam vremena u zadnje vrijeme za fleshanje.. JW4 stock, nema nikakvih mogućnosti modifikacija, kao recimo Advanced Slim Settings, DarkyOTA itd?
CM9, ali isto mi je po svim ICS-ovima.
Bobo Mesar is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2012., 15:40   #3985
Ja sam sa Slim ICS 3.3 zadovoljan skroz po pitanju baterije. Kupio sam i novu Polarercell bateriju 1800mAh ali ok je i sa originalnom.
Evo najviše što sam postigao sa tim romom.

__________________
Pozdrav!
Chome is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2012., 11:17   #3986
SGS se neželi upalit

Znaći ovako... instalirao sam I897UCJF6-final-OCD-REV0 to jest Odin3 One-Click Downloader i pokrenuo sam ga na pc-u i uštekao usb kabel za mob u pc i instalirao to. Sve je super prošlo i sad kad hoču upalit mob pokaže mi se slika od "at&t world phone" i mobitel se ugasi i tak stalno... nemogu ga uopće nikako upalit. Zna li netko šta da radim uopće???? mobitel je samsung galaxy s
rigzrk is offline  
Odgovori s citatom Received Warning
Old 22.04.2012., 12:57   #3987
Quote:
rigzrk kaže: Pogledaj post
Zna li netko šta da (JA) radim uopće???? mobitel je samsung galaxy s
:
Letimice sam pogledao na net i upisivanjem "I897UCJf6-final-OCD-REV0" dobivam slijedeće pojašnjenje:
That is is not just Odin3, it is a modified Odin3 that has the stock AT&T Captivate rom loaded.

Provjerom na na gsm arenu ti si flashao rom od samsung captivate uređaja koji je hardverski sličan Galaxy S ali je namjenjen za AT&T
Usporedba.
Sad preko "pravog" ODIN-A moraš preflashati rom koji je za tvoj uređaj.
video
yucatan is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2012., 13:00   #3988
Ako će uopće moći flashati i ako nije zeznuo bootloadere...
__________________
"I nek' se zna da su mi ostala samo dva komada!" (by Koralica)
R1982 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2012., 13:05   #3989
A čuj ako ti sumnjaš koji si "doktorirao" galaxy S onda... tko mu je kriv što radi nešto za što si nije uzeo barem malo vremena i pročitao?!
Vjerujem da u ovoj temi postoji barem 10 x jedno te isto objašnjenje što i kako. Sve da je i pitao 11ti puta netko bi se našao sa dovoljno živaca i volje da i po n-ti puta piše pojašnjenje.
yucatan is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2012., 13:30   #3990
Aham... ok shvatio sam... ali skužio sam da ja više nemogu niti pokrenut "download mode" to jest volume down+middle button+power" jednostavno mi se mob stalno pali i gasi,,, nemogu uči niti u recovery. Znaći... vozim ga na servis? Ako nema drugog riješenja?
rigzrk is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2012., 14:13   #3991
I opet da si čitao temu znao bi da JIG pomaže za download mode.
yucatan is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2012., 14:26   #3992
Nakon što sam postavio prošli dogovor... čitao sam temu i našao sam taj usb jig... namjeravam si ga kupit sad Hvala vam
rigzrk is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2012., 14:34   #3993
Možeš ga napraviti i sam ako imalo vladaš lemilicom.

How to Make a USB Jig for your Galaxy
yucatan is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2012., 15:30   #3994
Quote:
84737 kaže: Pogledaj post
A čuj ako ti sumnjaš koji si "doktorirao" galaxy S onda... tko mu je kriv što radi nešto za što si nije uzeo barem malo vremena i pročitao?!
Vjerujem da u ovoj temi postoji barem 10 x jedno te isto objašnjenje što i kako. Sve da je i pitao 11ti puta netko bi se našao sa dovoljno živaca i volje da i po n-ti puta piše pojašnjenje.
Sam si je kriv, nitko drugi. Lemilicu u ruke i lemit kabel
__________________
"I nek' se zna da su mi ostala samo dva komada!" (by Koralica)
R1982 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2012., 17:48   #3995
ili jednostavno kupis ovo:

http://www.ebay.com/itm/Samsung-Gala...ht_2451wt_1163

besplatno salje u hrvatsku . .
__________________
When people are dancing in your funeral you know you've lived a life worth celebrating
mr. No is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2012., 17:50   #3996
8 available / 2,077 sold

Mnogo sjebanih 9000-9100ica
MEP is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2012., 18:49   #3997
Quote:
MEP kaže: Pogledaj post
8 available / 2,077 sold

Mnogo sjebanih 9000-9100ica
bome da . . al ovo je must have ak se zajebavas s tim stvarima . .iako mislim da malo bolji servis za mobitele ima ovo sigurno i zna o cem je rijec . .
__________________
When people are dancing in your funeral you know you've lived a life worth celebrating
mr. No is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2012., 20:21   #3998
Quote:
mr. No kaže: Pogledaj post
ili jednostavno kupis ovo:

http://www.ebay.com/itm/Samsung-Gala...ht_2451wt_1163

besplatno salje u hrvatsku . .
Znaš i sam da kad nešto shebeš i minute su kao godine, a čekanje da ti netko pošalje JIG izvana je valjda stoljeće

Quote:
mr. No kaže: Pogledaj post
bome da . . al ovo je must have ak se zajebavas s tim stvarima . .iako mislim da malo bolji servis za mobitele ima ovo sigurno i zna o cem je rijec . .
Jedino ako servisi imaju na prodaju, inače će ga oderati za reflash. I kako veliš to je must have za korisnike galaxy-a.
yucatan is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2012., 23:12   #3999
uglavnom...nakon isprobanih svih poznatijih 4.0.4 android verzija i instalacije na mobitel. definitivno zakljucak je Slim 3.4 verzija je strava. Kako to radi na ovom mobitelu tako niti jedan frojo ne radi niti gingerbread uglavnom radi bolje nego na ics na nexus s mobitelu znam jer oba koristim...preporuka svima

ako netko ne zna slucajno o cem govorim:

http://www.slimroms.com/installation.htm

ima postupak za instalaciju a skine se sve odovuda:

http://slimics.haxer.org/Slim_ICS/404/3.4/

skine se base.zip + I9100_Essentials.zip prati se kaj pise u instalaciji i to je to . .obratite pozornost na formatiranje sistema iz mount and storage . .to je recimo jedna novost koju inace nisma radio nikad jer nije bilo potrebno . .


preporuka .. a rom radi jer je suh ociscen je od svih mogucih gluposti koje postoje cisti rom od cca 70 mgb radi ko zver


e da i ni slucajno ne stavljat ono djubre od dark knighta 4 ono je tesko smece onak nes bagovito jos nisma vidio. ne radi skoro pa nis verzija 3 je nekoliko puta bolja . . .onda onaj myics nije los al dost se pokazo mi bagovit ali bolji radi dost brzo sve ali imao sam malih problema s wireless-om i spajanjem ...dok ovdje sve radi vrhunski
__________________
When people are dancing in your funeral you know you've lived a life worth celebrating

Zadnje uređivanje mr. No : 22.04.2012. at 23:31.
mr. No is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2012., 12:04   #4000
Quote:
rigzrk kaže: Pogledaj post
Nakon što sam postavio prošli dogovor... čitao sam temu i našao sam taj usb jig... namjeravam si ga kupit sad Hvala vam
imaš ga kupit na njuškalu 30kn
TomiCro is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:18.